Zl0

Zl0

okres Bratislava

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 8.5.2019  15:24

Najnudnejsi film s Mikkelsenom co som videl. Ziadne napatie a nic co by uz nebolo inde.

• 21.2.2018  16:24
    Gotham (TV seriál) (2014)

Prečo 5? Neuráža to iné filmy a hry o Batmanovi ktoré mám rád. Oswald! Môžem to pozerať aj s polovičkou. A ani v jedinom okamihu som sa nenútil mať to zapnuté, len aby som to dopozeral alebo aby som zistil len čo bude ďalej. 100% zábavné. Prečo by nie 5? 'Cat woman.'

• 21.2.2018  16:17
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

Spracovanie a dialógy sú ďaleko lepšie ako dej samotný a takisto prvé cca 4 diely majú navrch pred zvyškom. Niekedy v polovici sa to nejak preklopilo z 'WTF Bomba' do 'celkom fajn' v štýlovom kabáte. Nejak proste zabili ten potenciál zábavnosti ktorý sa rozbehol v tom dome s bazénom.

• 21.2.2018  16:08
    Taboo (TV seriál) (2017)

Parádne vygradovaný seriál. Prvé diely sú ako za trest, ale stále som chcel vedieť čo bude ďalej a porozumieť tomu čo sa stalo. Oplatilo sa a posledný diely sú chuťovka, zaslúžená odmena. Vynikajúce postavy.

• 21.2.2018  16:04
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Najviac overrated seriál aký som kedy videl. Prvá séria decentná trojhviezda, druhá úplný odpad. Plno nelogickostí, hlúpych postáv. Ak takéto chyby vedome prehliadam, väčšinou aspoň kvôli sympatickým hrdinom, m či originálneho settingu. Tu nie je nič z toho. Šerif a tí traja teenageri sú ok, zvyšok mi totálne liezol na nervy.

• 25.8.2017  10:12

Atmosférou asi najbližší film k Valhalla Rising čo som videl.

• 9.1.2017  20:42
    Ben Hur (2016)

Strašne nevyrovnaný film. V sume 3 parádne akčné scény a čajíčkom o kvalite telenovely vyplnený zvyšný čas.

• 19.10.2016  00:07

Veľmi pozerateľný film plný kopy dobrých nápadov a prekvapení. Tie sú však zabité klasickou debilitou postáv a ich nelogickým jednaním. Lepšie ako 99% filmov ktorým som dal len 2* , oplatí sa to pozrieť, ale ak chytáte nervy vždy keď sa postava vo filme rozhodne pre tú najhoršiu možnosť, nepozerať! Keby v krajských mestách Slovenska boli aspoň také festivaly ako v škótskej diere na konci sveta, mal by náš turizmus ružový zajtrajšok.

• 13.2.2016  21:26

Keby som predtým nedostal info o čom je kniha a o čo tu vlastne ide, nechápal by som vôbec nič. Pri trojhodinovom filme je práve toto v kombinácii s tempom vražedná kombinácia. Takže aj keď námet je bomba, stálo veľa energie a trpezlivosti dopozerať to. Na druhú stranu spracovanie, atmosféra a ten nekonečný hnus....paráda.

• 11.2.2016  22:42

Škoda že nie som PC Principal zo South Parku vo všetkej jeho politickej korektnosti. To by som to vedel náležite okomentovať. Takto len môžem skonštatovať, že to nebol žiadny zázrak. Menej je niekedy viac. Hlavne menej záberov "Lili plače" či "Lili je zmätená". Čakal som od toho viac.

• 7.10.2015  13:56
    Bez kalhot XXL (2015)

Kým jednotka bol ešte pozerateľný film, toto je nič. Nemá to dej, nemá to nápad. Stvorené pre ženy a pár chlapov čo sa hanbia pustiť si porno, tak sa tvária že nič a čumia na toto. Ak nemáte v úmysle obdivovať mužné telá, ruky preč. Tento 'film' je LEN o tom.

• 4.9.2015  16:24

Pekné, milé, romantické, predvídateľné, pozerateľné. Ale Benjamin Button bol zaujímavejší film.

• 25.8.2015  23:15
    Final Girl (2015)

Veľmi ťažko sa to hodnotí, lebo príbeh slabota, spracovanie parádne. Páčilo sa mi ako používali svetlá a tiene, aj to že boli vždý zobrazené len dôležité postavy, zvyšok vždy nejak odstrihnutý. Herečka nič moc teda. Ale fillm sa určite oplatí vidieť, lebo niektoré scény vyzerajú fakt dobre.

• 10.8.2015  15:47
    Flákači (1995)

Ani som to nedopozeral. Násilné hranie, vtipy čo nie sú smiešne, slabota. Nechápem to vysoké hodnotenie. Crap.

• 17.6.2015  15:58
    Gauneři (1992)

Prvý dialóg skvelý. Ďalšie dva otravné. Druhýkrát by som si to pozrel jedine ak by mi nieko zaplatil. Všetci sa tam správali čudne a neprirodzene až na Madsena a Buscemiho.

• 13.6.2015  15:29

Toto bola taká sprostosť ako vo svojej dobe Nekonečný príbeh 2. Napudrovaný prúser. Tupé akože akčné scény plné svetiel, pokusov o vtip, bleskov laserov a neviemčoho. Rovno sa priznávam že som to ani nedopozeral. Keby som bol na tom v kine tak roním krvavé slzy za vyhodené peniaze a utekám zo sály.

• 25.5.2015  22:49

Nemastné, neslané, bezzubé, pozliepané dokopy z kúskov čo sa k sebe nehodia. Nevydarený pokus o štýlové rozprávanie. Nuda.

• 29.4.2015  00:53

Ten jej song bol v tej záverečnej verzii super.

• 25.3.2015  23:28

Vytriezvenie z pocitu že britské = vtipné. Toto je trápne. Silené ksichty, silený prízvuk, nasilu vykrútená huba pri snahe byť anglicky coolovejší než je vôbec možné. Tvária sa že majú srandu z Ost Bloku, ale na smiech mi skôr prišli oni. Respektíve tento film. Možno snívali že natočia ďalší Svéráz národního lovu v british kabáte, no vyšla z toho ďalšia Fontána pre Zuzanu 3. Aspoň pre mňa.

• 20.3.2015  23:31

Neviem ani čo na to napísať. Obsadenie sľubovalo veľa, ale bolo to nejaké nemastné neslané, rozťahané. Zbytočne dlhé a stále to isté dokola.

• 18.3.2015  17:09

Lepšie ako dvojka.

• 16.3.2015  19:32

Ak vás ide roztrhnúť od jedu keď sa vo filmoch ľudia správajú ako absolútni kreténi a je to evidentne naschvál, toto ani nepozerajte. Riziko infarktu. Ak by som sa snažil byť objektívny, dám 3 hviezdy, ale vzhľadom na to že ešte teraz sa vo mne búri žlč pri spomienke na tú debilitu, nechám 2. Ešte že tam bola Jennifer Aniston.

• 13.3.2015  16:42

Perfektný rozjazd a po pár minútach prudký pád do hlbín mudrovania, klišé, otrepaných stereotypov. Páčilo sa mi to kým neodišiel z Ázie. Potom sa to už nejak začalo opakovať a ten štýl filmu to nezachránil. Dúfal som že na to budem spomínať ako na ďalší príjemný oddychový film v štýle Chef, ale dopozerať toto som sa musel prinútiť.

• 10.3.2015  18:59

Je jedno či chodíte iným klopať na dvere s brožúrkami, recitujete aláhu daj vlahu niekoľkokrát denne, požierate každý týždeň oblátky alebo jasáte keď Perún zhodí z neba ohnivú sekeru tak ako ja. Tak či tak máte vy alebo niekto z rodiny niekde na polici knihu BIBLIA PRE DETI. X krát prečítanú, s kopou obrázkov a možno aj viac exemplárov. S kúlovými príbehmi na ktoré sa farárkovia mračia lebo "my fičíme na novom zákone". Každý kto ju dôverne pozná (prípadne akékoľvek iné vydanie starého zákona) sa môže na tento film vykašľať, pretože tento príbeh už má vo svojej hlave, v oveľa lepšej verzii. V tej mojej si pamätám ako sa palica mení na hada, nebehá tam decko a nesupluje horiaci ker , Mojžiš neskúša šnorchlovať a hlavne more nesimuluje odliv, ale rozostúpi sa do tvaru písmena U. A je to stokrát lepšie ako tento film. Srať na realitu, niekedy je fantázia lepšia.

• 27.2.2015  22:17

Nie som žiadny expert na herecký výkon, rozoznám tak čumenie do kamery a prehnané hranie divadelného typu ... ale Abigail Breslin čo predviedla to bola strašná slabota. Inak film dosť fajn, lebo takéto veci dosť často natočia nudnou formou spoliehajúc na to že príbeh je dostatočne zaujímavý.

• 17.2.2015  20:38
    Birdman (2014)

Most overrated movie of 2014.

• 28.1.2015  12:52

Ak chce niekto rozoberať zmysel života, má minimálne dve varianty. Jednou je pozrieť si tento film, druhá zbehnúť do krčmy na pár pív a viesť s priateľmi opilecké reči. Za to druhé sa síce človek na druhý deň hanbí, ale stále lepšie ako strata času prvou variantou. Nestojí to za to.

• 27.1.2015  22:42
    Horná Dolná (TV seriál) (2015)

Nie všetko čo sa snaží je aj vtipné. Konečne je tu ale niečo čo si robí srandu samo zo seba a z nás. Svetlý bod v dnešných časoch opičenia po sračkových seriáloch s 200 časťami. Ďaleko do dokonalosti, ale snaha sa cení. Zábavné koľko dedinských archetypov tam človek nájde. A nemusia žiť nevyhnutne na dedine ;)

• 27.1.2015  22:37

Jakubisko na tripe rezaný Burtonom. Parádna kamera, fajnové devčice, super atmoška a štýl.

• 27.1.2015  22:34
    The Guest (2014)

Pozerateľnosťou je to tak na 3*. Ale je to čistá somarina. Rozjazd ako nejaká psycho dráma, človek čaká kedy pretiahne starú, potom mladú, potom nejaké intrigy, klamstvo, odhalenie a koniec. Ale ono nie. Prepína to do módu tínedžerských filmov a zrazu cvak a je tu nepodarený akčný film. Zásahová jednotka čo ide s guľometom naháňať jedného človeka nerieši či suseda nie je na návšteve. Našťastie nebola a tak nápad rozstrieľať americký papundeklový dom sa javil ako dobrý nápad. V závere počet klišé za minútu rastie exponenciálnym tempom a lúčime sa s tichou spomienkou na Jean Claude Van Damma a Dolpha. Som samé ucho.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9