Jaro_slav

okres Praha-západ
Watchman

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 22.8.2017  18:08

Tereza Voříšková hraje sexy mámu a Zdeněk Svěrák vzpomíná na dětství. Když od toho o moc víc nečekáte, kouká se na to vskutku hezky. Hlavně na Terezu Voříškovou, protože hraje sexy mámu. Ještě nedávno byla malá holka a trhala medvídka v jednom videoklipu. Stárnu.

• 5.8.2017  22:18

RYZÍ ROZZKOŠŠ! Takhle si představuju Sin City. Takhle si představuju comicsovej film pro dospělý. Takhle si představuju práci s kamerou u comicsovýho filmu. Takhle si představuju bitku superagetnky s dobrym tuctem chlapů – na konci sotva dejchá a nemůže se ani postavit, aby dorazila toho posledního. Takhle si představuju hodně dobrou dobovou výpravu – dokonce i na konci použili bizjet Gulfstream IV, tzn. něco, co v r. 1989 fakt existovalo. Je dobře, že Sofia Boutella je právě v kurzu a že Charlize Theron točí jednu takhle hustou bitch roli za druhou. Oscara za to nedostane, ale to nám platícím divákům je buřt, protože je na co koukat; na její osmdesátkovej účes a líčení budu dlouho vzpomínat. A mimochodem – ten soundtrack!!!. Stovka. Jasná stovka.

• 5.8.2017  00:54
    Oklamaný (2017)

Přiznávám, původně jsem na to šel hlavně kuli Fanningový (už fakt neni dítě) a hlavně Dunstový (tý bylo poslední dobou na muj vkus ve filmech moc málo). Až během filmu jsem si vygůglil, že to natočila moje oblíbená Sofie, což současně vysvětlilo ten místama bizarní humor a opravdu poommmaaallýý styl vyprávění. A na konci jsem odcházel s dojmem, že takhle ňák by asi vypadala Adams Family natočená rukou Coppolový – pomalá, svérázná a místy fakt drsná. Spoilery: Nezapomenutelná je hlavně výborně vypointovaná scéna pohřbívání nohy a skoro na konci filmu diskuze o sbírání hub. Konec spoilerů. Pro mě a za mě je to poctivejch 80%, i když mi Farrell ve svý roli fakt neseděl.

• 31.7.2017  23:13

Takovej Pátej element natočenej pro rok 2017 – vizuálně pořád hravej, avšak hodně digitální; dějově vykleštěnej natolik, že herci nemaj co hrát a celej děj na bedrech táhnou mimozemšťani; s ratingem PG-13, takže no blood and no fucks. Ty čtyři rudý si zaslouží hlavně za tu fakt skvělou úvodní scénu s „Majorem Tomem“ na pozadí. A v celý svý kráse ukáže, jak moc je dvacetiletej Pátej element nadčasovej. Český titulky do kin dělal nějakej negramot, kterej mimo jiné neumí psát číslovky, mimochodem.

• 30.7.2017  23:41
    Baby Driver (2017)

Nejdřív jsem dal plnou palbu, ale pak mi došlo, jak moc mě iritovala naprosto nezajímavá Lily James. Na druhou stranu, pro Babyho je to asi logická volba – v tim divokym světě, v jakym se pohybuje, nejspíš touží právě po takovýhle hezký nudný laňce. Takže jen ňákejch „slabších" 90%. ;)

• 22.7.2017  18:25
    Dunkerk (2017)

Podařilo se natočit válečnej film, kterej nenechá člověka vydechnout, současně je poetickej, trvá pod dvě hodiny, nemá PG-13, jsou v něm minimálně čtyři „superstár“ herci, ale jakoby mimochodem, a jedinou věcí, jakou já dovedu vytknout, je na poměry filmů mírná nevěrohodnost některejch leteckejch scén – a hlavně hořící model Spitfiru bez motoru na konci filmu. Dodatek 12/8/2017: V IMAXu je to VELKÝ zážitek hlavně tím, že se v průběhu filmu střídavě mění formát ze širokoúhlýho na téměř čtvercovej, čimž se umocňuje rozdíl ve vnímání různejch scén. To ušmudlaný plátno by ale mohli fakt vyčistit/vyměnit.

• 21.7.2017  17:44

Po fakt skvělym rozjezdu přijde Woody Harrelson, aniž by byl přínosem, a pak dojezd jak po griotce: trpkosadkej a hnusnej. Technicky je to ale tak dobrý, že to na ty tři rudý dosáhne.

• 10.7.2017  00:42

Jako bych znovu viděl ID2 – všecko je větší, hlučnější, závažnější a tak nějak celkově vyčpělý. Anthony Hopkins vydělává, Laura Haddock je trošku Emily Blunt wannabe, hrad Alnwick zase hraje něco, co neni, auta sou zase modernější a tim míň zajímavý, v enormnim množství postav a podzápletek člověk zabloudí a TEN hudební motiv zazní až na konci. Barevnej průměr. Když se člověk dívá na film od Michaela Baye, je to Baywatch?

• 9.7.2017  00:46

Čtvrtá rudá hlavně za ty osmdesátkový gagy, jinak je to jen takovej nadprůměrnej animák – originalita Mimoňů je ta tam, i když sou furt zábavný.

• 9.7.2017  00:42

Překvapivě inteligentní restart. Po roztomilosti původního, letos už patnáct let starýho Spideyho, se vůbec nestejská – ne, že by tenhle byl lepší, to zdaleka ne. Ale je natolik jinej, že tyhle dva pavoučí vesmíry můžou koexistovat, aniž by si navzájem jakkoli konkurovaly. Výbornej scénář tu neni ten highlight. Tim je casting. Hlavně Michael Keaton má ve svý roli záporáka takový charisma, až mu člověk trochu i fandí. A i zbytek ansámblu je téměř bez chyb, snad vyjma nástupkuně Mary-Jane, což je jakási bezpohlavní nevýrazná a naprosto poplatně době polotmavá skorožena. Navíc se podařilo natočit film s ratingem PG-13, aniž by to působilo dementně. Zaslouženejch 80 až 90% – to i přesto, že product placement AUDI je sice střídmej, ale v jednu chvíli neuvěřitelně imbecilní.

• 6.7.2017  20:17

The Help s karlulačkou. Vidět Kirsten Dunst hrát "Mrs." bylo osvěžující.

• 6.7.2017  20:11

Veskrze zapomenutelný, ale aspoň Hanks tam hraje příjemně. A mám pocit, že ani nebulel.

• 26.6.2017  15:06

Když si člověk odmyslí všecky ty gagy a hlavní příběhovou línii, je to žasnej doják o všech těch náctiletejch kamarádech, co se furt setkávaj i dávno po třicítce a chtěli by dělat ty stejný kraviny jako v -nácti – jenže ono to už tak snadno nejde. A tak aspoň hodně vzpomínaj.

• 11.6.2017  22:36

Proč je remake lepší než předloha? Protože remake nemá zbytečný voiceovery a zbytečnou zběsilou akční scénu na konci. O obou filmech ale platí, že jsou herecky bezvadně zvládnutý, přičemž u toho původního jako bonus člověk může obdivovat herectví mladý Fosterový a u toho novýho se smutkem v očích vzpomínat na dobu, kdy Lohanová ještě nebyla ochlasta a fetka.

• 11.6.2017  22:36

• 11.6.2017  20:21
    Mumie (2017)

Takovej slibnej rozjezd z Kurdistánu, takovej blbej dojezd z Londýna. Vlastně se to celý posralo v okamžiku, kdy se na plátně objevila ta načančaná umělá a naprosto zbytečná blondýna. A C-130 Hercules vrčící jako pístová stíhačka z WW2...? Ach jo. Mimochodem, opět platí, že čim dementnější film, tim delší titulky na konci a víc rámusící hudba.

• 11.6.2017  04:00

Ach jo. Proč tři hvězdičky? Protože scéna jak z Fast Five na začátku a protože Keira Knighley na konci. Jinak spíš utrpení.

• 9.6.2017  20:05

Rachel McAdams už před 10 rokama hrála holky výrazně mladší, než je, a už tehdy jí to nešlo uvěřit. Lindsay Lohan ve svym předfetkovym období byla vskutku okouzlující, i když v tom hrály roli hlavně její pihy. Nicméně si troufám tvrdit, že si film pro sebe ukradla hlavně Tina Fey díky omlouvací scéně. Jedinym dalšim fakt dobrym hajlajtem filmu je totiž jen ten gag s Cadyinym halloweenskym kostýmem.

• 9.6.2017  19:55
    iBoy (2017)

druhej film s Malou Williamsovou o e-světě. Tentokrát zábavně pojatej a skvěle obsazenej, takže tomu člověk odpustí, jaká děsná ptákovina to je – i když tam jsou monenty k zamyšlení.

• 9.6.2017  19:50
    Final Girl (2015)

Wes Bentley & Abigail Breslin = iracionální spokojenost.

• 4.6.2017  20:03

Jednohubka, kterou nad zapomenutelnej průměr zvedl zábavně loserovitej Chris Pine a pihy Lindsay Lohan, páč jen její herectví by nestačilo.

• 30.5.2017  21:48

Snad poprvý v historii „vetřelčích” filmů je na konci jasně naznačený, že bude další díl. Jinak je to dobře natočená reklama na Apple, která ukazuje, jak moc se Android může zvrhnout v něco, co doma mít nechcete.

• 8.5.2017  21:39

Objektivně spíš tříhvězda, protože ty, ehm, akční scény na konci jsou moc DCComicsový, a protože ten humor moc předvídavě tlačí na pilu. Ale jsou tam ty osmdesátkový pecky, digitální Kurt Russell a modrá Karen Gillan a tak se to na tu čtvrtou dostalo.

• 3.5.2017  21:11

Bez emocí, lineární a bohužel zapomenutelný. Zkrátka ryze řemeslně odvyprávěnej příběh.

• 3.5.2017  21:01
    The Circle (2017)

Teenage orwellovka plná logickejch děr zakončená docela nepitomou pointou. Ale beztak to bylo dostatečně nudný na to, aby člověka napadlo, oč zajímavější by asi bylo pokračování s Emmou Watson a Karen Gillan ve společný domácnosti.

• 24.4.2017  20:43

Wo! I feel good, I knew that I would, now! I feel good, I knew that I would, now! So good, so good, that's what I should. S takovouhle hereckou kanonádou snad nejde u staršího (20+) publika neuspět. I tu hudbu jsem někde slyšel. Feel good komedie, u níž víte, že nemůže dopadnout špatně - i když by se klidně mohla jmenovat Ocean's Elders.

• 23.4.2017  12:53

Čekal jsem něco jako Lucy, ale dočkal se spíš jakýsi matlaniny spousty starších filmů, v níž hlavní roli hrál úchvatnej vizuál. Něčim se inspiroval v Multipass, něčim v Blade Runnerovi, ale i přes nepůvodnost bylo furt na co koukat. Takže jsem odešel ze sálu celkem spokojenej, aniž bych si pamatoval děj.

• 12.4.2017  21:23

Pětka furt zůstává nejlepším dílem F&F vesmíru, ale ve srovnání s FF8 už jen proto, že ve F5 se zatim tolik nestřílí a FF8 postráda nějakej velkej hit. Vrátilo se ono pomrkávání na diváka a nebraní se tolik vážně, přidala se naprosto jedinečná britská vsuvka – královně se asi stýská po RED – a k tomu Boeing 787 AWACS se zadní nákladovou rampou, z nějž supermrcha Charlize Theron šikanuje Doma a zbytek světa – a tak trochu si opakuje roli z Promethea. Zkrátka film, kterej je dokonalej tim, že je záměrně dočista rozkošně blbej.

• 12.4.2017  19:05

Plnej počet. Už jen za tu několikaminutovou úvodní scénu bez jedinýho střihu. A za další věci – design aut, Battersea, hudbu, závěrečný bitevní peklo, za celou tu rozkošnou filmařinu, která přehluší ne moc zajímavou zápletku.

• 12.4.2017  16:21

Hezký záběry, votom žádná, ale člověk by na to neměl jít nevyspalej, páč objektivně vzato je to monotónní nuda – na čemž rozhodně má svuj podíl hlas českýho komentátora. V původním znění to bude rozhodně příjemnější.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16