Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Horor

Recenze (3 632)

Muž z Toronta (2022)

Kdyby Kevin Hart o trochu méně ječel a více hrál, šlo by o vcelku zábavnou taškařici, zralou na tři a půl hvězďule, takto dávám o jednu méně, neb přes slušné akční bitky a pár vtipných hlášek, mne ten jeho uječenej ksich dost iritoval. Woody tradičně dobrý, ostatní ušli. Jednorázová a zapomenutelná jednohubka, která neurazí, ale ani nijak nenadchne.

Muzzikanti (2017) odpad!

Strašně jsem tomu chtěla dát alespoň jednu hvězďuli, ale tady fakt nebylo za co.

Ninja 2: Pomsta (2013)

Skvělé souboje, skvělé souboje a zase skvělé souboje, jink nic, le vůbec nic, příběh mizérie, dialogy debilní, herci, ani jeden, co by něco hrál. 40% za ty souboje, ty byly 100%tní.

Denní směna (2022)

Jistě, je to děsná blbost, ale blbost svižně odsýpající, plná akce, dosti slušných akčních scén, kdy jedna (bratři žvejkačkové) čistí hnízdo, byla přímo lahůdková. Pár vtipných hlášek také bylo, takže já se docela dobře bavila. Škoda jen, že hlavní záporačka byla necharismatická kravka a její nohsled kamenný ksicht bez špetky hereckého umu. Slušná muzika i kamera. Za mne tři slabší hvězďule.

plakát

Já jsem Groot (2022) (seriál)

Zábavná blbinka, která vytěžuje maximum z roztomilé postavičky malého Groota. Děti musí šílet a pobaví se i dospělí.  Za mne po dlouhé době slušná Marvelovka. Dávám plný počet.

plakát

Lady Chatterley's Lover (2015) (TV film)

S literární předlohou to moc společného němělo, ale vzhledem k tomu, že ani ta mne nenadchla, tak mi to tak nevadí. Lepší průměr v rámci žánru.

plakát

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Nejsem vyloženě zhnusená, neb jsem něco takového čekala. Tvorba Tří tygrů jde směrem k rektu už delší dobu. Ty tam jsou jejich vtipné a svižné začátky, kdy jeden mohl vypnout mozek a nechat se unášet na vlně lehce ordinérní, avšak svěží zábavy. Zbyl jen humor ve stylu Kameňáku II a výše. Zde divák dostal příběh, který nezvládnul utáhnout celý film a děsně přepálené charaktery, které už parodovaly sami sebe. Jednu otlučenou hvězďuli za akci v kostele a kostým čerta, to fakt pobavilo. Jinak pánové pro Šér Chána svatýho, zkuste vymyslet něco jiného, třeba uneste soudkyni Barbaru a po soudci Alexandrovi požadujte výkupné, co já vím, ale hlavně už žádné další Babovřesky po Ostravsku.

plakát

Skvělé dobrodružství Billa a Teda (1989)

Nablblá slátanina Návratu do budoucnosti a Návštěvníků a Pána času, kde je možné vidět kouzelné začátky příšerně přehrávajícího Reevese, umocněné ještě dabinkem "ala Koudy".. je to stupidní, fórků pomálu, ale závěr je docela fajn. Plyne z toho pučení, že i úplný pabl se dokáže bičnout když dostane příležitost a něco předvést. Jen škoda promrhaného potenciálu v jiných časech, tam byl prostor pro spoustu super situací. Za mne 40% max a s odřenou budkou v zádech.

Drive (2019)

Indické Rychle a zběsile šmrcnuté Dokonalým podrazem. Nebylo by to tak marné, nebýt dosti trpných triků, mizerného střhu a naprosto kožených neherců. Místy se mi chtělo plakat.

Ovládací panel