Tajemství jejich očí (2015)

Už jsem nenapsal komentář nějakou tu dobu, ale teď mám prostě potřebu něco napsat. Může obsahovat spoiler. Proč se ten film proboha jmenoval Tajemství jejich očích? ... vůbec to nemělo s ničím v tom filmu souvislost... proč proboha hrají takový známí herci v takovém braku ...to vážně nejdůležitější práskač policajtům najednou nechyběl a nikdo se po něm nesháněl?... to opravdu usvědčili toho týpka podle toho ničeho? .... a co sakra měla znamenat ta milostna pletka mezi těma dvěma, který nikdy nebyli ani na rande? ... ježiš to byla blbost

Ghoul (2015)

Prvních 30 minut se nic neděje....potom mají diváka vyděsit holinky na půdě...pak se 30 minut nic neděje...potom má diváka vyděsit roztrhaná kočka...a posledních 30 minut se něco děje ale kvůli problémům se světlem, kamerou, lucernou atd nic prostě nevidíte...něco podobného tady bylo cca před 15 lety....tohle už byla jen nuda nic víc.... nechápu co vede filmaře točit u půlnoci bez světla s roztřesenou kamerou...to mě má jako vyděsit to, že nic nevidim? ...

Crazy Heart (2009)

to byla ale nuda. Takovej filmek o ničem. O ochlastovi, kterej zpívá country a dříve bejval slavnej, kašle na syna a je mu všechno ukradený. Tohle už tu ale několikrát bylo v různých filmech. Ničím mě ten film nezaujal ale písněma, hold nejsem fanda country. A za tohle dostal Bridges Oskara..?? bez komentáře

Odebrat z přátel (2014)

Hmm no ani nevím kde začít. Asi bych mohl vyjmenovat všechny věci, které mě v tom filmu sra*i a že jich nebylo málo. Tak například, to že ty jejich hovory/webkamery byly pořád rozostřený....to, že hlavně ke konci furt jen ječeli, řvali a brečeli až mě z toho rozbolela hlava....to, že prostě duch mrtvý holky hackuje internet a světla a všechno.... to, že shodou okolností všichni byli sami doma a nikdo je neslyšel..... to, že všichni (snad krom toho tlusťocha) byli totálně nesympatický a já si přal aby ten film trval tak max 15 minut.....to, že všichni co měli co dočinění se smrtí té holky byli shodou okolností kámoši co si pravidelně volají na skypu..... to, že se to celé odehrávalo na skypu a já pořád kontroloval jestli někdo nepíše mě...a hlavně mě sralo to, že to vůůůbec nebylo děsivý, což bych od hororu očekával.....mno jednu hvězdu za tu hru "nikdy bych"...

Neutečeš (2014)

No ty kráso tohle byla ale blbina. 100 minut o tom jak nějaký démon pomalu pronásleduje člověka, který onu kletbu chytil souloží. Ježiš kdo vymyslel tuhle "originální" zápletku. Totálně nesympatická hlavní hrdinka jíž jsem přál aby jí ten démon dohnal už tak v asi 20 minutě. Tato "kurva" má partu kamarádů, jedna půlka jí chce osouložit, protože kdo by přeci nechtěl bejt prokletej že?... druhá půlka ji osouložit možná chce taky, ale bohužel jsou to holky tak to nejde tak úplně dobře. Tato parta pubertáku nechodí do školy a jen tak si jezdí po městě se zbraní a nikdo se na nic neptá ani v nemocnici ani ve škole ani rodiče prostě nic. Nakonec velký hrdina a největší nesympaťák obsouloží onu hlavní hrdinku, i přesto když věděl co to udělalo s jinym souložníkem a všechno zlý se v dobré obrátí..... marně jsem hledal nějaké hororové prvky....vlastně ani nevím proč nedám odpad, asi jen proto že existujou mnohem horší filmy

Poslední rytíři (2015)

Zápletka podobná docela 47 roninům! Akorát tady se při přípravě na pomstu hodinu prakticky nic neděje a to je hlavní mínus celého filmu. Celou dobu se čeká na finální řežbu, která však proběhne většinou ve tmě a nebo za chaotické kamery taže zážitek z toho je prakticky nula. Nebejt Morgana Freemana a toho že se jedná o historický film tak by to bylo tak na jednu hvězdu, takhle to je apon průměr

Divoké historky (2014)

Celý to bylo 50/50... první tři historky slibovali že to bude hoodně zajímavé a možná i trochu vtipné, ale poslední dvě už mě vůbec nebavily. Hlavně ta svatební historka byla spíše už trapná než zábavná, ženich i nevěsta byli úplně na pěst. Škoda začátek byl slušně rozjetej... nejvíce mě pobavila asi úplně první historka s letadlem pak už to šlo z kopce postupně.

V hledáčku střelce (2014)

Nebylo to úplně špatný, aspoň ze začátku!... Příroda byla hezká, Douglas byl docela přijatelnej záporák ale prostředek filmu a jeho konec to byla naprostá katastrofa. Úkryt s vodou uprostřed pouště? to jako vážně.... bývalý důl kde funguje všechno jen když člověk vejde dovnitř?..omg... a ten konec kde se zničehonic objevil záporák uprostřed baráku...chjo... ten konec to pohnojil opravdu celý

Jupiter vychází (2015)

Proboha co se to s režisérskou dvojící co stojí za Matrixem či Atlasem mraků stalo?! Tohle byl takovej guláš, že jsem pořádně nevnímal ani kdo je kdo a na čí je vlastně straně. Do teď jsem nepochopil koho a jestli vůbec Sean Bean zradil. Celej film se hemží divnými názvy jako Aegis, Legie, Nebesané a člověk prostě netuší co to sakra vůbec znamená. Zápletka sama o sobě je hodně prostá o tom jak se z obyčejné holky stala majitelka celé planety a zamilovala se do žoldáka, který ji zachránil a je napůl vlk...what!?... Jediné co bylo opravdu dobře ztvárněno je myšlenka inteligentní rasy která žije tisíce let a nás používá jen jako zdroj nesmrtelnosti. O tomhle kdyby byl celý film tak by to bylo mnohem lepší.

Pořád jsem to já (2014)

Jsou filmy, které nedokoukám kvůli tomu jak jsou strašně špatné jako poslední Noc v Muzeu. Tento film jsem také ale jen skoro nedokoukal, avšak z úplně jiného důvodu. Koukat se na film jak někdo ztrácí sám sebe, všechny myšlenky, vzpomínky, znalosti prostě bylo nevím jak to říct dost znepokojivé až depresivní. Ta představa, že tohle možná čeká ve stáří i mě nebo někoho koho znám je naprosto děsivá. Jak bylo řečeno ve filmu to už radši rakovinu než Alzheimera.