P1tr

Česko
Filmový fanoušek

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52
    • 26.4.2018  15:39

Greg Davies potvrzuje svojí výjimečnost a bezprostřednost, kdy dokáže mluvit atraktivně úplně o všem a i z těch nejmenších a nejbanálnějších věci zvládá vykřesat výbuchy smíchu. Ačkoliv se tématicky často opakuje, ve známých tématech stále naléza nové způsoby, jak pobavit a já mu to stále žeru i s navijákem a s každým dalším vystoupením tohoto komika řadím v žebříčku nejlepších stand-up komiků výš a výš.

• 26.4.2018  15:24

Upřímná romantická komedie prezentující ústřední pár bez růžových brýli servírující nám příběh ukazující vztahy takové, jaké často opravdu bývají - nevyrovnané, plné nejistoty, ale přesto srdečné. Ačkoliv příběh sám o sobě není příliš originální, forma jeho vyprávění a celkové pojetí filmu udržují diváka spolehlivě v nejistotě, zda dojde k happy endu, či ne, což je v rámci žánru velmi vzácné. Ústřední duo je výborně sehrané a věřite mu každé slovo, což filmu přidává na uvěřitelnosti. Jde o malý, nenápadný film, který se svojí délkou blíží spíše epizodě seriálu, to mu ale neubírá na trefnosti a povedenosti.

• 26.4.2018  15:20

Zajímavě vyprávěný a vystavěný snímek s famózním Geoffrey Rushem v hlavní roli uvede diváka do nadějného příběhu, který se vyvýjí napínavým a nepředvídatelným způsobem udržujícím diváky v neutuchající zvědavosti kam to celé směřuje. Nakonec se ale bohužel ukáže, že se film vydal špatnou cestou a tvůrci si vybrali z mnoha možností tu nejhorší příběhovou variantu, která působí velice prvoplánově s touhou za každou cenu překvapit a šokovat. Nefunkční a laciné zakončení ale nedokáže zakrýt předchozí řemeslnou sílu, která mě naprosto pohltila.

• 26.4.2018  15:00
    Ferdinand (2017)

Nepříliš objevný a zásadní animák, který nabízí roztomilou a atraktivní animaci, pomocí které je vyprávěn tuctový a předvídatelný příběh servírující několik povedených vtipů, ale častokrát po cestě ke konci tvůrci šlápnou vedle a ztratí tak bezmeznou diváckou důvěru. Navíc mnohdy film působí nepromyšleným dojmem, kdy je spousta příběhových prvků nastíněná a následně nedokončena, či nepochopitelně postavena na vedlejší kolej vedoucí do nikam. Ferdinand neurazí a děti jistě zaujme na jedno pokoukání, ale pro dospělé diváky to příliš není.

• 26.4.2018  14:54

První část kulminace desetiletého filmového vyprávění napříč mnoha filmy má sice k dokonalosti a úplnému naplnění očekávání dále, než jsem si přál, přesto se ale jedná o prvotřídně ukočírovaný film spojující dohromady nespočet zajímavých postav, se kterými tvůrci pracují skvostně a každá dostane svůj prostor vyniknout výrazným momentem. Vizuálně je film na špici a s tím jdou ruku v ruce prvotřídní akční scény, kterých není málo a které vás pohltí. Bohužel s příběhem je to už horší a nedočkáme se výraznějšího děje a mnohdy film působí díky mnoha dějovým liniím epizodním dojmem. Ačkoliv mě film několikrát překvapil, nedočkal jsem se přesto tolika zásadních překvapení a odkazů na minulé filmy v takové míře v jaké jsem čekal. Zamrzí také zakončení filmu, které má sice koule a nechá vás beze slov zírat na plátno s otevřenými ústy, na druhou stranu ale zanechá v oněch otevřených ústech pachuť nedokončenosti a působí až příliš jako první část dvoudílného příběhu, díky čemuž filmu chybí uspokojivá kompletnost. I přes všechny výtky je ale Infinity War velmi solidním naplněním snů všech fanoušků, který ve většině aspektů servíruje slibované věci a to sebevědomým způsobem, který dá na výtky částečně zapomenout.

• 4.4.2018  11:40
    Méďa 2 (2015)

Druhý Méďa již nešlape tak hladce jako jednička a ztrácí moment překvapení, ale stále jde o velmi povedenou přisprostlou komedii, která má své kouzlo. Humor se tu v některých momentech po předchůdci recykluje, ale jde spíše o uctivé odkazování, než líné opisování a ve většině momentů přichází tvůrci s novou dávkou povedeného humoru. Největší chybou tohoto snímku je jeho snaha mít určité poselství a tak se v rámci hlavní dějové linie dostaví několik vážnějších momentů, které k takovémuto snímku prostě nepasují a zbytečně brzdí příval vtipů. Naštěstí takových chvil není přehnaně mnoho a humoru je dostatek a povětšinou funguje spolehlivě, což děla z Médi 2 povedené pokračování.

• 4.4.2018  11:36
    Sousedi (2014)

Sousedi prezentují tvorbu Setha Rogena v nejčistší podobě. Pološílené postavy, drogy, ujeté situace a sprosté vtipy, to vše najdete v této komedii a to vše vás bude spolehlivě po celou dobu rozesmívat. Tvůrci z vybraného tématu těží maximum a dostává se nám díky tomu spousty více či méně předvídatelných situací, které dokáží rozesmát nahlas. Dočkáme se jednorázových vtipů i pár running gagů a drtivá většina humoru zde funguje, za což vedle scénáře musíme poděkovat talentovanému a oddanému obsazení. Sousedi nejsou novou komediální klasikou, kterou si budete pouštět pravidelně dokola, ale dokáží velmi spolehlivě a upřímně pobavit.

• 3.4.2018  22:39

Objektivně je Mortdecai nepříliš dobrým snímkem, ale z nějakého zvráceného důvodu na mě oproti všem předpokladům celkem zafungoval. Jeho ujetost je poměrně nakažlivá a sympatická a ačkoliv humor netěží z této crazy polohy zdaleka tolik, kolik by mohl a měl, samotná atmosféra je příjemná. Herci, zejména Paul Bettany, se do svých rolí ponořili naplno a vyloženě baví. Nicméně veškerou snahu a plusy tahá ke dnu slabší frekvence a kvalita humoru a nepříliš zajímavý příběh. Mortdecai mohl být skvělou komedií, místo toho je ale pouze neurážlivým průměrem, který občas dokáže rozesmát.

• 3.4.2018  22:35
    Results (2015)

Neobjevná romantická komedie, která zaujme především kvalitním obsazením, které nepříliš zajímavému materiálu dělá medvědí službu a svými výkony ho zatraktivňuje více, než by si zasloužil. Tvůrci se evidentně snažili o lehce netradiční příběh jako ze života, ale ve svém záměru nebyli zcela úspěšní a film je často těžce uvěřitelný a jednotlivé situace působí celkem uměle. Snímek rozhodně neurazí, ale ani nepotěší a nepřináší nic, co bychom už neviděli mnohokrát někde jinde a lépe.

• 3.4.2018  22:28
    MovieZone Live! (TV pořad) (2010)

Nezajímavý a zbytečný pořad, který sází pouze na moderátorské osobnosti populárního tuzemského filmového webu, ale kromě jejích účasti příliš dalších lákadel nenabízí. Obsažené informace jsou zastaralé a každý filmový fanda si je přečte na internetu o mnoho dní dříve a jelikož komentáře zúčastněných příliš obohacující nejsou, nemá MZ Live příliš čím zaujmout. Moderátorské výkony jsou navíc celkem líné a o nějaké profesionalitě nemůže být řeč. To někdy může být k dobru věci, ale struktura, obsah i vzhled pořadu jsou amatérské v tom špatném slova smyslu, kdy působí značně improvizovaně, jako by tvůrci spoléhali, že to prostě nějak utáhnou bez přípravy. A tento přístup je bohužel hodně vidět a ačkoliv mám web MovieZone rád, jejich pořad nemám potřebu sledovat.

• 3.4.2018  22:24

Hitchcock potvrzuje svojí schopnost vytvořit u svých snímků vtahující atmosféru a tentokrát také ukázal, že se dokáže prosadit i mimo hororový žánr. Na sever severozápadní linkou je zajímavým a napínavým thrillerem, který krásně vypadá a kromě napětí boduje také ústřední chemií mezi hlavními postavami. Příběh není příliš překvapující, ale sympaticky a plynule se sune vpřed a dokáže poctivě zabavit. I přes formální profesionalitu má snímek pár slabších momentů a v některých chvílích se tempo příliš rozmělní a děj se v takových chvílích zbytečně vleče a ztrácí na atraktivitě. Až na těchto pár chvil jde ale o silně nadprůměrný snímek, který ani po letech neztratil nic ze svých kvalit.

• 3.4.2018  22:16

Jon Schnepp potvrzuje svojí roli populárního internetového nerda a podíval se na zub nedokončenému snímku o Supermanovi, který měl mít na starosti Tim Burton a hlavní roli měl ztvárnit Nicolas Cage, opakuji, Supermanem měl být Nicolas Cage! Téma je samo o sobě velice zajímavé a režisér dodává filmu dobrým zpracováním ještě další stupeň atraktivity a podařilo se mu k participaci přemluvit většinu důležitých postav projektu a rozhovory s nimi jsou nabité důležitými informacemi a zajímavými historkami. The Death of "Superman Lives": What Happened? není dokumentem vhodným pouze pro fanoušky komiksů, ale pro všechny diváky, které zajímá, jak netradičně může také probíhat tvorba Hollywoodského projektu, který má všechny předpoklady uspět, ale nakonec se tak nestane.

• 3.4.2018  22:11

Výborná tuzemská komedie, která působí, jako by byla natočena v jiné zemi, neboť zpracovává zajímavý, originální koncept zodpovědným a netradičním způsobem plným kvalitního humoru. Největší z Čechů je skvělým snímkem, na který je radost pohledět a který ani na chvilku neztratí na kvalitě a vaší pozornosti. Robert Sedláček se tímto filmem v mých očích pasoval na jednoho z nejzajímavějších našich režisérů současnosti a budu si muset doplnit vzdělání zbytkem jeho tvorby. Kromě samotného příběhu a formy snímku režisér šikovně pracuje také s kvalitním obsazením, které jen umocňuje radost ze sledování tohoto snímku.

• 31.3.2018  23:37

Solidní adaptace skvělé knihy, ve které se filmovým tvůrcům daří udržet základní myšlenky a celkem i atmosféru předlohy. Tvůrci pojmuli v mnoha ohledech zadaptování knihy velice volně a spousta prvků je více či méně výrazněji upravena, což by normálně čtenáře odradilo, ale v tomto případě je mnoho změn oproti knize k lepšímu a několik původních anticinematických prvků bylo pro velké plátno šikovně zatraktivněno. Ačkoliv filmaři dělají co mohou, nedaří se jim navodit stejné kouzlo jako u knihy, která přecijenom mohla jít více do detailů a vedle virtuálního OASIS nám nabídla barvitější a zajímavější vykreslení reálného světa. V tomto ohledu Spielbergova verze těžce zaostává a scény mimo virtuální realitu jsou velice nezajímavé, osekané a často působí velmi lacině, díky čemuž nefunguje emoční napojení na postavy a je vám pak celkem jedno, co se s nimi děje. Tento neduh vynahrazuje výborná linie odehrávající se v OASIS nabízející jedno vizuální pozlátko za druhým a také díky hledání easter eggů nedá tato část vašim očím odpočinout. Bohužel díky nudnějším scénám mimo OASIS a i pár slabším okamžikům přímo ve hře ztrácí snímek často tempo a někdy se celkem vleče. A právě ony nefunkční scény v realitě mají za následek, že je ve výsledku Ready Player One celkem pohodovým a nenáročným dobdrodužstvím, které si ale užijete jen zčásti a nikdy vás naplno nepohltí a jde tak o poměrně prázdný biják, který mimo vizuálně nabitých scén příliš nezaujme. Pomrknutí na fanoušky popkultury je tu stále hodně, ale přesto i tato část působí oproti knize ošizeně a také díky částečnému odprostění od tohoto aspektu film nedokáže zaujmout tolik, jako kniha. Spielberg se nemá příliš za co stydět, neboť je RPO stále solidní zábava, jen je bohužel nevyrovnaná a na předlohu ve spoustě aspektech ztrácí. Za shlédnutí na velkém plátně to ale rozhodně stojí.

• 31.3.2018  23:25
    Love - Série 3 (série) (2018)

Téměř dokonalé zakončení velmi povedeného seriálu, který i ve třetí sérii pokračuje ve zlepšování a svojí formuli vypiloval do špičkové podoby. Vztahy a životy postav se vyvíjejí logickým a atraktivním směrem a je radost sledovat, že se většině z nich tentokrát obrací život k lepšímu. I když jsem si myslel, že o charakterech po dvou sériích víme vše, přináší nám přesto třetí řada mnoho nečekaných okamžiků, které nejdříve zaskočí, ale následně do děje hezky zapadnou a šikovně upravují vztahovou dynamiku. Až na nedořešení jednoho příběhového prvku je třetí série velmi kvalitním a důstojným rozloučením s hrstkou sympatických postav a musím říct, že mi budou velmi chybět.

• 31.3.2018  22:55
    The Titan (2018)

Neskutečně nezajímavě napsaný a ještě hůře natočený film, který naprosto nevhodně zpracovává nadějnou premisu a utápí jí v béčkovém, či možná dokonce i céčkovém zpracování, které se nikdy pořádně nerozjede a čím blíže ke konci, tím směšněji působí. Film má jen lehce přes hodinu a půl a i tak dokáže rychle začít nudit, neboť příběh je velmi řídký a vpřed se posouvá šnečím tempem, které umocňuje nevýrazná a repetitivní hudba. Párkrát tvůrci naznačí zajímavý vývoj, ale potenciál je vždy následně ihned zazděn špatnou volbou a často jsem měl pocit, že dospělý člověk vymyslel dějové východisko a exekuci pak přenechal desetiletému dítěti. Film působí velmi amatérsky a režisér svou práci vůbec nezvládl a dal dohromady vizuálně i dějově laciný film, který žádné aspekty nezkoumá dostatečně detailně a tak jsou sci-fi část i romantická/rodinná linka zpracovány pouze povrchně a nic zajímavého nenabidnou. The Titan je směšným pokusem o seriózní dílo, jehož ambice jsou poměrně jasné, ale ještě jasnější je neúspěšnost v jejich naplňování. Snímek, ve kterém nově vyvinutí Titáni vypadají jako Lebkouni zkrátka nelze brát vážně.

• 31.3.2018  21:59

Chytlavá sbírka deseti epizod nastolující zajímavou premisu, která vás ihned vtáhne a budete s napětím sledovat odhalování zdejších záhad. Když dojde na zásadní, ústřední odhalení, přijde veliký šok a obrovská změna ve směřování a povaze seriálu. Tento krok je velmi odvážný a ne každého potěší. Mě odvaha tvůrců a jejich nápady potěšily a s radostí jsem se nechal unášet příběhem vpřed až k uspokojivému konci, který by klidně spolehlivě mohl fungovat jako zakončení celého seriálu, což by vzhledem k ohlasům na druhou sérii bylo nejspíš dobře.

• 31.3.2018  21:54
    V hlavě (2015)

Inovativní a chytrý animovaný snímek, který prezentuje emoce velmi šikovným a vizuálně zajímavým způsobem, který zaujme mladší diváky jako zábavný a barevný kousek a dospělé překvapí svojí hloubkou a často přesnou studií teenagerského chování. Snímek plynule střídá humorné pasáže s těmi dojemnými a když na emoce dojde, je to opravdu silné a slzy jsem udržel s velkým úsilím. V hlavě je jedním z nejlepších kousků od Pixaru, jaký kdy vypustili do světa, což je vysoká chvála a jasné znamení, že pokud jste tento film ještě neviděli, měli byste to velmi rychle napravit.

• 31.3.2018  21:41
    Láva (2015)

Romantický a pohodový kraťas oplývající chytlavou hudbou a ještě chytlavější pozitivitou, která je nebezpečně nakažlivá. Samotný námět by fungoval asi o něco lépe v ještě o trošku kratším formátu, neboť po chvíli už nemá příliš co nabídnout, ale díky špičkovému audiovizuálnímu zpracování lze tento nedostatek přehlédnout a užívat si tuto poetickou jízdu, která dokáže obohatit mezilidské vztahy a znám páry, které si potvrzují lásku pomocí titulní písničky tohoto kraťasu, což jen dokazuje jeho povedenost.

• 31.3.2018  21:37
    Mr. Show with Bob and David (TV pořad) (1995)

Bob Odenkirk a David Cross jsou sympatičtí a chytří komici, kteří dokáží vytvořit ujetý, ale přitom smysluplný materiál, který ve vás dokáže uzrát a svádí pak k opakovanému shlédnutí. Oba zmínění mají navíc neskutečně silnou vzájemnou chemii a dynamiku, která jen umocňuje pohodovost a příjemnost jednotlivých scének. Osvěžujícím způsobem působí struktura pořadu, kdy všechny scénky provází jisté pojítko, ať už větší, nebo menší, které utváří dojem plynulosti a celistvosti zdejšího komediálního světa. Mr. Show patří mezi nejlepší skečové pořady všech dob a žádný fanoušek kvalitního humoru by si ho neměl nechat ujít.

• 31.3.2018  21:30

Poměrně tuctový a vizuálně nezajímavý animák ze stáje DC, který ačkoliv slibuje hodně, nemá ve výsledku příliš čím zaujmout a trestuhodně mrhá špičkovými postavami, které uvrhne do nezáživného příběhu, který jim nedává příliš možností vyniknout. Samotné postavy udělají na plátně radost, ale jejich pouhá přítomnost nestačí na zakrytí dílčích nedostatků, které snímek výše než do průměru nepustí. Stále se ale jedná o milionkrát lepší Suicide Squad misi, než hraná verze od Ayera.

• 31.3.2018  21:25

Nádherná a velmi dojemná vztahovka, která přichází s netradiční premisou, ze které se snadno mohl vyklubat laciný bulící film, ale místo toho si naštěstí tvůrci dali pořádně záležet a věčné mládí hlavní postavy je zajímavým způsobem využito. Je chytlavé sledovat logické a promyšlené způsoby, jakými udržuje hlavní hrdinka své tajemství a jak emočně těžké je žít takový netradiční život. Postavy jsou sympatické a jejich vztahy jsou skvěle načrtnuté a v kombinaci s procítěným a promyšleným příběhem tvoří hlavní trumfy snímku. Do hlavní role byla ideálně obsazena Blake Lively, která své postavě dodává potřebné kouzlo a určitou pohádkovost. Věčně mladá je opravdu výživným a emotivním pokoukáním, které vás zanechá po dokoukání s úsměvem na rtech. Krása.

• 31.3.2018  20:50
    Superman 75 (TV film) (2013)

Krásná animovaná pocta prvnímu komiksovému superhrdinovi svižně prolétávající jeho historií a ukazující nám jeho esenci. Atmosféra je i na tak malé ploše ohromně citelná a pro Supermana velmi správná a audiovizuální prezentací se Snyderovi daří prezentovat titulního superhrdinu velmi chytlavě a mnohem věrněji předloze, než v jeho celovečerním Muži z oceli. Superman 75 je hezké pokoukání, které dokáže nabít pozitivní energií a chutí k puštění si nějakého Supermanského snímku, či k přečtění komiksu.

• 29.3.2018  17:59

Seriálový prequel kultovní a u nás nepříliš známé komedie svojí šíleností a svérázným humorem poctivě navazuje na filmového předchůdce a servíruje nám trošku nevyrovnaný, ale stále velmi zábavný pohled na seznámení ústředních postav. Jak je u tvůrců zvykem, mnohdy se nebudete stačit divit, s čím vším přišli a jak i sebedivnější nápady dokáží přirozeně zapracovat do děje. Wet Hot American Summer rozhodně není pro každého, ale pokud máte rádi ujetý humor, či jste fanoušky původního filmu, pak nemůžete s tímto kouskem šlápnout vedle.

• 29.3.2018  17:53

Povedený spin-off Madagaskaru, který šlape lépe, než původní film. Jde o velmi zábavný a svižný špiónský animák, ve kterém místo tradičných tajných agentů vystupují tučňáci. Snímek je vtipný a nabízí mnoho vizuálně zajímavých a nabitých sekvencí, které solidně zaměstnají váš zrak. Podobně jako Mimoni jsou Tučňáci z Madagaskaru příjemným překvapením, které spolehlivě zabaví a povyšuje vedlejší postavy na funkční hlavní hrdiny.

• 29.3.2018  17:45

Vizuálně celkem jednoduchá, ale přesto neskutečně krásná a vtahující charakterová studie, která se soustředí mnohem více na psychiku postav, než na jejich těla, což je vzhledem k pověsti filmu poměrně překvapivé, ale po shlédnutí je jasné, že šlo o dobré rozhodnutí vydat se touto cestou. Film je překvapivě hlubokým a detailním pohledem do duše hlavního hrdiny a zobrazuje nám jeho netradiční zážitky, které odhalují a formují jeho charakter. I přes enormní stopáž nezačne příběh ani na chvilku nudit a neustále baví. Spalující touha stvrzuje Kubrickův talent a jeho univerzálnost a jde o velmi intenzivní a originální zážitek, který vám bude v hlavě ještě nějakou dobu po shlédnutí doznívat a zrát.

• 29.3.2018  17:24

Země zítřka je nakonec jiná, než jsem očekával, což byl v některých momentech trošku nepříjemný šok, ale jakmile jsem začal vnímat film jako celek, zjistil jsem, že i ve zvolené podobě má co nabídnout. Snímek je pohádkovější a příběhově prostší, než bych si přál a nežli by na základě nadějného námětu mohl být, ale jakmile jsem přistoupil na pravidla hry, dokázal jsem se do prezentovaného světa vžít a užívat si toto dobrodužství, které nakonec dokáže v mnoha momentech pozitivně překvapit a nabídnout několik zajímavých myšlenek a příběhových zákrut. Zdejší svět je vizuálně krásný a je škoda, že jsme se jím nemohli pokochat více, ale snímek dokáže nabídnout dostatek pozlátek i tak v jiných ohledech. Země zítřka je i přes chyby ojedinělým projektem, tedy originální sci-fi, kterých není nikdy dost a je potřeba si takovýchto snímků vážit, obzvláště, když se z nich vyklube pohodová, nadprůměrná zábava.

• 29.3.2018  17:07
    Peep Show (TV seriál) (2003)

Netradičně nasnímaný sitcom z pohledu první osoby titulních postav je bezednou studnicí třeskutého humoru, který někdy vychází z běžných životních situací, jindy se zase postavy dostanou do nemožných, šílených patálií, ale ať už je kontext jakýkoliv, vždy z něho tvůrci vytěží maximální srandu. Jak je již zvykem, v závěrečných sériích kvalita trošku ochabne a ne každý díl je již špička, ale i ve slabších řadách naleznete pár klenotů a ani ty horší epizody rozhodně nelze označit za špatné a působí hůře pouze díky vysoce nastavené laťce předchůdci. Peep Show je sitcom plný bizarních situací i stejně podivných postav, které vám přirostou k srdci a pobaví vás natolik, že se budete na seriál rádi koukat několikrát dokola.

• 29.3.2018  16:50

S prvními dvěma skvělými díly série se Genisys nemůže uměleckou hodnotou rovnat, ale co se týče prosté zábavnosti, udělali mi tvůrci překvapivě radost. Po negativních reakcích jsem čekal katastrofu a místo toho jsem dostal solidně odsýpající akčňák, který obzvláště na začátku funguje skvěle a ačkoliv postupem času trošku zhloupne a zahodí svůj příběhový potenciál, stále dokáže zabavit povedenými akčními scénami a výborným Arnoldem, který neztratil nic ze svého Terminátorského charizmatu. S ostatními herci už to není tak slavné a přepisováním historie série vzikne několik paradoxů a nelogických příběhových přešlapů, což by se při hlubším zamyšlení scénáristů nemuselo stát, ale i s těmito neduhy je pátý Terminátor příjemnou oddychovkou, která dokáže pobavit.

• 29.3.2018  16:43

Tom Cruise je borec a asi jediný herec svého druhu, který do svých filmů dává tělo i duši a je pro každou špatnost. Mission Impossible i v pátém díle šlape jako hodinky a ačkoliv nedisponuje vražedným tempem jako trojka, zdá se, že v ostatnich ohledech se série neustále zlepšuje a kaskadérské akční scény jsou čím dál epičtější a na atraktivitě jim přidává přímá účast Cruise. Národ grázlů je výtečným akčním bijákem, který má všechno, co je třeba - vymazlený vizuál, výborné akční scény, zajímavé postavy a solidní příběh dohromady tvořící vysoký faktor zábavy. Trošku zamrzí horší zakončení příběhu, které pustí nohu z plynu, což je sice neobvyklé a tím pádem lehce osvěžující, ale přesto si myslím, že by filmu více slušelo nabitější finále. I tak jde ale o výborný film, který by neměl uniknout nikomu, kdo má rád poctivou filmařinu a kvalitní zábavu.

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52