megan017

megan017

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 14.2.2019  18:58

Při čtení synopse jsem byla nadšená, muž a žena proti přírodě, tohle bude bud naprosto geniální nebo naprosto peachovina, no bohužel to druhé. Australská příroda je krásná, křištálové moře, zelené lesy, jemný písek, spousta zvířat. To jediné stojí za zmínku. Postavy jsou tak strašně nesympatické, že jsem jim přála nějakou pořádnou smrt a ono prd. Nejsou to takové ty zlé postavy, které si užívate, tihle dva vás vyloženě serou. Rádoby emočně shnilé postavy s manželstvím na dvě věci, šovinistický zmrd, lehce hysterická ženuška, znovu a opět OTRAVNÍ, hloupé dialogy, Byly mdle napsaní, nijak jsem se do nic nevcítila, nebyly to typy postav, co jsou třeba zlé, nečisté, ale takovým tím zajímavým, poutavým způsobem, jak jsem několikrát zdůraznila, jsou to jen dva otravní debilové. Jako větší debil se chová manžílek, on sám má scény, kdy se chová nehezky k přírodnímu bohatství, ale pomalu po celou stopáž se absolutně nic neděje. Manžílek si chodí po lese, ženuška se opaluje, masturbuje, říká, jak jí to tam sere, slyší zvuky apod. Pak se to z ničeho nic zvrtne, po čase stráveným spolu na úplné samotě začnou na povrch vyplouvat emoce, ale, že by to bylo nějak zajímavé podané, to né. Film postrádá atmosféru, která by nás nějak vtáhla, nějak si nás podmanila, sledujeme prostě dva nudné lidi s manželstvím na dvě věci a krásně malované přírodě. Když už konečně přišel climax filmu a příroda se udájně začala mstít. Vážně se mstila? Mě teda přišlo, že těm dvěma idiotů jen o trochu víc haraší a celkově si na vidle naběhli sami. Začalo jim jebat v kokosech, začali běhat po lese a to je celé. Nedokázala jsem udržet pozornost déle, zkrátka se to nedalo.

• 27.12.2018  17:00
    Cam (2018)

Madeline Brewer tenhle film neuvěřitelně nakopla a herecky si na ní nemůžu stěžovat, do své role se ponořila jak nejhlouběji mohla a bavilo mě jí sledovat. Dále se mi líbí ta barevnost, Netflix to prostě umí udělat vizuálně atraktivní a estetický, že to bere dech a pozornost. Samotný příběh není takový, že by jste tajili dech, jde spíše o tom, že si stejně jako hlavní hrdinka říkate, co se kurva děje a nedostáváte víc odpovědí než dostává ona, jste závislý jen na ní a na tom, co ona vypátrá. Film skončil docela chladně, prostě nás to odseklo od koryta a nedostali jsme nic, než jen povrchní závěr, ve výsledku jsme vůbec nezjistili, proč se to dělo a co to způsobuje.

• 27.12.2018  16:54
    Look Away (2018)

India Eisley působí v pětadvaceti dojmem šestnáctky, což je dobré, at jsem se sebevíc snažila, nikde jsem nenašla ani náznak toho, že by byla starší než postava, co hraje. Její herecký výkon byl už pro mě slabší, prostě jaková utáplá holčička a potom rozvášněná lolitka, asi jí na to prostě chybí charisma a sex-appeal, za což jí neviním, každý nemůžeme mít všechno, ale má odvahu a to se cení. Většinou jsem se nudila, čekala jsem, že si to děvče a její řádění trochu víc užiju, ale nějaká satisfakce byla prostě v mžiku pryč a ani nevíme, co se stalo. Taky to, že dívka, co je bohatá, hezká, s otcem, co je plastický chirurg je šikanovaná lidmi ze stejný vrstvy, víme, že v reálu by to bylo naopak. Vzhledem k tomu, že to horor moc nebyl by se hodilo, aby všechny nějak společensky potopila stejně, jako to dělali oni jí, to mělo potenciál, ale bohužel. Samotný docela nevyřešený závěr, který jsem nepochopila tomu taky moc nepomohl, ale dá se to. Film se mi líbil, ale štve mě, že naplno nerozvinul svůj potenciál.

• 27.12.2018  16:25
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Líbí se mi, jak režisér označuje všechny, kterým se to nelíbilo za nuly a těžké kulturní barbary, co nedokážou pozvednout a masturbovat na režisérkým masterpiecem jako je Kouzelník Žito, který je vesměs barevná nuda. Uznat se dají kvalitní mladí herci, ale ty příšernosti okolo, já vám nevím pane Zelenka, ale i ten Zdeněk Troška umí přijmat kritiku za jeho Zemlejna, která vždycky tak ladně polehtá můj dávicí reflex a to je prosím někdo, kdo to má vystudované. Jen proto, že jste režisérovi dělal podržtašku z vás kvalitního tvůrce neudělá. Ta pohádka by nebyl takový propadák, kdyby se tolik netlačilo na pilu a vůbec, co tu může být špatné tu špatné je až na zminované herce, co vám to trošku zachránili od úplného propadu. Chybí tomu ladnost, přirozenost, jistá magičnost, tohle je si jen nějaké nudné, barevné cosi, ze kterého už si pomalu nic ani nepamatuji a díky bohu, že se tak stalo.

• 30.9.2018  16:12
    Amputace (2012)

Film mě neskutečně bavil. O holce, která je jakýsi démon společnosti, co si jde neodbytně za svým, úplně ignorující okolí, které jí pohrdá a i tak dosáhne všeho, co si zamanula. Přímá, mnohdy bezcitná, cynická, jediné, co miluje je její mladší sestra a tahla zápletka vygraduje do opravdu velice stavnatého finále, kde jen čumíte s otevřenou pusou, co jste to právě viděli. V roli ošklivky modelka, v roli utáple matky z předměstí je bývalá pornohvězda. Není to horor, ale spíše taková černá komedie o psychicky narušené holce, co až příliš miluje gore a přecenuje se ve všem, co dělá. Ve výsledku skvělá syrová podívaná, kdy jenom čekáte, kdy se trochu více odváže. Malá uchylárnička.

• 30.9.2018  15:27
    Obraz Doriana Graye (2005)

To je taková hrůza, že ani nenacházím dalších slov, prostě děs, absolutně jsem nepochopila, o co se ten film snažil. Vypla jsem v polovině a lituju jen toho, že jsem to neudělala na začátku.

• 30.9.2018  15:23
    Dorian Gray (2009)

Film ve výsledku nezpůsobil tak, jak měl, byt se o to snažil každým kouskem. Dobový styl byl proveden skvěle, ale atmosféra byla nijaká, byt Londým plný špíny, spodiny byl postaven skvěle, bohužel i tak mě to do toho nevtáhlo. Ben Barnes se snažil, ale něco mu prostě chybělo. Chyběla tomu jiskra, Dorianův duševní rozklad a narcismus byly takové facky odnikud, nicméně né tak chaoticky, aby mě to probralo, ale spíše tak nuceně a nudně. Nepovedlo se dokonale vyobrazit samotného Doriana, snaha byla, ale zkrátka to, co převedl Ben, to bych předvedla taky, možná to bylo věkem a možná prostě jen na role takto komplikovaných postav nemá to, co je třeba mít. :D Krom toho celé Dorianovo počínání bylo v podstatě jen o šukání, pak bylo pár temných momentů, které z něj udělali spíše schizofrenika, co neví, co dělá. Ben měl být středobod všeho a taky jím byl, ale problém u něj byl, že ho o několik stupnů Colin Firth přehrál a strhával na sebe veškerou pozornost, takže samotný hlavní hrdina hrozně zanikal. Horor? Nebála jsem se, samotný obraz postupně červil off-screen a jeho záverečné odhalení bylo asi jediné, co bych považovala za strašidelné. Gotické horory hodně hrají na atmosféru a psychiku, tady je to ale podané hrozně mdle, šedě, nudně s hlavním hrdinou, jehož herec z toho nevytřískal všechno, co se dalo.

• 21.8.2018  11:04

Není to tak hrozné, ale humor založený je ohraných frázích, křiku a sexuální podtextu není dobrý, pokud to není vymazlenější a propracovanější, co jsem tu viděla jsem stokrát viděla jinde. A jenom kvůli hercům, kostýmům a přesvědčivého zasazení do té doby sedmdesátek dávám body k dobru, ale jako komedie to u mě moc nevyhrálo.

• 19.7.2018  18:51
    The Saint (TV film) (2017)

Znatelně to původně měl být seriál, samo o sobě to v celku vypadá dobře, i když našlehané a poskládané, přesto fajn, ale žádná sláva, každá hvězda, kterou za tento film dám, patří Elize Dushku.

• 19.7.2018  18:34

Narozdíl od opěvované Pretty Woman, mě tohle příjde jako mnohem přijatelnější romantický film. Především hlavní mužský hrdina má charaktér. Není to jen boháč, co z nějakého důvodu chce být s prostitutkou, je pořádně sarkastický, držkatý, není z hlavní hrdinky hned paf, vlastně jí zprvu vůbec nemá rád a postupem času si k ní vyvíjí hlubší vztah. Tenhle typ romantiky, co netlačí na pilu mě osobně sedí víc.

• 2.12.2016  18:12

Hvězdička asi jen za Trevora Wrighta, na kterého se mi dobře kouká už od dětství. Pro děcka to asi je zábavné, moje mladší sestra(velice se bojím, jaký její filmový vkus bude) je toho příkladem, ale jinak. Plytký, nudný, tisíckrát ojetý děj, špatně vytvořená mluvící štěnata, ještě horší šerifův psí zástupce, kde to vyloženě bije do očí. Postavy holt musí být černobílé, ale to přehrávání je něco děsného. Hodně slabé, přehodnělé postavy, nejlepší výkon asi předvedla hladová tygřice. A blbosti jako chůva pro štěnata, či konkurz na to na lidi, kteří si vezmou/nevezmou štěnata, s tím už se musí počítat.

• 10.11.2016  14:45
    Rande (TV pořad) (1997)

Jako ztráta času to není vůbec špatné. Myslím, že leckdo si tu zhojí své ego, protože věřte, že někteří lidi jsou na tom hůř, než vy, když dobrovolně šli do této show. Markéta mě neustále dorážela svými účesy a modely, Slávek Boura občas zaperlil nějakou tu hlášku. Jo, šlo to. Jedno je jisté. Bude vám trapně za ty lidi. No, já raději letím na ten Mark.

• 9.11.2016  18:26
    Soudkyně Judy (TV seriál) (1996)

Soudce soudí na základě důkazů a výpovědí, né na základě vlastních, subjektivních dojmů z dané osoby.

• 26.9.2016  12:00

Já se nenudila. Obě hlavní hrdinky mě zajímaly, obě byly skvěle zahrané, především Beth, kterou hrála Georgie Henley, která obě slavnější herecké hvězdy(Sorvino&Breslin) převálcovala. Abigail už byla horší, někdy neskutečně přehrávala, ale naštětí hrála postavu, co byla zajímavá sama o sobě, tak na tom vydělala. Celý příběh je hrozně tragický a smutný, nicméně se netáhle v kompletně v nějakém melancholickém, klaustrofickém duchu. V první polovině sleduje jejich sociální prostředí, matku, která jim neustále slibuje a pak neplní, trpí depresemi, vodí si tam podivné existence mužských, není schopná se o ně postarat. Na mě působila, jakoby jí na nich vůbec nezáleželo. Obě holky procházejí opravdu těžkým obdobím, jsou bezmocné, psychicky na dně, odkázany samy na sebe a na to, co jejich matka zase vyvede. Já osobně jsem jim fandila, i když mi bylo jasné, jak to asi dopadne. Co mě zaráželo nejvíc, že holky vymyslely dokonalý způsob vraždy, ale jsou tak blbé, že založí středoškolský "vražedný" klub, píší si o tom esemesky, nezbaví se důkázů, ještě se několikrát přihnou a demetním způsobem se prozradí, to zarazilo i mě. Kdyby ta starší nebyla pí-a, tak jim to mohlo projít. Rozhodně neschvaluji v tomhle ohledu vraždy, ale tohle byl čin ze zoufalství. U nás se odebírají děti pro banality a jim nikdo nepomohl. Kdyby se na nikoho s žádostí o pomoc neobrátily, tak budiž, ale oni dělaly, co mohly a stejně to každý smetl ze stolu. Film se mi líbil pro skvělou hudbu, vykreslení psychiky, skvělí herci, pohledy obou sester, kde sledujeme jejich vývoj, k tomu i jejich představy o dokonalé matce a tak dále. Viděla jsem to celé a ani jednou jsem neměla chut přeskokovat mezi scénami.

• 5.9.2016  18:05

S knižní předlohou má společného snad jen půdu a jména . Celý film pojat jako hrozné psycho, snaha o temnou atmosféru, ten nepříjemný pocit z pohledu na zkažené prostředí(záběr na to, jak někdo kope čtyři hroby), kde jsou všichni jako v pasti, pochmurná hudba, úplně jsem cítila zatuchlinu té půdy a chlad, který vycházel ze zdí, za celý film pak už nevidíme ani slunce prosvitávat skrze závěsy. Prostě stísnění, strach, co na ně kde vyletí. Kniha je mnohem více o pocitech, zklamání, bolest, dospívání, hodně myšlenek. Teror tam nefiguruje jako nějaký horor, je to spíše zachycení kruté reality, se kterou se tam vypořádávají. Remake byl v tomto mnohem preciznější. Tady je jen horor bába, krkavčí matka, spravedlivý trest na konci a v podstatě happyend na konci(navzdory tomu, že kdo četl knižní sérii ví, že ještě plno věcí následovalo a vůbec to celé skončilo jinak). Navíc herec, který hraje Chrise vypadá dost staře na to, aby s horor bábou praštil o zem a to samé mohl udělat i s matinkou a to dávno předtím. Film má díky hudbě a atmosféře se tedy pokusit aspon o psychologický thriller, ale neúspěšně. Tvůrci se báli vrtat až na kost, více vytřískat nějakou tu kontroverzi, která se tam nabízela na stříbrném podnose(o incestním vztahu, postupujích šílenství hlavních hrdinů, aby to mělo nějaký grády). Bohužel, pořád se drží zpátky, pořád soustředí jen na to, jak ten příběh, co nejrychleji doklepat jedním řezem ke konci a pořád si držet tu atmosféru, nicméně i ta začala ke konci mizet.

• 5.9.2016  17:41
    Kořeny minulosti (TV film) (2015)

Sranda, že film, který se má odehrávat někde v 80-90' letech má moderní vybavení, holka si nosí oblečení z nejnovějších kolekcí, dokonce i účes dobově nesedí. Nicméně docela dobrý výkon při ztvárnění jeblého synka, co podědil špatné geny po prapradědovi, který byl fanatický katolík nenávidící ženy. Takový výkon bych někoho, kdo hopkal v "parodující" verzi One Direction aka Big Time Rush, opravdu nečekala..a byl celkem i sexy a zmrda jsem mu snadno věřila. Plné hodnocení dávám za hořkosladký konec, který uzavřel všechny linky a snad i prokletí celé té rodiny.

• 4.9.2016  22:10
    Život v hříchu (TV film) (2015)

Natáhle pokračování už tak natáhlého Flowers in the Attic, nicméně mě to baví už jen proto, že jsem si oblíbila dvě hlavní postavy a zajímá mě, jak se vždy se vším poperou. Taková smůla nemůže potkat snad nikoho. Cathy je i po letech pořád kvalitní MILFka a Chris vypadá jako pornoherec v důchodu. Heather Graham se stařeckým účesem, přesto hodně zajímavé okořenění, bez kterého by film neměl vůbec žádnou ostřejší chut a bylo by to v podstatě jen rodinné drama o rodině s hodně švihlým, fanatickým synkem(což je vlastně díl, který nesleduje po tomto). Pořád je to psycho, ale je to taky pořád telenovela. Dívám se už jen proto, že první díl byl knižně unikátní dílo, druhý jen takový sequel a zbytek spíše drsnější telenovela. A plus dávám i za neskutečně roztomilou, malinkou Cindy.

• 23.8.2016  20:53
    Sleepwalkers (1992)

Učesaná, příjemná, ohlehčená hororová jednohubka s krásným kingovským puncem. Dýchnutí devadesátek v čele se sympatickými herci. Příběh je jednotvárný, ale nějak mi to nevadilo. Upíři, co se bojí koček, ale ve skutečnosti jsou to takové kočíčí tapky, které by kitkat neodmítly, to pro mě bylo celkem úsměvné. Další bodíky musím dát za kočíčí komanda a jejich úlohu v příběhu(holt milovnice koček) a krásný soundrtrack v samotném závěru, od božské Enyi.

• 18.8.2016  10:03
    Lights Out (2013)

Báječné, na konci jsem pocítila velice (ne)příjemné škubnutí u srdce, film má krásnou děsivou atmosféru bez žádných okolků.

• 7.8.2016  18:42

Kanibalské filmy nejsou zrovna můj šálek čaje, ale nějaké body k dobru dám za celkem zajímavý příběh, dvě sympatické postavy a pěkný závěr. Podle mě to není špatný film, ale kanibali prostě "nežeru":D.

• 2.8.2016  14:45

Já se bavila, seky těch týpků mě rozesmívaly, stejně jako štěky Jana Hrušínského, jehož hlášky mě totálně zabíjely.

• 2.8.2016  14:42

Celkem zajímavě promyšlená hlavní postava, ale zbytek obyčejný klišovitý ovar, co moc nepřekvapí. Animák mě nenadchnul, ani neurazil. Někdy je záchraný kruh těchto animáků humor, ale ani ten tu bohužel není výrazný. Ale zase to nějak drsně nesoudím, protože po animované stránce je to vydařené. Přesto jen o důvod víc, proč mám radši Pixar.

• 1.8.2016  12:06
    Varan vs. Kobra (TV film) (2005)

Film o nekonečném zásobníku.

• 18.7.2016  14:31
    Valentine (2001)

Jsem hororově až moc otrlá a znalá, abych nevěděla hned, kdo je vrah, kdo přežije, na koho to tvůrci chtějí zprvu shodit. Nebo je to spíše tím, že tam narvali jedno hororové klišé za druhým, ale zase to není taková tragédie, až na nudné pasáže mezi bandou těch slepic, které dělají, že mají logické uvažování. Není to nějaký extra horor, ale nekoukatelné to není.

• 16.7.2016  19:18

40% za psychologii postav a herecké výkony. Zbytek nestojí za nic.

• 15.7.2016  12:04

Jedním slovem nuda. Příběh mi přijde monotonní a nezáživný. Jane neměla na práci nic jiného, než se za Tarzanem dramaticky otáčet. Margot je herečka toporná, nebyla dobrá ani ve Vlkovi, natož tady. Nehodila se na to roli a zahrála to sterotypně a to pokusy o to nějak tu postavu vyšvihnout byly! Snad se v Suicide Squad lépe předvedla. Samuel L. Jackson mě docela bavil, jeho sarkastické poznámky a reakce mě kolikrát rozesmály. Alexander Skarsgard je dobrý herec, ale kdyby se nemusel hýbat, mohla ho klidně zaskočit socha. No, ale dejme tomu, že Tarzan není postava, co se furt ksichtí. Přes polovinu filmu tam běhá bez trička, takže za to nějaký bodík prostě dám. Film tápe nad předvídatelným příběhem, každá další minuta mě překvapovala stále méně. Prakticky nulové napětí, hluchá místa. Tarzan je takový superhrdina, škoda, že žije v době, kdy ještě neexistují Avengers. Celkově je to nemastné, neslané. Akční scény nestojí ani za pozdrav, to byla prostě tragédie. Film mi vůbec nepřijde jako nějaká legenda o Tarzanovi, i když tu byla snaha zapojit co nejvíce z knižní série(střídání mezi civilizací a džunglí, různé kmeny), ale bohužel to do sebe nahustili tolik, že to tvoří nezajímavý celek, jen se tam plácá jedno přes druhé. Film má přímo tragické tempo. První polovina se vleče, druhá naopak rychle, určité zápletky se řeší rychlostí blesku a nevěnuje se jim pozornost. Vše je pro Tarzana až moc snadné. Další film, co nenadchne, ani neurazí.

• 3.7.2016  21:32

Další z řad mainstreamových remaků, co těží ze jména, ale je chudý na obsah, kvůli moralizujícím papalášům, kterým přijde brutalita moc brutální. V původním filmu se jak vrazi, tak rodiče docela rozjeli a Craven byl za zrůdu, ale on si uvědomoval, že je to jen film. Tady se spíše snaží hrát na emoce a nějaká brutalitka je vedlejší. Ale zase se mi líbilo psychické rozpolcení rodičů, kterým snadno šlo uvěřit jejich bolest a myslím, že by se v nich našel každý rodič. Padouši už na mě tolik nezapůsobili, ale to ani ti předchozí. Všeobecně pokud není v hororu záporák Hannibal Lecter, tak na vás žádný vyšinutý kriminálník moc nezapůsobí. Příběh je i bez znalosti obsahu monotonní, ale nenašla jsem tu nelogické chování, které by mě nějak prudilo, jako tomu je u nízkorozpočtových slasherovek. Nenadchne, neurazí.

• 15.6.2016  10:22
    Mrtvý sníh (2009)

Nějaké hlášky se povedly, ale jinak nic moc. Na horor slabé, na komedii taky. Druhý díl byl podle mě o poznání lepší.

• 14.6.2016  12:23
    Justin Bieber: Baby (hudební videoklip) (2010)

Dej mi, dej mi, dej mi, ooooooo. Četla jsem, že když chtěli střední školy přispět na charitu, tak tento song byla hotová heuréka. Pouštěli po celé škole tuto písničku a každý mohl své uši vykoupit z té bolesti, pokud přispěl nějakou finanční částku. Charita měla žně!

• 14.6.2016  11:37
    Cesta (2009)

Bezkonkurenčně jeden z nejdepresivnějších filmů, co jsem kdy viděla. Psychologické drama s prvky thrilleru, kde obě hlavní postavy procházejí novodobým peklem, snaží se přežít ve světě, kde už nevládnou žádné hodnoty krom sebenasycení, čímž si koupí pár týdnu života navíc. Viggo Mortensen je známý pro své efektivní, podkůži jdoucí hraní, na které se připravuje velice intenzivně. Vypadá sice jako magor s mečem na parkovišti, či jako bezdák v supermarketu, ale zatím jsem nenatrefila na roli, kterou by nezvládl na jedničku třikrát podtrženou. Malý klučina se mi zpočátku zdal celkem slabý, ale jakmile přišlo na napínavé scény, dokázal udržet se svým starším kolegou krok, navzdory tomu, že mu v podstatě jen sekundoval. Nešetří se tu s hodně silnými, emotivními scénami, ze kterých divák úplně cíti tu bezmoc, kde si oba hlavní hrdinové sahají na samotné dno. Celý film nutí k zamyšlení, zda jsou větší štastlivci ti, co zahynuli než ti, co přežili. Palec nahoru dávám i za minimální používání počítačových efektů, které by zbytečně ubíraly realistickému obrazu postapo budoucnosti. Film nedoporučuji pro citlivé povahy se sklony k depresím, protože toho by jim v jejich dezolátním stavu ještě přidalo. Mě samotné se už i u scény s colou dělala husina.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8