Boulderman

blázen

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 16.9.2018  00:15

Jeden z nejlepších dílů z jedné z nejlepších zemí, kterou jsem viděl!

• 16.8.2018  22:04

Ať už je pravda kdekoliv, dokument si představuji jako objektivní záležitost. Nikoliv jako komunistickou propagandu o hrdinovi. Tohle je podobná sračka jako "Uloupené Kosovo" a může to potěšit jen zamindrákované extrémisty... Jedna hvězdička za stručný životopis, toť vše

• 22.6.2018  22:11

U tohoto dokumentu jsem se normálně rozbrečel... Působivost výpovědi je snad za hranicí citového vydírání

• 9.6.2018  21:46
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

Ponechme stranou, zda je člověk rusofil nebo ne. Myslím, že rozhovory s Hitlerem nebo Bushem by vypadaly podobně. Pohled na svět očima diktátora. Proč ale to pochlebování ze strany režie?

• 17.4.2018  00:05

Bohužel. Dal jsem tomu šanci a zkusil se zbavit superlativů z původního Dědictví, ale byla to marnost nad marnost. Bolek se může snažit sebevíc, ale mizerný příběh je nezachránitelný. Robert Sedláček se na režiséra nehodí....

• 16.6.2017  00:26
    Oběť nejvyšší (TV film) (2008)

Jasný a zřejmý návod jak pěstovat svou nenávist proti rusákům

• 26.4.2017  21:49
    Terminál (2004)

Nezapomenutelné je to hlavně v perštině. Tuhle variantu jsem viděl na břehu Kaspického moře v Íránu a aniž bych rozuměl jediné slovo, líbilo se mi to :D

• 5.2.2017  21:29
    Stripy (TV seriál) (1990)

naprostý úlet, který mohl vymyslet jedině někdo na tripu. každopádně jsem to v dětství zbožňoval!

• 25.8.2016  21:44

Karel Kryl je ikona, kterou považuji za jednoho z největších osobností našich dějin. Odvaha, se kterou se byl schopen zaútočit proti zlodějům a kurvám, je až nepochopitelná. Přesto mi zpracování tohoto dokumentu vůbec nesedlo. Možná jindy a jinak

• 11.8.2016  23:07

Banda magorů....

• 1.8.2014  01:05

Po shlédnutí něčeho takového se má člověk chuť na všechno vy.rat... Ale jo, dobré to vidět... 100%

• 28.7.2014  22:37
    Štíty království českého (TV seriál) (2008)

Velmi dobrý dokumentární seriál - bohužel se sestupnou tendencí. Poslední tři díly už byly slabší. Taky mě mrzelo, že se to týkalo pouze českých hradů s občasnými výlety do Německa, ale na Moravu tvůrci nezavítali ani jednou (přitom jsou u nás k viděni skvosty jako Helfštýn, Bouzov, Pernštejn, Špilberk a mnoho dalších - třeba úchvatné "loupežnické" hrady v Jeseníkách). Přesto dám s radostí 4 hvězdy

• 1.5.2014  18:10
    Ludva (studentský film) (2012)

Kamera dobrá, ale dost slabá gramatika a když to vezmu kolem a kolem, tak to vlastně bylo o ničem. Snad příště chlapi, ale dám minimální hodnocení

• 27.3.2014  22:32

V porovnání s pozdějším dílem Záhrada mi v tomto snímku vyloženě vadilo to rozkouskování do kapitol. Záhrada byla spíše smyslová, kde děj nehrál až takovou roli. Všetko, co mám rád je film, který má podstatný děj a rušivé elementy do něj příliš nepatří. Šulík Záhradou vyzrál. Kromě toho mi byl hlavní hrdina snímku Tomáš značně nesympatický. Nakonec dávám 45%, což jsou dvě hvězdičky

• 27.1.2014  19:53
    Moje matka (2005)

Mám pocit, že jsem to probrečel snad od začátku do konce. A to jsem hrozný cynik. Tak jako tak je to filmový skvost, který mě úplně dostal. Určitě nejlepší film za posledních pár měsíců...

• 3.1.2014  19:19

Odsuzování médií ve formě téměř jako v pomeranči. Téměř jako v pomeranči. Zkoušel jsem to vidět asi 3x, ale teprve na čtrvtý jsem překonal dál než úvodní titulky. No a nakonec... mě to moc nenadchlo.

• 4.12.2013  19:38

Po shlédnutí všech dílů musím konstatovat značné zklamání. Je to zbytečně roztahané, povrchní a s vyjímkou jednoho dílu zaměřené pouze na západní frontu. Boje na balkáně, itálii nebo v asii jakoby vůbec nebyly... škoda. velmi promarněný potenciál a po prvotním nadšení musím hodnocení srazit

• 31.10.2013  13:14
    Kozoroh 1 (1977)

Hodnotím velmi dobrý nápad, ale musím dát nízké hodnocení. Film postrádá logiku, mnohdy i spád a je značně předvídatelný. Veliké zklamání a hodně nadhodnocený film

• 1.7.2013  20:55
    Království (TV seriál) (1994)

Nejvýstižnější popis nemocničního prostředí. Mohlo by se to odehrát klidně i v některé české nemocnici, pravděpodobně na psychiatrii :)

• 8.4.2013  23:28
    Bílá stuha (2009)

Velmi mrazivý film, který dává víc otázek, než odpovědí.

• 22.2.2013  23:36

Bylo mi to doporučeno, takže zde jsou dojmy: Námět a rozvinutí myšlenky jsou velmi dobré. Zpracování lehce nadprůměrné, ale ten závěr je slabý. Bohužel, jinak bych dal za plný počet....

• 12.12.2012  20:20
    Maďarský magazín (TV pořad) (2009)

obsahově dost slabé, ale poslouchat maďarštinu (i když jí skoro vůbec nerozumím) je obrovská psina....

• 25.6.2012  00:08

Kam se hrabou vražedná pole! Jedno z největších filmových překvapení poslední doby a to dost hledím, že to vzniklo za komančů. Jako soundtrack by se hodila píseň Holiday in Cambodgia od Dead Kennedys...

• 11.6.2012  21:05

ach ty muchomůrky...

• 18.4.2012  00:17

Přímočarý, jednoduchý, ale dobře natočený film, který rozhodně neurazí. Sondu do života pankáčů v socialismu si ale dovedu představit lépe.

• 5.2.2012  23:58

opět žasnu! důstojné pokračování první odysey, ale ta bude navždy jen jedna. škoda je, že i toto dílo si nevzal do režie kubrick. to bych zase navštívil vesmír, mimozemšťany a nekonečno z pohodlí svého křesla. tentokrát jsem však věděl, že to byl stále jen film :)

• 16.1.2012  17:29
    Nebe a země (1993)

Těžko komentovat, jak film působil. Za prvé mě neskutečně štval příšerný český dabing. Ani děj mě moc nenadchl. Přemýšlel jsem proč a asi jsem na to i přišel: Zatímco předchozí Stoneovy vietnamské filmy byly o příhodách američanů bylo záhodno točit z amerického pohledu, tak příběh o vietnamce tak nepůsobil. Oliver Stone vietnamec není, četa i 4. červenec jsou fantastické zážitky. Tohle měl ovšem natočit spíš nějaký asiat. Špatné to nebylo, ale myslím, že zdejší přehodnocení je neodpovídající. Chvílemi jsem se dost nudil, ale na druhou stranu jsem rád, že jsem to viděl.

• 29.12.2011  23:56

Žádný velký umělecký počin to není, ale koukatelné to je. První polovina je dosti kýčovitá, prázdná a oplzlá. V druhé části se děj docela rozjede, takže to nakonec i člověka baví. Slabé 3 hvězdičky.

• 17.12.2011  21:48

hláška za hláškou a tak tedy vybírám tu mou oblíbenou: -"čisté yorkshirské plemeno..." - "říkal jsem ti, že to není pes!"

• 9.12.2011  22:56
    Bořek stavitel (TV seriál) (1999)

Myslíte, že Bořek s Tínou spolu něco mají?

<< předchozí 1 2 3 4 5