fafejt001

Česko

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 29.6.2020  12:17

ASI takhle . Je to běs, je to běs , jak by řekl Jára . Myslím náš velikán . A do toho pořád pršelo , lilo , chcalo . Potrženo , sečteno - ubohost prvního stupně . Proč v tom hrál Mel , to tedy nechápu .

• 15.6.2020  21:46
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Někomu se to líbilo , mně moc ne . Místy zbytečně vulgární a bez Prachaře to stálo úplně za ho...uby . Takový fekáální humor . Jelikož je společnost taková jaká je , chápu plně těch 77 % . A to je dost smutné zjištění .

• 13.6.2020  22:12
    Výjimeční (2019)

NO celkem síííla . Takovou práci se dá dělat tak rok , aby si člověk zachoval zdravou mysl .Jinak je to šílenství . Jenom starat se o někoho , kdo často zatáhne za brzdu v metru , je na palici . A co teprve se věnovat někomu , kdo má helmu na hlavě , aby se nezranil , tak to už je opravdu na palici . Člověk se na to jen dívá a je z toho na nervy . Tedy obrazně řečeno . Navíc si myslím , že Vincent musel projít určitě nějakou náročnou přípravou jak tohle zvládat , aby to vypadalo , že to má v malíku . Jeho výkon byl totiž , jako vždy , mimořádný . A vlastně i výkony ostatních .

• 27.5.2020  10:37

Další STUPIDNÍ trapná , ubohá , rádoby komedie . HUMUS .

• 21.5.2020  22:58

Po druhém shlédnutí přidám půl * . Ondra a Terka bezva dvojka , kluci se jim také povedli a Zlata vše zastřešuje . Běžet marathon není žádná prdel , teda sranda a holky si zřejmě mákly pro věrohodnost jejich prezentace běhu .Kdo v životě neběhal , neví co je to na jeden zátah 10 kiláků . To doběhnete a myslíte si , že jste skončili . CHápu , že tohle byl film , ale děvčata opravdu v cíli vypadala , jakoby běžela onu již zmíněnou délku . Jo a Rozárka krásná holčička . Takže shrnuto , vydařený film za *** a půl . M. Horský to dobře natočil . Parááááda .

• 21.5.2020  12:51
    Bídníci (2019)

ŠÍLENÉ , hlavně ta scéna v tom baráku , teda paneláku . BRUTUS . Anebo scéna na tom hřišti s téma grázlama . Jestli to tam tak chodí , tak osud této země je u konce . Ta řízená migrace je konec Evropy .

• 16.5.2020  22:01
    Amnestie (2019)

Dám tomu * * * a půl . Jen škoda , že často nebylo hercům rozumět . Jinak velmi dobře natočeno , dost věrohodné v té věznici . Drsnéé . Skvělá Germani . Kus baby a zahrála skvěle . Jen ta Anˇa mi tam nějak vadila , včetně Vašuta . Jsem rád , že se natočil československý film . DÍÍÍÍÍKY za to klucíí !!

• 16.5.2020  21:32

Nevadí mi žádní zahraniční hercííí , ovšem tady se to moc nepovedlo . Malíř divný úchyl ten Volarič - no fakticky podivín , dááále Trifunovič tak ten - celkem ušel , Kostelný byl dobrý ,ovšem ten nápadník od Balcerové - no nějak mne neoslovil . Jednu * dávám za VÝBORNOU malou " Terezku " , nebotˇ ona byla nejlepší . Jinak scénář praslabý , akorát ta scéna s Balcerovou a Hřebíčkovou u ní doma večer , jenž byla na vážnější notu , byla dobrá . JO a scéna u toho stolu s tím jídlem - tak tam opět výborná ,,Terezka " . Fakt síííla ! CELÝ FILM byl jinak velmi nezáživný , nevtipný až trapný . Scény o tom šukání - trapas . Film se řadí mezi nejhorší filmy roku . Dočkáme se LETOS , někdy opravdu kvalitní české komedie s českými herci ?? Jak to tak vypadá , tak všechny kvalitní české komééédie byly , zřejmě , již natočeny .

• 8.5.2020  22:45
    Vlčí putování (TV film) (2019)

Slovenská televize dvojka nám dala poutavý zážitek o Slavovi , který šel do Španěl . Jak to natočily , nechápu . Nádherná příroda , záběry zvířat rovněž , prostě ZÁŽITEK ! Bravoooooo . KRÁÁÁÁÁSA . Pohlazení po duši v téhle podivné době .

• 4.5.2020  22:02

Původně jsem nechtěl napsat ani Nˇ . Tak slabá zápletka a jednoduchý až hloupoučký scénář se hned tak nevidí . Tatry jsou krásné , to jo . ALE...Dejdar se na tohle vůbec nehodil , ten malý Mikuláš čaaasto přehrával až to bilo do očí , Polívka měl šílený sestřih , žádná akce členů horské služby , např: hledání někoho v těžkých podmínkách , JEN ta slovenská holka Zuzanka to zvládla dobře a samo , že i Anička P. Jinak podivný patvar rádoby zápletky dvou bratrů o sympatie k jedné ženě a OPĚT zesměšnění těch , kteří se živí jinak než jen masem . To mi přišlo fakt ubohé . Prostě téměř zbytečný film . Alesponˇ pro mne .

• 4.5.2020  15:47
    Anatomie zrady (TV film) (2020)

BRAVURNÍ výkon M, Labudy ml. , dělá z tohoto dvoudílného Tv filmu , téměř nadčasové dílo , jenž bude nosné a kvalitní i po mnoha letech . Rovněž , Pan herec V. Preiss I D.Droppová tomu dost přispěli . Soudit kroky politika Moravce těžko soudit , nebotˇ nikdo neví , co by ten či onen člověk , dělal na jeho místě . Jakožto i E. Beneše , tedy bývalého prezidenta . Druhý díl se mi zdál více vydařenější , protože tam mohl předvést Labuda ml. své řečnické schopnosti před davem . A také tam měl více prostoru Oskar Hes , což bude za čas kvalitní herec , tedy pevně v to doufám . Oba dva díly se povedly a čekal jsem tudíž napjatě jak to s ním , tedy Moravcem dopadne . Že měl takový rychlý konec jsem nevěděl .

• 28.4.2020  22:45

Tak já nevím , trochu podivný , pomalu se táhnoucí film ze skladu . Ovšem Franz a Sandra se na tohle dosti hodili . Tady soudruzi , rozhodně neudělali chybu . Ovšem trochu dlouhé , na můj vkus v tomhle případě . Uvidím na druhý pokus . Zatím dankešééén Thomas .

• 28.4.2020  22:33

Takový faš...cký zmrd , vypatlaný , vyšinutý psychopat , sorry za slovník , patří na křeslo . Ovšem předtím zlynčovat a domlátit do bezvědomí . Tak mne ta jeho arogance zvedla ze židle . Jako film dobře natočeno a respekt před tím klukem , co se postupně vysekal z těch zranění . RESPEKT . Dobrá řeč toho kluka na konci filmu u toho soudu . Doba filmu mi vůbec nevadila , rychle to celkem uteklo . Prostě Paul umíííí . To je snad jasné .

• 24.4.2020  22:25

Zitě M. se tohle opět vůůůbec nepovedlo .Seznamka byla sice slabá ,ale tohle mi nepřišlo vůbec vtipné . Snad jen to , jak točily ty dva ,,štáby " , ony příspěvky do vysílání , tedy jak se osočovali obě skoro hlavní postavy navzájem . A jak chtěl Etzler vymést Blaženě komín , s jakým nadšením to řekl . Jinak to byla fakticky bííííída . Jinak Myslivcová trapas , Š. Decastelo rovněž . A HOLKY U TYČE - VÝBORNÁ CHOREOGRAFIE . TVL. Další trapas . Tož asi tak .

• 21.4.2020  22:28

STŘEDOBODEM filmu měla být Vlastina , ovšem po nějakém čase zjistíte , že je to vlastně ta skvělá , podporující a občas vtipně glosující parta kamarádek okolo ní . Vilma a Knˇažko samozřejmě dobrá dvojka , o tom žádná . . Jen škoda , že začínám být trochu býti alergický na Kříže , jelikož jej nyní nějak častěji obsazují . Je to možná i k jeho škodě . ALE , asi je to výborný , skvělý , zajímavý herec , jenž byl objevem po letech a tak je to zřejmě pouze můj problém . To je ovšem slabá útěcha . Film není vůbec špatný a když to vypadalo , že se to dobře rozbíhá , tak byl konec . Kdyby by to mělo třeba 120 minut , a pokud by to bylo obohaceno o další konfrontaci s manželem Eli a jeho drsnějšího vytrestání , a rozjezdu nového vztahu , vůůůůůůbec by mi to nevadilo . Za mne tedy spíše * * * a půl , jelikož znám pár holek , která mají podobná hovada , jako byl již zmíněný žárlivý , agresivní kretééén Honza od baletky . Jo vono to je podle pravdivého příběhu ?? Tak v tom případě , je hodnocení za * * * * .

• 20.4.2020  13:50
    Pod vodou (2020)

Snad zajímavý úvod , pak všichni , tedy skoro , sjeli výtahem až na dno a tam tenhle podivný film začal . To zase byly příšery . Že filmy stylu scifi jdou pomalu do háje to se dalo předpokládat , ale tohle se blíží pomalu ke dnu . Nejen v oceánu . Celkem to zachranˇovala Kristen , ale to fakt nestačilo .

• 20.4.2020  13:42
    Velké šéfky (2020)

FILM pro holky , kreré by chtěli , aby jim chlap vyšukal mozek z hlavy . Pro normální holky tento film totiž rozhodně není . Scénaristé jsou budˇ mišuge nebo hysterická chlípná prasata . SORRY jako . Ovšem PROOOOČ v tomhle bahně hraje i Salma , neeeeeeeechápu . Jěště , že jsem tuhle stupiditu neviděl do konce .To bych faaaccct nedal . Prostě stupidita na třetíííííííííí . Hnus velebnosti !

• 18.4.2020  23:01

Manipulace tisku , nepříjemní reportéři , hloupí až povýšení vyšetřovatelé , manipulace lidmi a masáž médii všeho typu jsou v každé zemi . Ovšem všude jsou i lidé podobní Richardovi .Slušní , čestní , obyčejní , kteří chtějí pomáhat lidem . OVŠEM právníci typu co hrál Sam ,ale , asi , moc nejsou .A to , že to režíroval Clint , jsem se dozvěděl až v titulcích filmu . Já myslel , už odpočívá někde na chalupě , čte knihy, poslouchá rádio a on stále režíruje . Tak to veliký RESPEKT ! A za tohle musím dát ***** . Jo a Olivie hrála pěknou mrchu , člověk by až řekl , že je to její běžný standart . Jen ty její slzy mi přišly dost stupidní . To si mohly odpustit . Opravdu nevěrohodné . Pár mušek ve filmu sice bylo , ale ty nejsou vůbec podstatné . Podstatné je , že je to další Clintův skvělý film . Klobouk dolůůů.

• 16.4.2020  22:26

Taková Anna po anglicku . Hlavní postava málo věrohodná . Tohle se nějak nepovedlo .

• 16.4.2020  22:22
    Marie, matka boží (TV film) (1999)

Celkem jsem od toho moc nečekal a také jsem tudíž nic nedostal . Římani jezdili na koních jak blázni , Geraldine hrála 50ti letou matku Jana Křtitele , ale vypadala tak na 70 let. Myslím , že Ježíš a jeho matka by si zasloužili daleko výpravnější , barvitější a pravdivější příběh , včetně s Maří Magdalénou . A hlavní lež je ta , že On , tedy Ježíš zemřel za naše hříchy ! Taková hloupost až kravina . To spíše naše hříchy způsobily jeho smrt .Tak bych to viděl já . Tento film je , tak nějak po křestˇansku a nic podnětného a nového nelze od něj čekat . Ale pokud to někoho zaujalo , proč ne . Možná , pokud by to někdo natočil dnes , po 20ti letech , byl by její příběh možná mnohem zajímavější , napínavější , pestřejší a nápaditější . . Pevně v to doufám .

• 14.4.2020  11:06

Sice jsem to viděl už před dlouhým časem , ale co si tak vzpomínám , tak dost dobré . Daniel se toho zhostil parádně . Myslím , že za čas opět kouknu na to .

• 14.4.2020  11:02

Nebylo to přehnané a přesto napínavé . Herci dobrý výběr . Pomalejší tempo filmu mi nevadilo . Solidně , napsáno , zahráno a natočeno .

• 13.4.2020  22:02

Někteří znalci dali jen jednu * . My , co sportu trochu rozumíme , nebotˇ jsme se mu za mlada věnovali , dáme více . A jelikož my co víme , co jej vedlo k této roli , nebo proč kývnul na tuto roli , tak dáváme palec nahoru . Tohle byla role pro nový start Bena . Teda doufááám . Držím palce .

• 11.4.2020  22:30
    Shaft (2019)

No tak Samuel nezklamal . Sice tohle téma už tu mnohokrát bylo , ale dalo se to . Jessie předvedl pěkný taneček na párty , či co to bylo , a tata věděl , že z kluka jednou něco bude . Ovšem jeho matka , z ní už byla dobrá ,, štěkna " , ale každý vztah má něco . A jak nastoupil na scénu děda , bylo jasné , že se jde do finááále . Akorát těch fucků a pussy , bylo na mne trochu moc . No jak vidím okolo sebe ten život ve slovním projevu , tak svět se rychle globalizuje , A to se vším všudy . Takže za mne ** a půl .

• 8.4.2020  16:16

TAK budˇ je to pavouk osminohý nebo blázen . ANEBO geniální lezec . Možnost je , že Ondra, tedy , Adam je všechno dohromady. BRAVOOOOOOOOOOOOOO . Klobouk dolůůůůůůůůůůůůůů z hlavy . Nechápu , jak po těch kolmých skalách dokáže vylézt . NECHÁPU .

• 4.4.2020  12:04
    Mami, ožeň mě (TV pořad) (2011)

Tak jeden lepší magor než druhý . Teda chlapi , teda synové . . Holky na tom byly o něco lépe . Ale také žádná hitparáda . CHÁPU , že každý jsme nějaký , ale někdy lézt do televize s takovou alkoholickou povahou , to chce fakt ,, odvahu " , např. Aprád anebo ten totální buran , co miluje pouze svého psa Broka , myslím , že to byl Michal . Ten byl fakt výmaz . Sooooorrrrry jako. No a matky se také vydařily . Hlavně ta pražská . Nedivím se sestřičce Marcele z Ostravy , že na to neměla nervy . SNAD to byly vybrané extrémy , myslím ty kluky s matkama , jinak by to bylo dosti děsivé v těch našich zemích . Už jede i druhá řada . Doufáááám , že bude o foouus lepší . Tak svatbám zdar . Jo a ta Alena , co byla u slováka Romana , který měl rád páteček , tak ta byla fakticky šíííílenáááá . Náááááááááářez . Tak servus chalani .

• 28.3.2020  22:20
    Zjevení (2018)

Za mne dost dobré . Ten vojenský zpravodajce výborný týpek , myslím tím toho Vincenta . A zajímavé rozuzlení celého vyšetřování . Prostě po delší době film na zamyšlení . Bravoo .

• 28.3.2020  21:56

Bohdan alias Mirek mne vůbec neoslovil . Takový spíše polo - dokument . Místy herci šišlali a tudíž jim nebylo často rozumět . Pořád něco dokola filozoficky řešili a jejich teorie mi občas přišly legrační . Jak tohle může mít 67% ??? A ten co hrál manžela od Bokové , to je herec??? No to mne teda … No nic . Stará garda výborných herců odchází a nastupuje , většinou šišlající , ambicio´zní , nekritická , atd, mladší generace . Bohužel . Asi teda .

• 12.3.2020  11:08

Jako debut , dooost dobré . Eliška výborné , i ten chlapec byl zajímavý . Jelikož se tohle opravdu děje , tak je to dosti alarmující . Jsem zvědav s čím přijde Michal příště . Vypadá to , že tohle bude rejža evropských rozměrůůů . Tak držím palce .

• 5.3.2020  22:32
    Stehy (2019)

ZA výkon Snežany B. musím dát tomuto snímku plný počet *. Pomalu se rozvíjející příběh o hledání ztraceného syna podle skutečnosti , se dost vymykal mnohým filmům z poslední doby . Vůbec mi nevadil pomalý děj , nebotˇ divák je až fascinován výkonem hlavní hrdinky . Jen škoda toho až useknutého konce . Ale i tak jde o nevšední filmový zážitek . Hvala .

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39