ScarPoul

okres Bratislava
just the guy

<< předchozí 1 2 3 4 34 67 100 133
    • 12.11.2018  01:15

Nikdy som nemal rád Queen. A kedysi som nemal rád ani Rami Maleka. Išiel som do toho len s tým pocitom, že sa o tom rozpráva ako o TOM filme. A pravdou je, že som odchádzal plný rôznych emócií. Každá jedna z nich bola ale pozitívna. Malek je výborný, ale to viem už dávno. A Queen má svoje piesne, ktoré dokážu zarezonovať a je vtipné ich vidieť rezonovať u publika aj v tejto dobe. To je myslím ten rozdiel medzi umením a kultúrou. Kultúra je pre masy. Umenie oslobodzuje a často krát ho treba nájsť. Je veľmi málo umelcov, čo dokázali tvoriť umenie pre masy. Čo dokázali ovplyvňovať a ukazovať krásu, hoci sami mali problémy ju vo svojom živote naozaj nájsť. Freddie bol taký človek. A som rád, že mi to mohol cez tento film ukázať. Od scény v daždi to naberá na emóciach, ktoré sú čisté, úprimné, dobre zahraté a oslobodzujúce. To už hovorím o skvelom finále. Štek Mike Myersa výborný. Jeden z tých filmov o ktorých sa bude ešte bude dlho rozprávať. A ak budeme mať šťastie tak to nikdy neprestane.

• 11.11.2018  21:05

Videl som to v zlej kvalite. Veľmi zlej. Hľadal som ten film, kde sa dalo a som rád, že som ho našiel ale skrátka výsledný dojem sa skazil. Čo je škoda. Príbeh totiž využíva tradičné Majidiho prvky. Nie je surový ani bezútešný hoci sa jedná o pomerne ťažké témy, udržuje si tu režisér pri svojich postavách nadhľad. To že to využíva magickosť pri styčných udalostiach je len plus. Ale výsledný dojem skrátka nebol taký silný ako pri Baran. Príbeh o profesorovi ktorý má úžasný život ale je slepý a po operácií očí si uvedomuje všetky svoje krivdy a zmení sa ako osobnosť o 180 stupňov je príbehom o pokore a zmierení. Koniec je správne namixovaný a ukazuje k novému začiatku, na ktorý by sa ale nikto normálne rozmýšľajúci netešil. Ak si to raz pozriem v lepšej kvalite prihodím hviezdu. Stále ale film od tvorcu ktorý ma dokáže zasiahnuť svojim rozprávačským talentom.

• 11.11.2018  00:18

Brad Bird znova dokazuje že vie skvelo skĺbiť akciu so zábavou. Rodinku Úžasných mám rád. Je to iný Disney. Na dvojku som sa tešil a nie som vôbec sklamaný. 14 rokov spravilo svoje. Má to lepšie akčné scény a krajší vizuál. Na príbeh naskakujeme pár sekúnd po skončení prvej časti a nezastavíme sa až do konca. Jediné čo mi tam naozaj vadilo bol záporák. Aj napriek dobrej motivácií, mi to zase pri súčasnom trende komiksových filmov prišlo príliš family friendly. Finále je ale chuťovka rovnako ako Giacchinova hudba. Veľmi by som si prial aby prišla ešte tretia časť, ktorá by konečne mohla priniesť zomknutie rodiny od prvej po poslednú minútu. A trošku upustiť od statusu žena a muž v domácnosti. Po Coco druhý najlepší animák od Disney za posledných päť rokov.

• 10.11.2018  18:08

Slušné spracovanie postavené na jednoduchej zápletke, akých sme mohli vidieť v podobne ladených filmoch asi milión. Verhoeven je ale zručný tvorca a nielenže vedie svoje postavy s precíznosťou ale rovnako podáva niekoľko dejových zvratov, ktoré síce nie sú šokujúce ale sú zábavné. Minimálne do takej miery, že nenechajú, aby filmu spadlo tempo. Carice van Houten je vo svojej úlohe Elise aka Rachel skvelá. Málokomu sa podarí vytvoriť tak zaujímavý ženský charakter. Film sa nehrá na cenzúru, možno aj preto pôsobí realistickejšie hoci žiadnu výrazne explicitnú scénu tu nehľadajte. Na to akú to má minutáž to utečie rýchlo. Len neviem či by som sa k tomuto ešte dakedy vrátil.

• 9.11.2018  23:51
    Petaru dansu (2013)

Film ktorý nemusel vzniknúť. Nedeje sa tam aboslútne nič. Dialógy sa snažia o poetiku ale fungujú minimálne. O postavách nevieme takmer nič. Za celý čas si k nikomu nedokážeme vybudovať vzťah. Veci sú zmotivované celkom dobre ale čo tým chcel tvorca povedať netuším. Scény pri mori okej ale taká Kawase v Still the water dokázala z rozbúreného mora spraviť metaforu ktorá rezonovala ešte niekoľko dní. Aoi Mijazaki a Šiori Kucuna sú dychberúce krásky. Preto tie dve hviezdy. Inak je to nudné, uťahané a bez presahu.

• 8.11.2018  19:41
    Déšť (2001)

Pre mňa zatiaľ najkrajší Majidi. Lateef ako hrdina má krásny prerod z nezodpovedného chuligánského mladíka na dospelého muža, túžiaceho pomôcť tým čo toho veľa nemajú - motivovaný láskou a túžbou. V tej najkrajšej podobe. Je to romanca bez slov a bez odozvy. Je to o pochopení Afgáncov cez oči mladého Íránčana. Baran je príbeh ktorého prostredie pôsobí bezútešne, spustnuto a chudobne, bez života. Postavy v ňom sú ale plné snahy udržať si pokoru a pozitivizmus aj keď je to dakedy ťažké. Sonda do zmýšľania a sonda do ľudsky čistých hodnôt, ktoré sa práve menia kvôli tej láske. A plus dážď a sneh. Posledný záber ako metafora pominuteľnosti len poukazuje že dobré skutky často krát zostávajú bez odmeny. Krásne.

• 7.11.2018  20:53

Nie zlý film. Len ku koncu moc uplakaný a hysterický, čo trošku celú tú podmanivú atmosféru hľadania si miesta v živote a objavovanie hodnôt cez sexualitu, narúšalo. Ústredné trio je ale v pohode. Sú pekné, značne zmätené ale majú miesta v ktorých akoby režisér chcel predostrieť akúsi poetickosť. Krásna kamera a zaujímavé spracovanie, ktoré aj napriek nahote nepôsobí prehnane alebo surovo. Kupodivu sa to nesie v ľahšom duchu. Dlho som rozmýšľal nad štvrtou hviezdou ale zostanem pri troch s tým, že na tento film sa tak ľahko nezabúda.

• 4.11.2018  23:48

Myslím si že Kari to zvládla celkom dobre. Pekný doplnok :) Na tak malý priestor aj v mnohom veľmi nápaditý.

• 4.11.2018  23:39

Ono je to vlastne celý film o záchrane manželstva. No a potom tradične o tom, že by sme mali byť taký aký sme a nemeniť sa. Incredibles sú pre mňa zvláštnym filmom. Nepovažujem ich totiž za úplne detský Disney family friendly film. Je to jednak pocta starým superhrdinom - teda pred dobou než prišli týpci z Británie a začali byť temný ako prasa - takže zlatý vek hrdinov a zároveň to má v sebe poctu Jamesovi Bondovi - tomu čoho hral Connery. Bird ukazuje rozprávačské majstrovstvo, ktoré je viditeľné v mnohých scénach. Dôraz je na akciu a príbeh viac než na humor. Čo oceňujem. Pre mňa film, ktorý stále funguje hoci sa na ňom vek už stihol podpísať. A tie trúbky v soundtracku. Uch.. Lahoda.

• 4.11.2018  13:29
    Poezie (2010)

Ďalší z ťažkých filmov z pera Chang-dong Leeho. Poetry je príbehom, kde by ste ťažko hľadali niečo pekné. Alebo inak. Kde je ľudskosť mimo hlavnej postavy takmer neviditeľná. Postupné naberanie dramatických okamihov ukazuje bezútešnosť každodennej existencie. Lee síce netlačí na pílu, ale aj tak vám z toho všetkého zostane ťaživý pocit. Hlavnej hrdinky mi je ľúto. Hlavne ak viete, že celé snaženie je v zásade bezpredmetné. Doznievanie filmu vyslúžilo príbehu štvrtú hviezdu. Má to kvalitných hercov a silné posolstvo ale rovnako ako v prípade ostatných Leeho filmov.. Som rád, že som to videl. Vracať sa k tomu už ale nemusím. Hlavná hrdinka je čarosmutná.

• 3.11.2018  23:30

Veľmi pekné a nenásilné. Cítiť to tradičnou anglickou atmosférou. Pripomína to About a boy. Postavy pôsobia skutočne, film to už nehrá na klišovitý happyend ale na dozvuky a očakávania a ústredné duo je skvelý Ethan Hawke a nádherná Rose Byrne. Funguje chémia aj trápne scény - tá v nemocnici je určite top a zároveň to má taký ten skutočný nádych bez zbytočných hlúpostí. Chris O´Dowd trochu lezie na nervy ale to k tomu asi patrí. Taký ten film, ktorý by som dokázal pozerať aj tri hodiny lebo postavy sú strašne sympatické. Nedramatické, netlačí to na pílu a pritom veľmi osviežujúce. Hlavne pri tom návale fekálnych a preexponovaných komédií. Možno nadhodnocujem ale je mi to celkom jedno. Viac takýchto filmov.

• 3.11.2018  18:18

Dobrý film. Iný, silný, atmosférický a s perfektným Ethanom. Príbeh o viere fungujúci zároveň ako ekologická agitka sleduje množstvo malým drám, ktoré nám postupne odkrývajú myšlienky a pocity hlavnej postavy. Rozumieme tej beznádejí. Rozumieme tej túžbe. Je to film, ktorý nie je šokujúci. Je len na zamyslenie. Nepoučuje - ukazuje len bezmocnosť a túžbu niečo zmeniť hoci svet funguje inak. A zároveň je to o láske. Takej tej silnej. Ktorá príde po utrpení. Nie dokonalé. Ale silné. Veľká spokojnosť.

• 2.11.2018  22:11
    Eighth Grade (2018)

Manifest of Youth. Bo Burnham rozumie mládeži a patrí medzi najlepších komikov v súšastnosti. To, že dokázal spraviť film z ktorého ide nadhľad a je milý, úsmevný a skutočný, vypovedá o jeho inteligencií. Elsie Fisher a Josh Hamilton sú neskutočne dobrý. Malé kaleidoskopy príbehov prezentované skrze pohľad hlavnej hrdinky majú v sebe nehu, bolesť, odvahu a vtip. Je to úprimné ako prasa a ku koncu ste do malej Kayli zamilovaný. Takú dcéru by som dakedy chcel mať. Fuck system a hlúpych ľudí. Držím jej palce nech sa jej všetko podarí. A Bo.. skús nám o nej dakedy ešte niečo povedať. Úprimne bude mi chýbať. Jeden z najúprimnejších filmoch o najhoršom období v živote teenagera, aký som za veľmi dlhú dobu videl. Netlačí na pílu, zbytočne nedramatizuje a znova prebudí chuť na sečuánsku omáčku.

• 2.11.2018  18:52

Nebyť finálnej speak, ktorá to celé bohužiaľ zhadzuje na úroveň detského filmu jednalo by sa o nádherný film. Forster skvelo vystihol atmosféru a vrátil nám starých hrdinov v novom špeciálnom háve. McGregor skvelý a rovnako aj malý Pooh. Niečo na tých anglicky hovoriacich medveďoch je. Dojíma ma to a zároveň ma to núti k úsmevu. Je to tradičný Disney. Taký ten hodnotový, kedy sa netlačí na pílu. Dalo by sa spraviť pokračovanie. Hoci v pocite v ktorom to zostalo mi to neuveriteľne sadlo. Hlavne takto na jeseň. Viacej takýchto rozprávok. Ow a všetky vtipy fungujú. Hlavne tie od Ijáčka :)

• 1.11.2018  22:39

Príjemný film. Stiller spomína a hľadá zmysel vo svojom živote. Reflektuje ho cez spomienky a cez svojho syna, ktorému pomáha so životným rozhodnutím. White natočil film, ktorý nedáva odpovede ktoré by potešili ale ukazuje otázky, ktoré si pokladáme a s ktorými sa snažíme zmieriť. Je to jednoduché ale kvôli chémií otca a syna je to veľmi príjemná reminisencia nad tým čo je život a čo znamenajú naše rozhodnutia. Stiller je veľmi smutným hrdinom. Mám pocit, že takéto úlohy mu sedia o dosť viacej. A Austin milo prekvapil. Veľmi pekné. A úprimné. Čo sa cení.

• 1.11.2018  18:25

Oproti predchádzajúcim dvom dielom je to značný krok späť. A je to v zásade logické. Hybné figurky, ktoré spôsobili domino efekt zrád a intríg boli zničení koncom druhého dielu. Toto bolo len akési vyprázdňovanie ľudí, ktorých sme nepoznali z toho komplexnejšieho hľadiska a ktorý v zásade držali spolu viac ako tomu bolo u postáv z predchádzajúcich dielov. Otomo je stále majster hoci na jeho rezanicu musíme zase raz čakať. Zostáva ale z toho taká zvláštna pachuť nenaplnenosti čo ma trochu mrzí, lebo predchádzajúce dva dieli považujem v rámci žánru za skvelý zárez. Možno sa nevyplatilo to čakanie. Boh vie. Každopádne sa to skončilo a som zvedavý čo Kitano naservíruje nabudúce.

• 30.10.2018  17:52
    Hindi Medium (2017)

Akože nie je to žiadny zázrak. Len je to príjemné. Neťahá to za emócie čo je celkom prekvapivé a je to v zásade herecký koncert Irrfana Khana. Ten je naozaj výborný. Inak pekný film o chudobe, vzájomnej pomoci a priateľstve. Užil som si to a hoci je to skôr ten typ filmu, ktorý sa neudrží dlho v pamäti a ktorý nemá výrazne silnú scénu, je natoľko príjemný že trošku nadhodnocujem. Čo všetko neurobíme pre svoje deti :)

• 29.10.2018  20:51

Emócie fungujúce len na konci. Kamera a režijné nápady skvelé. Príbeh ale jedna veľká katastrofa. Medzi hlavnými postavami nefunguje chémia a ich vzájomné vnímanie nie je podané ľudsky ale veľmi účelovo. Nechce sa mi veriť že takýto film natočil Forster. Jeho žánrovú rozmanitosť a prístup k postavám som považoval za jeho najväčšie klady ako súčasného tvorcu. Na to že to využíva pútavé prostredie a vizuál je naozaj krásny je ten film ťažkopádny. Ako keby to trvalo celé veky a pritom je to pomerne krátke. Veľmi by som bol zvedavý čo si o filme myslí tvorca. Pre mňa dosť nuda.

• 28.10.2018  18:53
    Daredevil - Série 2 (série) (2016)

Prvé štyri dieli okej. Pretože vzdávajú hold Ennisovi a jeho záreze v Punisherovi. Inak je to uťahané až strach. Súboje začínajú byť preplácané, nezaujímavé, neinvenčné a vždy v úplnej tme. Charaktery, ktoré som čakal, že sa budú niekde vyvíjať len balansujú medzi skutočnosťou a hysterickosťou. Je naozaj možné aby som po 26 dieloch mal úplne u riti čo sa s postavami stane? Je jedno že tu nastolia morálne otázky, ktoré nemajú silu a dôraz aby naozaj zarezonovali. Alebo že je tu ľúbostná línia, ktorá by mala byť silná, pulzujúca a motivujúca. Elektra je dôležitá postava ako pes. A toto zvláštne hrajkanie je na škodu. Jediný kto to drží nad vodou je Punisher ale ani on nedostáva priestor, ktorý by mi ulahodil. Pričom sa jedná pre mňa o najzaujímavejšiu postavu od Marvelu ever! Je to fakt nudné. Mal som problém to dopozerať. Jediný dôvod bol Punisher. Tomu dám ešte ako seriálu šancu. S Daredevilom končím a to že existuje niečo iné na túto tému od Netflixu - i don´t care. Čakal som že tu konečne budú presahy ako v Raimiho Spidermanovi. Dostal som rovnakú zbierku kecov a debilností ako vo Wolverinovi z 2013 - ktorý mal byť by the way pre postavu rovnako kľučový. Zhadzujem hodnotenie a už nikdy viac. 2 séria - 40%

• 28.10.2018  01:11

Herecký koncert tria Sandler, Stiller a Hoffman. Baumbach natočil ukecaný film, v ktorom je ale akýsi vnútorný smútok a vysporiadanie sa s nedokonalosťou. Citlivo podané. Miestami príjemne úsmevné a celé sa to nesie v duchu ranných filmov Woody Allena ale s tým, že toto má modernejší háv. Stále je to ale intelektuálna zábava. Veľké plus sa Grace Van Patten. Jej filmové veľdiela ma rozosmiali. Newmanová hudba tradične dobrá. Dostávala sa mi systematicky pod kožu. Jeden z tých malých veľkých filmov, ktoré majú tendeciu byť skutočnými ale zároveň bizarnými. Držím všetkým Meyerowitzom palce do budúcna. Nech sú šťastní.

• 26.10.2018  23:09
    Pomsta (2017)

Nebyť nelogickostí bola by to celkom paráda. Natočené je to fajn a má to aj dobrú gradáciu. Finále je pekne napäté a využíva priestor v ktorom sa celý príbeh odohráva na maximum. Matilda Anna Ingrid Lutz je krásna, uveriteľná a neuveriteľne sympatická. Ostatní SOB majú zase dobre vykreslené charaktery a niekoľko prejavov zúfalstva. Ale kde je tá infekcia z vody? Kde je zacelenie rany na chrbte ktoré ma zaujímalo omnoho viac ako to na bruchu? Čo ten strom? Čo ten pád? Kde je tá bledosť pri toľko stratenej krvi? Niektoré rany sú umyselne gore a Fargeat ich potenciál využíva naplno. Ale žiadalo sa mi troška nápaditosti a nie také last minute survival. Prostredie atraktívne. Vizuálne pekné, zadoček nezabudnuteľný ostatné veci asi áno. Priemer.

• 23.10.2018  18:43

Pre mňa príjemné prekvapenie. Herzog spravil poetickejšiu adaptáciu jedného z najznámejších filmocv a dodal mu rozmer. Nemú verziu od Murnaua mám veľmi rád ale toto mi ulahodilo rovnako. Kinski vo svojej postave démonický a Bruno Ganz ako Harker rovnako dobrý. Výraznejšia práca s prostredím. Ústup od hororu hoci tu máme množstvo nepríjemných scén - potkany, sebaobetovanie. Pre mňa skvelé obhliadnutie za témou vampirizmu ktorú súčasný hollywoodsky priemysel spŕznil. Schmidt-Reitweinova kamera uhrančivá.

• 22.10.2018  00:28

Taký ten typ filmu, kedy je atmosféra hotovým pokladom. Scenáristicky a herecky vypiplané. Plné režijných nápadov, ktoré v zásade beriem ako skvelé autorské rozprávačstvo. Iste finále je fajn ale žiadalo sa mi niečo trefnejšie ale v zásade som postavám rozumel. Ich hádky, ich zúfalstvo bolo podané presvedčivo a čo na tom že v druhej polovici viacej mystifikujeme. A viete čo fuck it. Nechcem na tom hľadať chyby. Zarezonovalo to riadne. Jeden z tých filmov ktoré to dokážu uhrať aj umelecky aj príbehovo. Alex Wolff mi príde sympatickejší ako jeho brácha a Toni Collette vo svojej hysterickej persóne neprekonateľná. Skvelé, lebo je to iné. A takýto druh filmov tu naozaj nebol dlhú dobu. Možno trošku nadhodnotené ale i don´t care. Som zvedavý čo režisér prinesie nabudúce.

• 20.10.2018  22:37

Veľmi fajn nápad len veľmi ťažkopádne prevedenie. S každým jedným aspektom filmu súhlasím. Ale okrem ústrednej dvojice bolo všetko od réžie, herectva, atmosféry, tempa a režijného rukopisu príšerné. Myslím si že som asi nevidel film, ktorý by bol takto zlý ale zároveň tak fajn. Niekoľko fajn referencií. Hrsť fungujúcich vtipov a celkom fajn kritika amerického debilizmu. Ale Bobcat je fakt nenápaditý režisér. Takže priemer.

• 20.10.2018  18:35
    Daniel Sloss: Live Shows (TV film) (2018)

Dark aj Jigsaw sú výborné. Sloss je ukážkou že 26 ročný týpek z VB dokáže nasrať do srdca a rozosmiať pri témach pri ktorých by ste smiech normálne nemali očakávať ako rovnako nekorektný Bo Burnham z USA. Briti skrátka idú prudko a nekompromisne za pointou. Serú na to koho urazia a koho sa dotknú. A v súčasnosti potrebujeme viacej takýchto komikov. Bo Burnhama mám rád. Ale k zamysleniu ma ešte nedoviedol. Danielovi sa to podarilo. Držím palce ďalej. Toto boli veľmi príjemne a poučné dve hodinky.

• 20.10.2018  00:35

Začínam si pripadať ako retardovaný keď dávam šancu takýmto filmom. Hovorím si, veď to nemôže byť také účelové, nezaujímavé a nudné nie? Ale ono sa to tam vždy dostane. Rozjazd super. Ale snaha dodávať do filmu prekvapivé zvraty je na škodu. Páčilo sa mi že Fogel dokázala dodať do komédie skvelé kaskadérske kúsky aj že jej postavy krvácali a boli v zásade nekonvenčné takým tým šibnutým americkým spôsobom. A keby to zostalo v tejto rovine tak je to skvelá oddychovka. Ale druhá polovica všetko ničí a stáva sa z toho strašne ťažkopádna záležitosť s divným koncom, ktorý je síce očakávaný ale nejako mi uchádza základná motivácia. Ako keby postavy čo sa týka hlavnej zápletky robili niečo iné ako hovorili. Potitulkové scénky sú doslova smutné. Kunis je cute a McKinnon to bláznenie ide. Pozerateľné ale len raz.

• 15.10.2018  23:11

Plagát je asi najkrajšou vecou filmu. Čakal som že to bude väčšia chuťovka. Hu Bo síce rozpráva o apocalypse ale celé mi to príde až trestuhodne amatérske. Či už prostredím alebo finálnou myšlienkou. Nesie sa to vo veľmi zvláštnom duchu, kedy to nemá ako veľmi diváka vtiahnuť do svojho sveta. Tsai Ming Liang pracuje s podobnou poetikou podstatne výraznejšie. Ako prvotina okej. Ale ako príprava na opus An Elephant sitting still... mám trochu obavy.

• 15.10.2018  22:49

Psychologická hra, ktorá nie je postavená na neistote ako Carpenterová Vec a nie je taká nervy drásajúca ako by sa na prvý pohľad mohlo javiť. Má to v sebe takú zvláštnu existenčnú melanchóliu, kedy postavám nerozumieme až tak do hĺbky ale chápeme prečo robia to čo robia. Bez výrazných dramatických scén ale s výbornou atmosférou - hlavne putovanie po chatrči so svetlom má v sebe takú prazvláštnu tajomnosť až z toho zamrazí. Inak taká tá ďalšia agitka na to, čo je morálne a správne a ako veľmi sa to nedarí udržať ak začne fungovať pud sebazáchovy. Edgerton a Abbott skvelý. Taká tá artová záležitosť, ktorá zase raz dokazuje že menej je častokrát viac.

• 14.10.2018  20:26
    Ghostland (2018)

Joj no čakal som niečo iné. Nielenže to nemá žiadnu logiku. Ale aj zbytočné flashforewardy na akože budúcnosť zbytočne narúšajú koncept vrahov v dome. Hoci vrah je asi silné slovo. Je to histerické a takmer bez atmosféry. Tá funguje prvých 20 minút. Potom je to len prehliadka klišé bez nápadu, ktorá značne ukazuje, že režisér síce pozná žáner, ale myslí si, že aj dnes môže takýto koncept zaujať. Samoúčelná blbina s akože presahom, ktorá nemá v sebe sympatické vôbec nič. Nie je sa tu o koho báť a niektoré miesta sú creepy bez toho aby to bolo logicky zmotivované. Či už sa jedná o dom alebo vnútro dodávky. Toto nemá nič s logikou. Jediné prečo dávam jednu hviezdu je tempo. Nenudil som sa. Hoci som neprestajne krútil hlavou.

• 14.10.2018  17:46
    Upgrade (2018)

Veľmi príjemná žánrovka s feelingom oldschool, ktorá má hi-tech prostredie a pomerne lineárny príbeh s niekoľkými chuťovými scénami. Whannell a jeho nápady môžem. Nesú sa v duchu niekoho, kto je obrovský fanúšik žánru a ktorý sa so svojimi príbehmi hrá. Jeho postavy sú uveriteľné a jeho konfrontácie logicky zmotivované. Nehrá to na prekvapivé zvraty. Hrá to na atmosféru a to mu funguje na výbornú. Ďalší z tých príbehov na tému umelá inteligencia, ktorý je oproti takej Ex Machine trošku špinavší. Páčilo sa mi to. Taká tá žánrovka ktorá poteší už len z dôvodu že takýchto filmov nie je veľa. K dokonalosti chýbalo naozaj máličko.

<< předchozí 1 2 3 4 34 67 100 133