Jaro_slav

Watchman

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 17.2.2018  16:56
    Tvář vody (2017)

Měl jsem rozepsanej děsně chytrej a mocně vtipnej komentář obsahující moudra o francouzský hudbě, Hellboyovi, bobrech a greenpeace atd., jenže Safari v ajPonu mi ho smazalo. Takže nasrat. Prostě se mi to líbilo.

• 11.2.2018  17:43

Padesát odstínů (a STO ČTYŘICET MINUT!!!) debility pro ty nejtupější z týnejdžrů. Tady si člověk dosyta „užije“ legrační „herecký“ výkony (účast Malíčka nicméně pobaví), budování „napětí“ tim nejpředvídatelnějšim způsobem, iluzi velký-a-napínavý akce pomocí rozklepaný kamery a nepřehlednýho střihu, opakovaný a povinný odhodlaný “COME ON, LET’S GO”, permanentně nažehlený a učesaný PG-13 hezouny (tzn. směj v rozčílení řikat SHIT ale nikoliv už FUCK; a taky při poranění či smrti nesměj krvácet) s konstantně dlouhym jednodenním strništěm (ženy strniště nahrazujou makeupem), a četnou další potravu pro milovníky naprostejch tupejch klišé — jinými slovy, samej voňavej obsah tak typickej pro vstupní část čističek odpadních vod. (Den předtím jsem si pustil jeden takovej remake, kterej tu má fakt špatný hodnocení. Přitom je to mnohem upřímnější a líp zahranej příběh, kde klišé jsou poplatný žánru a současně takovou poklonou původní verzi.) Během sledování jsem si čim dál víc přál, ať ňáká ta nákaza, kolem který se „děj“ točí, nakazí ÚPLNĚ VŠECHNY, zabije je a po zbytek „filmu“ by člověk jen koukal například na statickej záběr tlačítka toho výtahu, kde se odehraje jediná trošku vtipná scéna filmu – i to by poskytlo větší diváckej zážitek, než celej „děj“. Některý userové tomuhle dílu dali PĚT HVĚZDIČEK!!! – nejspíš jsou to postavy z nějakýho filmu o lobotomii. Zatimco první film byl fakt sračka a druhej „jen“ hodně blbej, tohle je ryzí sračkoidní utrpení. PS: Neni Newt jako Newt. Napsáno v kinosále během sledování „filmu“. Až do samého konce se neodehrálo nic, co by tento názor změnilo k lepšímu.

• 11.2.2018  00:38
    Dirty Dancing (TV film) (2017)

Zpočátku to vypadá fakt hrůzostrašně a člověk si řiká, PROČ TO VŮBEC MUSELO VZNIKNOUT, když originál i po víc jak 20 letech furt hezky funguje. Jenže pak se to NĚJAK NEVIMJAK rozjede, zazněj remaky známejch pecek, Abigail Breslin párkrát udělá ty svý oči a je z toho nemastná neslaná odpočinková trojhvězda. Škoda, že highlightem filmu je tenhle joke: “You know, marriage is a three-ring process. You have the engagement ring, the wedding ring – and then the suffering.“ A jo, asi fakt jen proto, že mám slabost pro Breslinovou, jsem vlastně byl spokojenej.

• 5.2.2018  21:05

Ryze dvouhvězdovitě jalový Béčko. Za technickou stránku a pár zajímavě vymyšlenejch kamerovejch záběrů (a za schéma metra v závěrečnejch titulcích, což je jedinej vtip filmu) tomu tu třetí asi dát fakt nemůžu.

• 4.2.2018  16:27

Tohle je přesně ten film, co si zaslouží plný hodnocení, ale já mu musim dát čtyřhvězdu, protože to kurva nemá jasnej konec!!! Narozdíl od fakt totální depky Winter's Bone je tady dostatek komickejch scén na odlehčení. Ale stejně je to výbornej film o úplný mizérii. PS: Mladá Christie se asi přesune do rolí MILFek. Ale protože stárnu s ní, pořád me gusta!

• 29.1.2018  20:29
    Dost! (2016)

Tak jasně, je to takovej výchovnej film pro týnejdžry, takže to nejspíš musí končit mj. láskou a polibkem. Ale jinak to funguje fakt výborně včetně budování napětí při hrách na babu a na schovku. Poctivý čtyři rudý.

• 23.1.2018  21:44
    Coco (2017)

Tyhlety rodinný hodnoty, že jo, a pak a tak. A ono to jde podat nedebilně. Zdá se, že u Disneyho jim došlo, že do toho borcům od PIXARU je lepší moc nekecat. Mám chuť na ňákou tu kesadílu a servézu.

• 21.1.2018  22:59

Bio etno fértrejd krůltyfrý urážlivá parodie na Vietnamku je naprosto trapná vražda toho, co asi mohla bejt dobrá komedie. Ale tu křečovitou snahu o vážnou filmařinu autorům fakt nezbaštim. 50% se zaokrouhlením dolu.

• 9.1.2018  02:29

Jeden z mála filmů, co znám, kde hlavní roli maj děcka a nejsou to spratkové na zabití, ba naopak ten film utáhnou. Že je ten kluk budoucí Peeta Melkark z Hunger Games, to jsem poznal, ale byl jsem si omylem jistej, že ta holka je Karren Gillan. Nebyla a je škoda, že se od tý doby v ničem neobjevila.

• 9.1.2018  02:23

Nový dech pro Thora a umně zamaskovaný PG-13. Za mě dobrý.

• 9.1.2018  02:18
    Wind River (2017)

Óda na americký pickupy a ukázka, proč Americkýho snipera nemohl hrát Renner. Nicméně to funguje, byť ta syrovost a surovost je taková nucená. Elizabeth Olsen, když zrovna nečaruje v {X-Men} oprava: Avengers, umí docela koukatelně hrát.

• 9.1.2018  02:09
    Velká hra (2017)

J. Ch. vám dvě hodiny ukazuje ostře nabitej dekolt a vy přesto hltáte výrazy jejího obličeje a každý její slovo. FAKT DOBRÝ!

• 24.12.2017  16:39

Bál jsem se zbytečně. Původní Jumanji nebylo timhle sequelem poplivaný ani zneuctěný, ba naopak elegantně posunutý o dvacet let do budoucnosti. Díky!

• 14.12.2017  03:00

Pokračuje ústup starých ze scény, aby ty mladý, který je maj nahradit, mohli natočit nejen Epizodu 9. Jestli je to dobře, zjistíme za dva roky. Zatim to z hlediska obsazení funguje. Co nefunguje je scénář. I velkej fanda SW musí uznat, že tady už se logice děje sere přímo do obličeje.

• 7.12.2017  14:39
    7 životů (2017)

Spoiler. Celý. Koukat na sedm různejch verzí Noomi Rapace bylo osvěžující i přes jejich rychlej úbytek. No a navíc přežila ta zrzavá z nich. Me gusta.

• 13.9.2017  21:11
    David Gilmour v Pompejích (koncert) (2017)

Vidět to na místě musel bejt životní zážitek, protože i v multiplesku Cinestar Praha Anděl to bylo úchvatný A to i přesto, že vedle mě seděl a neustále se ošíval a dělal brajgl asi desetiletej smrad, kterej se nudil, protože jeho moudrej tatiček měl geniální nápad vzít malý dítě do kina na hudbu Pink Floyd. Odešli před Time a Comfortambly Numb. Dobře jim tak, hlavně fotrovi.

• 11.9.2017  00:30
    To (2017)

Nevim, zda je to víc lekací horor nebo monster horor nebo dětskej film. Děcka mě obvykle ve filmech spíš serou, ale když je casting dobře vybere a režisér zpacifikuje, je radost se na to herectví koukat. Stejně jako v Super 8, i tady je vidět taková ta radostná filmařina a výbornej osmdesátkovej retro pocit. A doufám, že v budoucnu uvidíme jak Mika ze Stranger Things, tak předevšim Beverly, protože oba působěj fakt nadějně. (Tak ňák nadějně působila Elle Fanning v Super 8 a dotáhla to o pár let pozdějc až na sváděni Collina Farrela – to jen aby bylo jasný, co nás možná od Sophie Lillis v budoucnu čeká.) „Pouhejch“ 80% jen proto, že nesnášim lekací filmy. Jinak bych asi dal stovku.

• 11.9.2017  00:17

Protože mě to téma vůbec nezajímalo, je to pro mne první Sofiino zklamání. Řemeslně dobrej film, ale zoufale nudnej.

• 11.9.2017  00:15

Znáte takový ty většinou laciný výrobky pro turisty, na nichž je napsaný "Best of British"? Tak tohle best of British JE.

• 11.9.2017  00:07

Vlk z Wall Street ve vzduchu. Stejnej recept: vynechme to hnusný a udělejme z toho taškařici. Pokud člověk akceptuje, že je to hodně inspirováno skutečnym příběhem, odejde celkem spokojenej; je-li současně fanda letadel, pak o něco spokojenější.

• 10.9.2017  23:59

My Big Sick Pakistani Wedding. Nebo tak něco. Vtipnej scénář, idyž takovej hodňoučkej - stejně jako v Řecký svatbě. Připomnělo mi to hlavně, že jsem se furt nedokopal stáhnout si UBER. A měl jsem pak chuť na pakkoru, takže za mě dobrý.

• 28.8.2017  21:08

Skvělá porce devadesátek, možná i osmdesátek. A hláškování Samuela L. Jacksona tomuhle filmu sedlo jak prdel na hrnec. Krásnejch 80% bez mozku.

• 22.8.2017  18:08

Tereza Voříšková hraje sexy mámu a Zdeněk Svěrák vzpomíná na dětství. Když od toho o moc víc nečekáte, kouká se na to vskutku hezky. Hlavně na Terezu Voříškovou, protože hraje sexy mámu. Ještě nedávno byla malá holka a trhala medvídka v jednom videoklipu. Stárnu.

• 5.8.2017  22:18

RYZÍ ROZZKOŠŠ! Takhle si představuju Sin City. Takhle si představuju comicsovej film pro dospělý. Takhle si představuju práci s kamerou u comicsovýho filmu. Takhle si představuju bitku superagetnky s dobrym tuctem chlapů – na konci sotva dejchá a nemůže se ani postavit, aby dorazila toho posledního. Takhle si představuju hodně dobrou dobovou výpravu – dokonce i na konci použili bizjet Gulfstream IV, tzn. něco, co v r. 1989 fakt existovalo. Je dobře, že Sofia Boutella je právě v kurzu a že Charlize Theron točí jednu takhle hustou bitch roli za druhou. Oscara za to nedostane, ale to nám platícím divákům je buřt, protože je na co koukat; na její osmdesátkovej účes a líčení budu dlouho vzpomínat. A mimochodem – ten soundtrack!!!. Stovka. Jasná stovka.

• 5.8.2017  00:54
    Oklamaný (2017)

Přiznávám, původně jsem na to šel hlavně kuli Fanningový (už fakt neni dítě) a hlavně Dunstový (tý bylo poslední dobou na muj vkus ve filmech moc málo). Až během filmu jsem si vygůglil, že to natočila moje oblíbená Sofie, což současně vysvětlilo ten místama bizarní humor a opravdu poommmaaallýý styl vyprávění. A na konci jsem odcházel s dojmem, že takhle ňák by asi vypadala Adams Family natočená rukou Coppolový – pomalá, svérázná a místy fakt drsná. Spoilery: Nezapomenutelná je hlavně výborně vypointovaná scéna pohřbívání nohy a skoro na konci filmu diskuze o sbírání hub. Konec spoilerů. Pro mě a za mě je to poctivejch 80%, i když mi Farrell ve svý roli fakt neseděl.

• 31.7.2017  23:13

Takovej Pátej element natočenej pro rok 2017 – vizuálně pořád hravej, avšak hodně digitální; dějově vykleštěnej natolik, že herci nemaj co hrát a celej děj na bedrech táhnou mimozemšťani; s ratingem PG-13, takže no blood and no fucks. Ty čtyři rudý si zaslouží hlavně za tu fakt skvělou úvodní scénu s „Majorem Tomem“ na pozadí. A v celý svý kráse ukáže, jak moc je dvacetiletej Pátej element nadčasovej. Český titulky do kin dělal nějakej negramot, kterej mimo jiné neumí psát číslovky, mimochodem.

• 30.7.2017  23:41
    Baby Driver (2017)

Nejdřív jsem dal plnou palbu, ale pak mi došlo, jak moc mě iritovala naprosto nezajímavá Lily James. Na druhou stranu, pro Babyho je to asi logická volba – v tim divokym světě, v jakym se pohybuje, nejspíš touží právě po takovýhle hezký nudný laňce. Takže jen ňákejch „slabších" 90%. ;)

• 22.7.2017  18:25
    Dunkerk (2017)

Podařilo se natočit válečnej film, kterej nenechá člověka vydechnout, současně je poetickej, trvá pod dvě hodiny, nemá PG-13, jsou v něm minimálně čtyři „superstár“ herci, ale jakoby mimochodem, a jedinou věcí, jakou já dovedu vytknout, je na poměry filmů mírná nevěrohodnost některejch leteckejch scén – a hlavně hořící model Spitfiru bez motoru na konci filmu. Dodatek 12/8/2017: V IMAXu je to VELKÝ zážitek hlavně tím, že se v průběhu filmu střídavě mění formát ze širokoúhlýho na téměř čtvercovej, čimž se umocňuje rozdíl ve vnímání různejch scén. To ušmudlaný plátno by ale mohli fakt vyčistit/vyměnit.

• 21.7.2017  17:44

Po fakt skvělym rozjezdu přijde Woody Harrelson, aniž by byl přínosem, a pak dojezd jak po griotce: trpkosadkej a hnusnej. Technicky je to ale tak dobrý, že to na ty tři rudý dosáhne.

• 10.7.2017  00:42

Jako bych znovu viděl ID2 – všecko je větší, hlučnější, závažnější a tak nějak celkově vyčpělý. Anthony Hopkins vydělává, Laura Haddock je trošku Emily Blunt wannabe, hrad Alnwick zase hraje něco, co neni, auta sou zase modernější a tim míň zajímavý, v enormnim množství postav a podzápletek člověk zabloudí a TEN hudební motiv zazní až na konci. Barevnej průměr. Když se člověk dívá na film od Michaela Baye, je to Baywatch?

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16