• Thriller

Busby (2019)

Sir Matt Busby je meno, ktoré musí poznať každý futbalový fanúšik. Jeden z najväčších futbalových manažérov všetkých čias a priekopník v práci s mládežou a zaraďovaním teenagerov do sveta veľkého futbalu. Hlavne vďaka nemu je Manchester United nie len futbalový klub ale rodina pre ľudí, ktorí sú s ním spojení. A toto je dokument, kde sa dozviete viac o jeho práci, radostiach, ale aj starostiach pri výchove Busby babes.

Run the Race (2018)

Ďalšia americká propaganda náboženstva.

Kenny (2017)

Ako fanúšik MU som si dokument celkom užil. Kenny Dalglish bol fantastický hráč a určite je veľmi hrdý na to, akou legendou sa pre Livrpool FC stal. Môžeme len polemizovať o tom, čo všetko by s Liverpoolom ako manažér dokázal, ak by sa nešťastie v Hillsborough (ktoré ho evidentne poznačilo) nestalo.

The Program: Pád legendy (2015)

Pre mňa ako veľkého fanúšika cyklistiky to bolo trochu sklamanie. Veľmi málo akčných záberov a tiež som čakal, že ukážu trochu viac zo života Armstronga, hlavne z čias, keď sa ešte nevenoval cestnej cyklistike. Ale pre nezaujatého diváka veľmi slušne stvárnená pravá tvár dopingového kráľa.

Humr (2015)

Tak toto nebol vôbec film pre mňa. Veľká strata drahocenného času.

Deadpool (2016)

Nechápem prečo sa všetci nad týmto filmom tak rozplývajú. Ja som v ňom nič extra nenašiel. Pre mňa sklamanie a šedý priemer.

Táta je doma (2015)

Neviem, či to je mnou, ale vždy, keď vidím Willa Ferrella tak sa musím smiať. Ani táto komédia nie je výnimkou. Aj keď sa dej rozbieha len veľmi pomaly, druhá polovica filmu je vážne dobrá. Určite to nie je žiaden kasový trhák, ale za posledné mesiace najlepšia komédia, akú som videl.

Nebezpečné pokušení (2015)

Škoda toho Reevesa. Neskutočne amatérsky výkon. Námet ako taký je však veľmi zaujímavý.

Pixely (2015)

Ako jeden z generácie, ktorá tieto hry zažila musím vyjadriť svoje obrovské sklamanie. Tento film je Sandlerovím ďalším krokom vedľa. V poslednej dobe ich už má viac než by sa patrilo. A to jeho kariéra tak sľubne začínala. Veľmi smutné, keď sa za 106 minút človek ani raz nezasmeje.

Do You Believe? (2015)

Keď mám pravdu povedať nevedel som, čo mám od tohoto filmu čakať. Film Do You Believe ma však milo prekvapil. Myšlienka existencie, či neexistencie Boha mi občas vŕta v hlave, avšak jednoznačnú odpoveď na otázku, či Boh existuje som ešte nenašiel. Isté však je, že keby sa každý človek správal tak ako hlavní hrdinovia tohoto filmu, svet by bol oveľa krajší.