Zvrácenost strachu (2020)

Nečekal jsem takový závěr . BRUTÁÁÁÁL. !! Není dobré se dívat na film večer . Čekal jsem něco s tím vlkem a ono TOHLE . . Slabší povahy mohou vidět tu závěrečnou scénu i pár dní po shlédnutí . Fakt humus . Asi jsem slabší povahy . INÁÁÁÁČ krásná příroda , nádhera .

Stůl č. 21 (2013)

Ono se řekne Bollywod .Romantika , tanečky ,songy a tak různě . Ale tohle byl život . Uděláš - dostaneš . Jenom slaboduchý divák , SORRY , tomu dá odpad nebo jednu * . Sice místy se mi otvíral nožík v kapse např: ta šikana , to je hnus . Ale jak říkám , na KAŽDÉHO DOJDE . Film je to poučný , napínavý , nevšední . Jen té hudby bylo na drama hodně . Jinak ovšem dost dobré .

Kukačky - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

ALE tak jo . Pomalu se to rozjíždí . Všichni hlavní hrdinové jsou výborní i kluci , to je jasan . Sice nevím co těch dalších 10 dílů se bude dít , ale již je to natočeno , tak uvidíme . V každém případě * * * a půl * .

Chalífát (2020) (seriál)

TVL … SÍÍÍÍÍÍLA .

Sráči (2011) (TV film)

Sedláček , Bartoška , Dulava a také další prostě umí . Po letech přidám jednu hvězdu . Ale za Erbovou to není .

Božena - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

ASI takhle: ŠKODA . Mělo to velmi dobré první dva díly . A pak to nějak šlo dolů . Všichni herci z původních dílů zůstali , tedy ti hlavní , a jen Boženu nahradila jiná , Divné . Začínám být poněkud alergický na Geislerovou . Tady se vůbec nehodí . Jsem poněkud zklamán . No co už . Tak jěště poslední díl a dozvíme se , jak to vše dopadne . Nicméně pravdou je , že Kameníková dala latˇku dost vysoko . Na ni Anˇa , asi nemá . Nic proti ní , ovšem zde holky , tedy režie a scénář, šláply vedle .

Kukačky - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

Tak zatím čekám na větší ,,akci" . Pomalu se to rozbíhá , ale chápu , že jěště 11náct dílů se musí něco dít . Doufám . Nějak mne to doposud nechytlo .

Hlava Medúzy - Hlava Medúzy (2021) (epizoda)

Dvořák , Bareš , Heřmánek proto dám dvě . Čvančarová jako policajtka spíše trapas . Vůbec jí to člověk nevěří . A konec , na můj vkus , dost drsnýýý . Myslím , že druhý díl nebude o moc lepší .

Tankový prapor (1991)

TAK to prostě bylo . Znal jsem pár chlapů co to zažili a proto plný počet .

Bony a klid (1987)

To jsem teda jelen , že jsem to již dalekooo dříve neohodnotil .TRAPAS . Je mi stydno . Tento film byl ve své době naprostá pecka ! Je to návrat do mládí . My co jsme zažili tuhle dobu s těma bonama , víme jak těžké bylo sehnat bony za ,, pět " . Dnešní mladí neví o co přišli . A skvělá hudba ,, Frenkiho " a jeho bandy , teda skupiny .Naprostá šleha , bombastik, fantastik . SUUUPEEER . Zažil jsem tu dobu a proto vím o čem to bylo . A tak dávám tomuhle dílku * * * * * . Kdo ji nezažil , tak nepochopí ve filmu spoustu věcí . Tady režie, scénář , hudba , herci , kostýmy a vůbec všichni co dělali na filmu , mají můj - RESPEKT . Film patří do zlatého fondu naší kinematografie . A zcela právem .