Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Dokumentární
  • Animovaný
  • Krimi

Recenze (58)

plakát

Neviditelní (2014) (TV seriál) 

výborné obsazení a některé jednotlivosti, ale celkově je to slabé, blbý scénář, blbě zřežírovaný. moc motivů, špatná práce s timingem, příliš laciných prvoplánových odkazů k současné společenské situaci, příliš civilní herectví, chudá stylizace. pokud vám o tomle seriálu bude někdo svými slovy vyprávět, bude to jistě lepší zážitek než ho skutečně vidět.

plakát

13. komnata - 13. komnata Marka Brodského (2014) (epizoda) 

krátce před odcvýsíláním tohoto dílu jsem viděla film diagnóza brodský. ve srovnání s ním vychází tenhle portrét jako mělký a bezzubý, nicneříkající.

plakát

Kolotoč (2007) (TV film) 

jde prakticky o zázrak,kdy někdo na počátku jednadvacátého století vytvořil něco,co by se dobře vyjímalo v televizi dvacet, třicet let předtím.

plakát

O domě (2008) (studentský film) 

jeden večer jsem ten film viděla sedmkrát a kdybych nemusela jít spát, sedím u toho dodnes!

plakát

Show! (2013) 

lidský filip renč, cool výlet do osvětimi a pár momentů mě dostalo, ale poporavdě víc nás zasáhly starší bohdanovy filmy...

plakát

Klauni (2013) 

je to trapný měřítko, ale po dlouhý době film, na němž jsem v kině neusnula, jednou z něj myslím bude příjemná klasika. některý příběhy mě táhly víc - asi bych si vystařila s jiřím lábusem a kati outinen, kdyby on tolik nemluvil. nicméně hlášku (odpověď na otázku "můžu si zapálit") - "to je v pořádku, my se pak osprchujeme." považuju za geniální. :) evě jeníčkový maminku věřím, působí přirozeně, zbavena zřejmě několika nánosů "zkušeností", samozřejmě ta letmá zmínka, že jí má být 35 je takový něžný, dámský vtip - :)

plakát

Clona (2014) (TV seriál) 

fajn casting. jinak mi to šustí papírem, je to taková prázdná nafouknutá bublina s nepřirozenými dialogy.

plakát

Revival (2013) 

po svých prvníc dvou filmech, osobních i osobitých, se alice nellis dala na omyvatelné, bagelitové, líbivé komedie, u kterých si s nějakou uvěřitelností neláme hlavu. dále viz tetsuo :)

plakát

Průvan (2013) (TV pořad) 

výborný formát, který snad televize jen tak nezruší! iritovala na mě jen původní forma moderování, přišlo mi to jako by někdo míchal magazín o studentském filmu a o prograsivním amatérském divadle. současná podoba výborná.

Ovládací panel

Reklama

Reklama