Jak jsem poznal vaši matku - Mlíko (2006) (epizoda)

Z Lily se stala druhá Robin, nebo-li třetí Rachel z Přátel. Naštěstí tuhle stupiditu naprosto legendárně zachrání klasicky Marshall s Barneym. Ted zabil konec opět v tom svém zacykleném trapném tématu, takže nakonec i přes super zápletku s myškami to srazilo díl na průměr.

Jak jsem poznal vaši matku - Maturiťák (2006) (epizoda)

Docela v pohodě díl. Trošku utahaný, ale dá se na to koukat a sem tam se člověk i pousměje. Skoro ani nevnímáte, jak se to Robin snaží umořit.

Jak jsem poznal vaši matku - Koncipientka Mary (2006) (epizoda)

I přes to, že se Robin snažila všemožně zničit humor, tento díl dokonale zachránili všichni ostatní. V čele s Barneym a Marshallem. Celý koncept s koncipientkou byl naprosto dokonalý, zejména vyústění na konci dílu. Rozhodně se člověk měl čemu smát a nebýt Robin, bylo by to čistých pět.

Jak jsem poznal vaši matku - Po druhé ráno se nic dobrého nestane (2006) (epizoda) odpad!

Dost možná nejotravnější epizoda ze všech. Ted si zahraje na ubožáka, Robin klasicky na kurvičku co myslí jen na sebe ve stylu Rachel z Přátel. Nikdo nesmí být šťastný, když já nejsem. A když zkurvím štěstí druhým, tak zavřu i zadní vrátka. To nejhorší z přátel přeneseno do HIMYM. Rachel/Robin ani neskrývá radost z toho, že zničí vztah někomu, koho má ráda a pak ho pošle do prdele pro něco, k čemu ho celou tu dobu dokopávala - tohle se vztahuje na několik dílů, zde to jen vygradovalo. Vyloženě hrozná epizoda, kterou žel nic moc nezachraňuje. A jak neustále Ted argumentuje "je to Robin"... no právě, prakticky jedna z nejméně atraktivních žen, se kterými to v tom dlouhém seriálu táhl... rozhodně míle daleko za Victorií. Tohle je vážně úplně mimo. Trapné, svým způsobem odporné a rozhodně zoufalé.

Jak jsem poznal vaši matku - Svatba (2006) (epizoda)

Trochu hysterický díl, ale líbí se mi ty vyhrocené emoce až do absurdity. Alespoň z pohledu někoho, kdo nežije v émerice.