• Pohádka

Otesánek (2000)

Nevidět tento film, nikdy bych  nezjistila, že mně něco dokáže tak silně lézt na nervy.

ZLOvensko (2023)

Petr Iljič Čajkovskij *

Stalo se jedné neděle (1985) (TV film)

Vzniknout něco  podobného dnes, se současným  ansámblem tak je to jednoznačně odpad.

Ať žije Itálie (2012)

Skvělý film! Jo holt tak to  v Itálii chodí  a  bylo potřeba  ukázat to také světu.

Cukr, časovaná bomba (2012) (TV film)

Na rozdíl od ostatních spíš negativních recenzí si nemyslím, že dokument je špatný.  Několik let nato vyšly knihy, kde vědci  jen   potvrdili tady prezentované informace.

Případy detektiva Murdocha - Dvojí život (2015) (epizoda)

Proč má většina úchylných  tendenci se s detaily ze svého  intimního života  dělit s ostatními?  Tvůrci by na podobné  krimi  příběhy  mohli hodit  upozornění typu: "nevhodné pro citlivý žaludek".

Reportéři ČT (2004) (pořad) odpad!

Už to, že redaktor  vnucuje  tu jejich  "pravdu" za jedinou správnou, přičemž jiný názor si dovolí nazvat  dezinformací, svědčí o něčem nevídaném, co se tady už pár let děje, a ještě  to má  nálepku "demokracie"!?  Neskutečná drzost, přičemž  daňoví poplatníci  měli za tuto neobjektivitu  nejen tomuto  spolku už dávno  vystavit  vysvědčení  typu: " Ať si pindají, ale laskavě  za svoje"!

Kylie Minogue: Golden Tour Live (2019) (koncert)

Aranžmá, výzor ....  aneb  jak kdysi  trefně  podotkl  Karel Gott: "Je slavná, k nohám jí sály padají... Že nemá žádný hlas ? Nač taky, prosím vás, když zvukař zázrak udělá..." Něco tak  ubohého  v Česku  vysíláno dokonce  na  ČT Art! :))