Táta v nesnázích - Suchý červen (2023) (epizoda)

CELKEM  to  ušlo . Hovor  z  lodi  dobrý ,  Regína R.  fajn  změna  ,  odvoz  sestry  z  klubu  dobrý  a návštěva  souseda na  večeři  také . Jen ta  držkatá  ,  tedy  pyskatá   jedna  ze  sester ,   mi  už  leze  silně  na  nervyyy .  NO  CHUDÁÁCI  RODIČE ,  CO  TO  MAJÍ  DOMA .  A  ta  Viki  je  fajn . Takže  * * a půl .

Ochránce (2021) (seriál)

Při  reprízách  si  člověk  uvědomí  ,  jak  je  to skvělý  seriál  v  čele  s  Vaculíkem  a  Řezníčkem . Výborná   témata  i  herci  v  nich . Ten  poslední  díl   je  vlastně  otevřený  konec  ,  ale  druhá  řada  by  už  nebyla  tak  zajímavá  .  Ale  i  přesto   ,  jako  bývalý  učitel  ,  musím  dát  plný  počet .

Oktopus - Syndikát koně (2023) (epizoda)

Fáberová  stále nasr..  a  Krobot  opět  sázel  na  koníka . Kraus  hraje  drsnýho  týpka  a  šéfka  stáje  ho  chce  dát  od  válu . Takový  lehce  podprůměr  díl .  Ale  koníci  letěli  s  větrem  o  závod . Škoda  ,  že  ne  seriál .

Táta v nesnázích - Hlavička (2023) (epizoda)

Myslel  jsem  si  , že  třetí  díl  to  pořádně  rozbalí .  AVŠAK  2x se    stěhovala    postel ,  pak  sex  v  autě  s  dcerou  kámoše  a  mejdan  u  Dorky  ,  která  začíná  být  místy  trapná ,  a  tam   proběhla  ona  HLAVIČKA . Čekal  jsem  o  něco  více  ,  leč  bohužel .  Tak  pouze  * a půl . Vypadá  to  ,  že  rozhodně  nejsem  cílovka .  A  tak  jsem   tomu  držel  palce .  No  nic .  To  už  tak  někdy  chodí .  Tuž  zdarec .

Zákony vlka - Modus operandi (2023) (epizoda)

Takže  úvodní  díl  druhé  řady  takový  napůl . V  kostele  někdo  ukradne  nějaké  předměty  a  pohár  se  najde  u  vetešníka . Pak  se  to  pomalu  rozmotává  a  do  toho  Robert  se  ukrývá v  lesíku .  Ovšem  kámoš  jej  najde  a  opět  rozehrává  novou  roli  pro  kamaráda  ,  který  může  kdykoliv  zavolat  o  pomoc . Parta  na  pile  stále  stejná  a  hospodský  tam  byl  jen  okamžik .  Hlavně  ,  že  měl  deštník . A  herečka  co  neumí  hrát , stále  dokazuje  ,  že  neumí  hrát .  Na  to  si  člověk  , asi ,  nezvykne .  Proto  slabé * * . Tak  uvidíme ,  co  bude    příště .  Snad  nastoupí  Robert  a  stará  parta  bude  zase  pohromadě .  Bo   Majer  tam  prostě  sedne .  Ten  se  neokouká . Tuž  tak .

Pod hladinou - Válka rybářů (2023) (epizoda)

Tenhle  díl  také  ušel .  Vydra  dostal  více  prostoru  a  hned  to  bylo  o  fous  lepší . A  když  mají  spor  starousedlíci  a  drzé  náplavy ,  tak  je  o  dramatickou  chvilku  hnedle  postaráno .  Takže  za  Vydru  a  jeho  finiš   * * a půl * .

Pod hladinou - Voda (2023) (epizoda)

Celkem  se to dalo . A  takových  namyšlených  blbečků  na  člunech  je  stále  dost . Ovšem  ta  stále  usměvavavááá   Krejčí  ,   už   je  celkem  na  palici . Je  to  nepřirozené  a  nepravděpodobné .   Myslím  si   ,  že  pojede  ve  stejnéch  duchu  celým  seriálem  až  do  konce .  Osvojí  si  klučíka  ,  vdá  se  a  bude   štastná  až  do  penze  na  vodě .

Oktopus - Škaredá středa (2023) (epizoda)

Holka  na  kolejích  a  zapletení  do  toho   sportovci ,  to  vždy  je  zamotané . Děj  slušný  a  pes  zahrál  výborně . Policajtka  sice  nestihla  let  ,  ale  vše  dobře  dopadlo  a  mladý  šmejd  byl  usvědčen .  A to  se  počítá .

Oktopus - Falza (2023) (epizoda)

Případ  je  drsný ,  to  jo  , ale  Krobot  a  Šoposká  jsou   jakoby  stále  nasr ...   Hudba  dobrá  a  zápletka  vlastně  také . Stivínová  mi  tak  moc  nesedí  a  Myšička  ten  naopak  jo .  Takže  * * a půůůl . Jo  a  ta  Mourková  v  závěru  dobrá  maska . Fakt  že  jo .

Táta v nesnázích - Trable na třetí (2023) (epizoda)

Faktem je , že ta častá hudební vsuvka leze dost na nervy. Sice se pořád něco děje, ale ta nová známost otce už trochu přehrává.  Vrací se i třetí dcerka do společného hnízda  , mé počáteční nadšení trochu dopadlo , tedy  OCHLADLO .   A ta zážitková akce v tom podzemí s těma kostrama a tak dále  , byla zbytečná.  TAKŽE   ** a půl. Tak zatím zdar.