Ms.Iris

okres Malacky

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 8.9.2019  21:33

Sklamaná som, očakávala som od toho oveľa viacej. Nezaujalo to ani mňa ani moje dieťa, a to je nenáročný divák. Čiže problem bude niekde inde... každopádne pre mňa nuda, nuda a ešte raz nuda.. plus spievanie hroznééé, postavičky divné, ..a keby menej mleli ústami a viac vtipných scén dali... nuž, darmo.

• 13.8.2019  00:02

Ísť do kina so synom na film Labkova patrola a dostať pár sérii, ako keď mu to púšťam z youtube... sklamanie. On si to síce užil (3r.), no ja vravím, že nie. Toto v kinách nemá čo hľadať.....

• 7.4.2018  23:16
    Plexo - Bez teba (hudební videoklip) (2017)

• 10.11.2017  14:03
    Velký požár v Pontypandy (TV film) (2008)

Moje dieťa to baví, a ja sama na tom nevidím nič zlé ;-) lepší priemer podla mňa.

• 4.2.2016  10:07

Slušne, pútavo to začalo.... a potom sa to viezlo na nudnej, nezaujímavej vlne až do konca. Škoda.

• 11.1.2016  23:57
    LokalFilmis (2015)

To snáď nie...a toto čo bolo? Animovaný film o Rytm(a)usovi? ...ach, a ako to dobre začalo. Ešte aj tá vždy vtipná rybička pohorela na plnej čiare! Za snahu, za dobrý začiatok a za pár dobrých hlášok - 2*

• 2.7.2015  16:58

Nebavilo ma to.....

• 14.4.2015  14:08

Kurz oživovania v podaní zombíkov :-) náhodou, dobrá reklama!

• 4.4.2015  18:55

Zaujímavý príbeh, vcelku dobré myšlienky ...ale na riť ma to neposadilo. 3*

• 3.4.2015  15:37
    Stalingrad (2013)

Ruský vojnový film, od ktorého nečakáte veľa, ale dostane sa vám toho až dosť. Bol to veru pekný a zároveň tak smutný príbeh. Film má skvelé vizuálne efekty, skvelý výber hercov, pre mňa i dojímavý záver ...a to je ale asi tak všetko. Stále mi tam niečo chýbalo, aby to bolo dokonalé. Dala by som 3*, ale musím uznať, že to bolo lepšie než priemer. Takže 4*!

• 8.11.2014  21:41

Veľmi milá a nenudiaca dráma so štipkou neprehnanej romantiky ;-)

• 25.10.2014  13:29

Transformers ma vždy bavili aj baviť budú :-) ale čo ma iritovalo a dvíhalo tlak, bola Tessa a jej nonstop čisté tričko i bundička. Bez ohľadu nato, či sa minutu pred tým válala po zemi, po blate, v prachu ... mala oblečenie vždy čisté. A to isté - postava Joshua Joyce, ktorého košeľa bola snehovo-biela do poslednej minutky filmu (a tých minút tam bolo požehnane). Hlava začmudená najviac ako sa dá a límce košele svietili čistou bielou. Brrr....detaily, ktoré ma len a len odrádzajú! 3*

• 25.10.2014  13:16
    Annabelle (2014)

Podľa hodnotenia som si myslela, že pôjde o ďalší nepodarený a vcelku zbytočný horor. Dlho som sa rozhodovala ísť na to do kina, no konečné rozhodnutie neľutujem. Horor ma bavil, desil, jednoducho sa mi páčil ! A nielen mne, ale aj vypredanej kinosále. Záberov, ktoré s vami "trhli" a záberov, ktoré sa zdali, že vami myknú no nemykli, bolo viac než dosť. A preto dávam 4* !! Za poslednú dobu som ozaj lepší horor nevidela.

• 12.5.2014  21:09
    Odpojit (2012)

Tento druh filmu mi dal viac než som čakala... internet, internet, internet. Vzal ľuďom mnoho, no nedal nič. Alebo vlastne dal: spoločenskú izoláciu. A tým rôzne, no nie zrovna pozitívne následky, čo je aj vo filme krásne a zároveň smutne znázornené.. skvelý film od začiatku až po samotný koniec, v ktorom je dostatočne odokrytá pravda žitia v dnešnej dobe, ktorá sa točí predovšetkým okolo internetu.. 5*

• 12.5.2014  20:41

Cítim sa pobavená :-) a koniec ma dohnal až k slzám :-) pre mňa za 4*

• 4.5.2014  01:52

Uvnitř mé hlavy? ...no asi pánko Sebastián Silva hovorí o svojej hlave, v ktorej má schovanú pointu a zmysel celého filmu... lebo ja som to nepochopila. Nepochopila som načo bol vôbec natočený film? Čo mal akože človeku povedať, ukázať? Nezmyselné nič, ktoré sa ťahalo nezmyselne 98 minút a ešte nezmyselnejšie to skončilo...

• 7.4.2014  14:44

Ale nieee, to bolo tak trapnééé :-/

• 25.3.2014  16:29
    Zodiak (2005)

Chýbalo mi rozuzlenie, chýbal mi ten koniec "príbehu". Inak pomimo toho sa mi to veľmi páčilo, slušná napínavá kvalitka.

• 23.3.2014  07:26

Skvelé herecké výkony, vrátane mladého Georga.. paradox milého úsmevu, prívetivého hlasu Petra a Paula a zároveň ich bezohľadná drzá brutalita voči nevinným ľuďom.. dlhé zábery na nič, ktoré majú čo-to do seba.. zábery len na tvár, v momente keď však chcete vidieť viac a štve vás to.. Peter a Paul, resp. režisér Haneke sa zahráva nielen s danou rodinou, ale aj so psychikou divákov. Na jednej strane sa mi tento štýl filmu páčil, na druhej strane ma film rozčuloval a pobúril. 4*

• 16.3.2014  10:17
    Zásilka (2013)

Názov Zásilka by sa kludne mohol zmeniť na názov Nesmrteľný Tomi, ktorý so scifi prehľadom zmasakruje každú postavu vo filme :-D hold hrdina :-D a k filmu: nezáživné, upozerate sa k nude, a čo bitka to trapná scénka.

• 17.2.2014  19:47

Skvelý svižný zombie film, ktorý nudu nepozná. Len občas mi liezlo na nervy ako Brad Pitt hraje vkuse 2 hodiny nesmrteľného, inteligentného, vše-zachraňujúceho hrdinu, nad ktorého niet! A zo začiatku mi liezol na nervy ksicht herečky, ktorá bola po jeho boku. Potom som si zvykla :-) (s prižmúrenými očami dám 4*, nech je zombíkom zem ľahká).

• 27.1.2014  21:58
    Stoker (2013)

Nemastné, neslané, odrádzajúce vyhúkané výrazy tváre každej postavy, zaujatie žiadne, o napätí ani nevravím ... v polke filmu som to vypla! Pre mňa bezduchý, vláčny film, pre ktorý nemám pochopenie! 1* "zo súcitu" !

• 18.1.2014  21:13

Toto čo boloooo??? Väčšinou ma filmy len tak líznu, tento však do mňa bez hanby vošiel a zanechal príjemnú spúšť. Nadupaný trojhodinový film, ktorý sa pri svojom sviežom tempe zdal oveľa kratší. Človek sa nestihol ani jediný raz nudiť. Obchádzanie zákonov na burze všemožným štýlom, veľkolepé nekonečné večierky plné drog a kur*ev, brilantné myšlienky, Leonardova neskutočná schopnosť motivovať a manipulovať, priama reč do kamery, vnútorný hlas postáv, vyšpikované opisné scénky, ktoré tu spomínať netreba, treba ich totiž vidieť a z duše nenásilne sa na nich baviť. Jednoducho Film s veľkým F, Scorcese ako Režisér s veľkým R a v neposlednom rade DiCaprio ako Herec s veľkým H, ktorý by si zaslúžil špeciálneho Oscara už len za nastupovanie do Ferrari pod vplyvom drog ! Tlieskam, jásam a zostávam v nemom úžase :-)

• 15.1.2014  02:38
    Kanye West - Runaway (hudební videoklip) (2010)

To sa nedalo ani dopozerať ! Brr.. ale dám aspoň 1* = za scénku s baletkami, that´s all.

• 13.1.2014  03:57
    Výměna (2008)

Neuveriteľná, úžasne natočená dráma, podľa skutočných udalostí. Silný príbeh a ešte silnejší zážitok z filmu, ktorý človeka vcucne do deja a prinúti ho prežívať tú bezmocnosť i zúfalstvo matky spolu s ňou... Strašné a skvelé zároveň!

• 30.12.2013  23:45

Vďaka traileru som sa na animák tešila viac než tie malé decká v kine. Lenže nebyť snehuliaka Olafa a soba Svena, tak by ma na tom nezaujalo absolútne nič, pretože to bolo suché, slabé, neohurujúce, maximálne nudné... a "najlepšie" na tom bolo, že scénka ktorou ma zaujal trailer, tak tá tam ani nebola?! ....sklamanie z každého uhla pohľadu!

• 11.11.2013  19:52

Pozrela by som si to zas a znova :) tak stupidné scénky i tváre hercov, ale zároveň všetko tak neskutočne vtipné :) každým momentom i nemomentom som sa musela smiať, od začiatku až do konca :) odporúčam pozerať s titulkami, nakoľko aj holandčina vie dosť pobaviť :)

• 11.11.2013  19:22
    Machři 2 (2013)

Ale áno, bavilo ma to, zasmiala som sa, ..no viem sa smiať aj lepšie a aj chutnejšie...

• 11.11.2013  19:13
    Lásky čas (2013)

Ach nieee... úžasné percentuálne hodnotenie, vcelku zaujímavý trailer, lenže film? Film nebol až tak skvelý. ŠKODA! Vliekol sa od začiatku až do konca, miestami sa začnete nudiť, vtipné i emotívne scénky Vás "pohltia" len tak povrchovo.. nuž, myslela som, že to bude oveľa lepšie!

• 21.10.2013  15:40
    Kandidát (2013)

Výborne! Pre mňa plných 5* ! KONEČNE jeden z mála slovenských filmov čo ma skutočne oslovil (príbehom), prekvapil (herci nehrali umelo ako poväčšinu môžme vidieť a počuť v slov.filmoch), pobavil (nenásilnými, vcelku stráviteľnými vtipnými scénkami), nenudil (lebo to malo grády) ... proste film, čo stál zato! Od začiatku až do konca :-) a samozrejme aj po konci, záverečnou hudbou, ma to posadilo znova na zadok a vychutnala som si to až do poslednej sekundy! http://www.youtube.com/watch?v=fox6k94zJKU

<< předchozí 1 2 3