Alan_Shearer

student

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 18.7.2019  21:51
    Milenky (TV seriál) (2018)

Neoriginalni nudnej koncept, kterej je naprosto uboze zpracovanej a zejmena z predabovani mi praska hlava, mozna i koule. Cobolum se opet uspesne podarilo natocit sracku, ktery se v zavodech o nejdebilnejsi televizi v CR chytla Nova ... chybi mi tam uz akorat Maros Kramar.

• 24.6.2019  23:16
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Vymrdanec.

• 20.4.2019  00:54
    Week and Show Tomáše Matonohy (TV pořad) (2019)

Matonoho, ty hajzle, kvuli tvymu stupidnimu ubohymu poradu jsem se na Comedy Centralu nemohl pred spanim koukat na blok animaku. Kdyby existovalo horsi hodnoceni nez je odpad, treba sracka, byl bys naprosto suverenni hovnovej kral.

• 31.3.2019  23:37
    Tvář vody (2017)

Guillermo, ty hajzle, tos me fakt nasral.

• 5.9.2018  22:11
    Malé lásky (TV pořad) (2017)

Cože, do píči? 46%? Watafak? Tady se hodnotící uživatelé kurevsky sekli! Když jsem si Malé lásky vyhledával, moje očekávání nepřevyšovaly 25%. Ja bych snesl třeba nějakou dokumentární minisérii týkající se rození dětí a všech aktérů, přeci jenom se jedná o okamžiky, které se týkají nás všech, nicméně když se podíváme na to, že TV Hovna jsou schopni z takto, a teď si zahraju na světce, vzácné a krásné chvíle pro každou rodinu udělat reality show, tak bych se z toho posral. Představte si, že se po X letech podíváte na záznam pořadu a zjistíte, jak vás matka před televiznm štábem vyprděla na svět za přihlížení statisíců diváků. Taky by mě zajímalo, na základě kterého klíče jsou vybrány rodící matky s jejich samci? Že by klíčový parametr byla debilita a sekundární alkoholismus / exekuce / debilita na druhou? Jak se může matka nechat točit během porodu a ještě se svěřovat s rodinnými problémy aka "nooo, on mě Franta podvedl" nebo "no on Lojza je taková horká hlava (seděl v kriminále)"? Že by v tom hrály roli cinkrlátka? A co jsou zač diváci? Proč tenhle naprosto zkurvenej odpad někdo hltá? Nahlížet někomu skrz trapnej koncept reality show do soukromí, to je fakt v píči - gratuluji, vám, voličům SPD. Já jsem schopnej pochopit cokoliv, ale z tohohle jsem si fakt málem nachcal do trenek. Morální dno všech zůčastněných. Příště navrhuju udělat reality show na téma "Sraní". Ukážu u toho jak si správně utřít prdel a během toho se svěřím, co mě aktuálně trápí. Dodatek: pokračuji v empirickém pozorování Malých lásek, během pěti minut se jeden týpek přiznal, že rok seděl a druhej se stihnul pohádat se svoji matkou přes telefon, následně si objednal pizzu ("místo papriky bych si dal žampiony" váźně pronesl před plzeňskou porodnicí tlustej kokot) a tu konzumoval při pohledu na kontrakce svojí přítelkyně. Do prdele, vždyť tam ani o ty děti nejde. Zkurvený rádoby emotivní osudy naprostejch kokotů, vo to jde.

• 10.1.2018  00:12

Nahraný? Nenahraný? Jista míra autetičtnosti v Daliborkovi může být, ale celé provedení působí tak uměle vykonstruovaně, že jsem místo dokumentu sledoval spíš nějakou reality show nebo epizodu sitcomu. Nevím a ani neplánuji zjišťovat, jaký život Daliborek doopravdy žije. Taktéž ani neplánuji více se zabývat režisérovou osobou, protože dle určitých prvků scénáře a záběrů si myslím, že je to naprostej kokot, kterej bez jakýkoliv asketičnosti a empatie, za účelem vyvolat senzaci, vytvořit kult, zviditelnit se a zejména zarobit nějaké ty lováky, jede s touhle asociální sebrankou do Osvětimi a předvede tam tak neskutečně stupidní tyjátr. Co se týče tohohle výtvoru,. Klusákův snímek jsem se spíš snažil sledovat z vyšší perspektivy, nasadit objektivitu skrz kterou reviduji principy bytí určitých jedinců v nastaveném systému. Nevím, jestli autor přímo cílí na nějaké poselství nebo je na každém jedinci, jak si "dokument" přebere. Můj pohled kognitivního a empirického pozorování se zaměřil na jedno zcela jasné poselství. A není to pohoršení nad stále přetrvávajícím neonacismem, nad tím jsem už zlomil hůl. Po celou dobu sledování jsem přemýšlel nad jedinci, kteří trpí určitou mírou sociálních nedostatků, Daliborek, ač už se jedná o jeho reálný předobraz nebo ne, krasně ukázal mnoho aspektů nešťastného osamoceného jedince v systému. Zcela zjevně se na jeho životě podepsala absentující role otce, který by mu vštípil zásady morálky a mravů. Matka, možná hodná žena, sama vypadala jako zoufalý člověk uvíznutý ve spirále frustrace. Nedivil bych, i při pohledu na jeji vizáž, kdyby ji alkohol nebyl cizí. Co si pak našla za přítele (hlavně aby nebyla osamocená - myslím tím partnerský život), není třeba radši komentovat a stačí akorát řict pouhopouhé čůrák. Sama na první pohled postrádá jakýkoliv atribut respektu a vhodného vzoru pro Dalibora. Je pravdou, že se to snaží vynahradit láskou a následným rozmazlováním, v duslédku kterého Dalibor ještě v pokročilém věku sdílí domácnost se svoji matkou a není schopen se jakkoliv osamostatnit. Zde dochází často k negativní interakci, jelikož (a nemůžeme se divit), potřeby obou individualit jsou zcela odlišné, ikdyž jsou paradoxně na sobě fixně závislí. Dalibor, jakožto nešťastná osoba s hrubým nedostatkem sociálních potřeb pramenících z laxnosti a lenosti cokoliv v životě změnit, se i kvůli výchově a nabytým pohledů z dětství, odvrátil na "temnou" stranu. Ačkoliv v očích je v něm vidět slušný človek a svoje neonacistické projevy (aspoň co jsem pochopil) nepraktikoval na jeho teoretických obětech, i tak svoje vnitřní problémy aspon verbálně ventiloval. Jeho jednoduché nálepkování, odsuzování a nenávist, kterou upouštěl od vlastních problému, byla zcela jasná. On jakožto slabý článek společnosti se snažil poukazovat na jiné skupiny a hledal problém všude jinde. Systém, který kolem něj funguje a systém, který si on sám sobě v hlavě nastavil spolu ruku v ruce absolutně nefungují. Právě kvůli těmto lidem, kteří nemají štěstí na fungující rodinu nebo společnost kolem sebe, případně nepobrali dostatečné množství inteligence a rozumu, by mělo vzděláváníí pracovat ještě lépe, aby docházelo k patřičné socializaci a vštípení jasných hodnot jako zodpovědnost, solidarita, slušnost atd a tím by se společnost posunula o další krok vpřed. Sice se říká, že každý svého štěstí strůjcem (a Dalibor zas tak dementní není, aby se nijak nepostaral), tak pokavaď základní sociální jednotky selžou, je vysoká pravděpodobnost, že jedinec nebude dodržovat běžné normy života. Daliborek si našel sociální skupinu se kterou se ztotožnil, šířit nenávist a tím se zároveň uspokojovat, byl pro něj ten nejlehčí možný způsob, i přes to že mu asi nevyhovoval, jak žít. Všecko tohle se podepsalo na jeho situaci s ženamy, kdy si nebyl schopen vybudovat řádný vztah, K tomu se připojí klasický posedávání u piva a máme tady produkt společnosti, který nepasuje do systému a systém si s ním už bez jeho vůle nemůže poradit. Taktéž u těchto lidí dochází k potlačení osobnosti a potenciálu, u Daliborka ikonická dekadence v jeho uměleckých tvorbách. Je jedno, jestli to je línej nácek Daliborek nebo nějaká smažka od vedle. Takových lidí mi je svým způsobem líto a Daliborek je ideální předlohou jejich charakterů, jen stačí obměnit proměnné. No, možná jsem se trochu rozepsal a i zamotal, ale když Klusák chtěl bejt hustej, tak já chci bejt aspoň moudrej.

• 9.1.2018  20:39
    Očista (2013)

Hmmm, měl jsem větší očekávání. Koncept Očisty je sice naprosto nereálnej, ale na filmovém plátně kolem něj září originální a přitažlivá aura. Jenže to ty kurvy tvůrcovské naprosto dojebaly. Iracionální chování VŠECH postav, uzavřené prostředí nesoucí plno klišé momentů. minimální hororové prvky, žádná snaha o inovaci v ruku ruce s takovýmto námětem, zmatenost, neuvěřitelnost a takřka nulová atmosféra, a druhá půlka filmu s težce klesající tendencí nam ve výsledku vyžvejkly férový dvě hvězdičky.. Ethan a Lena jsou fajn herci, ale tím, že na konci filmu ukázali koule a trošku si zastříleli, opravdu tohle béčko neposunou vejš. Škoda škoda, dalo se vytěžit o dost více.

• 9.1.2018  20:29

Barryho se vybízí srovnávat s Kokainem a hlavně především se seriálem Narcos, ale to já tak úplně nechci. Oba dva již zmíněné počiny hodnotím jednoznačně vejš, o tom žádná. Nebeský gauner v podaní naprosto dominantního Toma Cruise (nikoho jiného ani scénář nepustil do ringu) je příjemná, svěží, lehkovážná jízda, která, ač je trochu nepřesná a chaotická, musí zabavit. 80´s Tom s americkym úsměvem to podle předpokladu hraje na všechny strany, Strýček Sam prosazuje svoje zájmy v Latinské Americe a všude kolem lítaj prachy a koks, pohoda ne? Kdyby snímek nabyl více vážnosti, ja bych mu na oplátku dal pár procent nahoru. 70-75%

• 9.1.2018  20:19

Měl jsem připraveno ihned po premiéře asi tak 638 tisíc poznatků a všemožných kritických argumentů, ale seru na to, nechci to rozebírat ani teď. Snad nikdy jsem tolik nenadhodnotil žádnej jinej film jako SW: Poslední z Jediů. Nebudeme si nic nalhávat, jde jen o to zarobit pořádnej cash. Kouzlo původního světa vymizelo, iracionálních wtf kroků přibylo, ale jak jsem jednou říkal, ikdyby mi na plátno pustili hovno se světelnym mečem za doprovodu epické hudby, dobrým hodnocením bych taky nešetřil.

• 8.1.2018  00:27
    Obhájce (2011)

Nemůžu si pomoci, ale Matthew McConaughey je naprostá hvězda. Obhájcem odstartoval, z mýho pohledu, smršť briliantích filmů - výkonů (na počiny z 90. let se teprve chystám). Postava Micka je skvělá, koukám se podruhý a stejně mě neskutečně bavi. Obhájce je nejlepším dramatem ze soudního prostředí, vychcávky, genialita a zvraty pohlcujou diváka a z nenápadného tuctového nástinu scénáře se stal strhující biják.

• 7.1.2018  23:09

Kdybych tenhle film neviděl, i tak bych byl schopen říct, o čem je. Nehoda, jakési uskupení a rozjímání, sblížení hlavních hrdinů, nedostatek jídla, zranění, konfrontace s tvrdou přírodou a divokou zvěří, takřka smrtící pochod, happy end (při zjistění obsazení Kate Winslet je naprosto jasný, že si i zašuká). Nejšablonovitější film ze všech možných šablon, ale na druhou stranu, co čekat od survival dramatu v nekompromisních přírodních podmínkách? Dalo se možná vytěžit více, ale mě to bavilo, mam pro tenhle žánr celkem slabost. Btw taky bych si střihnul pár nocí v jeskyni s Kate, akorát nevim, jestli bych krom brázdění jejích tělesných otvorů zvládnul asi stopadesátkrát zachránit její život. 65%

• 12.12.2017  01:49

První Trainspotting byl naprosto bravůrním dílem. Bohužel, jak už to u sequelů po x letech bývá, kór u takového kultu, ocitli jsme se ve spirále nostalgie. Comeback starých tváří, odkazy na první snímek a sem tam pár vtipných scén, nenahradí syrovou a drsnou (avšak zábavnou) atmosféru plnou podtextů a zajímavých příběhů. T2 žádnou inovaci nepřineslo, ale musím říct, že jsem to čekal horší. Hodit hlavu do úsporného režimu, zavzpomínat na starej dobrej Trainspotting, sem tam se lehce zamyslet či zasmát, a nakonec nám z toho vyjde příjemná 65% jednohubka.

• 12.12.2017  01:18
    Tos neviděl! (TV pořad) (2017)

Ty píčo, už se mi asi potřetí stalo, že mi po bloku animáků skočil tenhle pořad. Komentování videií už predváděl Kotek s Mádlem a byla to taky píčovina. Takovejhle koncept možná mohl být vtipnej v dobách vytáčecího internetu, kdy ještě všemožných kompilací videií nebylo jak nasráno. Vlastně ne, dost podobná záležitost existovala v podobě Neváhej a toč a Natočto, což i na danou dobu byla kokotina (jako malej jsem na to koukal, ale to jsem koukal na všechny sračky). Takže se tážu, do prdele, co to zas TV Prima vyplodila? Fakt se nepřestávám divit, co jsou někteří mamlasové z vrchních pater televize vymyslet. Tigran mě občas pobavil v Comedy Clubu, ale tady je na přes držku. Pejorativně Vám, milá Primo, sděluji, že jsem dlouho tak zbytečnou vyjebanou zhovadilost dlouho neviděl a pevně veřím, že zas dlouho neuvidim.

• 12.12.2017  00:08
    Dunkerk (2017)

Naprosto atypicky natočený válečný velkofilm, kterej zavrhuje jakoukoliv šablonu a klasickou konstrukci děje. Briliantně vykreselená atmosféra ve znamení očekávání, beznaděje či přímého zoufalství, jenž vyvrcholila zázrakem v podobě hrdinství prostých lidí, jejímž nebyl osud jejich vojáků a národu lhostejný. Dějové fragmenty všech aktérů do sebe zapadají, bylo naprosto strhující sledovat, jak se celá operace Dynamo odehrává z pohledu admirála Ramsayho, letců či samotných rybářů. Film i přes skvělé obsazení neměl hlavního hrdinu, absentovaly dialogy, avšak svoji autenticitou, dynamikou a žádnými projevy přehnanosti a megalomanie, se jedná o nevšední a filmařsky perfektně zvládnutej zážitek. Možná by se dalo říci, že měl svým způsobem velice blízko k dokumentárnímu žánru. Celému snímku dominuje hudba samotného génia Zimmera, která umocňuje veškeré pocity a emoce. Na Dunkirk jsem šel koukat s jasnou ambicí ohodnocením 5*, což se nakonec mohlo negativně projevit, ale ... ne. Očekával jsem možná epičtější bojové vřavy, ale o tom tenhle film nebyl. Nolan opět potvrdil, že je mistr svého řemesla, a já se těším, co dalšího zase natočí. Víc takovejch filmů, víc si připomínat minulost.

• 11.12.2017  01:10

Na můj vkus bylo v tomhle filmu přehršel akčních scén, respektive mrtvých, jelikož nam děj nabídnul mnoho nelogických kroků - zejména mě sralo, že špičkoví policajti chodili při střelbě jak prasata na porážku. Nápad zaměnit dvě tváře, tehdy ještě elitních herců (zejména Cage), je super. Klasický kontrast škály všech klíčových vlastností dvou hlavních charakterů obstál, hlavně již zmíněny megaloman Nicolas mě bavil. Bohužel místo přehnaných velkolepých scén nám spíše mělo být naservírováno vícero prvků thrilleru a dramatu. Po řemeslné stránce bylo Face/Off zvládnuto výborně, celej film v doprovodu se skvělou hudbou byla jedna velká jízda obohacena o pár zajímavých point, avšak to je na vysoké hodnocení málo. Nejsem si totiž jistej, jestli tomuto konceptu prospěly masakry jak od italského hřebce Ramba a další bandy knechtů typu bolševický nok Seagal nebo chodící steroid Arnie, navíc nějaká logika a profesionalita ostatních postav moc neexistovala. Film jsem viděl po x letech a popravdě se nedivím, že mi v paměti zbylo jen pár střípků. Doporučit to můžu, za pár dní si ale nevzpomenete. Lepší 3*

• 10.12.2017  01:04

Opakovanej vtip není vtipem. Z prvotřídny bomby z Vegas se stal Bangkok okopírovanou, již průměrnou, záležitostí. Přidaný prvek v podobě synka starýho perfekcionisty na zábavě nepřidal. Občas jsem se samozřejmě zasmál, ale moment překvapení zcela vymizel. Koukat podruhý byla chyba. 60%

• 9.12.2017  23:37

Jako velký kritik komedií musím říct, že Pařba ve Vegas je královskou podívanou. Jeden z filmů, u kterýho jsem se neustále smál, a to jsem ho viděl podruhý. Naprosto ideální složení žoviální party, krapet ostřejší nekorektní humor založený na sexu, chlastu a fetu - prostě grandiozní jízda! Originální podívaná bez laciných prvků. Mít na to prachy (premisa u který moje zasnění začíná a končí), nedivil bych se, kdyby naší vožraleckou tlupu potkal podobný osud. Zach a fotky na závěr top! 80-85%

• 9.12.2017  23:24

Seru na to. Seru na podobu se čtvrtým dílem, seru na trendy férové vecpání niggy a statečné ženy, seru na slabší atraktivitu a hrdiny, seru na to že tvůrci kurvěj kult a chtěj zarábět těžký love, seru už asi na stopadesátou mega smrtící zbraň, seru na všechny ty patetický okamžiky a seru na teploušskej První řad. Ocitl jsem se ve víru nostalgie, srdce mi plesalo při pohledu na klasický souboje hvězdných lodí a světelných mečů. Efekty, kostýmy, hudba - prostě paráda. Nemá to takovej šmrnc jako předešlý díly, ale mně to je fuk. Síla se probouzí jsem zhlédnul třikrát a opět jsem se bavil. Trochu očekávám, jak by mohl vypadat další díl, ale pokud z Chewbaccy neudělaj nezávislou transku, tak už teď vím, že z principu dám 5*. Btw BB8 je asi nejroztomilejší věc na světě.

• 9.12.2017  16:03
    Rallye smrti (2008)

Filmy, kde má Statham dominantní roli, nemám rád. Celkem mě to nudilo, nelíbilo se mi prostředí a efekty. Celá koncepce závodů byla možná z principu nastavená ok, ale stejně mě to celý sralo - už jen situace, jak dostali Stathama do vězení byla trapná. 40%

• 9.12.2017  15:50

Bohužel, tyhlecty akční krimikomedie moc rád nemám - vetšinou nejsou vtipný a kriminální zápletka stoji za hovno. Gosling až na pár světlých momentů nuda, tlustej Crowe jako ranař? Kolem takovýho buřta by stačilo minutu poskakovat, než by se tak moc unavil, že by musel doplnit nutnou dávku chesseburgera a pytlíku chipsů. Ani jeden mi do tohohle žánru nesedí, v případě Russella jsem byl nakonec ale pozitivně překvapenej. Na filmu mě bavilo, že se kolikrát staly fakt neočekávaný věci - ať už to byla sebemenší píčovina nebo klíčový aspekt děje. Snaha o vtipný hlášky byla moc očividná, párkrát jsem si říkal wtf??? Děj byl svým způsobem "nečekaně" o hovně, Goslingova dcera by se spíš měla starat o svoji první menstruaci než aby lítala po městě a pomáhala řešit vraždy, čubky super (zejména ta porno párty) a jsem rád, že jsem nemusel bejt svědkem žádnýho patosu. Suma sumárum, diky Blackovým bizárnostem, absurditě a hovno scénkám (byly tak na hovno, až jsou vlastně dobrý), to vidim na slušný 3*.

• 4.12.2017  01:09

Nechápu to nadšení. Opět klasickej, bohužel už pátej, šablonovitej díl. Prostě vožralej a kurevsky nevtipnej Jack "Kokot" Sparrow se vydal na moře hledat další nesmysl. Následující díl bych opět zasadil do šablony - Jack někam popluje, někdo ho bude chtít z pomsty zabít, dojde na pár klišoidních scén, najdou další magickou píčovinu, všechno dobře dopadne, Jack hodi nějaky džouky a pěkná holka ojede nějakýho mladýho cucáka. Proměnná padouch, sladkej páreček a honba za magickou píčovinou se můžou obměňovat. Jako efekty pěkný ale bylo toho až moc, nějaký poselství nebo vyšší princip neexistuje (ikdyž od toho Piráti z Karibiku nejsou), vtípky ohraný a nelogickejch a nereálnejch věci zas bylo víc než mrtvejch u Stalingradu. Sice se pár scén relativně povedlo, ale vzhledem k tak gigantickýmu budgetu by to zvladl i Filip Renč. Chudák Bardem a Rush, snad se už dál nebudou zaprodávat. Možná jsem přísnej, ale 45-50% mi přijde adekvátních.

• 4.12.2017  00:51
    Znamení (2002)

Náhodou, super záležitost! Zhamení může navenek působit jednoduše, málo postav, děj koncentrovaný vesměs na jedno místo, žádny přehnaný efekty - ale hovno! Shyamalan si bravurně pohrál s atmosférou, sem tam nějaká pointa, vzrůstající tendence napětí, pocity nejistoty a neznáma, dojem bezradnosti ale i touha přežit a ochránit svoji rodinu. Čekal jsem krapet eufemismu vůči velmi malym dětem, jenže celej film byl pojat tak syrově a upřimně, až jsem z toho byl překvapenej. Trochu mě srala ta exaktní interakce knihy a reality, taky mi vadil kladenej důraz na rozjímání o víře a možna bych čekal o něco dramatičtějši a logičtější rozuzlení, ale čert to vem. Bavil jsem se, po celou dobu jsem empaticky žil s rodinkou tvořenou skvělými herci (seděli ve svých rolích jak prdel na hrnec), takže dávam čtyři hodně slušný hvězdy.

• 2.12.2017  22:52

Asi po deseti letech jsem kouknul na poslední díl starý trilogie. Navrat Jediho je z nich nejslabší, nicméně patřím ke generaci těch, kteří preferujou novější díly - sice mě geekové, nerdi a věrní fanoušci odsouděj, ale pro mě to už takový kouzlo nemá, i když cenim nadčasové efekty tehdejší doby. Nechci kydat žádný sračky na jeden z největších kinematografických kultů, takže držim pysk a dávám 70-75%

• 30.11.2017  23:52
    Mezi vlky (2011)

Chlapskej film, no. Prostě drsná příroda, s ničim se nikdo nesere, sem tam zazní "kurva" a "do prdele" a k tomu všemu si dobře pokecaj u ohně. Nechápu, co tady někteří očekávali, jelikož se jedná o klasickej film, kde je třeba se dostat z bodu A do bodu B a když se děj odehrává na Aljašce a v názvu filmu máme vlka, asi všichni víme, co se bude dít. Samozřejmě se mi moc nelíbily záběry vlků a pár lacinejch iracionálních scén, ale i tak jsem se schovanej pod peřinou s chutí podíval, jak kluci v mrazech bojujou o přežití - parádní záběry z přírody mam totiž tuze rááád. Sice bylo téměř vše předvídatelný, ale i tak mě atmosféra bavila. Liam aka Bear Grylls nám během kurevsky náročný expedice za světlými zítřky poodkryl pokličku a náhlédli jsme v podobě flashbacků do jeho osobního, krapet nešťastného, života. Tenhle sekundární děj mi vůbec nevadil, protože bylo hezký pozorovat, jak se z naprostého dna odrazil a měl chuť dále žít. Filmová jednohubka, kterou se nic nezíská ani neztratí.

• 30.11.2017  23:27

Po delší době jsem začal pravidelně koukat na filmy a než mě to omrzí, chtěl jsem nějakej ohodnit 5*. Hokejový zázrak byl naprosto ideálním adeptem. Proč? Protože jsem konečně koukal na film, kterej mě pohltil. I přes předem známý výsledky jsem klukum fandil, prožival to s nima (téměř jakobych byl součástí mančaftu) a ani chvíli jsem se nenudil. Kurt předvedl famózní výkon, bylo super pozorovat, jakými metodami vedl kádr amatérů, jak moc chtěl i na úkor rodinné idylky vyhrát a jakou skvělou partu vybudoval. Možná se až moc tlačilo na pilu s takovou tou klasickou americkou pýchou a hrdosti, na druhou stranu se díky takovému úspěchu není čemu divit! Vždyť vyhrali olympijský turnaj a v dobách studené války porazili po dvaceti letech jednu z nejlepších, ne-li tu nejlepší, reprezentací v dějinách hokeje - to je opravdový zázrak. Záběry ze zapasů super, emoce vyvolány téměř na maximum a celej film prostě působil tak dynamicky a autenticky ... navíc sportovní žánr je i přes nízkou četnost jeden z mých nejoblíbenějšich, nemluvě o hokejové tématice, který je snad ještě méně než šafránu. Jenom škoda, že nebyl vyobrazen zápas s Československem.

• 29.11.2017  20:48
    Maléna (2000)

O čem vlastně tenhle film byl? Monica Bellucci je svým vzhledem neskutečná, lidi jsou závistiví a nepřející, ale není to málo, Antone Pavloviči? Prostředí drůhé světové války bylo svým způsobem úplně navíc, protože koukat na pubertálního výrostka, jak si honí ptáka nad krásnou ženskou, se mohlo i v jiném kontextu. Jediný o co šlo, byly lidské vlastnosti a emoce, který mi v negativní podobě přišly v podání prostýho lidu moc přehnaný. Monicu jsem občas nechápal, ale díky ní jsem si tu hodinu a půl nakonec celkem užil. 65%

• 29.11.2017  20:39

Poslední dobou jsem se nechal trochu unést katastrofickým sci-fi (možná až hororovým) žánrem. Proste jsem měl chuť na filmy, kde je planeta Země v prdeli, lidstvo se pod USA vlajkou semkne a díky pomoci Boží jdou nakopat prdele všemožným zrůdám. Bohužel nic se nemá přehánět a v tomhle vyhajpovanym filmu jsem se šeredně zmýlil. Chybí mi tady logika, důvtip, pořádná akce, emoce, možná i ten strach. Koukat, jak Mentálista Simon Baker stříli headshoty jakoby se nechmulelilo, zatímco drtíva většina populace se chová podobně chytře jako ty zombíci, mě fakt nebavilo. Naprosto mě udivuje neschopnost bojových složek, protože když kurva vim, že všude kolem mě jsou hnusáci, co mě chtěj sežrat, tak si do prdele udělám pořádný zabezpečení, aby mě nemohlo nic překvapit. Celá koncepce filmu je špatná a nudná, princip bohatejch a chudejch byl sice zajímavej a pravdivej, ale když se mi nelíbily ani kostýmy, tak je to těžký ... možná jsem na další Romerův výplod přísnej, ale místni onanii tady fakt nechápu.

• 29.11.2017  20:26

Hmmm, tohle je přesně ten typ filmu, kterej mám rád ... jenže se z něj dalo vytřískat daleko víc! Čekal jsem, že se bude zejména zaměrovat na garnituru, geoplitické dění a samotné bestiální projevy Amina. Místo toho jsem musel neustále koukat na ten nesympatickej McAvoyuv ksicht. Svoji roli to svým zpusobem ale splnilo, Amin byl vyobrazen z pohledu Garrigana na zakladě jejich osobního vztahu, kontrast obou dvou postav byl chvílema zábavnej,dokonce i beru že doktůrek žil v dezinformační bublině, takže jsem musel přetrpět pár hluchých scén a dokonce i beru, že místama jeho racionalita skončila ve vagíně Aminovi manželky, jenže když natočíte film o jednom z nejkrutějších diktatorů v Africe, tak chcete přeci víc emocí, akce a informací. Doufám, že pár filmů z černého kontinentu přibude, protože všemožných pseudobojovníků za demokracii, kteří si užívají ve svoji zpustošené prezidentské republice nechutný bohatství potřísněné krví bylo a je hafo. Trošku mě taky mrzí, že nebyla natočená aspoň krátká scéna Operace Entebbe, jelikož jako fanoušek Izraele bych moc rád slintal nad profesionální bleskovou akcí vedenou zesnulým hrdinou a bratrem premiéra Netanjahu, ale chápu, že s dějem filmu to už nekorespondovalo..Nicméně Forest byl top a vůbec se nedivím, že dostal Oscara. Díky němu, tamnímu prostředí a mojí férovosti dávám 75%.

• 7.2.2017  01:24
    Vysoká škola života (TV pořad) (2016)

Kurva, proč mi na Comedy centralu przníte blok amerických satirických animáků? Prima se pokusila o vlastní tvorbu a jak už to v 90% pokusů bývá, dopadlo to špatně - konkrétně Vysokou školou života pokořili dno a propadli se jěště do větších hoven. Populární komici nejsou populární a ani vtipný, stojej za vyliž prdel stejně jako koncept celý týhle wannabe komediální show. Výběr hostů je tristní, asi vycházej ze vzorku populace s IQ škálou idiocie - debility. Kéž by místo vrcholu trapnosti vysílali o pár dílů American dad nebo South parku víc.

• 22.1.2017  22:20
    Equilibrium (2002)

Na co si tenhle slátanej výtvor hraje? Vůbec nechápu, že nabyl takový popularity. Jedna dlouhá nezáživná rádoby filosofická nuda. Jakž takž Equlibrium zachraňuje Chris Bale svými výkony, ale stejně mě film kvůli námětu a opěvovaného vizuálu až na začátečních pár minut nevtáhnul a nezajímal. Celkem zklamání, 40%

<< předchozí 1 2 3