Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Horor

Recenze (4 043)

plakát

Clona (2008) 

Jo nasraná ženská, to je pro mužskýho peklo a zde je zjevně jedno, zda živá, nebo mrtvá. Nicméně herci strašní a celé to bylo nudné jak předvolební mítink do senátu.

plakát

Hotel delluna (2019) (seriál) 

Krásný, poetický duchařský příběh, který měl jen zbytečně moc dílů. Vyházela bych půlku vzdychací vaty, přidala špetku víc bubu akce a bylo by to za plný počet. Takto dávám 65%.

plakát

Prokletí smrti (1966) 

Ve době vznuiku asi dobré, ale dnes to přehrávání, teatrální gesta a příliš hlasitá, rádoby strašidelná hudba jsou spíše k smíchu. Hra se zoomeme je přímo parodická, dialogy debilní. Nicméně jistou atmosféru snímku upřít nelze. Takže dávám dvě vychechtané bubu hvězdy.

plakát

Vlkodlak: Bestie mezi námi (2012) 

Nebylo to vůbec špatné. Jistě, kdo je vlkodlak bylo jasné téměř okamžitě, jakou roli v příběhu bude hrát osudová láska také. Ale bitka monster byla nečekaná, příběh ohraný, ale docela dobře se na to koukalo. Místy i asi nechtěně vtipné. Normálně bych dala tři slabší, ale vzhledem k tomu, jak to tu shejtili (přitom kde jaká kravina tu má hodnocení hvězdné), tak dám o hvězdu výše.

plakát

Detektiv Martin Tomsa - Zlatá klec (1995) (epizoda) 

Dobrý díl, akčnější, napínavější. Studenkové ty vypočítavé, zlatokopecké mrchy sedí, jak druhá kůže.

plakát

Bakaláři - Výfuk (1981) (epizoda) 

Na svou dobu vcelku odvážné odhalení socialistické tržní ekonomiky - má dáti - dal. Herci se moc nenadřeli, ale pobavila jsem se. Dnes je sice výfuků haba kuk, ale při placení za výměnu, se také dostanete do kolen.

plakát

Bakaláři - Výslech (1976) (epizoda) 

Celkem všední příběh, jen co se objeví Stelinka Zázvorková, tak je to super sranda. 65%.

plakát

Bakaláři - Vánoce (1977) (epizoda) 

Krásný vánoční příběh, škoda, že realita je povětšinou jiná.

Ovládací panel
8 bodů