Boratův navázaný telefilm (2020)

Průměr. Musím říct, že jsem se na pokračování Borata moc těšil. První díl mě opravdu bavil. O druhém to bohužel říci nemůžu. Několikrát jsem se upřímně zasmál, ale oproti našlapané jedničce to bylo málo. 50%

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Hvězda číslo jedna je za generála Landu, hvězda číslo dvě je za to, že mám Star Wars rád. Ostatní se hodnotit nedá.

Creed (2015)

Vůbec jsem nečekal takovou parádu. Totální překvapení. Nejdřív jsem si rozmýšlel, jestli si vůbec udělám čas, abych si Creeda pustil. Čas jsem si udělal a nelituju toho! I když byl konec Rockyho série slabší (hlavně tedy 5. díl, 6. už byl zase lepší), tak tohle je suprový. Rockyho životní příběh graduje, předává zkušenosti. I když je v ústraní, tak je tam. Roli zvládl absolutně skvěle, sedl si s mladým Creedem/Johnsonem (M.B. Jordanem), výborně se doplňují. Nemám co vytknout, jsem rád, že jsem se odhodlal a pustil si to. Rocky, Italský hřebče, díky, díky za všechnu tu podívanou počínáje rokem 1976. Jedna z nejlepších filmových sérií - pokud tam tedy můžeme počítat i Creeda - která kdy byla natočena! Nutno dodat, že mě Creed opravdu chytil za srdíčko.

Spartakus (2010) (seriál)

Seriál, který mě opravdu bavil! Díl od dílu lepší, až ke 13. dílu první série, který byl asi nejlepší z celé série. Gladiátorské souboje jsou perfektně zpracované, sice někdy až moc krve, ale i přes to výborné! Batiatus - mistr intrik mě chvílema štval, avšak byl nedílnou součástí série. Galský šampion Crixus, thrák Spartakus a Doctóre byli pro mě tím nejlepším:-) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ani dokoukání všech dílů nezměnilo vůbec nic na mém hodnocení. Jsem prostě super spokojený. Po první sérii jsem si dokonale zvykl na krev všude možně. Hltat jsem díly i v 7-8 kouscích za den. Úžasný Ganikus, který mě bavil jak v boji, tak mimo něj - především hláškami :D byl asi tím nejlepším v druhé části seriálu. Spartakus se až příliš stranil, věnoval se taktice. Crixus zase naopak bez přemýšlení "Hrrr do boje" jako za Husitů. Abych to shrnul jsem spokojený a rád se na všechny díly podívám znovu :-) "Vypadněte!" "Ale to je můj stan!" "Vypal!!!" "Pojď najdeme si jinej..."

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Absolutní top mezi seriály. Stačí říct jedno jméno - Charlie Sheen! Charlie Sheen udělal z tohoto seriálu to, čím je: zábavný, atraktivní, jednoduché a úderné vtipy/hlášky - až je mi občas Alana líto.. Mimo jiné velice dobře se na to kouká z pohledu muže ;-) Jen obrovská škoda, že Charlie musel kvůli svým problémům a také svému lifestylu skončit...

Rivalové (2013)

Po dlouhé době film, který mě donutil napsat komentář. Jakožto fanoušek formule 1, jak v dnešní době, tak v minulosti, mě tento film zaujal už námětem. Díky tomu jsem ovšem měl vysoké nároky. Také ale musím uznat, že film naplnil všechny mé nároky a požadavky. Úžasně zpracované prostředí, jezdci, formule, závody (těch bylo na mě bohužel málo, ale přesto jsem byl nadšený). Film se mi líbil opravdu moc, jednu jedinou věc můžu vytknout a tou věcí je, že je film zaměřen v podstatě jen na sezónu 1976, pro fanouška F1 jako jsem já, je to málo. Víc takových filmů!

Ray (2004)

Film o mém oblíbeném hudebníkovi. Ray Charles, tento muž toho v životě dokázal víc než kdokoliv z nás, bohužel nejen v pozitivním slova smyslu. A tento film dokonale zprostředkoval celý Rayův život, občas je to trochu nadsazené, ale jinak nemám, co vytknout. Jamie Foxx byl dokonalý, absolutně bezchybně připomínal Raye Charlese. Nezbývá mi, než dát 5*