freddy_k

freddy_k

Slovensko

• 3.3.2020  15:20
    Gang v útoku (2006)

Rozprávka o utrpení amerických negrov v ríši veľkého zlého belocha. Scéna, keď ten neger citoval pasáž z Biblie, aby presvedčil nábožensky založeného bieleho trénera hráčov amerického futbalu k tomu, zohrať duel s chovancami ústavno-nápravného zariadenia, pozostávajúceho z negerských recidivistov, zlodejov a vrahov, určite rozplakala nejedného negromila. Takéto politicky korektné snímky z USA by mali mať zákaz premietania v Európe.

• 15.1.2020  21:25
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Miera českej zaprdenosti a zadubenosti sa pozná podľa hodnotenia tejto relácie. Zdeněk Pohlreich je možno dobrý kuchár, ale vystupovaním pripomína typického českého Pepíka,ktorému stačí pivo, sviečková a slovník štvrtej cenovej. Paganovci sú úplne iná liga. Kultivovaní, priami a nehrajú sa na hogo fogo. Produkcia FTV Prima ale dala na reakcie českej lúzy a reláciu zrušila. Ako hovorím, typická česká zaprdenosť a zadubenosť.

• 10.1.2020  12:44

Viděl jsem pouze upoutávku, ale zdá se mi, že aktivistky z tohoto dokumentu dělají vše pro to, aby všechny ostatní boubelky ještě více zostudily v očích veřejnosti. Stejná situace, jako s tzv. Gay Pride. Ti tzv. aktivisté jsou vesměs lidé, trpící mesianistickým syndromem, pasujících se do role mluvčích celé své komunity, ke které se sami řadí. Ve skutečnosti jí ovšem dělají medvědí službu, což si nejsou za žádných okolností ochotni vůbec připustit.

• 15.12.2019  20:52

Ak má aj po roku 1989 niekto potrebu kopať do Nemcov, tak je pre mňa úbohý šmejd. Modlím sa, nech už tá čechoslovakistická pliaga na čele so Svěrákovcami a podobným odpadom, konečne vykape a upadne do zabudnutia.

• 17.11.2019  18:34
    Obchod na korze (1965)

Odporný propagandistický židoboľševický pamflet, ktorého hlavní aktéri mali byť po revolúcii stíhaní za hanobenie slovenského národa. Miesto toho ich dnes oslavujú aj napriek tomu, že komunistickému režimu verne slúžili a sami sa honosili titulom "národný umelec".

• 1.11.2019  10:40

Židia sa mali v Terezíne ako v Palestíne, než si ju kúpili a premenovali na Izrael. Tento dokument je dôkazom toho, že každý dobrý skutok bude po zásluhe potrestaný. Sovieti a Američania si podali ruku a vytvorili mýtus, ktorý prežíva dodnes.

• 1.11.2019  10:28
    Už je tady zas (2015)

Viem si živo predstaviť, keby si podobným spôsobom robili srandu z Wiesenthala, ktorý v koncentráku kšeftoval s pokazeným mäsom, alebo Anne Frank, ktorá šírila medzi väzňami syfilis... To by teda bola zábava!

• 12.12.2018  22:23
    Bohemian Rhapsody (2018)

Ľuďom chýba kritické myslenie. Nejak sa zmierili s tým, že im stačí priemer, až podpriemer. Vidieť to vo voľbách, pri nakupovaní a v neposlednom rade aj pri hodnotení filmov. Priateľka ma nahovorila na Bohemian Rhapsody. Dlho ma prehovárala. Súhlasil som pod podmienkou, že uhradí vstupné, no aby som nebol za hulváta, zacvakal som občerstvenie pre nás oboch. A to bolo to jediné, čo ma nútilo ostať v kine a neodísť uprostred filmu. Takže tak.

• 10.1.2015  22:51
    Octopus 2 (2001)

Původně tři hvězdičky, ale kvůli neobjektivnímu hodnocení ostatních uživatelů přidávám jednu navrch. K shlédnutí OCTOPUS II. mě přinutil předchozí díl, který byl opravdu špatný. Řekl jsem si, že dvojka nemůže být taková kravina a taky, že ne. Dokonce bych si troufl říct, že co se týče horrorů s přerostlými hlavonožci, patří tenhle rozhodně mezi ty nejlepší. Jak po dějové, tak i herecké stránce nemám filmu co vytknout. Pár chybiček se sice najde, ale není to nic, z čeho by si měli fanoušci tohoto žánru dělat těžkou hlavu.

• 4.1.2015  18:38
    Dagon (2001)

S příchodem nového tisíciletí ožívá na filmových plátnech nejtemnější příběh všech dob. Režisér Gordon vyměnil po předchozím záseku dle Mistrovy předlohy Itálii za Španělsko a jak se později ukázalo, udělal dobře. Film se díky zvoleným lokacím může pyšnit skutečně mrazivou atmosférou, skvělými maskami, hudbou (Carles Cases) a v neposlední řadě i scénami, při kterých tuhne krev v žilách a žaludek se obrací naruby. Někdy jsem měl dokonce pocit, že to ani nebyly masky, nýbrž skutečné stvůry. Pro mě zcela jednoznačně nejlepší, i když možná ne celosvětový, tak alespoň evropský horror a zároveň první film, který jsem si koupil na DVD.

• 24.12.2014  12:53

Bohužel, ač se jedná o klasiku, nemůžu dát víc, jak hodnocení "odpad!". Film mě vůbec neoslovil a doslova jsem ho protrpěl. Vždycky jsem se přemáhal, abych ho dokoukal do konce, až se to možná tak na dvacátý pokus nakonec povedlo. S "Byl jednou jeden král" se to nedá vůbec srovnávat a to hlavně kvůli panu Burianovi, který tam hrál sice vedlejší, ale pro mě mnohem výraznější roli, než pan Werich.

• 23.12.2014  09:39
    Kanibalové (1980)

Deodatův opus magnum, jenž nemá v moderní kinematografii obdoby. Zde zobrazené záběry masakrů měly pouze jediný účel - zcela obnažit lidskou povahu ve své nejhrůznější podobě. Tak silná a explicitní kritika zkažené civilizované společnosti v dosud žádném filmu stejného ražení nezazněla. Paradoxně je tak namířena i na "fanoušky" této snímky, kteří ji oceňují výhradně a pouze jenom pro zobrazenou brutalitu.

• 10.12.2014  21:30

No... Po dlouhé době jsem se odhodlal si tenhle film pustit, i když, pravda, nic světoborného jsem od něj nečekal. Ovšem, tohle překonalo i ty nejhorší předtuchy. Tenhle snímek prakticky nemá se sérii Howling nic společného! Je to brak, jenž se snaží pouze parazitovat na slavné značce. Koukal jsem na to hodinu a poté to vzdal, protože už mě z toho tlučení hlavou o zeď pořádně rozbolela hlava. "New Moon Rising" byl v porovnání s tímto škvárem oscarový majstrštyk. Všechna klišé, které znáte z filmů pro mládež (školní prostředí, hlavní hrdina otloukánek, dívka jeho snů běhna, rodinné tajemství, metrosexuální vlkodlaci, zpomalovačky) jsou zde dávkována svinskou kadencí. Taky si myslím, že dobré horrory skončily nástupem 21. století. Odteď pouze klasiku. Na všechny ty sequely, prequely a rebooty ať sere pes!

• 9.11.2014  10:39
    Zlaté dno (1942)

"Řemeslo má zlaté dno." Ačkoliv patřím mezi tzv. mladé ročníky, tenhle film mě zaujal ani ne tak hereckými výkony, jako svým poselstvím. Totižto jen poctivou prací a usilovností se člověk dopracuje k úspěchu, zatímco línému, hloupému a závistivému zbyde jen bída a plivání jedovatých slin. PS: Z některých "narudlých" komentářů zdejších uživatelů by člověk blil.

• 3.11.2014  23:27

Ztísněnými prostory hradu, do kterého si našla cestu skupinka turistů, se potuluje nezvaný host. Historkám o vlkodlakovi nikdo nevěří pouze do doby, než jsou nalezena první znetvořená těla. Venku zuří sněhová vánice a z hradu není cesty ven... Naprosto nedoceněný snímek, jenž svým námětem, zpracováním a atmosférou předčí všechny dosud natočené filmy o vlkodlacích.

• 3.11.2014  23:07

Nejlepší dosud zfilmovaná verze o valašském knížeti Vladu III., která KONEČNĚ není o upírech. Fanoušci této historické postavy budou spokojeni stejně, jako já.

• 6.4.2014  15:45
    Antropofág (1980)

Evropský gore-horror ve své nejsyrovější podobě. Po technické stránce to místy není sice žádná sláva (nízký rozpočet tomu napovídá), což je možná hlavní důvod, proč si u fanoušků mainstreamových horrorů oblibu nikdy nezíská. Ovšem fajnšmejkři si tohle dílo vrchovatě vychutnají už jen kvůli několika vypečeným scénám, které ve své době vyvolali nejeden dávící reflex nebo mrtvici. To vše za doprovodu temné synťákové hudby Marcella Giombiniho, ze které se ježí chlupy i na místech, kde nerostou. Dokonale tak dokresluje jednotlivé scény, kterým při pozornějším poslechu vévodí ústřední melodie, která naplno vyzní během závěrečné scény. Kdybych měl vypíchnout nějakou zásadní scénu, tak je to určitě hang-out ve studně. Pro mě to je za plný počet.