Karcoolka (2005)

Hodně se to srovnává se Shrekem (taky parodie na různé pohádky). Musím říct, že mě to ze začátku vážně bavilo a přemýšlěl jsem i o max počtu hvězd, ale druhá polovina byla vážně suchá

Nebe a dudy (1941)

Tohle je můj nejoblíbenější český ČB film. Plachta a Marvan jsou božští. A malý Fáberovic kluci jsou ještě lepší :) Radost se na takovej filmeček koukat. Kdyby to někod měl na DVD na výměnu - na nic nečekejte a už mi piště

23 (2007)

Asi nejhorší film letošního filmového ročníku. Proč zrovna 23? Proč to není 42 nebo 16? :) Prostě nehorázná konina. Když jim nevycházelo číslo tak ho obrátili a podělili dvěma a zase bylo 23. Kdyby tam nebyl Jim Carrey, který tady jediný odvedl dobrou práci - byl by to bohužel odpad!

Saw: Hra o přežití (2004)

Jak už jsem a na ČSFD psal hodněkrát - nejsem zastánce thrillerů a hororů zvlášť. Série Saw tomu není vyjímkou, avšak Saw: Hra o přežití je vážně podařená. Na ostatní se už nedá ani koukat. Na to, že jich má být 8, tak opravdu nevím co bude v posledním díle

Jack Black: Spider-Man (2002) (TV film)

Stejně jako Lord of the Piercing. Nemá to chybu. MTV ženej Jacku Blackovi ať natočí další takové blbiny. Ty jeho xichty jsou famózní

Fido (2006)

Na tuhle hororovou komedii jsem se hodně dloho těšil. Už před shlédnutím jsem viděl, že to má přes 71%, tak jsem si říkal "Paráda, nebude to asi blbost". Bohužel v půlce filmu jsem byl trochu zklamaný, ale na konci mi to zase vzalo pocit ztraceného času. Film, kde mají děti ve škole předmět "střelba na terč" a děti můžou mít zbraň AŽ od 12 let byl prostě nadprůměrný. Billy Connolly neměl až tak rozsáhlý scénář, což mě trošku zklamalo, ale to jak parádně zombíka hrál to vyrovnalo. Celkově filmy o zombíkách alá Resident Evil nemám moc rád, takže komediální pojetí Fido m moc potěšil

Odstřelovač (2007)

Část filmu, jsem viděl už o prázdninách v Kanadě - bohužel anglicky a bez titulek, takže jako dloholetý němčinář jsem moc nerozumněl. Tak jsem se těšil až se na to podívám konečně v rodném jazyce. Bohužel nečekalo mě příjemné překvapení. Film neměl až takovou zápletku abych mu dal víc než 3 hvězdy - možná tomu pomohlo ještě to, že jsem se každých 15 min díval na displej jak dloho to ještě půjde :(

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Vážně parádní seriál - jeden z nejlepších co jsem kdy viděl. Scofield má všechno krásně promyšlené a je paráda se dívat na to jak všechno do sebe krásně zapadá. První epizoda byla asi best, plánování útěku, zajímavé osobnosti. Druhá epizoda není až tak k zahození, ale na svobodě je to už něco jiného. Jenom si dávat pozor na poldy. Třetí série je vážně jenom důkaz, že scénáristi neví coby. Sleduju už jenom ze zvědavosti a abych nezaspal dobu - a hlavně chci vědět jak to "skončí" :)

Šakalí léta (1993)

Myslím, že k tomuhle filmu nemusím nic psát - všechno to tu už je. Je to prostě bomba film s parádníma písničkama a skvělým Dejdarem a Abrhámem. Jan Hřebejk protě umí.

Lotrando a Zubejda (1996)

Naprostou souhlasím s komentářem golfistou. Dost dobrá pohádka a k tomu Svěráko-Uhlířovské písničky. Ještě k tomu dobří herci a parádní ftipy.