Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Pre mňa úplne geniálny film plný humoru, akčných scien, krásnych žien a krvy. Mix viacerých žánrov od hororu cez akčný film až po komédiu. Skvelá hudba, kamera, všetko. Nemôžem nič vytknúť.

Far Cry (2008)

Tento film by ani nemal niesť meno FAR CRY, pretože od hry to ma veľmi ďaleko čo je akurat také isté je par mien a jedna scéna. Na obale DVD je pláž, palmy a film sa odohráva aj tak v ihličnatých lesoch. Príbeh sa viažu na hru asi len z jednej štvrtiny. Fanúšikovia hry by si to nemali ani pozerať!!

Warrior (2011)

Tak ako som sa vžil do filmu pri sledovaní Warriora som sa už nevžil strašne dlho. Film nabitý emóciami, láskou a odhodlanosťou. Jedna z najlepších drám aké som kedy videl.

Labyrint lží (2008)

Veľmi dobrý špionážny thriller, zo slušným obsadením a z dobrým režisérom, ktorý dobre opisuje situáciu na Strednom Východe. U mňa zabodoval na plnej čiare.

Poslední dům nalevo (2009)

Film ktorý mi dosť nahaňal hrôzu ale nie tým , že by som sa bál ale vyvolal vo mne strašne divný pocit pre ktorý som moc súcitil s rodičmi a ich dcérou. Ale film je natočený dobre a bez blbých teenegerov, ktorý niekde zablúdia a tvária sa ako sprostý. Túto je normálna slušná rodinka ktorá si prežije peklo a hneď bude bojovať a nebude len kričať a utekať.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Najlepší film s 2.svetovej vojny! Vylodenie tak dobre natočené, že to vypadalo až ako skutočné. Spielberg odviedol kus dobrej práce a patrí mu poklona všetkých filmových fanúšikov a kto si myslí, že nie tak to nieje človek. Na filme mi nevadila ani pol sekunda z nejakého záberu. Genialita!!

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Takýto akčný vojnový film sa len hocikedy nevidí, atmosféra je neopísateľná a zvuk tiež čo všetkému ostatnému pridáva na poriadnej efektivite a koniec filmu som si nemierne obľúbil. Celý film som bol len v nemom úžase a hocikedy si ho rád pozriem znova. Jeden z mála filmov čo ma baví pozerať aj niekoľko desiatok krát dookola.

Lovci pokladů (1999) (seriál)

Seriál mojej mladosti, ktorý ma neprestal baviť ani teraz. Vždy som sa tešil na koniec ako sa to všetko objasní. Proste seriály ako je tento mám strašne rád. A vždy to bude pre mňa lepšie ako väčšina seriálov čo teraz beží v TV.

Zlověstné ticho (2007)

Kvalitný horor od dobrého režiséra hororov. Po zhliadnutí mi strach nedal ani spať, pretože som sa fakt bál tých hnusných bábiek, ktoré fakt naháňajú hrôzu. Dobrý bol aj originálny námet. Takže 80%

Nepřemožitelné zlo (2005)

Solídny horor, ktorý ma dosť zaujal tou príšerou alebo ak chcete záporackou postavou, ktorá bola veľmi dobre spravená a bola nechutná :D. Páčil sa mi príbeh filmu, ktorý bol nad moje očakávania, taktiež aj herecké výkony boli dobré. Koniec bol tiež podarený, ani negatívny ani pozitívny-niečo medzi.80%