De Large

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 3.12.2018  23:20

Dokonalé.

• 4.11.2018  23:11

Klasika so špičkovými muzikantmi a spevákmi.

• 22.9.2018  02:53
    Jsem máma (TV seriál) (2018)

Ďalšia absolútna katastrofa. Farkašová je príšerne nesympatická osoba po každej stránke. Scenár - smiešny, trápny.. ani neviem ako inak ho pomenovať... odpad.

• 31.8.2018  02:58

Pre mňa veľké prekvapenie. Nikdy som nedal na hodnotenia iných, mám svoj vkus a vnímanie filmov. Dosť ma zarazilo, ako niektorí o tomto filme píšu až extrémne negatívne. Niektorí sa priamo v komentári, že film vlastne ani nevideli... no comment... Pre mňa ide o - zatiaľ - prekvapenie roka. A nielen slovenské. Výborna dramatická hudba, scenár nenútene odkrajuje jednu záhadu za druhou. Film obsahuje veľa scén - skokových, zvratových - tie je veľmi ťažké natočiť tak, aby boli prirodzené, ale napínavé. V tomto filme sa to jednoznačne podarilo. Nehovoriac o skvelej Gabike (nemám na mysli iba krásnu Gabiku) a skvelom Vojtovi. Obaja si odohrali svoje (aj keď chémia medzi nimi škrípala) na vysokej úrovni. Príliš podceňovaný film mohol byť o trošku kratší, ale v zásade sa jedná o jedno z najlepších diel v danom žánri, aké som kedy videl.

• 22.8.2018  02:44
    Skorosestry (2018)

Nie je to vyslovene komédia, aj keď na zasmiatie je tam toho dosť. Príjemný film, pekné (a hlavne dobré) herečky, zaujímavý dej s otvoreným koncom.

• 14.8.2018  12:04

Stále lepšie. Jednoduchý scenár, ale skvelé rozohrané partie, herecké výkony. Kamera je úplne geniálna.

• 29.6.2018  01:47

Rozbeh fantastický. Prvá tretina ušla. To, čo sa dialo potom, bolo niečo medzi rodinným filmom a Útekom zo Sibíri. Scenáristovi začalo šibať, alebo práve došibalo, neviem, ale to čo sa dialo dve tretiny filmu - slabé, veľmi slabé. Jedno z najväčších sklamaní roku.

• 21.6.2018  00:04

Plné klišé, nič prekvapujúce... Bežný film...

• 19.6.2018  02:08
    Já, Simon (2018)

Príliš nalinkovaný návod pre málo odvážnych. Ale dobrý scenár a fajn herci.

• 12.6.2018  14:30
    Tajemství Formule 1 (TV film) (2017)

Dosť povrchné, veľmi všeobecné rozprávanie o F1. Pár zaujímavých záberov z dielní Renaultu (ale nič, čo by sme už nevideli). To aj Josef Král povie za polhodinu tréningu toľko zaujímavostí o F1, ako v celom tomto dokumente.

• 9.6.2018  03:15
    Den co den (2018)

Zvláštny film. Skoro by som povedal, že otrepaný scenár, ale nebol úplne priehľadný. Krásny film.

• 7.6.2018  03:00

V podstate remake Dannyho. A výborný. Síce otrepaný scenár, ale dobre zrežírované, výborne zahraté, aj som sa pobavil, na konci klasické prekvapenie.

• 2.6.2018  11:02
    112 - V ohrožení života (TV pořad) (2007)

Dobre strihaná relácia, vysokú úroveň jej dal od začiatku Mirek Vaňura.

• 15.5.2018  15:50

Remake Les Nuits fauves ?

• 12.5.2018  02:56

Bol to plné klišé, všetko predvídateľné. Ale bolo to skvele natočené, zrežírované a zahrané. Prvý raz mi vyšli slzy už v piatej minúte a potom ešte veľakrát počas filmu.

• 4.4.2018  22:32

Dýcha to ako jeden celok. Tie umelecké pasáže vo filme škodia, keď sú zlé, v tomto filme excelentné. Dokonca mi to nevadilo ani pri záverečnej scéne, skvele zostrihané, to čo sa odohrávalo na javisku, odohrávalo sa aj na bojisku. Daniel ako vždy skvelý, výborný aj Eddie Marsan. Výborná atmosféra 70-tych rokov, film v štýle Gideonovho meča.

• 9.3.2018  01:56

Priemerný scenár vytiahli hore vynikajúce dámy Eliška s Táňou. Nepochyboval som nikdy o hereckom umení spomenutej dvojice, no bez nich by to bol zrejme iba brak.

• 9.3.2018  01:38

Vidieť Brucea operovať srdce a na druhej strane nevedieť sa biť a ani držať pištoľ v ruke bolo celkom zábavné, ale to na dobrý film naozaj nestačí. Otrepaný scenár, žiadna hudba, proste klasické slabšie béčko.

• 3.3.2018  09:37
    Milenky - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2018)

To je nejaký hlúpy vtip, či čo?

• 2.3.2018  23:02
    Zoznamka (divadelní záznam) (2017)

V podstate to nemalo žiaden normálny ani logický koniec. Všetko ostatné veľmi dobré. Ivan skvelý.

• 9.2.2018  03:21

Veľké sklamanie. Dokumentárny film o živote troch chlapcov, zakončený 5-minútovou akciou (áno, super akciou, to musím uznať). A to je všetko. Päť dobrých minút v 93 minútovom filme je príšerne málo...

• 8.2.2018  02:47

Videl som v živote veľa filmov a v mnohých, ktoré sa erotiky netýkali boli predsa len nejaké vzrušujúce scény. Stokrát vzrušujúcejšie ako v tomto divnom americkom tryptichu. Odhliadnuc od týchto doslova hlúpych a naozaj trápnych scén, to bola kriminálka na nedeľné popoludnie so stupídnym vyšetrovaním, odhalením... No a naozaj najväčšou hlúposťou scenára boli tie úplné somariny, ktoré preberali, akoby šlo o 3. svetovú vojnu.

• 2.2.2018  02:56

Film, ktorý je úplne iný, ako ho vidíme v traileri, má úplne inú filozofiu, žiadna komédia (aj keď vtipný je dosť). Veľmi zaujímavý zvrat filmu do úplne inej línie, ako môže človek z upútaviek očakávať. Ale som spokojný. Výborné výkony, dobrý scenár a aj trochu patetické posolstvo, ale dávkované s mierou.

• 31.1.2018  02:04

Mal som problém udržať citovú líniu filmu. Skákalo to ako v cirkuse, tak som sa sústredil iba na prežívanie jednotlivých postáv. Vystavané boli fajn, dialógy prijateľné, no unavovalo to. Mohlo to mať o polhodinu menej a bolo by to o triedu lepšie. Napriek tomu hodnotím nie úplne zaslúženými 4*, ale Michelle a Mark boli skvelí. Nehovoriac o starom lakomom Plummerovi :)

• 23.1.2018  02:47

Všetko predvídateľné, žiaden nový zlomový/šokový prvok film nemal. Liam štandardne super, v podstate som dal 3 hviezdy iba za jeho výkon. Scenár slabý, veľmi priestrelný, toľko nelogiky je aj na 300časťový Dallas veľa.

• 16.1.2018  23:04

Impozantné, dokonalé,. geniálne... Výkon Garyho Oldmana je bezpochyby to najlepšie čo vo svetovej kinematografii existuje za celú jej dobu. Nikdy nebol Oscar za hlavnú mužskú úlohu tak jasný. Pre mňa najlepší herecký výkon spolu s Tomom Hanksom vo Forrestovi.

• 6.1.2018  13:54

Umelecké časti filmu prevýšili samotný príbeh. Pekný soundtrack, ale veľmi sa mi páčila kamera, širokouhlá bez efektu. Oba hlavné postavy patria k dnešnej hereckej špičke (nemyslím marketingovo, ale skutočne herecky).

• 1.1.2018  22:35

Impozantné... krásny muzikál, piesne lepšie ako príbeh (hoci aj ten bol skvelý). Hugh si splnil sen a je to na ňom vidieť.

• 30.12.2017  02:50

Pointa pekná, herci tiež, ale zvrat očakávaný, príliš dlhé. To ani nebola komédia, skôr taký lepší rodinný film, kde som sa občas zasmial - ale to na tom filme podľa mňa priorita nebola.

• 27.12.2017  00:52

Emócie ustávajú ku koncu, keď ide k nahému predvedeniu zákroku. Pre mňa celkom zbytočné detaily, ale film ako taký držal pokope a vyznel skvele.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13