Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Horor

Recenze (3 254)

Krvavě rudé nebe (2021)

Nebylo to tak úplně marné, jistě žádný trhák, ale jistou atmosféru a draw snímek má. Horor to určitě není, mohlo to být kapánek kratší, vizuálně docela dobré a závěr třaskavý. Obsazení nic moc, ale vyloženě nevadilo. Za mne 55%.

Jolt (2021) odpad!

Vzhledem k tomu, že mne pohled na plastikami zakonzervovanou Kate Beckinsale nijak zvlášť nevzrušuje, nebylo ve filmu nic, ale lautr nic, za co bych mohla dát byť jen třeba deset procent. Vlastně, když o tom tak přemýšlím, větší hovadinu už jsem dlouho neviděla. Souboje zcela mimo jakoukoliv realitu ( včetně té pararelní), zápletka je tak ubohá, až to řve, dialogy vymýšlel sloboduchý netopýr po lobotomii a vizuál je trapný. Pointu to nemělo vůbec. Prostě sračka roku 2021. Kim musí být naprosto zoufalá, když se nechala upíchnout do něčeho takového. Za mne odpad odpadů.

Luca (2021)

Roztomilé, leč poněkud jednoduché. nicméně věřím, že pro děti skvělé. Nejsem evidentně cílová skupina, ale bavilo mne to.

Americký ninja 2 (1987)

Je to děsně pitomé, ale je to srdcovka mého mládí, navíc James a michael byly fakt parádní kusy chlapa. Takže dávám neobjektivní tři hvězďule.

Americký ninja (1985)

Jedna z prvních WHSek a tudiž moje srdcovka, navíc to Michaelovi tenkrát neskutečně slušelo. Jistě je to nablblé až hrůza, ale to vem čert. Za mne 60%.

plakát

Legenda o perlách naga (2017)

Nadmíru barevný, výpravný a vizuálně vymazlený fantasy příběh se spoustou docela povedených triků a jedním roztomilým zvířátkem. Herci sympaťáci, hudba příjemná. Tak kde je problém? Jako vždy u čínské fantasy, přemrštěná stopáž, nablblé dialogy, dosti slabý příběh. Jako celek za shlédnutí to stojí, tak akorát jednou v životě. 55%.

Noc úplňku (2006)

Velká škoda, že tak nádherná hudba a vcelku pěkný vizuál byl promrhán tak plytkou, zoufale nudnou a táhnoucí se romantickou slaďárnou, jenž byla korejštější něž Gyeongbokgung a Soul dohromady. Pomíjím absurdnost soubojů, ale ty dialogy a dlouhé unylé pohledy do nikam mne ubíjely. Takže příště uberte stopáži 30 minut, trochu humoru a bude to pecka. Za mne 40%.

Humr (2015) odpad!

Obří podivnost, kde se sice Colin mohl přetrhnout, ale stejně to nevytrhnul. Když je něco debilní slátanina s mizernými dialogy, nudným vizuálem a skrytým poselstvím, tak z toho zkrátka neudělá super snímek ani pozitivní ohlas nadšených artových klutilů. Zkrátka a jednoduše, mně se to fakt nelíbilo.

Útěk ze Sibiře (2010)

Jdou a jdou a jdou a jeden by si přál, aby už konečně nešli a raději pomřeli, všichni. ne vážně, určitě to je velmi zajímavé téma, herci se snažili, co jim mráz, horko, hlad a žízeň dovolili, dialogy nebyly úplně špatné, pár opravdi silnýh momentů se také našlo, přesto jsem se ve finále nudila a to je u takového to tématu chyba. Divák by měl cítit napětí, někomu fandit (já trošku Colinovi) a být zvědavý, jak to dopadne. Ještě že ta stopáž nebyla výrazněji přepálená, ale i tak ... . Za mne 50% max.

plakát

Kung Fu - Patience (2021) (epizoda)

Nicky co by otravná, naivní a sebestředná hrdinka a bojovnicee za práva utlačovaných pokračuje. Vůbec všichni se chovají děsně nelogicky, až ujetě. Unesený profesor si po mučení unešeně povídá se svou trýznitelkou, hlavní hrdinka neustále porušuje všechny možné zákony, záporáci tasí mávají zbraněmi jako mávátky, prostě magorie. Je to škoda a navíc ta zajímavá misteriózní linka se zcela vytráci.35%