Na život a na smrt (2013)

Asi hoodně potřebný film v této době , dobré poselství k závěru , že násilí je všude na světě a pomoc bližnímu také . Ty pády z těch kopců a skály jako únik před nepřáteli ---- šílené !!! Výborně udělané . Že potom vstali , klucííí a zase šly po svých , no nevím . Když je to podle pravdy , tak asi jo ., ale stejně těžko uvěřitelné . . . . . No v podstatě velmi dobrý film s touto tématikou . DOOST DOBRÉ .

Stroj (2013)

MÁM RÁD SCIFI , KTERÉ MÁ URČITOU VYŠŠÍ ÚROVENˇ .... NEVÍM KAM TO SMĚŘUJE ....... DIVNÝ FILM ... MYŠLENKA . . . ZABÍJENÍ ..... HRŮŮŮŮŮZA !!!

The Virginian (2014)

TO BYL WESTERN ???? AHA , no dosti slabé , bez štávy , jiskry , rozvláčné , občas nudné , fakt slabééééééééééé . Jedna hvězda za koně , krávy , bystřinu a hory. JINAK OPRAVDU SLABÉÉÉÉÉ .

Koleje osudu (2013)

Nějak nefandím filmům z války a podobným tématům se raději vyhnu , ale pokud to je podle skutečného příběhu , tak se nechám zlákat . Málo výrazná Nicole tomu ubrala hvězdu , nicméně Colin by to zahrál za oba . Utrpení v táboře bylo neskutečné a o to silnější byl ten závěr toho smíření . Jelikož ,,, moje hodnocení skoro nikdo nečte ,,, tak to zkrátím . Byl to výborný film a asi jej shlédnu za čas znovu , aby si člověk srovnal hodnoty v životě . TAK TĚŽKÉ JE ODPUSTIT !! KLOBOUK DOLŮ !!

Vendeta (2011)

Byl jsem si jistý , že jsem již psal hodnocení . Asi se ztratilo . Tak znovu . Mne to dost zaujalo . Vetchý věrohodný a kluky bych vykastroval za živa !! . Je to hnus prvního stupně . CHmela a Taclík také dobré . Dlouho jsem slyšel tu větu -- PROČ jste mi zabili moji holčičku .. to až mrazilo . Takže dobrý filmový počin a všechny takové grázly .. kastrááto . Je to hnus .. velebnosti .

Něžné vlny (2013)

To režíroval ten , co ,, dělal ,, Účastníky zájezdu ... No není to vidět . Pár pěkných momentů , ale jako celek nějaké beztvaré . Některé záběry jsou podobné v jiných filmech a tak tomu chybí originalita. Holky pěkné , to jo .... Tatjana M. mi tam nějak nesedí . Nápad s těmi svíčkami a karafiáty ke konci ... no divné .... to mělo být vtipné ??? No , těším se na dalšího Vejdělka . Snad mile překvapí . To nám všem přeji . VÁŽENÍ , NYNÍ s odstupem času musím změnit názor , po několika českých filmech které jsem za poslední měsíce viděl např: Miluji tě modře , Cuky Luky film , Křižáček , Komici s.r.o. , Manžel na hodinu , Vánoční kamenˇák , Musíme se sejít , Nikdy nejsme sami , Muzzikanti a další podobné podivné ,, umělecké ,, snímky , tak MUSÍM UZNAT , ŽE Něžné vlny je proti nim , opravdu pěkný film . RÁD se musím omluvit Vejdělkovi za původní dvě hvězdy a tudíž dnes musím dát po čase -- ČTYŘI .

Motel (2014)

Divné , divné , hloupé , stupidní .

Johnny Worricker: Bitevní pole (2014) (TV film)

Ten Bill a Ralph mi tam moc neseděli . Helena ta jo . Něco tomu chybělo . Takové nějaké umělé , trochu nelogické , schůzky dvou žen ve sklepě , no divnééé . Tak dva a půl .

Pokrevní pouto (2013)

Nejdříve jsem moc nečekal , pak mne to zaujalo a závěr mne uzemnil . Takže tři a půl . Ten Al Pacino mi tam také chyběl. Musím to někdy shlédnout jěště jednou .