De Large

homepage

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 9.2.2018  03:21

Veľké sklamanie. Dokumentárny film o živote troch chlapcov, zakončený 5-minútovou akciou (áno, super akciou, to musím uznať). A to je všetko. Päť dobrých minút v 93 minútovom filme je príšerne málo...

• 8.2.2018  02:47

Videl som v živote veľa filmov a v mnohých, ktoré sa erotiky netýkali boli predsa len nejaké vzrušujúce scény. Stokrát vzrušujúcejšie ako v tomto divnom americkom tryptichu. Odhliadnuc od týchto doslova hlúpych a naozaj trápnych scén, to bola kriminálka na nedeľné popoludnie so stupídnym vyšetrovaním, odhalením... No a naozaj najväčšou hlúposťou scenára boli tie úplné somariny, ktoré preberali, akoby šlo o 3. svetovú vojnu.

• 2.2.2018  02:56

Film, ktorý je úplne iný, ako ho vidíme v traileri, má úplne inú filozofiu, žiadna komédia (aj keď vtipný je dosť). Veľmi zaujímavý zvrat filmu do úplne inej línie, ako môže človek z upútaviek očakávať. Ale som spokojný. Výborné výkony, dobrý scenár a aj trochu patetické posolstvo, ale dávkované s mierou.

• 31.1.2018  02:04

Mal som problém udržať citovú líniu filmu. Skákalo to ako v cirkuse, tak som sa sústredil iba na prežívanie jednotlivých postáv. Vystavané boli fajn, dialógy prijateľné, no unavovalo to. Mohlo to mať o polhodinu menej a bolo by to o triedu lepšie. Napriek tomu hodnotím nie úplne zaslúženými 4*, ale Michelle a Mark boli skvelí. Nehovoriac o starom lakomom Plummerovi :)

• 23.1.2018  02:47

Všetko predvídateľné, žiaden nový zlomový/šokový prvok film nemal. Liam štandardne super, v podstate som dal 3 hviezdy iba za jeho výkon. Scenár slabý, veľmi priestrelný, toľko nelogiky je aj na 300časťový Dallas veľa.

• 16.1.2018  23:04

Impozantné, dokonalé,. geniálne... Výkon Garyho Oldmana je bezpochyby to najlepšie čo vo svetovej kinematografii existuje za celú jej dobu. Nikdy nebol Oscar za hlavnú mužskú úlohu tak jasný. Pre mňa najlepší herecký výkon spolu s Tomom Hanksom vo Forrestovi.

• 6.1.2018  13:54

Umelecké časti filmu prevýšili samotný príbeh. Pekný soundtrack, ale veľmi sa mi páčila kamera, širokouhlá bez efektu. Oba hlavné postavy patria k dnešnej hereckej špičke (nemyslím marketingovo, ale skutočne herecky).

• 1.1.2018  22:35

Impozantné... krásny muzikál, piesne lepšie ako príbeh (hoci aj ten bol skvelý). Hugh si splnil sen a je to na ňom vidieť.

• 30.12.2017  02:50

Pointa pekná, herci tiež, ale zvrat očakávaný, príliš dlhé. To ani nebola komédia, skôr taký lepší rodinný film, kde som sa občas zasmial - ale to na tom filme podľa mňa priorita nebola.

• 27.12.2017  00:52

Emócie ustávajú ku koncu, keď ide k nahému predvedeniu zákroku. Pre mňa celkom zbytočné detaily, ale film ako taký držal pokope a vyznel skvele.

• 26.12.2017  10:40

Výborní Kenneth, príbeh, hudba... Konečne zmena (niežeby musela byť) v hlavnej postave a skutočný zásah. Pri Kennethovi sa máme na čo tešiť, divadelnú kvalite premietol na plátno, hoci to ostalo (našťastie) skôr divadlom.

• 18.12.2017  22:58
    Borg/McEnroe (2017)

Minimalistická dokonalosť.

• 3.12.2017  11:43

Trochu to viazlo, nemuselo to byť tak dlhé. Nakoniec ale myšlienky zvíťazili nad samotným obsahom. Slušná francúzska komédia.

• 3.12.2017  01:13

Fantastická "Lynchovská" réžia, dokonalá "Smithova" (Eyes wide shut) kamera, diabol Keoghan, presní Colin i Nicole. V rámci žánru film desaťročia. Neskutočné oznamovacie vety bez emócií, mimika Keoghena na Oscara, záplatka - konečne niečo nové.

• 2.12.2017  01:55
    Highfive (TV pořad) (2015)

Seriózny, objektívny a zmysluplný magazín.

• 2.12.2017  01:19
    7 životů (2017)

Na moje veľké prekvapenie to nebola bezduchá akcia, ale celkom fajn film. Úplný záver trochu lacný, ale všetko ostatné dobré. Noomi je skvelá herečka.

• 25.11.2017  01:08
    Medzi nami (2016)

Úplný odpad. Totálne skreslené, subjektívne dezinformácie snažiacich sa o prvoplánovú senzáciu a pozornosť. Tá sa síce v médiách podarila, našťastie, slovenský divák už nie je tak naivný, aby každú takúto blbosť zhltol aj s navijakom.

• 23.11.2017  22:15
    Bigbít (TV seriál) (1998)

Geniálna vec pre mnoho generácií. Nadčasové dielo, 42 hodín skvelých príbehov, faktov, piesní a úžasne zachytenej atmosféry.

• 17.11.2017  23:24

Krásne jednoduché, jednoducho krásne...

• 15.11.2017  23:18

Akcia bez scenára. Nič viac, nič menej.

• 13.11.2017  01:21

O čom bol ten nezmysel?

• 11.11.2017  04:07

Stále horšie.

• 3.11.2017  02:51
    Team Thor (2016)

Môže byť :)

• 3.11.2017  02:44

Neviem čo si mám vlastne o tomto filme myslieť. Myslím, že scenáristi sa zamerali na skeče, vtipy a drísty, miesto riadneho deja a hodnotného pokračovania Thora. Niekedy som mal pocit, že pozerám Montyho. Nerozumiem, prečo autori skĺzli do až tak prehnaného vtipkovania. Pripomína mi to Jamesa Bonda, keď po Connerym prevzal žezlo Moore a z Bonda urobil cirkusanta, jeho filmy o Bondovi boli už iba trápna paródia. Thor Ragnarok má k tomu celkom dosť nakročené... Ale bavil som sa, marvelovský filmy zbožňujem. Akurát to myslím prehnali.

• 26.10.2017  00:59

Výkvet americkej debility a patetickosti...

• 24.10.2017  01:48
    matka! (2017)

Pokus o totálny extrém nevyšiel. Tie dve hviezdy za Jennifer a Javiera. Obaja skvelí, ale scenár hlúpy, film zbytočne nasilu "umelecký" a umelo mysteriózny.

• 11.10.2017  02:05

Neopozeraný námet originálnej francúzskej komédie. Držalo to úroveň ako situačná komédia i ako celok. Veľmi dobre vybratí herci, skvelý scenár. Výborne som sa zabával. Odporúčam.

• 1.10.2017  01:15

Vôbec netuším o čom ten film bol, ale dalo sa na to pozerať.

• 29.9.2017  00:49

S pôvodným filmom to má spoločné veľmi málo. Iba to, čo robia. Nič iné. Zbytočná ducharina. Sympatický herci, slabý scenár... 40 percent...

• 23.9.2017  15:01

Výborne natočené, bez minúty, ktorá by nestála za to. Verné zobrazenie skutočností, postáv na jednotku.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12