Jaro_slav

Watchman

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 7.12.2017  14:39
    7 životů (2017)

Spoiler. Celý. Koukat na sedm různejch verzí Noomi Rapace bylo osvěžující i přes jejich rychlej úbytek. No a navíc přežila ta zrzavá z nich. Me gusta.

• 13.9.2017  21:11
    David Gilmour v Pompejích (koncert) (2017)

Vidět to na místě musel bejt životní zážitek, protože i v multiplesku Cinestar Praha Anděl to bylo úchvatný A to i přesto, že vedle mě seděl a neustále se ošíval a dělal brajgl asi desetiletej smrad, kterej se nudil, protože jeho moudrej tatiček měl geniální nápad vzít malý dítě do kina na hudbu Pink Floyd. Odešli před Time a Comfortambly Numb. Dobře jim tak, hlavně fotrovi.

• 11.9.2017  00:30
    To (2017)

Nevim, zda je to víc lekací horor nebo monster horor nebo dětskej film. Děcka mě obvykle ve filmech spíš serou, ale když je casting dobře vybere a režisér zpacifikuje, je radost se na to herectví koukat. Stejně jako v Super 8, i tady je vidět taková ta radostná filmařina a výbornej osmdesátkovej retro pocit. A doufám, že v budoucnu uvidíme jak Mika ze Stranger Things, tak předevšim Beverly, protože oba působěj fakt nadějně. (Tak ňák nadějně působila Elle Fanning v Super 8 a dotáhla to o pár let pozdějc až na sváděni Collina Farrela – to jen aby bylo jasný, co nás možná od Sophie Lillis v budoucnu čeká.) „Pouhejch“ 80% jen proto, že nesnášim lekací filmy. Jinak bych asi dal stovku.

• 11.9.2017  00:17

Protože mě to téma vůbec nezajímalo, je to pro mne první Sofiino zklamání. Řemeslně dobrej film, ale zoufale nudnej.

• 11.9.2017  00:15

Znáte takový ty většinou laciný výrobky pro turisty, na nichž je napsaný "Best of British"? Tak tohle best of British JE.

• 11.9.2017  00:07

Vlk z Wall Street ve vzduchu. Stejnej recept: vynechme to hnusný a udělejme z toho taškařici. Pokud člověk akceptuje, že je to hodně inspirováno skutečnym příběhem, odejde celkem spokojenej; je-li současně fanda letadel, pak o něco spokojenější.

• 10.9.2017  23:59

My Big Sick Pakistani Wedding. Nebo tak něco. Vtipnej scénář, idyž takovej hodňoučkej - stejně jako v Řecký svatbě. Připomnělo mi to hlavně, že jsem se furt nedokopal stáhnout si UBER. A měl jsem pak chuť na pakkoru, takže za mě dobrý.

• 28.8.2017  21:08

Skvělá porce devadesátek, možná i osmdesátek. A hláškování Samuela L. Jacksona tomuhle filmu sedlo jak prdel na hrnec. Krásnejch 80% bez mozku.

• 22.8.2017  18:08

Tereza Voříšková hraje sexy mámu a Zdeněk Svěrák vzpomíná na dětství. Když od toho o moc víc nečekáte, kouká se na to vskutku hezky. Hlavně na Terezu Voříškovou, protože hraje sexy mámu. Ještě nedávno byla malá holka a trhala medvídka v jednom videoklipu. Stárnu.

• 5.8.2017  22:18

RYZÍ ROZZKOŠŠ! Takhle si představuju Sin City. Takhle si představuju comicsovej film pro dospělý. Takhle si představuju práci s kamerou u comicsovýho filmu. Takhle si představuju bitku superagetnky s dobrym tuctem chlapů – na konci sotva dejchá a nemůže se ani postavit, aby dorazila toho posledního. Takhle si představuju hodně dobrou dobovou výpravu – dokonce i na konci použili bizjet Gulfstream IV, tzn. něco, co v r. 1989 fakt existovalo. Je dobře, že Sofia Boutella je právě v kurzu a že Charlize Theron točí jednu takhle hustou bitch roli za druhou. Oscara za to nedostane, ale to nám platícím divákům je buřt, protože je na co koukat; na její osmdesátkovej účes a líčení budu dlouho vzpomínat. A mimochodem – ten soundtrack!!!. Stovka. Jasná stovka.

• 5.8.2017  00:54
    Oklamaný (2017)

Přiznávám, původně jsem na to šel hlavně kuli Fanningový (už fakt neni dítě) a hlavně Dunstový (tý bylo poslední dobou na muj vkus ve filmech moc málo). Až během filmu jsem si vygůglil, že to natočila moje oblíbená Sofie, což současně vysvětlilo ten místama bizarní humor a opravdu poommmaaallýý styl vyprávění. A na konci jsem odcházel s dojmem, že takhle ňák by asi vypadala Adams Family natočená rukou Coppolový – pomalá, svérázná a místy fakt drsná. Spoilery: Nezapomenutelná je hlavně výborně vypointovaná scéna pohřbívání nohy a skoro na konci filmu diskuze o sbírání hub. Konec spoilerů. Pro mě a za mě je to poctivejch 80%, i když mi Farrell ve svý roli fakt neseděl.

• 31.7.2017  23:13

Takovej Pátej element natočenej pro rok 2017 – vizuálně pořád hravej, avšak hodně digitální; dějově vykleštěnej natolik, že herci nemaj co hrát a celej děj na bedrech táhnou mimozemšťani; s ratingem PG-13, takže no blood and no fucks. Ty čtyři rudý si zaslouží hlavně za tu fakt skvělou úvodní scénu s „Majorem Tomem“ na pozadí. A v celý svý kráse ukáže, jak moc je dvacetiletej Pátej element nadčasovej. Český titulky do kin dělal nějakej negramot, kterej mimo jiné neumí psát číslovky, mimochodem.

• 30.7.2017  23:41
    Baby Driver (2017)

Nejdřív jsem dal plnou palbu, ale pak mi došlo, jak moc mě iritovala naprosto nezajímavá Lily James. Na druhou stranu, pro Babyho je to asi logická volba – v tim divokym světě, v jakym se pohybuje, nejspíš touží právě po takovýhle hezký nudný laňce. Takže jen ňákejch „slabších" 90%. ;)

• 22.7.2017  18:25
    Dunkerk (2017)

Podařilo se natočit válečnej film, kterej nenechá člověka vydechnout, současně je poetickej, trvá pod dvě hodiny, nemá PG-13, jsou v něm minimálně čtyři „superstár“ herci, ale jakoby mimochodem, a jedinou věcí, jakou já dovedu vytknout, je na poměry filmů mírná nevěrohodnost některejch leteckejch scén – a hlavně hořící model Spitfiru bez motoru na konci filmu. Dodatek 12/8/2017: V IMAXu je to VELKÝ zážitek hlavně tím, že se v průběhu filmu střídavě mění formát ze širokoúhlýho na téměř čtvercovej, čimž se umocňuje rozdíl ve vnímání různejch scén. To ušmudlaný plátno by ale mohli fakt vyčistit/vyměnit.

• 21.7.2017  17:44

Po fakt skvělym rozjezdu přijde Woody Harrelson, aniž by byl přínosem, a pak dojezd jak po griotce: trpkosadkej a hnusnej. Technicky je to ale tak dobrý, že to na ty tři rudý dosáhne.

• 10.7.2017  00:42

Jako bych znovu viděl ID2 – všecko je větší, hlučnější, závažnější a tak nějak celkově vyčpělý. Anthony Hopkins vydělává, Laura Haddock je trošku Emily Blunt wannabe, hrad Alnwick zase hraje něco, co neni, auta sou zase modernější a tim míň zajímavý, v enormnim množství postav a podzápletek člověk zabloudí a TEN hudební motiv zazní až na konci. Barevnej průměr. Když se člověk dívá na film od Michaela Baye, je to Baywatch?

• 9.7.2017  00:46

Čtvrtá rudá hlavně za ty osmdesátkový gagy, jinak je to jen takovej nadprůměrnej animák – originalita Mimoňů je ta tam, i když sou furt zábavný.

• 9.7.2017  00:42

Překvapivě inteligentní restart. Po roztomilosti původního, letos už patnáct let starýho Spideyho, se vůbec nestejská – ne, že by tenhle byl lepší, to zdaleka ne. Ale je natolik jinej, že tyhle dva pavoučí vesmíry můžou koexistovat, aniž by si navzájem jakkoli konkurovaly. Výbornej scénář tu neni ten highlight. Tim je casting. Hlavně Michael Keaton má ve svý roli záporáka takový charisma, až mu člověk trochu i fandí. A i zbytek ansámblu je téměř bez chyb, snad vyjma nástupkuně Mary-Jane, což je jakási bezpohlavní nevýrazná a naprosto poplatně době polotmavá skorožena. Navíc se podařilo natočit film s ratingem PG-13, aniž by to působilo dementně. Zaslouženejch 80 až 90% – to i přesto, že product placement AUDI je sice střídmej, ale v jednu chvíli neuvěřitelně imbecilní.

• 6.7.2017  20:17

The Help s karlulačkou. Vidět Kirsten Dunst hrát "Mrs." bylo osvěžující.

• 6.7.2017  20:11

Veskrze zapomenutelný, ale aspoň Hanks tam hraje příjemně. A mám pocit, že ani nebulel.

• 26.6.2017  15:06

Když si člověk odmyslí všecky ty gagy a hlavní příběhovou línii, je to žasnej doják o všech těch náctiletejch kamarádech, co se furt setkávaj i dávno po třicítce a chtěli by dělat ty stejný kraviny jako v -nácti – jenže ono to už tak snadno nejde. A tak aspoň hodně vzpomínaj.

• 11.6.2017  22:36

Proč je remake lepší než předloha? Protože remake nemá zbytečný voiceovery a zbytečnou zběsilou akční scénu na konci. O obou filmech ale platí, že jsou herecky bezvadně zvládnutý, přičemž u toho původního jako bonus člověk může obdivovat herectví mladý Fosterový a u toho novýho se smutkem v očích vzpomínat na dobu, kdy Lohanová ještě nebyla ochlasta a fetka.

• 11.6.2017  22:36

• 11.6.2017  20:21
    Mumie (2017)

Takovej slibnej rozjezd z Kurdistánu, takovej blbej dojezd z Londýna. Vlastně se to celý posralo v okamžiku, kdy se na plátně objevila ta načančaná umělá a naprosto zbytečná blondýna. A C-130 Hercules vrčící jako pístová stíhačka z WW2...? Ach jo. Mimochodem, opět platí, že čim dementnější film, tim delší titulky na konci a víc rámusící hudba.

• 11.6.2017  04:00

Ach jo. Proč tři hvězdičky? Protože scéna jak z Fast Five na začátku a protože Keira Knighley na konci. Jinak spíš utrpení.

• 9.6.2017  20:05

Rachel McAdams už před 10 rokama hrála holky výrazně mladší, než je, a už tehdy jí to nešlo uvěřit. Lindsay Lohan ve svym předfetkovym období byla vskutku okouzlující, i když v tom hrály roli hlavně její pihy. Nicméně si troufám tvrdit, že si film pro sebe ukradla hlavně Tina Fey díky omlouvací scéně. Jedinym dalšim fakt dobrym hajlajtem filmu je totiž jen ten gag s Cadyinym halloweenskym kostýmem.

• 9.6.2017  19:55
    iBoy (2017)

druhej film s Malou Williamsovou o e-světě. Tentokrát zábavně pojatej a skvěle obsazenej, takže tomu člověk odpustí, jaká děsná ptákovina to je – i když tam jsou monenty k zamyšlení.

• 9.6.2017  19:50
    Final Girl (2015)

Wes Bentley & Abigail Breslin = iracionální spokojenost.

• 4.6.2017  20:03

Jednohubka, kterou nad zapomenutelnej průměr zvedl zábavně loserovitej Chris Pine a pihy Lindsay Lohan, páč jen její herectví by nestačilo.

• 30.5.2017  21:48

Snad poprvý v historii „vetřelčích” filmů je na konci jasně naznačený, že bude další díl. Jinak je to dobře natočená reklama na Apple, která ukazuje, jak moc se Android může zvrhnout v něco, co doma mít nechcete.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16