vito_corle

vito_corle

Martin Přeček

Česko

6 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Správní chlapi (2016)

  Už jste se někdy váleli smíchy u akčňáku? Zápletka pro drsňáky, ale díky díky správným chlapcům Russellovi a Ryanovi fakt psina. Při hledání holky narazí ne fetky, mrchu v podobě krásné matky političky, samorostlé dcerky jednoho správňáka. Buď z toho mohl být vážný film plný politiky, hvězdiček od filmu a zkrachovalců. Ale rejža z toho vyrýžoval komedii-stříleček, omylem pádů z terasy, výslech mořských panen. Prostě zábava !

 • poster

  Popelka (2015)

  Po dlouhé době nová "stará dobrá" Popelka. Kdo jsme ji viděli kreslenou, zajásali jsme. Příběh do skoro poslední mrtě zůstal stejný. Žádné modernosti alá princ na motorce a místo skleněné boty pohorka. Barvy a kostým, myší koně a i trocha humoru třeba u zmatené vílí kmotřičky. A perfektně zlá macecha s kocourem. Hned by si člověk šel se slečnou v modrých šatech skočit !

 • poster

  Strážci Galaxie (2014)

  Strážci galaxie mám hodně rád už proto, že je to další skvělý komiksový film. Mám rád komiksové hrdiny a svět Marvelu. Film je nacpaný počítačovou porcí visuálních efektů. Kde by byly takové filmy bez počítačů? Moje nejoblíbenější postava v celém filmu je Rocket, který chrlí jednu hlášku za druhou. Když chtěl od vězně protézu nohy tekly nám slzy. :)Když byly vidět jeho sešroubovaná záda, tekly nám taky.

 • poster

  Vetřelci (1986)

  Vetřelci-nejlepší scifi horor, který byl natočený. Cameron si vyhrál s každým detailem- vojenskou technikou, zbraněmi, lodi... Skvělá hororová atmosféra nahání strach od samého začátku. Tmavé tísnivé chodby a vy slyšíte jen ten známý zvuk s detektoru pohybu. Nikdy nevíte, co se stane, na co hlavní postavy narazí. Ale určitě nečekáte nic dobrého!Překvapení nastane, když se ve filmu objeví vetřelčí královna. Obrovská, strašidelná a taky chytrá ! Dokonce umí jezdit výtahem :). Za mě pět hvězdiček oprávněně i po tolika letech.

 • poster

  Purpurové řeky (2000)

 • poster

  Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

 • poster

  Král Artuš: Legenda o meči (2017)

  Král Artuš: Legenda o meči se mi líbil je to další fantasy, které nemá s legendou o Artušovi nic společného, ale i přesto je to skvělé temné fantasy, které má i humor, super efekty, hudbu, kostýmy a halvně hvězdné obsazení. Eric Bana jako Artušův otec Uther Pentragon, Jude Law jako záporák se také pochlapil a Charlie Hunnam je na Artuše jako dělaný a perfektně se na tuto postavu hodí. Film se sice nedrží legendy, ale mě to nevadí stejně se mi fakt líbil a byl jsem nadšený. Mělo to spád a děj.

 • poster

  Thor: Ragnarok (2017)

  Thor:Ragnarok- fakt povedený komiksák. Nejlepší ze série o ,,vládci hromů". Vtipy, hlášky, akce, něco vážného o zemi a lidu, nic nic zbytečně sladkého. Skvělý soundrack, efekty, kostýmy, barvy. Chvílemi mi Thor připadal jako další Strážce galaxie a ne jako suchar z Avengerů. A sestra záporačka byla fakt dobrá a sexi kost. Cate to hodně slušelo. Loki byl správný zmetek-bratr. Chrlil jednu hlášku za druhou a nevynechal jedinou možnost jak kladivouna přehrát. Jo rodina je rodina! :) Ale Thor nebyl suchar s nářadím na ježka byl ještě větší drsňák se smyslem pro humor. A Hulk! Ten mi urval bránici i jako zelenej dětinskej i jako vědec s kupou doktorátů. A protože se s Thorem znají z práce a jsou to kolegové, fakt jim to spolu šlo. Když se řezali v aréně 2 kámoši z práce bylo to skvělé. A překvápko-vtipný Strange v úvodu a skvělá vedlejší postava.Za mě 5 hvězdiček a snad se nedočkáme dalšího sladkobolného Thora, ale dalšího marvelovského útoku na bránice. Kdo je filmem pobouřený, že z Thora byla taškařice a režisér nebral předlohu tragicky vážně.... Co je vážného na komiksech? Nic jen jejich příznivci!

 • poster

  Vražda v Orient expresu (2017)

  Vražda v Orient Expresu je klasická kriminálka od A.Christie-nová verze této klasiky se slavným belgickým detektivem Herculem Poirotem. Poirota mám rád, miluji seriály se Suchetem. Pro srovnání-tato verze není tak depresivní a temná jako byl Orient právě se Suchetem. Film je napěchovaný hvězdami (Johny Depp, Michelle Pfeiffer, Judi Dench, Penélope Cruz...) Skvělé obsazení krásné prostředí, efekty, kostýmy, vlak vypadal fakt luxusně. Jeruzalém a Istanbul vypadaly dobově, hudba byla chytlavá. Hodně se mi líbilo jak se Poirot vracel černobíle k postupu vyšetřování. Asi každý z nás má zafixovaného Sucheta jako malého Belgičana, ale časem si i na tohoto Poirota zvyknete. Super scéna zády ke všem vlastně přivedla Poirota k tomu, že nepotřebuje vrahy usvědčit, protože jsou to vlastně jen nešťastní dobří lidé. Jsem zvědavý, jestli se Poirot podívá i do Egypta a bude vyšetřovat další záhadnou vraždu na Nilu.

 • poster

  Miami Vice (2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace