Útok na lásku (2021) (TV film)

TAKOVÁÁÁÁÁÁ   pěkná   pohádka    o  tom  -  jak  hokejista  Ryan    ke  štěstí  přišel  . Alexa   vypadala   stále   jako  by  šla  na  molo  ,  tedy  přehlídkové  .  Stále  upravená  ,  usměvavá  , pěkně  oblečená  ,  vždy   přátelská  ,  chápavá  a  v  neposlední  řadě -  krásná   ženská  !  Prostě  -  SCIFI  .  Natočeno  to  bylo  asi  pro  děti  a  mládež  .  Místy  až  fakticky  nereálnéééé .   Díky   těm  dvěma  sympatickým   hlavním  postavám  ,    dám  dvě  hvězdy  .  Pokud  by  si   ovšem  holky   trochu  pohráli  se  scénářem  a  bylo  to  více  reálné  ,  dal  bych  i  tři  . Ale  i  tak  po  náročném  dni ,  to  bylo   takové  příjemné  zklidnění  .  Takže  dvě  a půl  . Jo  a  ten  Luke   a  Alexa  by  se  k  sobě  hodili  .  Držíííím   palce  .

57 vteřin (2023)

Tak nejhorší to nebylo . Takové neotřelé téma a slušné herecké výkony . Morgan v dobré formě i v tomhle věku . Nechápu . Klobouk dolů . I přesto  pro mne -  Celkově slabší tři *** . Mohla by být dvojka , ale prsten byl znehodnocen . Ledaže by měli schovaný jiný . Třeba 200 sekund . To by bylo zajímavější .

Bod obnovy (2023)

NA   české   poměry  ,  opravdu  vydařené  . Pokud  by  byl  scénář  o  něco  málo  komplikovanější  a  napínavější  ,  tak  bych  dal  plný  počet . Hádek  a  Mohylová   dost  dobré  . A  hlavně  ta  vizualizace  města   fakticky  hooodně   dobré  . Takže  ,   za  nějaký   čas   ,  dá  se to   shlédnout     opět     na  Dvd .  Ovšem  kino   je  kino  .

Pod rouškou temnoty (2022)

Liam  je  můj  oblíbený  herec .   ALE   nějaký  ten  rok ,  je  to  pořáááád   dokola . Role  na  jedno  brdo  .  Můžou  za  to  slabé  scénáře  .  Prostě  napsat  zajímavý  ,  nevšední   ,,  trííler "   je  asi  šichta  . Zápletka  filmu  celkem  jednoduchá   a  nakonec  všechno  dobře  dopadlo  .  Tak  chápu , že  to  film  . Skutečnost  by  byla  ,  asi  ,  jiná  . A  tak  se   na  závěr  filmu  děda  sešel  s  vnučkou  a  pouštěli  draka . Možná  už  by  se  ,  ve  svém  věku  ,  mohl  na  takové  role  vykašlat  .  Nevím  PROOOČ   tohle   stále   točí .  Je  mu  to  zapotřebí  ???  Nevím  . Asi   jo .

Napoleon (2023)

Bojové  scény  fakticky  perfekt , Ovšem  vztah  s  jeho   ,, Josefííínou "   takový  nějaký  dost  divný  .  Ridley   už  natočil   lepší  kousky  .  A  tudíž   ,  s  odřenýma   ušima  ,    pouze  tři  .  Takže   vlastně   zklamání  .

Úsvit (2023)

Tak  zvláštní  to  bylo .  Nevšední  téma  ,  Batˇa  ,  hory  ,  pohozené  zvláštní   novorozeně  na  písku  ,  těhotná  žena  ředitele  ,  která  zjistila  KDO   porodil  ...atd  . Díky  horám  v  kině  jsem  dal  čtyři  ,  ale  dějově  to  mohlo  být  více  zamotané .  I  tak  dobrých  * * *a půl . Ovšem  jednou  vidět   bohatě    stačilo .

8 MM (1999)

Po  delší  době  opět  shlédnuto  .  Opravdu  drsné  ,  nechutné ,  morbidní  až  zvrácené  . Prostě  místy  hnus .  No  a  samozřejmě   SKVĚLÝ    Cage . Místy  mi  bylo  až  trochu  nevolno  .  Už  jen  třeba  v  tom  úvodu   ,  jak  se  díval  Cage   sám  na  ten  film  s  tou  dívkou  ,    z  trezoru  toho  pracháče  .  Hnuuus  . Celkově  měl  film  spád  ,  napětí  ,  zvraty   .  Schumacher   prostě  umí  ,  včetně  scénáristy  .  I  herci   velmi  dobře  zvoleni  .  Prostě  krimi -  thriler   jako  krááááva .  Fakticky   nic  pro  slabší  povahy  .   Jěště   tedˇ   ,  po  týdnu  ,  vidím  některé  scény  v  hlavě  .  Snad  je  brzo  dostanu  z  hlavy ,  protože  je  to  dost  na  palici  .

Na vlnách Jadranu - Epizoda 2 (2023) (epizoda) odpad!

Tak  je  to  jěště  horší   ,  než  jsme  čekali  .  Nejdříve  zastavili  holky  ,  co  ujížděli   rychle  na  člunu  ,  pak  se  šel  hasit  ohýnek  na  kamenité  pláži  ,  čí  co  to  bylo  a  nakonec  se  hledal  kluk  ,  co  chtěl  utét  za  tatou  .  Jěště  ,  že  mu  Hádků   policista  ,    vše   po  rodičovsku  vysvětlil  a  dopadlo  to  dobře  .   Jo  a  jěště  se  Ivě  ztratil   z   jachty   -  vibrátor  .   Což  byl  fakt   průůůůser  . Tohle , že  bylo  drama -  krimi  ???  Ani   omylem  .  Zoufalost  na  druhou  .

Na vlnách Jadranu - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Tak tohle bylo hodně  slabé až hloupé . Děj jednoduchý  a výkony herců podprůměrné. Kramár místy trapný . Opravdu velmi slabé . A lepší to už asi nebude . Škoda času .

Tajemství a smysl života (2023)

Buď vás to hodně zaujme a nebo vůbec . A vo tom to je . Díky Vachlere . Rád to za čas znovu shlédnu . Na poprvé hodně věcí unikne . Je třeba to vidět asi vícekrát . Po delší době je tohle dost dobrý filmový počin .