Jaro_slav

okres Praha-západ
Watchman

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 11.6.2017  22:36

Proč je remake lepší než předloha? Protože remake nemá zbytečný voiceovery a zbytečnou zběsilou akční scénu na konci. O obou filmech ale platí, že jsou herecky bezvadně zvládnutý, přičemž u toho původního jako bonus člověk může obdivovat herectví mladý Fosterový a u toho novýho se smutkem v očích vzpomínat na dobu, kdy Lohanová ještě nebyla ochlasta a fetka.

• 11.6.2017  22:36

• 11.6.2017  20:21
    Mumie (2017)

Takovej slibnej rozjezd z Kurdistánu, takovej blbej dojezd z Londýna. Vlastně se to celý posralo v okamžiku, kdy se na plátně objevila ta načančaná umělá a naprosto zbytečná blondýna. A C-130 Hercules vrčící jako pístová stíhačka z WW2...? Ach jo. Mimochodem, opět platí, že čim dementnější film, tim delší titulky na konci a víc rámusící hudba.

• 11.6.2017  04:00

Ach jo. Proč tři hvězdičky? Protože scéna jak z Fast Five na začátku a protože Keira Knighley na konci. Jinak spíš utrpení.

• 9.6.2017  20:05

Rachel McAdams už před 10 rokama hrála holky výrazně mladší, než je, a už tehdy jí to nešlo uvěřit. Lindsay Lohan ve svym předfetkovym období byla vskutku okouzlující, i když v tom hrály roli hlavně její pihy. Nicméně si troufám tvrdit, že si film pro sebe ukradla hlavně Tina Fey díky omlouvací scéně. Jedinym dalšim fakt dobrym hajlajtem filmu je totiž jen ten gag s Cadyinym halloweenskym kostýmem.

• 9.6.2017  19:55
    iBoy (2017)

druhej film s Malou Williamsovou o e-světě. Tentokrát zábavně pojatej a skvěle obsazenej, takže tomu člověk odpustí, jaká děsná ptákovina to je – i když tam jsou monenty k zamyšlení.

• 9.6.2017  19:50
    Final Girl (2015)

Wes Bentley & Abigail Breslin = iracionální spokojenost.

• 4.6.2017  20:03

Jednohubka, kterou nad zapomenutelnej průměr zvedl zábavně loserovitej Chris Pine a pihy Lindsay Lohan, páč jen její herectví by nestačilo.

• 30.5.2017  21:48

Snad poprvý v historii „vetřelčích” filmů je na konci jasně naznačený, že bude další díl. Jinak je to dobře natočená reklama na Apple, která ukazuje, jak moc se Android může zvrhnout v něco, co doma mít nechcete.

• 8.5.2017  21:39

Objektivně spíš tříhvězda, protože ty, ehm, akční scény na konci jsou moc DCComicsový, a protože ten humor moc předvídavě tlačí na pilu. Ale jsou tam ty osmdesátkový pecky, digitální Kurt Russell a modrá Karen Gillan a tak se to na tu čtvrtou dostalo.

• 3.5.2017  21:11

Bez emocí, lineární a bohužel zapomenutelný. Zkrátka ryze řemeslně odvyprávěnej příběh.

• 3.5.2017  21:01
    The Circle (2017)

Teenage orwellovka plná logickejch děr zakončená docela nepitomou pointou. Ale beztak to bylo dostatečně nudný na to, aby člověka napadlo, oč zajímavější by asi bylo pokračování s Emmou Watson a Karen Gillan ve společný domácnosti.

• 24.4.2017  20:43

Wo! I feel good, I knew that I would, now! I feel good, I knew that I would, now! So good, so good, that's what I should. S takovouhle hereckou kanonádou snad nejde u staršího (20+) publika neuspět. I tu hudbu jsem někde slyšel. Feel good komedie, u níž víte, že nemůže dopadnout špatně - i když by se klidně mohla jmenovat Ocean's Elders.

• 23.4.2017  12:53

Čekal jsem něco jako Lucy, ale dočkal se spíš jakýsi matlaniny spousty starších filmů, v níž hlavní roli hrál úchvatnej vizuál. Něčim se inspiroval v Multipass, něčim v Blade Runnerovi, ale i přes nepůvodnost bylo furt na co koukat. Takže jsem odešel ze sálu celkem spokojenej, aniž bych si pamatoval děj.

• 12.4.2017  21:23

Pětka furt zůstává nejlepším dílem F&F vesmíru, ale ve srovnání s FF8 už jen proto, že ve F5 se zatim tolik nestřílí a FF8 postráda nějakej velkej hit. Vrátilo se ono pomrkávání na diváka a nebraní se tolik vážně, přidala se naprosto jedinečná britská vsuvka – královně se asi stýská po RED – a k tomu Boeing 787 AWACS se zadní nákladovou rampou, z nějž supermrcha Charlize Theron šikanuje Doma a zbytek světa – a tak trochu si opakuje roli z Promethea. Zkrátka film, kterej je dokonalej tim, že je záměrně dočista rozkošně blbej.

• 12.4.2017  19:05

Plnej počet. Už jen za tu několikaminutovou úvodní scénu bez jedinýho střihu. A za další věci – design aut, Battersea, hudbu, závěrečný bitevní peklo, za celou tu rozkošnou filmařinu, která přehluší ne moc zajímavou zápletku.

• 12.4.2017  16:21

Hezký záběry, votom žádná, ale člověk by na to neměl jít nevyspalej, páč objektivně vzato je to monotónní nuda – na čemž rozhodně má svuj podíl hlas českýho komentátora. V původním znění to bude rozhodně příjemnější.

• 12.4.2017  16:09

Taková Pátá vlna pobritsku. Na poměry Spojenýho království je to spíš slabší film, protože kdysi dávno vzniklo tohle. Jenže právě srovnání s Pátou vlnou ukazuje, že „spíš slabší“ britskej film je dočista mistrovský dílo oproti těm přemnoženejm americkejm teenage survival PG-13 zvratkům. Což mě vede k tomu, že jdu přehodnotit pátou vlnu a tohle prohlásit za v dobrym slova smyslu lepší průměr. I proto, že Saoirse tu rozmazlenou nánu hraje tak dobře, že by ji člověk nejradši nafackoval.

• 7.4.2017  07:48
    Úkryt v zoo (2017)

Někerý rejžové maj pocit, že bez ubulenýho konce je ve filmu málo emocí. A to idyž natáčej něco podle skutečný události. Právě ta křečovitá ubulenost na konci filmu vylučuje plný hodnocení. Pro český publikum má tenhle film navíc podobnej problém jako Anthropoid: postavy jsou vesměs Poláci, ale mluvěj anglicky s rádobypolskym přízvukem, což pro mě, tj. ATCo, kerej denně v práci komunikuje anglicky s polskejma pilotama a ATCos, zní fakt směšně. Zasloužený čtyry rudý tomu ale dát lze – vyjma úplnýho konce je to fakt dobře (životem) napsanej a zahranej film.

• 24.3.2017  17:27
    Život (2017)

Naprostý béčko s áčkovou výpravou a áčkovými herci má právo na ŽIVOT a těch osmdesát si zaslouží – i když si „tak trochu“ pučilo hudební motivy s Interstellaru.

• 24.3.2017  17:05

Řek' jsem si: „Hailee Steinfeld, Woody Harrelson – to bude boží!“ Nebylo. Bylo to zapomenutelně průměrný. Dvě vážně dobrý scény a jeden fakt vtipnej záběr stačí dohromady na právě tři rudý. Největší průser bych nazval „syndromem ošklivky Betty“, kdy výstavní krasavice (H.S.) hraje holku, která má bejt ošklivá. Tohle mě jako diváka uráží.

• 19.3.2017  19:22

Hermiona pořád miluje knihy, tátu, je chytřejší než ostatní a počestná. A v českejch kinech se v tomhle remaku objeví zrovna tehdy, když někdo heknul klaudový uložiště EW. Tudíž to byl poněkud bizarní zážitek, ale furt nuda bez nápadu. Záporák tohohle filmu je prostě jen zlej grázl a k tomu úplnej idiot, tudíž naprosto nezajímavej tvor. Špaténka. Ňákejch 60-70% si to nicméně zaslouží za kulisy a hlasy.

• 16.3.2017  17:24

Je to strašná kravina. Děsná kravina, s takovym předpokladem jsem na to šel. Ale ne taková kravina, aby to bylo zábavný. Na poměry PG-13 je to místy obrazově odvážný, ale furt je to PG-13, takže tam ani vojáci nenadávaj. Mix skvělejch herců (který ale nemaj co hrát) se dvěma hezounkejma zbytečnejma ženskejma svou vypočítavostí škrábe oči. Vlastně jediná zásadní a zajímavá scéna je, jak Franta mírně spoiluje ve svý recenzi, na konci enormně dlouhejch titulků. Tzn. cca 116 minut čekání! >> Průměr, naprostej průměr.

• 7.3.2017  01:39

Zapomenutelný. Zapomenutý. Ani dyby tam MEW byla nahá, nepamatoval bych si to.

• 6.3.2017  21:34

Lze říct, že to mohlo dopadnout mnohem mnohem hůř. Ale současně to rozhodně nemohlo dopadnout ani o trochu líp. Fakt ne. Moderní pitomci musej tenhle film milovat: je tam skoro všechno. Je tam [roztomilý] dítě, co nezlobí a hraje si s tátou. Dítě je holčička a černá. Táta je hodnej černoušek, co mluví francouzsky, a máma je zlá blonďatá běloška s modrejma očima, co mluví francouzsky a americky. (Napsal bych, že byla světlou stránkou celýho filmu, ale asi by to bylo rasistický.) Pak je tam zlej černoch, co mluvil jenom americky. Tlusťoch s dobrym srdcem je sice chlívák, ale protože je gay, tak to neni žádnej herešment, nýbrž děsná bžunda. A mluví francouzsky a anglicky. Pak je tam šéfová, co je děsná megera, protože je bílá a chce po černouškovi takový ošklivý zlý věci, jako dodržet pracovní dobu. A taky je tam ta povinná smrtelná nemoc – to aby tam byly ty dramata dvě. Zkrátka ideální film pro hipsterský festivaly. Proto se sám divim, že je to jen takovej nudnej průměr a ne totální sračka. Třirudý.

• 1.3.2017  21:57

X Men: Last Class. Bolavý. Děsivě bolavý. A bolestivě dokonalý.

• 28.2.2017  16:42
    Lion (2016)

Naprosto zoufale nešikovně odvyprávěnej „malej velkej příběh“, tzv. Dojáček. Nedojal – ani teskná otravná hudba, ani bulící Nicole Kidwoman, ani ten nažehlenej hošík marně se snažící vzbudit dojem vnitřního boje. A Rooney Mara to taky nemohla spasit, idyby byla nahá. Ale nakonec jsem tu třetí rudou dal – za scény z Kalkaty, za úplnej konec, kde jsou záběry přímo z Ganesh Talai a za už tradičně bezchybnou Siu.

• 27.2.2017  20:48
    John Wick 2 (2017)

Morpheus zase zachraňuje Nea, ale tentokrát Neo v Matrixu zůstat chce. Jenže je to sám Matrix, kdo Nea vypudí. Místy trochu nucený, ale ty čtyři rudý si to za tu nemilosrdnost zaslouží.

• 27.2.2017  20:31

Heroin Fishing in Scotland - celý to na stovku pozvedl ten znovuzrozenej monolog "Choose life", kde nám Ewan McGregor během snad dvou minut odvypráví, co se s Markem Rentonem těch dvacet let dělo. Jinak je to takový Scottish Reunion, tj. výbornej film o tom, jak se kámoši ze střední sejdou po letech a vyprávěj si. Jen s tim rozdílem, že v Edinburghu se sjedou a napráskaj si.

• 16.2.2017  13:37
    Jackie (2016)

Film hodně podobný Královně, ale o něco hůř napsaný, takže excelentní výkon Natalie Portman byl trochu bojem s neexcelentní režií. Ale na ty čtyři rudý to stačí mj. proto, že je to další film nutící vás gůglit pravdu a srovnávat.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15