Arctic: Ledové peklo (2018)

Najnudnejsi film s Mikkelsenom co som videl. Ziadne napatie a nic co by uz nebolo inde.

Gotham (2014) (seriál)

Prečo 5? Neuráža to iné filmy a hry o Batmanovi ktoré mám rád. Oswald! Môžem to pozerať aj s polovičkou. A ani v jedinom okamihu som sa nenútil mať to zapnuté, len aby som to dopozeral alebo aby som zistil len čo bude ďalej. 100% zábavné. Prečo by nie 5? 'Cat woman.'

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Spracovanie a dialógy sú ďaleko lepšie ako dej samotný a takisto prvé cca 4 diely majú navrch pred zvyškom. Niekedy v polovici sa to nejak preklopilo z 'WTF Bomba' do 'celkom fajn' v štýlovom kabáte. Nejak proste zabili ten potenciál zábavnosti ktorý sa rozbehol v tom dome s bazénom.

Taboo (2017) (seriál)

Parádne vygradovaný seriál. Prvé diely sú ako za trest, ale stále som chcel vedieť čo bude ďalej a porozumieť tomu čo sa stalo. Oplatilo sa a posledný diely sú chuťovka, zaslúžená odmena. Vynikajúce postavy.

Stranger Things (2016) (seriál)

Najviac overrated seriál aký som kedy videl. Prvá séria decentná trojhviezda, druhá úplný odpad. Plno nelogickostí, hlúpych postáv. Ak takéto chyby vedome prehliadam, väčšinou aspoň kvôli sympatickým hrdinom, m či originálneho settingu. Tu nie je nič z toho. Šerif a tí traja teenageri sú ok, zvyšok mi totálne liezol na nervy.

Van Diemen's Land (2009)

Atmosférou asi najbližší film k Valhalla Rising čo som videl.

Ben Hur (2016)

Strašne nevyrovnaný film. V sume 3 parádne akčné scény a čajíčkom o kvalite telenovely vyplnený zvyšný čas.

Není kam utéct (2011)

Veľmi pozerateľný film plný kopy dobrých nápadov a prekvapení. Tie sú však zabité klasickou debilitou postáv a ich nelogickým jednaním. Lepšie ako 99% filmov ktorým som dal len 2* , oplatí sa to pozrieť, ale ak chytáte nervy vždy keď sa postava vo filme rozhodne pre tú najhoršiu možnosť, nepozerať! Keby v krajských mestách Slovenska boli aspoň také festivaly ako v škótskej diere na konci sveta, mal by náš turizmus ružový zajtrajšok.

Ovládací panel
5 bodů