Sylviiik

Sylviiik

okres Semily

<< předchozí 1 2
    • 29.11.2019  18:21

Tak tohle mě dost zklamalo. I když to má spád a je to celkem famózní podívaná, čekala jsem od nevěsty trochu víc. Místo, aby se nabombila zbraněmi, tak furt jen někam zdrhá a řve. Čili jedna hvězda pryč za nemastnou neslanou nevěstu a druhá za ten sračkoidní nesmyslný závěr plný vnitřností!

• 21.11.2019  20:34

To je snad první film, kde čeští herci hrají lépe než ti američtí......Takže: Nechtěla jsem věřit těm hanlivým komentářům, protože si myslím, že většina je ovlivněna především nesympatiemi k hlavní hrdince. Ale bohužel...tento film je postaven jen na ní. Ostatní herci totiž nestojí za nic. Přehráváné herecké výkony mi až vypalovaly díru do mozku. Lucka jako jediná hrát umí, ta role zkroušené smolařky jí sedla. A teď se dostáváme k největšímu průseru celého filmu. Režie! Jednotlivé scénky do sebe nezapadají, něco se ve filmu děje, najednou je tam zas něco uplně jiného.....kdo tohle proboha stříhal? Je to prostě usekané, uspěchané, konec to téměř nemá....chybí tomu šťáva. Připomíná mi to amatérské studentské filmy. A slídící rodiče špioni jsou jako trapná třešnička na vrcholu celé téhle tragédie. Paní Adamcová to měla přenechat odborníkům z Ameriky. Ale dokoukat se to dalo. Jen mě teď chvíli bude bolet hlava..

• 12.10.2019  20:30

Osobně mám nejradši právě druhý díl. Ani nevím proč. ˇVačičandaˇ je naprosto skvěle praštěná, vačičáci taky. Sid tu vysloveně perlí a zápletka mi přijde zajímavější než v jedničce. Prostě bomba!

• 12.10.2019  20:25
    Doba ledová (2002)

Tak já nevím....jak můžete srovnávat Dobu ledovou se Shrekem? To vás ve škole neučili, že jablka s hruškama se nemíchaj? Nelze srovnávat s pohádkou, která má naprosto jiný styl, jiné postavy, zakládá se na odlišném světě i příběhu. Shrek je prostě skvělý a Doba ledová taky. Zbožňuju SIdovy hlášky, Manyho taky. Naprosto nezáživná mi přijde veverka. Vím, že ji všichni zbožňujete, ale mně přijde jaksi trapná :/ Asi jsem taky mamut. Jinak je však tenhle animák už téměř kultovní :)

• 5.10.2019  19:29
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Jako sorry, vážení... Ale tohle je přesně pořad o tom, jak jsme my lidé zavistiví, nepřející a manipulující. Nechápu, co ma vaření společného s tím, jak vždy hosté prošmejdí bydlení. Tohle není soutěž o tom, jak kdo vaří, ale o tom, jak kdo bydlí, jak se komu daří a jak je kdo sympatický. Pokud si soutěžící nesednou, vůbec nemá kuchař šanci dostat dobré hodnocení, i když jidlo bylo skvělé. A předpokládám, že chování účastníků je napsáno ve scénáři stejně jako ve Výměně manželek. Není to skutečné. A pokud ano, tím je to horší! Ne, ne a ne!!! Zbytečný odpad na Primě.

• 5.9.2019  23:34

Kašlu vám všem na ta negativní hodnocení. Srovnávat novodobé filmy s kultovními snímky z minulého tisíciletí je naprostá hloupost. Ano, ty původní, co se i ještě držely knižní předlohy, jsou v našich pamětích navždy uložena jako nepřekonatelné a bude tomu tak navždy. Ale proč nedat šanci něčemu novému? Tenhle film se nedrží knižní předlohy, ale mě kupodivu velice bavil. Miluju historické příběhy a tohle je natočeno svižně, elegantně, akčně, romanticky a vtipně. Obsazení je skvělé, ne-li dokonalé. Vtípky baví, modernizace tomuhle příběhu rozhodně neuškodila. A je fajn občas vidět film s trochou nadsázky. Tak proč se zuby nehty držet stereotypů..?

• 23.7.2019  13:49
    Ranč Heartland (TV seriál) (2007)

Když jsem zjistila, že podle mých oblíbených knih je natočen seriál, musela jsem si ho pustit. Velmi mě proto zklamalo, že se změnil jak příběh, tak i jména a vzhled postav. Jistě, nemůže to být přesně do puntíku stejné a najít vzhledově stejnou herečku do role musí být obtížné. Ale to, že Amy má být hnědovlasá a její sestra světlovlasá, by se dodržet dalo. To samé se jmény. Sestra má být Laura. Proč se mění jména, když je to podle knižní předlohy? A proč není v celém seriálu jediná známá tvář? No nic... zůstávám u knížek a tenhle seriál zkusím vytěsnit z paměti.

• 8.6.2019  22:18
    Holky pod zámkem (TV pořad) (2015)

Proč vůbec někoho napadlo něco takového točit? Čím jsou tyhle ženy výjimečnější než ty v jiných věznicích? A hlavně: Co dostanou za to, že tohle natáčej? Sušenku? Pytlík bonbónu? Delší vycházky? Sorry, ale je mi u zadku, proč jsou tyhle ženy ve vězení, jak to tam prožívají a jak moc se jim stýská! Něco podělaly, zavřeli je a měly by teď zpytovat svědomí, ne machrovat před kamerou!!!!

• 5.5.2019  14:32
    Rozchod! (2006)

Tohle mělo do komedie opravdu hodně daleko. Hádky byly spíš smutné než vtipné, chlap se choval pak jako kretén, romantické tam byly asi dvě scénky a konec nekonec mě hodně zklamal! Jennifer, kam jsi to vlezla?!

• 3.5.2019  12:12
    Já, robot (2004)

Zbožňuju tenhle film. Robotika mě sice moc nebere, ale tenhle film má tak úžasný a zajímavý příběh a zápletku, že k tomu není co dodat. Will Smith je výborný herec a tahle role mu sedla dokonale.

• 3.5.2019  11:26
    Souboj bájných tvorů (TV film) (2012)

Proč???? Proč se točí filmy s těmihle otřesnými digitálními triky a béčkovými herci??? Jaký to má význam, pouštět do světa slátaniny typu Sharknado, příšera versus příšera a jim podobné? Vždyť je přeci všem, i těm režisérům, jasné, že se z toho nemůže stát hit!!! Dnešní diváci chtějí co nejlepší triky a když je film nemá, končí v odpadu CSFD. Film bez smysluplných dialogů, s hloupou zápletkou, herci neherci a sérií triků, které bych zvládla na pc vytvořit i já, přece nemůžou nikoho bavit, pominu-li skutečnost, že ve správné náladě se pár lidí uchechtne, jak proboha tohle mohl někdo stvořit!!!! A nejlepší je u toho ten popis.....má cenu se dívat na film, když je v popisu celý děj filmu i jeho závěr? :D Kterej tupan...

• 23.4.2019  10:44

Co mi trochu vadilo, byl fakt, že je to natočené podobným stylem jako Antikrist a podobné slátaniny (divné záběry na podivné věci).....jinak je to ale velmi zajímavý počin. Je to depresivní, poutavé a má to celkem spád. Bavilo mě to a nedočkavě jsem čekala na konec. A ani konec výjimečně nezklamal..

• 6.4.2019  14:10
    My (2019)

Další kolosální škvár jako to slavné UTEČ! Stejně tak zdlouhavé, zbytečně nudné a hloupé. Tohle je přesně ten typ filmu, který když sledujete, přemýšlíte, kde nechal režisér mozek, ale když to skončí, máte pocit, že je možné úplně všechno!

• 3.4.2019  11:25

U téhle kreslené pitominky se směju celou dobu :D Zlá lama!

• 3.4.2019  11:23

Téhle pohádce jsem se strašně dlouho vyhýbala. I když Disneyovky žeru, Sněhurku, Popelku a Růženku jsem moc nemusela. Ale mile mě to překvapilo. Bavilo mě to, rozesmálo. Na to, jak je to staré, je to parádně starobyle nakreslené.....a když na konci modrá víla honí krkavce a vykasá si tu svou sukni :D :D No já nemohla! :D

• 3.4.2019  11:18
    Scooby-Doo (2002)

I když mám ráda podobně infantilní a ujeté blbiny, tohle je i na mě moc! Děj úplně na nic, animovaný pes břídil a z hlavního herce se mi zvedal kufr! A dětem u toho musí hooooodně klesat IQ!

• 3.4.2019  11:09

Nechci hanit docela pěknou podívanou, ale nepřišlo mi to zrovna jako pohádka pro nedělní odpoledne. Spíš jako takový poučný příběh pro dnešní teenagery. Pustit to malým dětem, asi je nějakým způsobem poznamenám.

• 3.4.2019  11:06
    Děti (2008)

Film je místy opravdu nudný a dlouho se tam nic neděje. Ani nevím, proč jsem si ho pustila, nenávidím filmy s dětmi, a obzvlášť horory. Zápletka nepochopitelná, není vysvětleno, proč dětem najednou hrábne (Nebo že by mi to uniklo?). Asi jsem nemohla najít lepší film a tak si pustila toto. A řeknu vám jedno: Nevím, jak vy, ale po shlédnutí téhle dětské brutality si myslím, že tak pět let vlastní děti plánovat nebudu!

• 3.4.2019  11:00
    Temné síly (2018)

Ačkoliv je zápletka opravdu hodně nereálná, film mě už v prvních minutách naprosto pohltil. Přesně takovéto filmy miluju: lidi s nadpřirozenými schopnostmi, parádně natočené a ty schopnosti si můžete užít dosyta.

• 3.4.2019  10:58

I když je to film z roku 1999, čekala jsem od takto skvěle obsazeného filmu lepší triky. Ale i přes příšerně digitální žraloky mě to celkem bavilo. Příběh zajímavý, herci super. Jen chudák papoušek :(

• 21.3.2019  15:13
    Singularity (2017)

Co to má být? To je jako parodie na Transformers, Hunger games a další? Nebo prostě jen tvůrci neměli vlastní nápady a tak vykradli tyhle pecky?? Nudné, zdlouhavé, nezáživné, ohrané a ještě k tomu herci neherci...Panebože, do čeho jsi to duši dal!!!

• 21.3.2019  15:07

Kristepane...za co?! Jak se první díl povedl, tak se tento nepovedl! Nekoukat - budete trpět!!

• 21.3.2019  13:44
    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)

I když je to hrané a ti lidé jsou jen herci vybraní z davu, ráda si u toho odfrknu. Některé případy jsou zajímavé a bezvadně se u toho chroupou brambůrky. A je hezké občas vidět známé tváře z TV v roli právníků a obhájců. (viz. Michaela Horká)

• 21.3.2019  13:39
    Výměna (2008)

Filmy s Angelinou mě nikdy nezklamaly. Jako herečka je skvělá, krásně se na ni kouká a má štěstí na parádní scénáře.

• 21.3.2019  13:31

Čert to vem....bavilo mě to. Asi jsem zrovna měla tu správnou náladu na takovýto film. I když mi trochu lezli na nervy někteří přehrávající herci, zabavilo to a rozesmálo. Jen ta Myslivcová toho moc nepředvedla a koukat se na ni nedalo. Ještě štěstí, že tam měla jen pár scén.

• 20.12.2018  13:20
    Grinch (2000)

Škoda slov. Tohle je film, který se pravidelně vysílá na Vánoce a já nechápu proč. I já jsem z toho měla hrůzu, a co teprve ty děti, co na to koukají. Absolutně nevánoční film, který mi snížil IQ a sebral poslední zbytky vánoční nálady. Ani Jim Carrey to nezachránil!

• 16.12.2018  11:12

Mile mě to překvapilo. Od druhého dílu jsem nečekala vubec nic, protože druhé díly slavných animáků byly většinou propadáky. Ale tohle je poutavé, vtipné, hrdinské.....a to mimino je boží!! :D :D

• 27.11.2018  12:57
    Tomb Raider (2018)

Jedno velké zklamání. Na Angelinu prostě nikdo nemá. Ani ten děj mi nepřišel nic extra. Alicia Vikander si hraje na drsňačku, ale vůbec to k ní nesedí. Ještě štěstí, že jsem na to nešla do kina......!

• 27.11.2018  12:13
    The Farm (2018)

Podle námětu jsem teda čekala mnohem víc. Tohle je snad první film, kdy mě víc bavil ten zdlouhavý psycho začátek než konec. Jen mi hlava nebere pár věcí: Zaprvé: V dnešní době, kdy je planeta přelidněná, jeli takovou dálku a nikde nenarazili na jiné auto a jiné turisty než ty podivínské lidojedy? Zadruhé: to jim fakt nepřišlo divné, že na benzínce, kde se rozhodli tankovat, neměli žádné jiné zboží ani se tam nesvítilo a vevnitř to vypadalo jako v temnici? Já když někam přijdu, tak se nejdřív rozhlédnu, kde jsem se to vlastně ocitla....a Zatřetí: Přišlo jen mně totálně nelogické, jak ten chlap uvažoval? Divnej cápek, co mu chybí ucho, dřevěná chajda a nikde nikdo, navíc.....po sektání s tou nerudnou babiznou bych já chtěla bejt co nejdřív doma a žádné seznamování s krajany teda!!! Film jako každej druhej: Lidi stupidně uvažují, stupidně se chovají a stupidně vypadají! Jedna hvězda za chladnokrevnou ženu!

• 30.9.2018  18:33
    Popelka v teniskách (2016)

Nemyslíte, že už je těch parodií na popelku nějak moc? Moderní popelka, A zase ta popelka, a ještě tohle? Je to stále omílané téma dokolečka. Kdyby to aspoň za něco stálo... Ale tohle nemá šmrnc. Neupoutá to, je to všechno přehnané....a tak nějak uječené!!!

<< předchozí 1 2