Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (1 288)

Krajina ve stínu (2020)

Pomalu  plynoucí  příběh , který se postupně  změnil v  drama . Špalková  skvělá  i  Kassai .

plakát

Přeběhlík (2020) (TV film)

Někdy  v  Tv  dají  něco  dobrého . To  je  i  tento  případ . Dalo  by  se  tomu  vytknout  několik  věcí ,  ale  kdo  by  se  tím  zabýval  .  Za  mne  * * * a půl .

The Virtuoso (2021)

Pokud  by  to  bylo  o  něco  zamotanější ,   dal bych  i  čtyři  .  Ale  jinak  docela  slušně  natočeno  a  překvapivý  konec .  A  ta  Abbie  je  fakt  kus . To  teda  jo  . Škoda  toho  konce  ,  nějak  jsem  jim  fandil.

Země nomádů (2020)

Dlouhé ,  smutné  a  hlavní  hrdinka  je  mi  , tak    nějak ,  nesympatická . Nic  proti  ní  , ale  tohle  mne  nezaujalo . A že  to  dostalo  Oskara , nechápu .

Nikdo (2021)

NA  můj  vkus  hodně  drsné  .  Jako  dobře  natočeno ,  ale  fakt  vraždění  a  střílení  bylo   opravdu  dost . A to  mi  fakt  nestačí  . Mnozí   jsou  nadšeni  , já  již  méně . Tohle  by  mne  zaujalo  tak  v  17ti  letech  . Ale  pokud  se  tohle  líbí  lidem  , je  to  jejich  věc .

Samsara (2011)

Ron točit umí . A tohle je také o tom , jak člověk , tedy homo zabijens , pracuje na svém zániku . A pracuje pomalu , leč o to kvalitněji .

Samsara (2001)

Netušil jsem , že tomuhle krásnému filmu jsem jěště nedal hodnocení . Dost zajímavý film o lásce, duchovnu , moudrosti životě . Takže plný počet * * * * * . Jo a Christy nááádherná .

plakát

Útok v Salisbury (2020) (TV seriál)

Díly jsou čtyři . Skripalovi jsou pouze v úvodu , asi 5 minut a pak už o nich není ani slovo . A ni pátrání o agentech není skoro vůbec zmíněno , až tedy k závěru série . Což je celkem škoda . Pátrání jinak dobře natočeno . Za mne slabší * * * * .

plakát

Boží mlýny - Provaz (2021) (epizoda)

ZASE nový počin na ČT 1 , který ve mne zanechal smíšené pocity . Jo Navrátil , snad i Křenková a Myšička dobrý .Jinak mám obavy , že Hřebejk své nejlepší filmy už natočil . Škoda , že Ruppert neumí hrát , mohlo to být o fous lepší .