Labyrint - Epizoda 2 (2018) (epizoda)

NEMLUVNÝ chlapec kreslí obrázky , všichni přemýšlí co to asi znamená . OD PŮVODNÍHO labyrintu je to slabý odvar !! Nemá to švih , akčnost , prostě grády . A ZNUDĚNÝ DONUTIL , který hraje na jedno brdo také v DÁMA A KRÁL , asi potřebuje nějakou korunu do důchodu . Tohle s původním Labyrintem NEMÁÁÁ už nic společného . JO a jěště je tam figurka s tou maskou co chodí do sklepení . To je až srandovní . PROSTĚ BÍÍÍDA PANE STRACH A PANE HUDSKÝ .

Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)

ZDE Holubová , Klepl nějak moc nefungují . Nebýt v tom Anička Polívkovic , tak je to taková letní nenáročná slátanina . Předvídatelný konec tomu nasazuje korunu . A tudíž - opijeeem seee . Je to Brutus .

Dáma a Král - Ať žije král (2018) (epizoda)

ZDE ZCELA BEZ HÁDKA , opravdu slabý odvar předchozích dílů , tedy prvních dvou sérií , i když nechápu proč série . A ten MILAN to je fakt zoufalstvííí . Rádoby komická figura , která se zde vůbec nehodí . Takže stále slabé * * .

Zahradnictví: Nápadník (2017)

Třetí díl nebyl vyloženě špatný , ale divák čeká určitou gradaci a ta nepřichází .SKVĚLÝÝ Finger - ten zejména , dále Táborský , i Melíšková byli výborní a Remundová mi lezla na nervy od doby, jak se zjevila na plátně a hlavně jak furt jedla až přímo žrala i ty její kecy o dárcích , které kdysi dala , ovšem pak je tak nějak , ráda by zase nazpět . Jo a malá ségra také dosti dobrá . Hlavně recitace , ta ji dost šla . Zásnubní ceremoniál , to byla muka i pro mne . Nedivím se Mirkovi času strávenému na wc. Pak svatební hostina , předání darů novomanželům , zejména předávání kaktusu vydařený záběr a pak již nějak rychlý konec . ŠKODAAA. Ovšem celou trilogii hodnotím * * * * .

Dáma a Král (2017) (seriál)

Vcelku vydařené ty dvě série . Hádek a Hofová dost dobrá dvojka . Jen ten Donutil tam nesedl . Příběhy mají rozmanité , zajímavé , občas nápadité , Za mne dobré * * * .

Tlumočník (2018)

Asi poslední herecký počin Pana Režiséra Menzela byl opravdu důstojný a s kolegou Peterem S. vytvořili netradiční a skvělou dvojici o hledání v minulosti . Zuzana Mauréry je nedoceněná výborná herečka , která neměla chybu . Pomalé tempo filmu je spíše ku prospěchu a závěr je nečekaný a překvapivý . Po delší době film , který osvětluje hrůzy války a těžký život v té době . Měli by jej povinně shlédnout všichni ,, puboši ,, aby se dověděli o této válečné době něco více, než jen z knih dějepisu . Podle mne je to film velmi potřebný , zvláštˇ v této materiální době , kdy mají mnozí , velmi mladí lidé , mobil přilepený k ruce a dějiny světa začínají jejich narozením .

Tátova volha (2018)

Vejdělek stagnuje . Jednoduchý příběh o tajemném synovi zemřelého manžela , který nebyl vůbec na plátně , cesta nablýskanou volhou za jeho milenkama , Polívka v jiné roli a když se to trochu rozjede , tak je konec . Film vyloženě pro holky , kterým se ve většině bude líbit . Nám klukům již méně . Jsem zvědav s číím asi přijde Jirka příště . Zůstanu mírný skeptik .

Odysea (2016)

WILSON a TAUTOU se výborně zhostili svých rolí o podmořském neprobádaném světě . Nádherné podmořské záběry a Antarktida jsou za * * hvězdy . Škoda , že se v tom mrazu netočilo , jinak by šla pára od úst . I tak krááásné záběry . Příběh má spád , tempo , někdy až moc . JYC a jeho parta vytvořila skvělé dokumenty o tajemství moří a oceánů . Také hodnotím vznik nadace na podporu života na planetě a snahu nedrancovat Antarktidu . Škoda , že HOMO ZABIJENS jde přes mrtvoly a devastuje zemi a moře jak může . No příroda se brzy razantně ozve , ale to už bude docela jiný film .

Tau (2018)

Možná dobrý nápad , zpracování není vyloženě špatné .Něco tomu chybělo , takže místy nudné , tedy delší dobu nudné . Nějak se to nepovedlo .