V for Vengeance (2022) odpad!

Nulová atmosféra, hromada neherců cenila zuby, dialogy psal idiot a hudba fádní. Jeden velký upíří průšvih.

Úsměv (2022)

Psychiatrička Rose vypadala, že ji nějaký bubák pozřel už před lety a nemyslím si, že by o ni nějaký jiný stál. Celé to bylo také nějaké nedomrlé a nedotažené. lekačky nefungovaly, atmosféra nijaká. postavy divné a nesympatické. Za mne jedna ukoptěná hvězďule.

Mr. Malcolm's List (2022)

Pokud si odmyslím, že se příběh odehrává v  Anglii v první polovině 19. století (což je vzhledem k barvě pleti většiny zúčastněných historická nutnost), tak bych řekla, že v rámci žánru sladkobolných románů červené knihovny slabší průměr. Důvod je prostý, chcemie mezi hlavními protagonisty nefungovala, ctihodný pan Malcolm měl charizma asi jako zouvák, slečna Selina je sice hezounká, ale bezduchá panenka.  Julie sice není nijak extra pohledná, ale alespoň měla co hrát. Celé je to takové upatlané a nedotažené. Za mne 42%.

Jak přežít svého muže (2023)

Bernášková je sice pěkná, ale hrát fakt neumí.  Námět debilní a ne moc koukatelně zpracovaný, humor měl tumor. Úplné dno to není, ale daleko to do něj nemá. Svěží vítr přinesla jen Ivana Chýlková (bože ta je rok od roku hezčí) a Hana Vágnerová. Za mne 25%.

Argylle: Tajný agent (2024)

Tak to bylo tak debilní, až to bylo vtipné - místy. Zápletka se ztrátou paměti, hypnózou a v podstatě jen se seznamem zaměstnanců jedné divize, byla tak přitažená za vlasy, až to fyzicky bolelo. Ale kocour byl moc fajn a jeho útok v závěru byl mega vtipný. Superman si roli špióna idiota evidentně užíval, Sam Rockwell parodoval sám sebe v parodii na Toho pravého. Za mne dno průměru, tady 40% max.

Mladá dáma (2024)

Velmi hezky udělaná pohádka pro dospělé o tom, že kam člověk šlápne, kytka nevyroste, nebo se dračí mládě nenarodí. Začátek odbyli trochu narychlo, ale od svatby dál děj vcelku odsýpal. Millie Bobby Brown co by princezna Elodie byla skvělá, její nevlastní matka také. Zlá královna Isabelle byla patřičně slizká, princ byl jeliman a naštvaná a smutná dračice byla fantastická. Pravda prvotní Elodiino zmatené běhání po jeskyni mne moc nenadchlo, ale pak se to slušně rozjelo. Vizuál moc pěkný, hudba hodící se. Jako celek super podívaná za 75%.

Letecké katastrofy - Tragický vzlet (2021) (epizoda)

Piloti se zakecali, odflákli předletovou přípravu a chyběla jim GPS obrazovka. Výsledek: nehoda a spousta mrtvých.

Letecké katastrofy - Dusno v kokpitu (2020) (epizoda)

Kapitán debil, druhý pilot nováček, mizerné počasí a letadlo skončilo v bažině. Tristní je, že si toho 5 hodin nikdo nevšimnul. No holt v Africe je možné zjevně lecos.

Letecké katastrofy - Bez výstrahy (2020) (epizoda)

Špatná mapa přiblížení, piloti jenž se díky rutině stali neopatrnými a v neposlední řadě, na pytel fungující systém varování přiblížení způsobilo, že letadlo havarovalo. Alespoň že to bylo tak rychlé, že nikdo nic netušil.

Letecké katastrofy - Výbušné přistání (2020) (epizoda)

Jen úplný debil si do letadla vezme láhve s benzínem, a to mu ještě vyhodili tlakové láhve s propanem a repelent. Borec zjevně jel na piknik. Ten chytrák, co si vzal na palubu baterii s odhalenými kabely, musel být taky pěkný magor.