Lajna - Nová lajna (2021) (epizoda)

DOSLOVA  uřvaný  rozjezd . Ubohé  a  slabý  odvar  , na rozdíl  od  první  série  z  Havru ,  tedy  Havířova  . Pro   mne  zklamání .  No  uvidíme  co  bude  dáááál .

Viník (2021)

I když  to  byl  ,,rííímejk "  , tak  Jake  se  toho  zhostil  celkem  se  ctí . Napětí  to  mělo  a  výkon  uvěřitelný  .  Takže  lepší  průměr  .

Ochránce - Džungle před tabulí (2021) (epizoda)

Tak  tohle  bylo  maso . Téma  pro  téměř  všechny  školy  u  nás  a  na  Slovensku   tiež . Segregace  je  ,  jak  je  vidět ,   hloupost   a  trpí   tím  všichni . Já  myslel ,  že  to  natočil  ten  školník  ,  kdo  ví  o  co  jde  ,  ví ,  o  čem  mluvím  a  vono   nee. Všechno  je  jinak.  No  ,   jak  jsem  již  uvedl  -  je  to  maso . Chudáci  učitelé  a  normální  děti  v  těchto  školách . Za  mne  dost  dobrej  díl .

Ochránce - Mužská záležitost (2021) (epizoda)

No  maličko  slabší  téma  , leč  princ  se  vybarvil . Myslím  Jan  Čenský .  To  jsem  od  něj  nečekal .  To  je  samá  noblesa ,  Missky  a  tak  dáále  a  najednou  -  vy  jste  PÍÍÍ.. No  jak  říkám ,  nááářez . Ale  byl  věrohodný  to  je  jasan .  A  pánský  kočí  si  drží  stále  svou  linii  , tedy  vyšší  level .  Tedy  Řezníček .  Ten  tam  perlíí . Perfekto .  Jen  houštˇ   ,  klucííí .

Ochránce - Andílek (2021) (epizoda)

Ty  piii..o  , sorry ,  ale  síla . Vlastně  chudák  kluk . Matka  po  něm  řve  a  on  zase  tituluje  vulgárně  učitelky  a další  děcka   . Bez  mužského  vzoru  jsou  dnešní   mnozí  kluci  v  háji . Budˇ  budou  takoví  nebo  ti  bezpohlavní , či  jak  to  dneska  je  , ale  kluk  potřebuje  mužský  vzor . Myslím  tím  normálního  otce  ,  strejdu  aj  dědu . Vaculík  se  na  tuhle  roli  skvěle  hodí  , ale  někdy  čumí  jak  puk . Tak  nějak  do  prázdna  jako  trumpeta či  pako . Možná je  to  záměr  .  Jako  je  záměr , že  mne  někdy  zlobí ,  slušně  řečeno  ten  ocmrd , sorry ,   ministra . Hraje  ho  Jarda  Pleslů . Tak  takoví  jsou  , zřejmě  ,  v  politice . Pak  to  tak  vypadá . No  nic  i  přesto  se  těším  na  další  díly , protože  je  to  mimořádný  seriál a  ona  latˇka  je  stále  proklatě  vysoko .

Bábovky (2020)

TOŽ  po  delší  době  v  kině a  je  třeba  říci , že  tohle  se  rozhodně  vydařilo. Taclík  a  Plodková  bombastic  duo . Vetchý jistota  a  Langoš  neměl  moc  prostoru . Vlasáková  skvělá  a  závěr  rovněž . Myslím  úplný  konec  v  tom  obchůdku . Někdy  stačí  jedna  věta  a je  to  tam  . Ale  to  ocení  starší  divák  co  už  má  v  životě  něco  za  sebou . Scéna  na  okenní   římse  hodně  věrohodná  a  pád  do  plachty  nááářez . Jelikož  tam  padaly  holky  a  ne  kaskadérky  ,  dám  půl  hvězdu  navíc . Fakticky  respekt !   No  a  Pauhofová  také  skvělá . Až  by  ji  člověk  dal  někdy  pár  facek  .  Závěrem  nutno  říci , kniha  je  více  obsáhlejší  a  je tam  více  postav  , ale  i  tohle  je  dost  dobré . Za  mne  * * * a půl  až  vlastně  * * * * .

Love Island (2021) (pořad)

TVL   celkem  síííla.  Jednu  dám  za  kozičky  a  prciny . Jinak   zřejmě  s  tím  mozkem  to  bude  horší , myslím  tak  všeobecně - holky  i  kluky , některé . A  budou  tam také  prc...t ,  tedy  mít  nějaké  mechtle ??  To  by  bylo  fajnove , dal  bych  něco  navíc  , jako  * . Ale  mušííí  bejt  detajly , jinak  se  na  to  už  nebudu  dívat . Jo  a  jazyky  hluboko  do  krku , prostě  DEEP . A  nyní  vážně   , tohle  je  zábava  ??? TVL  MTF ,  sorry   fakticky . To  i  ti  v  tom  baráku  či  vile   , nebo  kde  to  bylo  s  tím  Vladkem ,  byla  krasojíízda . Ale  jak  říkám  ,  viděl  jsem  to  ze  záznamu  po TV  novinách   na  té  Novéé  , takže  prciny  a  kozičky  nááádhera . To  zase  jo  . Takže  holky  díííky .

Voyeuři (2021)

SYDNEY  je  fakticky  krásná  ,  zejména  jaksi  nahoře  , že  jo  chlapi ,  leč  to  je  žalostně  málo . Tudíž  * a půl * .  Po  druhém  shlédnutí  je  nutno  říci , že  něco  na  tom  filmu  je . Proto  zvednu  na    * * * .

Hvězdy nad hlavou - Rozhodnutí (2021) (epizoda)

Asi  takhle :  příroda  pěkná  , ovšem  jinak  opravdu  hloupoučkééé   až  prostoduché . Veterinářka  zachranˇuje  okolí ,  pak  celou  zem  a  nakonec  zachrání  i  celou  planetu . Nejsou  scénaristé  a  pak  je  to  opravdu  bííída .