ScarPoul

okres Bratislava
just the guy

<< předchozí 1 2 3 4 38 75 111 148
    • 4.6.2020  12:03

Nové dobrodružstvá, skvelé nové postavy a hlavne línia s Georgom a jeho svadbou. Tvorcovia a postavy sú stále lepšie a lepšie či už na poli vtipu, alebo vývoji charakterov. Pritom si ale udržiavajú svoje chyby a rovnako ako v predchádzajúcich sériach ich využívajú vo svoj prospech. Hoci sa opakujú. Niekedy príde diel, kedy je finálne rozuzlenie pritiahnuté za vlasy, ale mimo to sa jedná o celkom vyváženú zmes príbehov. Bavil som sa. 7.séria - 90%

• 4.6.2020  00:30
    Orel Eddie (2016)

Film, ktorý stojí a padá na perfektnom výkone Tarona Egertona. Čím viac filmov s ním vidím, tým viac mu držím palce s ďalšou jeho úlohou. Film je inak perfektnou zábavou. Idúci v tradícií podobne ladených filmov. Neprináša nič nové ani prevratné. Stavia na premise z loosera šampiónom, ale sú filmy pri ktorých mi niečo takéto nevadí. Žánrovka občas musí mať dušu a musí byť robená s radosťou. A táto očividne bola. Margesonova hudba je hravá, Fletcherová réžia nápaditá a spolu s hereckými výkonmi posúvajú priemernosť zápletky do vôd nadpriemeru. Na filme je super hlavne to, že sa dá pozrieť aj viac krát. A takýchto filmových diel ku ktorým sa dá opakovane vracať je poslednú dobu fakt málo. Preto bohu vďaka za každú jednu z nich.

• 2.6.2020  18:29

Ďalšia séria si drží svoj štandard. Všetci sú vo svojich partoch istejší aj sa kamsi vyvíjajú. Na zabitie času je to super vec. Hoci niektoré veci pôsobia dnes už zastarano. Iné vtipy zase fungujú aj po toľkom čase. 6. séria - 80%

• 2.6.2020  18:29

Po výbornej štvrtej sérií, prichádza trochu ťažkopádnejšia 5. séria. V zásade sú to ale staré známe postavy, ktoré hovoria o veciach, ktoré majú v sebe akýsi nadhľad a dotýkajú sa našich všedných životov. Kramer a George sú úplne super. 5. séria - 75%

• 2.6.2020  18:28

Štvrtá séria je ako keby ustálením všetkých charakterov a načrtnutím hlavnej myšlienky, ktorá sa ťahá celým filmom s tým, že samostatné diely často odkazujú k predchádzajúcim epizódám. Bavil som sa. 4. séria - 90%

• 2.6.2020  18:28

3. séria 80%.

• 2.6.2020  18:27

Druhá séria pridáva na vtipných momentoch, rozširuje vesmír hlavných hrdinov o nové priestory a vzťahové situácie a systematicky sa mi dostáva pod kožu. Ústredná štvorica je bezchybná a skvelo sa dopĺňa. Ďalší dôkaz toho, že Larry David vie veľmi dobre pracovať s humorom. Ak sa takto fajne budem cítiť aj po tretej, dávam tomu plný počet - 2. Séria 80%

• 2.6.2020  18:27

Po prvej sérií som nadšený. Uvidím kam sa to celé bude uberať, ale je to vtipné, dospelé, so skvelými postavami a Julia Dreyfusová je najroztomilejšia dievčina EVER! 1. Séria 80%

• 2.6.2020  15:25
    Hlas krve (1959)

Pekné zakončenie trilógie. Ray bol portrétista osudov. Dokázal vystihnúť vo svojich filmoch skutočných život Indov. Charakter štátu a jeho politických zmien sa podpisoval na obyčajných ľuďoch. Na chudobe. Ray ich svojim dielom oslavuje. Ukazuje výrazne zmeny v šťastí a v tragédií. Malé gesto láskavosti je odmenené mnohonásobne. Rovnako je aj tragédia silná a meniaca osudy na nepoznanie. Apu je výborná postava. Žijúca, dýchajúca a sympatická. Je jedno či sledujeme jej osud keď bol mladý chlapec, počas dospievania alebo v dospelosti. Mitrova kamera zachycuje atmosféru, umocňuje emócie postáv, skrýva sa a objavuje a Ravi Shankar hrá ako o život. Jedna z najlepších trilógií. V ktorej každý diel môže ponúknuť scénu, ktorá chytí za srdce. V prvej časti to bola strata sestry, v druhom návrat Apua zo stanice, aby bol aspoň o jeden deň naviac s matkou a vo finále vzťah medzi Apuom a jeho manželkou. Veľmi som si tieto filmy užil.

• 1.6.2020  10:13
    Rick a Morty - Série 4 (série) (2019)

Pre mňa znova funkčné. Dokonca aj reklamný šiesty diel, kde takmer nič nedáva zmysel. Seriál si drží svoj štandard. Nielenže sa vracia k starým postavám a dejovým líniám, kde obohacuje líniu vzťahov, hoci len v malom počte častí, zároveň si ale ide svoje v ďalších uletených dobrodružstvách, kde sa niektoré stávajú kultovými - The Old man and the Seat alebo perfektný Promortyus. Niečo, čo pre mňa funguje na všetkých leveloch a úrovniach. 4. séria - 100%

• 1.6.2020  10:10
    Rick a Morty - Série 3 (série) (2017)

Čakanie sa vyplatilo. Výborná séria, ktorá zamrzí len jedným faktom a to tým, že Rick a Morty nemá viac dielov. Jeden z najlepších seriálov. Pickle RICK!!! 3. séria - 100%

• 1.6.2020  10:09
    Rick a Morty - Série 2 (série) (2015)

Občas ma chytili stavy, kedy som sa neuveriteľne smial pričom som si bol vedomí, že to čo vidím, nielenže nemá hranicu, ale je to tak značne prestrelené, že sa jedná o zvláštny mix nechutnosti a morálnej skazenosti. Pritom to ale stále dokáže byť trefné a v rámci jednotlivých dielov aj veľmi originálne a nápadité. 2.séria - 100%

• 1.6.2020  10:09
    Rick a Morty - Série 1 (série) (2013)

Ja tieto animované mindfuckové veci naozaj môžem. Nie lenže je to skvelá paródia na sci-fi žáner, ale zároveň si robí srandu aj z určitých vedeckých teórií. Všetko to, čo ste si mysleli že nedáva vo filmoch zmysel je tu spravené veľmi zmysluplne. Alkoholik a debil na ceste dimenziami a vesmírom. Som nadšený. Prvá séria - 100%

• 28.5.2020  22:14

Dokumentárny Imamura je zvláštny. Začína to ako roztrieštené pátranie po zmiznutom Óšimovi ktoré je prezentované rozhovormi s veľkým množstvom ľudí na rôznych miestach. Človek aby sa v tom stratil. Lenže v druhej polovici sa dostávame do inej polohy. Začíname sa hrať viac na detektívov a civilnosť a realizmus ustupuje fikcií. A tejto zmeny Imamura úmyselne využíva aby nám vyjadril svoje opovrhnutie nad realitou, ktorou manipuluje podľa vlastných potrieb a predstáv. Rozhovor dvoch sestier je tým pádom skvelým až divadelným vrcholom filmu. Tento prístup je nielen obohacujúci pre formát dokumentu ako takého - toto je vyslovene film pre študentov dokumentaristiky ako to robiť aj napriek obmedzeniam a chybám, ale zároveň to stavia Imamuru ako tvorcu do omnoho vyspelejšej polohy. Pozná osudy, a premyslene nimi manipuluje k vytúženému efektu. Koniec ide bohužiaľ trochu do stratena. Inak sa mi to kupodivu páčilo.

• 27.5.2020  18:04

Dve hviezdy. Film, ktorý sa snaží byť cool a tiež akousi good boy/boy scout variáciou na dospelejšieho a inteligentnejšieho Jack Reachera. Ale stroskotáva na predvídateľnej zápletke a nedobrej chémií medzi ústredným duom. Wahlberg pre mňa nie je ťahúňom. Filmy, kde hrá hlavnú úlohu sú kostrbaté, nezaujímavé a predvídateľné. Ako vedľajšia postava funguje dokonalo. Lenže očividne sa Berg a Mark majú veľmi radi, tak točia jeden film za druhým a je to ťažko stráviteľný priemer. Pre konzumného diváka, ktorý nepotrebuje rozmýšľať. Potom len zamrzí, že na ploche dvoch hodín máme plytké postavy a zvraty len aby sa nepovedalo. Chýba tomu sofistikovanosť a logika. Väčšina polície je zlá. Ale aj napriek tomu si Spencer chodí kade tade a robí neplechu? A gangy nič? Jeden útok a vzdávame to? V realite by to vyzeralo trochu inak. To, že sa tu o postavy nebojíme je najväčšou chybou filmu. Prešumí to bez povšimnutia.

• 27.5.2020  15:33
    Gentlemani (2019)

Veľmi elegantne zvládnutý film. Postavy sú funkčné, zapamätateľné a hlavne zábavné. Storytelling je vo filme najväčšou devízou a v tomto smere sa stáva príjemným návratom k starému Ritchiemu. Tak, ako ho máme radi a ako si ho pamätáme. Film, ktorý nestavia na akčných scénach a keď hej, veľmi rýchlo skĺzne do vtipu a nadsázky, ale skôr dáva dôraz na charaktery a ich postavenie v tejto šachovej hre. Rôzne prostredia ( každé so svojimi pravidlami ako napríklad Londýnsky drogový slum, telocvičňa, bohaté sídla) rôznorodé charaktery( páči sa mi ako aj vedľajšie postavy naberajú na dôležitosti, ako príbeh napreduje) a istá réžia. Užívajúca si miestami, že sa môže občas aj vyhrať. Napríklad priznanou filmovosťou. Viacej takýchto filmov od Ritchieho a budem spokojný. Stále mu to ide.

• 20.5.2020  18:31

Ale prečo nie. Shaun mám rád a toto dobrodružstvo nie je o nič horšie ako tie predchádzajúce. Či už to filmové alebo tie kratšie, seriálové. Funkčné odkazy( E.T, Close Encounters, Doctor Who, Modern Age atď) nenásilný a funkčný humor a epické finále. V zásade sa nejedná o žiadne veľdielo, ale u Aardmanu som si zvykol, že menej je dakedy viac a oni to kupodivu chápu. Príbeh je presne taký, aký si myslíte že bude. Ale aj napriek tomu som si ho užil. Hudba v pohode a Alien tiež. No a film zo série, ktorý dokazuje, že farmár je lepší kaderník, než herec.

• 20.5.2020  14:02
    Red Amnesia (2014)

Posledných dvadsať minút nielenže perfektne a hlavne logicky uzatvára hlavnú dejovú líniu, ale je to zároveň dvadsať minút dramaticky vyšperkovaných a významovo bohatých. Film sa síce tvári ako moderný príbeh o starých ľuďoch v skazenom meste, ale nakoniec sa to otočí na ďalší film, ktorého ústrednou myšlienkou je dianie okolo kultúrnej revolúcie a ďalšieho smutného príbehu, ktorý sa v tom období stal. Také to povestné minulosť každého raz dobehne. Páči sa mi ako sa Wang nebojí byť civilný a zároveň vo filme prevláda akýsi nadprirodzený prvok( chvíľu som si naozaj myslel, že sa jedná o ducha). Do toho sa nebojí zhmotnovať predstavy alebo mŕtveho manžela, ktorý len sedí na stoličke a počúva osamotenú vdovu, ktorá si pripadá pre svoju rodinu zbytočná. Finále je potom neskutočne uspokojivé. Inteligentný scenár a perfektný výkon Zhong Lu. Myslím si, že ak Čínsky film niečo ukazuje - tak je to schopnosť vysporiadať sa s traumami minulosti autorsky vyspelým a príbehovo zaujímavým dielom. A v zásade je jedno či sa jedná o literatúru alebo film. Toto rozhodne stojí za pozretie.

• 18.5.2020  23:25

Príjemná oddychovka. Martin hrá bez najmenších zaváhaní a jeho postava je sympatická. Rovnako je to aj u smoliara Candyho. Film má skvelé tempo a niekoľko silných miest - diaľnica v aute ma bavila veľmi. Hughes je tu dospelý a netlačí na pílu. Necháva svoje postavy postupne prechádzať rôznymi eskapádami - jedna bizarnejšia ako druhá. Charaktery ako také vďaka tomu prechádzajú výraznou zmenou. Iste, takýchto filmov je veľa, ale Hughes spravil to skrátka uchopil medzi prvými za ten správny koniec. Funkčné a keď to pôjde v telke rád si to pozriem znova. Ale podobne ako väčšina jeho filmov aj toto už zaváňa starinou. Ako príjemné obhliadnutie na filmy, ktoré kedysi určovali žáner, je to ale celkom príjemné memento. Štek Kevina Bacona poteší.

• 17.5.2020  23:57
    Stargirl (2020)

Do filmu som išiel s tým, že skúsim. Malá VanderWaal bola môj favorit v Amerika má talent a rastie z nej veľmi pekná slečna. Strašne som dúfal, že tu nikto nezomrie alebo sa tu nestane nejaká obrovská tragédia. Také teen filmy mi lezú celkom krkom. Film je ale pohodový, je o prvej láske a o dospievaní. Atmosférou a emóciami mi pripomínal Linklaterov Boyhood. Nájsť samého seba je vďačná téma. Myslím si, že keby som bol vo veku, v akom sú hrdinovia a natrafím na tento film, povie mi to omnoho viac o živote, láske a priateľstve, než akýkoľvek rodič,učiteľ alebo kamoš v tom období. Páčila sa mi postava Giancarla Esposita. Súhlasím s ním, že najkrajšie veci sú magické a zároveň reálne. A celkovo som mal z filmu dobrý pocit. Nenásilné, inšpiratívne a v niečom strašne čarovné. Vrátilo ma to trochu späť v čase. A to som naozaj nečakal.

• 17.5.2020  17:04

Feel good movie ktorého hlavným ťahúňom je John Candy. Hughes prešiel na rodinné hodnoty a myslím si, že mu to sadlo. Pritom si stále drží svoj typický humor a scény, ktoré ako keby vypadli z nejakej grotesky alebo slap stick komédie. Ku koncu je to prehliadka zaužívaných klišé. Hoci aj Hughes pomáhal niektoré z nich utvárať. Najviac mi tu vadil asi nepomer v tempe. Niektoré scény sú odbité príliš rýchlo - uzmierenie s Tiou. A niektoré sú prehnane dlhé - hľadanie Tii na večierku. Jean Louisa Kelly je pekná a skvelo Candymu sekunduje. Dôraz je na ich vzťah. V zásade príjemná oddychovka, ktorá ma všetky klady aj zápory filmov 80 rokov. V tom najlepšom aj najhoršom slova zmysle.

• 16.5.2020  18:47

Prvé dva Hughesove filmy môžem. Majú pre mňa rovnakú silu a váhu ako ranný Linklater. Sú mi dokonca v mnohom sympatickejšie ako podobné zárezy v súčasnosti. Weird Science ide inou cestou. Má to perfektné miesta - konfrontácia s Garyho rodičmi je správne Epic. Rovnako aj scény na párty u Wyatta doma. Kelly LeBrock je krásna a mladý Robert Downey s Billom Paxtonom správne prehrávajúci. Problém je, že film strašne zostarol. Okrem pár vtipov, neponúka súčasnému divákovi takmer nič zaujímavé a pamätné. Teda niečo v čom napríklad taký The Breakfast Club vynikal. Svojho času to mohla byť pecka. Je to jeden z tých filmov, ktorý kebyže vidím, keď som mladší tak mi ulahodí riadne. A sám budem snívať nad takouto vysnenou kočkou. Ale ten ideálny svet, kde sa všetko vyrieši za jeden večer už akosi neviem strebať tak rýchlo a naivne ako pred desiatimi rokmi. Čo je asi moja chyba. Každopádne pre mňa zatiaľ najslabší Hughes.

• 16.5.2020  15:32
    Chvála Bohu (2018)

Moje prvé stretnutie s Ozonom. Francúzske filmy nevyhľadávam ale náboženskú tému v akomkoľvek formáte a príbehu si rád pozriem. Film sa dotýka pomerne silnej témy, ktorá je každému známa. Oproti americkým zárezom, kedy majú podobne ladené príbehy silnejší tlak na atmosféru, herectvo a dramatizáciu si Ozon ide pomerne sofistikovanejšou cestou. Priznám sa, že na začiatku som bol na pochybách. Príbeh hlavného predstaviteľa Alexandra ma až tak nenadchol a to, že neustále naráža na mantinely zlého systému, je niečo, čo rovnako každý z nás pozná. Potom ale začnú prichádzať ďalšie postavy a hlavný hrdina sa neustále mení. S ním sa mení aj atmosféra a aj prístup k celej problematike.Na konci tak vyvstáva kolektívny hrdina, ktorý sa snaží zmeniť nezmeniteľné. Film sa nesnaží byť dramatický. Aspoň nie tvárou v tvár zlu voči ktorému zbrojí. Tie dramatické situácie vo filme sa tu väčšinou odohrávajú medzi najbližšími. Skutočná tragédia je, že sa tým bojom nič nemení. A po nejakom čase si to začnú postavy uvedomovať. Vždy som bol zástancom toho, že viera je pre človeka dôležitá. Nech je to viera v čokoľvek. Ak to nikomu neubližuje, nech sa z nej každý teší. Ale inštitúcia kresťanstva, kostolov, kňazov a podobných nezmyslov sa ukazuje len ako ďalší systém, ktorý nefunguje a chráni si to svoje. Otázka vo filme - Veríš ešte vôbec v Boha? - sa tak stáva definujúcou.

• 15.5.2020  17:38
    Nezdolný (1957)

Pokračovanie života Apua sa nesie v neustálom sťahovaní z miesta na miesto. A hľadaní samého seba. Prvá časť filmu v posvätnom meste Varanasi je dominantou na samotu dospelých, ktorá sa neskôr počas filmu prehlbuje. Po smrti dcéry je rovnako ako predtým život Apuových rodičov odkázaný na milosť a nemilosť okolia. Neskôr sa dostávame do malej Bengalskej osady, kde je život síce fajn, ale Apuovi je tu nanútené stať sa kňazom. On sa ale nájde v štúdiu. Posledná časť v Kalkate ukazuje typické strasti dospievajúceho života mladého muža v kontraste zo samotou jeho matky, ktorá už nemá nikoho a stáva sa zo dňa na deň nepotrebnejšou. Ray mení atmosféry viac ako to bolo v prípade prvého filmu. Údernosť straty rodičov tu nie je tak dramaticky vyšperkovaná ako v prvej časti strata sestry, ale tá zmena, ktorú tieto udalosti predstavujú sa stáva predzvesťou rovnakého smútku, ktorý Apu pravdepodobne zdedí. Je vtipné sledovať ako sa Varanasi pri povodí Gangy takmer vôbec nezmenilo. Aj to, ako sú niektoré emócie matiek ako smútok a samota, natoľko známe aj nám, prezentované ale vo filme cez túžobné ticho. Do toho ešte hudba Raviho Shankara a je tu ďalší emocionálny zážitok. Je to iné ako prvá časť. Ale má to strašne silné scény, ktoré síce nemusia tlačiť na pílu a skôr spoliehajú na vašu pozornosť či ich oceníte. Pre mňa je vrchol filmu, scéna keď sa Apu rozhodne zostať s matkou aj keď môže odísť (aspoň o jeden deň naviac) a následne s ňou môže zostať dva dni a radšej zostane v Kalkate, pričom matka na neho túžobne čaká. V tej jednoduchosti je tu obrovská sila. Som zvedavý na vyvrcholenie.

• 15.5.2020  14:27
    Solar Opposites (TV seriál) (2020)

Má to nábeh stať sa kultom. Minimálne v rovnakej miere ako je tomu u Ricka a Mortyho. Možno sa jedná o dosť podobný koncept ale páči sa mi, že tvorcovia našli niečo v čom môžu znova aplikovať množstvo svojich bizarných nápadov. Či už sa jedná o Wall ( čo je inak perfektná vedľajšia línia) alebo hlavné eskapády, ktoré sa veľmi trefne snažia byť nie len zábavné ale aj nekorektné. A funguje to. Bavil som sa na tom riadne. Som dosť zvedavý, kam sa to bude uberať. Za mňa rozhodne spokojnosť. Korvo a Pupa rulez! 1. séria - 90%

• 15.5.2020  14:27

• 14.5.2020  01:24
    Pad Man (2018)

Veľmi príjemný Feel good movie. Akshayovi Kumarovi táto úloha sadla. Jeho utrápený hrdina je uveriteľný a vy mu ako divák držíte palce. Pri všetkých jeho eskapádach dúfate, že sa mu to, o čo sa snaží podarí, pretože je to skrátka dobrák. Film je síce lineárny a jedná sa o tradičný príbeh typu: Nikto dokázal niečo veľké, ale R.Balkiho réžia je svieža aj napriek minutáži a čo je hlavné netlačí na emócie. Všetko je tu správne vyvážené. Patetickosť by ste tu hľadali len ťažko a aj tak by ste museli byť zarytí cynici. Film, ktorý jednak ukazuje komplikovanosť života v Indií ale zároveň má v sebe veľa pozitívneho a inšpiratívneho. Hudba taká nejaká, čo je škoda. Vzťah medzi Akshayom a Sonam Kapoor lepší ako je tomu v prípade Radhiky Apte. Pre mňa skvelá záležitosť ktorá podobne ako Toilet berie vážnu tému a s veľkou ľahkosťou je prezentuje ako niečo skutočné a zároveň hodné zmeny. Go for it India!

• 13.5.2020  21:06
    Tenki no ko (2019)

Tešil som sa na film... veľmi.Nič nepovažujem za krajšie v animovanom filme ako je dážď. A tu je ho na rozdávanie. Atmosféra v Šinkaiových filmov značne prevyšuje len hranice animácie. Do toho sveta by som sa tak rád dostal. Dal si kávu v nejakej reštaurácií pri ceste a počúval bubnovanie dažďa o parapetu. Rovnako ako Your name. je Weathering with You bezchybný. Využíva všetky prvky z tvorcových predchádzajúcich filmov a mieša tu romancu, fantasy a zároveň ľudský príbeh s množstvom mikropresahov. Radwimps spravili ďalší super soundtrack, hoci ten z predchádzajúceho filmu sa ma dotkol o trošičku viac. Inak tempo, samotný príbeh a aj to kde to celé smeruje považujem za funkčné, vyspelé, vtipné a dojímavé. Celá škála emócií, ktorú by podľa môjho názoru mal mať v súčasnosti každý druhý film. Tým, že tomu tak nie je, sú takéto kúsky skutočným klenotom, na ktoré by sa dalo pozerať donekonečna. Pre mňa jedno z mála milých prekvapení, kde si tvorca udržal svoju úroveň, prekvapil, potešil a zaujal. "Svet bol vždy bláznivým miestom". A mám pocit, že v celej tej katastrofickej zmene je predsa len niečo skurvene poetické.

• 8.5.2020  23:47

Konečne som sa k tomu dostal. Pather Panchali je vizuálne podmanivým filmom. Sledovanie mikropríbehov jednej rodiny funguje znamenite. Dokážeme cez neho spoznať život nižšej spoločenskej kasty so všetkými rituálmi, problémami a snami, aké zažívajú. Zároveň tu máme generačný stret zobrazený aj cez postavu babičky a fungujúci ako pripomenutie osamelosti s ktorou sa hrdinovia musia vysporiadať. Či už je to osamelosť domácnosti bez muža, alebo život bez priateľov, alebo život bez sestry, bez snov a bez úspechu. Shankarová hudba rezonuje celým príbehom. Herecky aj napriek tomu, že sa jedná o nehercov, bezchybné. Všetky scény uprostred monzúnu dramaticky vyšperkované a emocionálne napratané. Film, ktorý si zaslúži pozornosť.

• 7.5.2020  23:42
    Triple 9 (2016)

Trochu sklamanie. Hillcoata mám rád. Vie pracovať s atmosférou. Vždy má vo filme zaujímavých hercov a neštíti sa krvi ani akcie. Triple 9 má skvelý rozbeh a rozohrané postavičky. Ich činy sa neustále rozvíjajú, dopĺňajú a menia - ale to všetko v rámci lineárnej kauzality. Takže film v zásade nestavia na prekvapivých zvratoch. Je veľmi predvídateľný ale to nie je najhorší problém. Ten nastáva v druhej polovici, keď sú kocky rozdané. Začne to byť nezaujímavé. Prestane tomu chýbať údernosť a sila prvej scény vykradnutia banky, a samotné postavy idú do úzadia pretože sa začne klásť dôraz na príbeh. Pričom tie hlavné postavy nedostávajú toľko priestoru a motivácia tých zlých je v rámci toho o aký žáner ide, veľmi hlupučká. To že s ruskou mafiou netreba jednať, je predsa jasné každému kto nejaký film s podobnou tématikou videl. Dostáva sa to tak do kolonky (gluby americkij style) a to celému snaženiu zúčastnených podkopáva nohy. A film, kde nezanechá dojem ani Winslet, ani Gadot a ani Woody...je nejaký pokazený. .

<< předchozí 1 2 3 4 38 75 111 148