Kick077

Kick077

Česko

<< předchozí 1 2
    • 4.4.2016  20:04

Takový nenáročný film s poměrně zajímavým nápadem. Sice předvídatelný, nicméně to nebyl film, u kterého by to nějak výrazně vadilo. Pěkné záběry Paříže, ideální pro ty, kteří si město prošli, protože si alespoň mohou už navštívená místa znovu osvěžit a připomenout. Docela se hodí mít nějaké povědomí o umělcích působících ve 20. letech minulého století.

• 8.3.2016  11:52
    Deadpool (2016)

Velmi povedený komixový film, ve kterém si uměj udělat srandu nejenom ze sebe. Je to vyloženě oddechová záležitost, kde si má člověk jenom sednout, koukat a poslouchat. Hlavně nemyslet a nečekat na nějakou intelektuální zábavu. Je to prostě taková show na kterou se kvůli efektům a zvuku rozhodně vyplatí vyrazit do kina.

• 27.10.2015  22:08

Takový nenáročný film, kde není důležitý příběh, ale především hlášky a chování postav. Hlášek bylo hodně a často povedené, proto 4 hvězdy. Je to až zvláštní, ale i přes to, jak byl příběh obyčejný a chování některých postav naopak výstřední, celý film mi přišel takový přirozený. Brendan Gleeson působil opravdu věrohodně, svou roli zvládnul parádně.

• 24.10.2015  20:21

Zajímavý námět, který se dal zpracovat hůř, ale i o něco líp.Škoda byla, že měl velký prostor příběh ze současnosti, na úkor celého jejího životního příběhu. Radši bych viděl trochu detailnější průběh jejího života. Ty občasné záblesky do minulosti pro mě na filmu bylo to nejzajímavější. No, nedá se nic dělat. Každopádně i přes tenhle nedostatek tenhle film patří rozhodně k těm lepším romantickým filmům. Objevil se v něm nápad.

• 24.10.2015  20:19
    Zlatá princezna (TV film) (2001)

Tak tahle pohádka mě neuchvátila. Možná že to bylo tím, že jsem jí neviděl jako dítě, ale už jako dospělý. I když moc si nedokážu představit, že by se mi líbila v dětství. Ničím neuchvátí. Takže víckrát jí asi neuvidím.

• 24.10.2015  20:19
    Greta (2009)

Tenhle film je opravdu celkem nepovedený. Celý film jsem byl nucen koukat na rozmazlenou holku s dost morbidními sklony a na to, jak jí její rodina nemá šanci zvládat. Myslím, že tento film jsem viděl poprvé a naposled.

• 30.9.2015  17:16
    Everest (2015)

Film Everest těží především ze silného příběhu, který se stal předlohou. Díky tomu si u mě vysloužil 4 hvězdičky. Bylo by jich 5, kdybych na zpracování nenašel pár drobných chyb/nedostatků. Přišlo mi, že příběh byl takový nevyvážený a občas zmatený. Občasné zdlouhavé pasáže střídaly zase extrémně rychlé pasáže. Přišlo mi, že příliš času se věnovalo přípravám. Pak se během pár minut dostali do 5000 metrů nad mořem. Celkově z průběhu lezení tam toho bylo poměrně málo. Pak mi přišlo, že ke konci, kdy se začali věci postupně kazit se věnovalo moc času záběrům na ubrečené obličeje a málo postavám v terénu, které by byli mnohem zajímavější a potřebné, aby se dalo v poměrně velkém množství různých postav vyznat. Protože v průběhu filmu mi dělalo poměrně velké potíže se vyznat kdo je kdo. Je pravda, že bylo pár hlavních postav, které se postupně ke konci staly jasnými, ale třeba takový reportér se nějak vytratil. Nebo třeba zůstalo nevysvětleno, proč skupina horolezců pozorovala odněkud zdola ty, co lezli nahoru. Takových nejasných věcí, které by bylo určitě zajimavé se dozvědět, by se dalo vyjmenovat i víc.

• 28.11.2014  21:58

K Hrabalovi jsem si minimálně prozatím vztah nevytvořil, akorát filmová adaptace knížky Obsluhoval jsem anglického krále se mi líbila. Jinak si mě nezískal a možná, že i to má vliv na můj pocit z tohohle dokumentu. Zajímavé části se střídaly s těmi méně povedenými, zvlášť hraní scén z minulosti bylo často takové rozpačité a možná by bylo lepší se držet spíš formy vyprávění a vzpomínání ostatních. Zato komentář Oldřicha Kaisera byl povedený. Konečný výsledek je tedy tak akorát na půl.

• 22.11.2014  22:40

Po dlouhé době, možná poprvé, jsem zažil až na pár míst plný sál v kině. Když nepočítám některé očekávané premiéry. A po chvilce bylo jasné proč. Úžasně jednoduchý film plný trefných hlášek, zasazený do parádního prostředí. Za mě není co vytknout, až na lehkou nedokonalost v příběhu, kdy se mi zdálo, že nějak vyšuměl smysl nebo závěr části o rozvodu rodičů, kromě toho, že to mělo způsobit zrušení poslední svatby, to pak nějak už vůbec nebylo zmíněno, ani nebylo znát, že by něco takového bylo nakousnuto dříve v příběhu. Nicméně to je jenom detail a nic to nemění na celkovém perfektním dojmu z filmu.Na odpočinek naprosto ideální. Tolik jsem se u filmu už dlouho nezasmál.

• 19.11.2014  17:26

Taková komedie opravdu na hraně. Určitě se najdou i zastánci, i odpůrci morbidního humoru v příběhu. Ve mně to občas zanechávalo takový rozporuplný dojem, jestli se smát, nebo uklidňovat žaludek. Ve výsledku ale jde o docela povedenou komedii, kde je všechno vyhnáno do absurdních situací a minimálně se nedá odepřít originalita příběhu. Kombinace dvou hlavních postav sice nebyla nějak zvlášť objevná, ale do takových filmů sedí a Tucker s Dalem hráli své role dost věrohodně a přirozeně.

• 19.11.2014  17:23
    Interstellar (2014)

Přidávám se k ostatním s tím, že tenhle film má cenu vidět v kině opravdu jen v IMAXU. Rozpačitý příběh se dá odsunout na druhé místo, když má člověk před sebou obrovské plátno a povedené efekty. K příběhu bych řekl, že se Nolan vrhl na tenký led a jal se natáčet věci a místa, které prostě nikdo neví a nezná. Proto pak vzniklo, co vzniklo. V první polovině filmu bylo ještě vše, dá se říct, v pořádku a mělo to celé nějaký smysl, ale ve druhé polovině se to celé čím dál víc zamotávalo a vzniklo z toho něco opravdu zvláštního a těžko pochopitelného i v rámci žánru sci-fi. Každopádně námět to byl zajímavý a těžko říct, jestli šel vůbec nějak smysluplně uchopit. Ve výsledku hlavně díky IMAXU film dosáhl na slabých 5 hvězd.

• 9.11.2014  22:42

Asi nejhorší na tomhle filmu je, že se zdá bejt nekonečnej. Zvlášť střední část by se dala považovat za silnou konkurenci ukolébavek. Kdyby nebylo délky, tak bych film hodnotil jako průměrnou tuctovou komedii, která je komedií jenom zřídkakdy, protože zas tolikrát se člověk za ty dvě hodiny nezasměje. Herecký výkony taky nijak zvlášť oslnivý. Pro mě nejspíš brzo upadne v zapomnění.

• 28.10.2014  18:50
    John Wick (2014)

Akční film, který podle mého splnil svůj cíl. Hodně akce, rvaček, přestřelek i honiček v autech. Příběh nic moc světobornýho, ale o ten prostě ani nejde. Důležitý je, že bylo na co koukat a občas ve filmu zazněla i nějaká povedená hláška, z tohohle ohledu to na slabších 5 hvězd stačí.

• 9.10.2014  22:20

Je to o něco lepší, než na půl, ale na 4 hvězdy taky ne. Docela zajímavá zápletka se zamrazením člověka zasazená do celkem obyčejného příběhu, který ničím moc nepřekvapí. V rámci doby bylo ale docela povedeně zvládnuté postupné stárnutí Daniela ke konci příběhu. Takový pohodový, ale nevýrazný film na večer, kdy si chcete jenom odpočinout a moc nemyslet.

• 4.10.2014  18:28

Podle mě celkem slušný akční film. Není to nic objevnýho, ale Stathamův styl se mi líbí, a ani v Homefrontu mě nezklamal. Film se pomalu rozjížděl, v průběhu občas došlo na nějakou akci a na konci to pěkně, ne přehnaně, vyvrcholilo. Taková ideální oddechovka na večer. Nudit jsem se nestihnul.

• 29.9.2014  17:25

Opravdu originální film, který nejspíš nemá moc obdoby. Chvilku trvalo, než sem si zvyknul na způsob natočení a že je to vlastně vidět jenom z pohledu hl. hrdiny. Během pár minut se na to ale dá zvyknout a dokáže to upoutat, protože ten pohled je poměrně reálnej a ukáže dětskou zvídavost i prostředí, ve kterém se děti vyskytují. Na komedii by to mohla občas bejt větší sranda, ale je fakt, že takovejch momentů ve filmu pár bylo a svojí přednost má spíš v celkovym originálnim pojetí. Kdyby to nepostrádalo trochu svižnost zhruba kolem prostředku, bylo by to ještě lepší.

• 29.9.2014  17:25

X-Men budoucí minulost je parádní akční film, ve kterém se ještě navíc hodně povedlo přecházení v čase. Až během filmu mi došlo, proč ten název. Prvních několik minut mně trochu zaskočilo hned na začátek. Předtím jsem viděl akorát První třídu a čekal sem něco jinýho. Každopádně po úvodním dezorientování se to srovnalo a moh sem spokojeně koukat. Celou dobu to běželo, dokonce i pár vtipných scén, quicksilverova akce v kuchyni byla fakt parádní.

• 29.9.2014  17:24
    Město žen (TV seriál) (2009)

Přiznám se, že kdyby mě nedonutila přítelkyně, abych se na tenhle seriál začal koukat s ní, tak bych se k němu asi jen tak nedostal. Ale stačilo pár dílů a najednou sem se na sledování dalšího dílu začal těšit i já. Líbilo se mi, že sem znal některé herce z jiných seriálů. Přátelé byli můj hodně oblíbený seriál a viděl jsem i Scrubs, ze kterých tam taky bylo několik herců. Nakonec jsem si seriál užil a těším se na další sérii co vyjde v lednu. Prostě pár lidí, kteří tvoří super partu a užívají si život.

• 29.9.2014  17:23

Luděk Sobota je prostě skvělej herec. A nebyl to jenom on, kdo udělal z tohohle filmu tak dobrou komedii. Jeho styl mluvení je prostě unikátní a je teda úžasný sledovat, jak mu styl projevu zůstal dodnes. Každopádně v tomhle filmu je spoustu skvělých hlášek i scén, které jen tak neomrzí.

• 29.9.2014  17:23

Ale jo, celkem to šlo. Nic moc sem nečekal, ale dostavil se film, který byl poměrně zmáknutý. Až na ty hrozný, oposlouchaný dialogy a monology, kdy si každej uvědomí pravou hodnotu všeho bytí, když stojí tváří v tvář smrti, to mělo docela svižný tempo. Nudit sem se ani moc nestíhal (v podstatě jenom to mluvení občas, ale to se dá ignorovat a upnout soustředění na tornáda). Scény s tornádama byly udělaný na efekt a v kině to byl zážitek. Ty se fakt povedly. Na další Blu-ray do filmotéky to ale nevidim.

• 29.9.2014  17:22

Opravdu povedený dokument. Nápad přejet Afriku v trabantu byl opravdu odvážný a jsem rád, že vzniknul nějaký záznam, díky kterému se můžeme podívat, jak celá cesta probíhala. Bylo to fakt zajímavé a zase jsem se dozvěděl něco, co bych jinak asi neviděl. Pohled na většinu afrických měst je tak hrůzný, že ani cena benzínu v přepočtu za 4 koruny litr, by mě nepřesvědčila se tam přestěhovat. Možná je trochu škoda tak rychlého stříhání, docela rád bych viděl ještě o něco víc z cesty než jenom co bylo ve filmu, řekl bych že ještě nějaký materiál k ukázání by byl. Přecejenom shrnout takovou vzdálenost do hodiny a půl je náročné a není možné dát všemu takový prostor jaký by byl ideální.

• 22.9.2014  22:25
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Zatím jsem nenašel seriál, který by si mě tak získal. Vyrůstal jsem na posledních sériích když u nás v televizi poprvé běželi. V podstatě první seriál, který jsem kdy sledoval, když nepočítám dětské pořady v neděli ráno. S postupem let jsem celou sérii viděl několikrát. Prostě se mi líbí jakým způsobem prožili v seriálu 10 let, i když vím, jak to dopadne, baví mě na to koukat, je to taková příjemná pohoda. Všichni hlavní herci jsou pro mě těmi stejnými, koho hráli v přátelích i ve všech ostatních filmech a seriálech, kde se objeví. Myslím, že tenhle seriál u mě jen tak něco nepřekoná.

• 22.9.2014  17:44

Když nic moc nečekáte, tak bych řekl, že příběh prostě neurazí. Je to ohranej a tím pádem i předvídatelnej příběh, ale pokud zrovna nejste odpůrci Mathewa, tak se párkrát i zasmějete. Občas je docela důležitý si uvědomit, že to chce brát s nadsázkou dialogy, protože pár jich je fakt hroznejch, ale i tomu se dá zasmát, jak je to hrozný. Takže hodnocení je prostě akorát uprostřed.

• 12.9.2014  22:32

Nejsem zrovna fanoušek sledování sportu v televizi. Ale pokud se podá takovýhle způsobem, tak i mě dokáže sportovní mánie pohltit a s napětím, i když je často jasné jak to dopadne, sledovat průběh zápasu a doufat. Neumí to každý takhle natočit, ale Eastwood to zvládnul perfektně, Morgan Freeman ukázal, že prostě hrát umí, člověk by vůbec nepochyboval, že to co hraje, je doopravdy. Vypadá to přirozeně. Stačí prostě jenom koukat a nechat se pohltit.

• 11.9.2014  10:41
    Signatures (2014)

Parádní film, všechno v něm sedělo, ubíhalo to, až bylo neuvěřitelný, kolik se toho vejde do půl hodiny. U tohohle sportu je prostě na co koukat a nezbejvá, než obdivovat, jak sou ty, co jezděj, gumový. Musej fakt umět padat. A taky je krásný jak to na tom videu vždycky vypadá jednoduše, ale pak v reálu normální negumovej smrtelník má co dělat aby si něco nezlomil. V podstatě jediná škoda na tomhle filmu je, že trvá jenom tu půl hodinu, klidně bych se vydržel koukat i dýl.

• 10.9.2014  21:55
    Krásno (2014)

Tak tohle se moc nepovedlo...byla to prostě nuda, střihy byly často delší než by bylo akorát, proto taky ty 2 hodiny..ze kterejch by určitě stačilo i znatelně míň, Ne moc povedenejch vtipů, bylo to prostě takový nic moc. Nejrychlejc uběhlo posledních několik minut, kde se všichni postříleli, to mělo trochu spád, i když u toho si taky nejsem jistej, jestli to bylo nutný. Ale zase na druhou stranu, v podstatě to odpovídá tomu, čeho chtěl Sokol zřejmě dosáhnout a co je v popisu filmu. Bohužel pro hodnocení, ale hodnotim, jakej na mě film dělal dojem, a ne to, jak se držel svýho nápadu.

• 6.9.2014  11:40

V tomhle případě je na místě říct, že je škoda, že sem viděl trailer..zasmál sem se už u něj, a vzhledem k tomu, že v něm byly v podstatě všechny vtipný momenty, tak napodruhý u filmu už to nebylo takový překvapení a ještě k tomu to občas bylo proložený ne moc svižnejma scénama a ne moc dobrejma dialogama, i slovo fack mi přišlo, že se snažili vecpat i na místa, kde by to bejt nemuselo..takže mi nezbylo než vzpomínat na trailer, jak to pěkně běželo tam. Klidně by to mohlo bejt o něco kratší. Každopádně dobrá oddechová komedie. Návštěvy kina nelituju.

• 22.7.2014  22:21
    Bermudský trojúhelník (TV film) (1996)

Bermudský trojůhelník v názvu bylo to první a zároveň poslední, co mě na filmu zaujalo. Jednu hvězdičku sem dal za hezkou přírodu, protože občas bylo na co koukat. Záběr na pár obydlí a průzračnou vodu byl povedený, že bych tam klidně vyrazil na dovolenou, ale jinak to prostě za moc nestálo. Většinu času sem se akorát přemlouval abych to nevypnul, protože mě zajimalo k jakému konci to dospěje. No nakonec se žádný překvapení nekonalo.

• 1.4.2014  21:01
    Gran Torino (2008)

¨Naprosto parádní film. Byl to první film, u kterýho sem dokoukal celý titulky a ještě dlouho potom sem jenom tak seděl a vstřebával. Nutno říct, že to bylo prakticky na začátku mýho systematičtějšího sledování filmů a předtím sem na podobné filmy nenarazil. O to byl dojem nejspíš silnější. Konec byl takový, jaký sem opravdu nečekal a celej film je tak parádně poskládanej, že sem se nestačil nudit. Určitě nelituju skvěle investovanejch 250 korun za Blu-ray.

• 1.4.2014  20:39
    Transformers (2007)

Povedený, pro fanoušky aut a hudební skupiny Linkin Park parádní film ale ostatní si taky určitě něco najdou. Příběh sice neni nějak extra nepředvídatelný, nebo napínavý, nicméně, je v tom celém originální myšlenka. Navíc komu by se nelíbilo, kdyby se mu Camaro z bazaru proměnilo v parádní nablejskaný Camaro, který se ještě dokáže proměnit v robota.

<< předchozí 1 2