marcek

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 8.9.2012  17:37

A kdyby to šlo tak dám -5*

• 30.7.2011  23:36

Perfektní. Bomba. Něco nepopsatelného - aspoň pro mě. Co já jsem si mohl přát víc, než takové překvapení v podání Fast Five. Skloubit Rychle a zběsile s Loupeží po italsku je parádní podívaná. Dost se divím, že to režíroval zrovna Justin Lin, ale o to víc si toho vážím. Perfektní postavy, akce po celé 2hodiny filmu, nádherný auta a všechno co k tomu prostě patří. Díky

• 6.12.2009  20:51

I LOVE THIS

• 4.12.2009  23:11
    Mary a Max (2009)

Krátkometrážní Harvie Krumpet byl pro mě něco zcela neobyčejného a jedinečného, ale Mary a Max bylo něco víc. Krásný příběh - vážně dokonalé umělecké dílo

• 6.9.2009  18:07
    District 9 (2009)

NEJLEPŠÍ FILM ROKU 2009.NEJLEPŠÍ SCI-FI CO JSEM KDY VIDĚL.NEJLEPŠÍ FILM S MIMOZEMŠŤANY CO JSEM KDY VIDĚL.DOKONALÉ

• 18.8.2009  21:20
    Halloween (2007)

Ja na ty horory moc nejsem, radsi komedii nebo dobry drama, ale tohle byl jeden z tech podarenejch kousku - moc dobra maska

• 16.8.2009  13:16

JÁ CHCI DÁT VÍC HVĚZDIČEK

• 13.8.2009  18:28

Nejevětší zklamání roku 2009. Mám Stathama moc rád a Crank (2006) pro mě byl nejlepším adrenalinovým akčňákem, ale tohle se nedá ani hodnotit. A jestli my zase řeknou, že bude Crank 3 tak se asi poseru. 1 hvězdu za tu famózní šukačku na dostizích :-D

• 2.5.2009  22:22

Film sám o sobě moc nezaujal - jako už dnes většina remaků. Spíš by mě zajímalo jak probíhal casting na herečky ve filmu :-D kdo měl pěkný hrudník, dostal roli?? :-D jestli jo tak chci být v porotě :-D

• 30.4.2009  15:47

Opět Justin Lin, ale jestli mám srovnat Fast & Furious a Tokyo Drift, NEBE A DUDY. Dokonalý akční film, u kterého se prostě nedá nudit. Skvělý Vin Diesel a Paul Walker, ale hlavně nadupané káry (zvlášť můj oblíbený Nissan Skyline GTR 500) + podařený písničkový soundtrack. 85%

• 10.4.2009  13:21
    RocknRolla (2008)

Dokonalé - miluju Ritchieho :)

• 8.3.2009  19:40

Pro mě jednoznačně zklamání roku. Tak dlouho jsem se na tenhle film těšil a tak mě zklamal. Jediná chyba filmu je jeho délka. Chtělo by to min. dvě a půl hodinky. Začátek a prostředek byl perfektní, ale na konec nezbyl čas takže byl strašně uspěchaný

• 23.2.2009  14:34
    The 81st Annual Academy Awards (TV pořad) (2009)

Souhlasím s většinou osazenstva, že se jednalo o jeden z nejlepších předávání zlaté sošky. S výsledky jsem spokojen, až na Seana Penn (jako asi všichni) :-). Ze Setha Rogena a Jamese Franca mě vážně bolelo břicho - to fakt nemělo chybu. Heath Ledger ho má

• 19.2.2009  21:09

Jeden z nejlepších filmů co jsem viděl

• 17.2.2009  15:28
    Město Ember (2008)

Celkem příjemně ztrávená hoďka a půl, zvlášť když tam je Saoirse Ronan :-)

• 12.2.2009  20:47

Když sem dorazila nominace na Oscary 2008, byl jsem zklamaný, že mezi nimy nebyl Temný rytíř (možná by to nevyhrál, protože je porota taková jaká je, ale stejně mi to bylo líto). Teď nevím co psát, snad jen, že budu držet milionáři z chatrče všech dvacet prstů co mám ať to vyhraje. Podivuhodný příběh se mi taky moc líbil, ale tohle bylo silnější. Prostě super

• 16.1.2009  13:47
    Jeff Dunham: Spark of Insanity (TV pořad) (2007)

Jedním slovem: DOKONALÉ. Nechápu to :-D jak může mluvit za sebe i za postavičku, hýbat postavičkou, dělat různé grimasy a ještě si vzpomenout na to co zrovna má říct ve stejnou chvíli. Je to prostě borec. Nejoblíbenější postavičky Peanut a Achmed (vyslovuje se to Achmed ne Achmed) :-D

• 14.1.2009  14:58
    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)

Nejlepší koment havLord :-D

• 12.1.2009  09:20

Dokonalá komedie. Ja toho Pegga prostě žeru :-D tady je jeste lepsi nez kdekoliv predtim :-D hlavne jak tancuje - proste bomba. Dost me zarazila Megan Fox, ktera vazne NENI herecka ale jenom lakadlo - ale tuto roli zvladla dobre - je moc hezka takze vpoho. Kirsten Dunst nepatri k mym oblibenkynim, ale posledni dobou me zacina zajimat (asi od filmu Wimbledon). Prostě D.O.K.O.N.A.L.É

• 7.1.2009  20:02

Další dokonalá bondovka. Marc Forster se postaral o perfektní akci, u které jsem se ani chvilku nenudil. A co říct na Olgu Kurylenko?? Je to nejkrásnější bondgirl

• 18.12.2008  22:41

Filmy, ve kterých se objevují Ferrell a Reilly jsou vždycky takové krávoviny a chujoviny, že to není ani možné. Nasmál jsem se jak blázen, ale stejně pořád přemýšlím, jestli jsou ti dva normální homo sapiens :-D Kdo jiný než Ferrell může napsat takový scénář?? :-D

• 30.11.2008  22:09
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Barney a jeho "Suit Up" :-D

• 28.10.2008  14:20

Perfektni cerna komedie, ktera nema chybu. At zije Vallium a strycek Alfie :o) "Vsechno je tak kurevsky zeleny ..." :o)

• 25.10.2008  22:50
    Mnichov (2005)

A je to tady - film, ktery mam ve sve filmotece asi 3 roky a podival jsem se na nej az dnes 25.10.2008. Predtim jsem se podival na CSFD, jak to tady vsichni vychvalujou a rikam si - asi to bude fakt bomba kdyz to ma 80%. Opak je pravdou. Nebudu dalsim z tech, kteri jenom vidi jmeno Spielberg u polozky rezie a hned daji 5hvezd. 164 minut nudy jsem fakt jeste nevidel. Cely film se nic poradneho nedeje, vsechno je natahle jak jenom to jde. Jedine co se mi libilo byla asi ta pekna zenska u toho baru v hotelu (co hezky vonela) jinak absolutne nic. Proste si myslim, ze kdyz Spielberg natocil par dobrych filmu, tak se z nej muzou vsichni podelat a kazdej jeho dalsi film bude trhak i kdyz jeste ani nevysel :-(. Bohuzel tak to vidim ja

• 23.10.2008  21:23

Vzdycky jsem mel Jima Carreyho za obycejneho komika "blbecka", ale ted vidim, ze jsem se pletl. To co Jim dokaze je doslova nepopsatelne - dokaze udelat vsechny mozne xichty, hlasy, pohyby a kdo vi co jeste. Andy Kaufman je perfektni, stejne jako Milos Forman a pisnicka Man on the Moon od R.E.M.

• 22.10.2008  19:08

Film sam o sobe nestoji za moc, ale pro me, fanouska Heatha Ledgera, bylo povinnosti to dokoukat.

• 22.10.2008  15:42

Dlouho jsem se chtěl podívat na tento klasický horror 70. let. Je to rozhodně úžasný film, ale na to, že patří mezi nejlepší horrory, tak jsem čekal, že se budu víc bát.

• 17.10.2008  12:49
    Dexter (TV seriál) (2006)

.: AND WHAT ABOUT ME? AM I THE TWISTED BAY HARBOR BUTCHER... OR THE VALIANT DARK DEFENDER? :.

• 14.10.2008  21:58

Rozhodně zajímavý film, u kterého jsem se dokonce tak 3x zasmál, ale nejnudnější film jaký jsem kdy viděl. Vždyť se tam cel film nic neděje. Jedou jenom vlakem a kecaj. Nic jinýho. Owena a Adriena mam fakt moc rád a proto jsem se na to dodíval, ale fakt jsem se nudil jak nikdy

• 10.10.2008  11:29

Film sám o sobě je celkem o ničem, přesto dávám 3 hvězdy. 1.hvězda za Kurta Russella. 2.hvězda za Zoe Bell - podle té jízdy asi nejodvážnější ženský na světě. 3.hvězda Tarantinovi, který u mě stoupl zase o stupínek výš.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17