s0re

okres Trebišov

<< předchozí 1 2 3
    • 13.10.2018  11:01
    Nepřátelé (2017)

Hudba minimalne tak brilantna ako neprekonatelny Christian Bale!

• 3.4.2018  23:39
    Most - Série 4 (série) (2018)

B.R.I.L.L.I.A.N.T

• 2.1.2018  12:44

nebyt klisoidneho konca a tym myslim nelogicke konanie postav dal by som 4*

• 22.12.2017  13:57

+ : Kylo v lepsej forme, nebolo mu vidno tie odstavajuce satelity (usi), krasny mindfuck nakonci - : chabe suboje, zbytocne sceny a teda aj zbytocne pretiahnute, prilis vela nepotrebnej akcie, minimum hlbsieho zmyslu.. Stale ale lepsie ako 7cka, ale bohuzial aj tato cast bude patrit na smetisko dejin Star Wars.

• 3.11.2017  11:10

najlepsia marvelovka za posledne roky

• 13.8.2017  09:13
    Čára (2017)

Prijemne prekvapenie. Nechybali ani vtipne sceny, a co sa tyka zakru ako takeho, slovenska produkcia sa posuva smerom vpred. Mastalir a Libezniuk vyborni!

• 19.6.2017  20:28

Scotty Scotty, azda si sa dal na drogy? 5 rokov si mal na to aby si vybudoval nieco velke na com by Prometheus zakladal a co by Promethea vytiahlo z tienistej neistoty. Priahli sme po zodpovedani otazok, kt. nam Prometheus dal a ty si to nacisto dojebal. 3* LEN Z UCTY....

• 1.6.2017  22:47

[SPOILER!!!].......................... Velmi mi prislo luto ze Whip zomrel, to som fakt necakal, aj ked je to mozno len fake a Scheuring sa s nami len zahrava. Zaver idylicky ale epizoda ako taka velmi nadpriemerna! 5-ta hviezda za T-Bagov snap neck tej blondatej kurve! Inac Abruzzi na konci v scene vo Fox River nemal chybu, neviem preco tam dali staru scenu :D

• 6.4.2017  14:53

Velmi vydareny uvod. Uz len atmosfera Jemenu evokuje napätie. Jedine co ma mrzi je ze v slovenskom dabingu nahradila Ema Hasona (T-Bag).

• 23.3.2017  10:37
    Kopí osudu (TV film) (2010)

Vcera islo na RTVS, no neskutocna sracka. Ani sa dalej k tomu vyjadrovat nebudem.

• 9.2.2017  23:13
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

1-4 seria - 95% ### 5-6 seria - 90% ### 7-8 seria - 85% ### 9 seria - 75% ### 10 seria - 60% ### Prve serie boli jednoznacne najlepsie , ako nepopisana kniha, v 9 serii to uz zacalo pomaly mat crty telenovely ale stale to zachranovalo vela typickch BBT prvkov. Co sa tyka 10. serie tak je to taky priemer vo vseobecnosti, no v porovnani s prvymi seriami velmi slabe. Riesia sa uz viac menej len vztahy, situacii ktore ostanu v pameti cloveka je velmi malo ( z tych doterajsich 14tich casti si pametam akurat miniaturu Stephena Hawkinga), prevladaju prvky telenovely, klasicky humor upada. Je na case to zabalit Chucky.

• 5.2.2017  18:51
    Most (TV seriál) (2011)

1. seria - 90% 2. seria - 75% 3. seria - 80% 4. seria - 100% Pri druhej resp. tretej serii to uz bolo dost klukate a niektore ciny neboli ani objasnene.

• 24.1.2017  23:20

dobre spracovane, ale strasne ma stvalo miestami nelogicke konanie postav (akcia vo vlaku uplne sflaknuta - cista amatercina) a utopicky sprosty koniec - privedenie hlavneho hrdinu Carla na cestu viery. Nebyt vyborneho zaporaka (najlepsieho zo vsetkych 3 dielov) a jeho motivu siel by som s hodnotenim este nizsie.

• 19.12.2016  15:17

Urcite neporovnatelne lepsie ako SW 7, hlavne co sa tyka vyberu hercov - Orso Krennic bol vyborne obsadeny. CGI dvoch postav ktorych mena nebudem spoilovat bolo uchvatne + asi najlepsia Vaderova scena zo vsetkych dielov.

• 22.10.2016  16:22

dosť oničom slatanina, plna zbytočnych dlhych scen a samozrejme absurdnosti, o tom ako moc je vykolajena z realnej linky ani nehovorim, Tarantino nikdy nevedel mysliet do hlbky, preto si mysli, že ked sceny obrati naruby hoci uplne nelogicky tak to divak zozerie, kazdopadne davam tri hviezdy kvoli perfektnemu Waltzovi, inac nic ...

• 21.10.2016  23:56
    Colombiana (2011)

1* za sexy Zoe inac strasna sracka sprevadzana kopou nelogickymi udalostami...

• 5.10.2016  21:08
    Westworld (TV seriál) (2016)

"There is no threshold that makes us greater than the sum of our parts, no inflection point at which we become fully alive. We can't define consciousness because consciousness does not exist. Humans fancy that there's something special about the way we perceive the world, and yet we live in loops as tight and as closed as the hosts do, seldom questioning our choices, content, for the most part, to be told what to do next."

• 11.7.2016  21:58
    Bod zlomu (2015)

skvele scenerie, dych vyražajuce zabery no slaba charakteristika postav a nejasny dej, no napriek tomu stoji za pozretie pretože tento film ma niečo do seba

• 7.6.2016  16:06

aj tento krat sa mi osvedcilo to ze netreba pozerat na hodnotenie pretoze je vo vela pripadoch silno subjektivne, Singer nesklamal, sice Prvou Triedou nastavil latku vysoko no rozhodne ju prilis nepodliezol. Som spokojny, boli aj vtipne situacie(QuickSilver), ale aj situacie ktore mozno ziadali slzy (Magneto)..

• 30.5.2016  13:14
    Grimsby (2016)

v pohode ale čakal som viac humornych situacii.. bolo to take neslane , nesladke :/ na Diktatora to nema ani nahodou

• 18.5.2016  19:17

Trošku som sklamany, očakaval som z dejovej stranky viac, vlastne rozuzlenie prišlo až na samotny koniec.

• 12.2.2016  10:50

Prvu polovicu filmu som fakt netušil aka je pointa filmu, vedel som že to budu rozne psychohratky, no ked sa to začalo rozuzlovať, zostal som v nemom užase...

• 12.2.2016  00:19
    Humr (2015)

1 hviezdička za tu neskutočnu absurditu, 1 za sexy Rachel Weisz ktoru by som prašil jedna radosť aj v 45-ke a 1 za to, že si Colin nechal narasť bruch ako 50 ročny pivar

• 2.2.2016  10:53

Všimol si niekto že Tom Hardy v roli Ronnieho mal hlas velmi podobny Bane-ovi v The Dark Knight Rises? :D (Ano, viem, že je to ten isty herec), akurat original hlas Hardyho je taky aky mal za Reggieho. Inač paradny gangsta film. 5 hviezd davam hlavne za rolu Ronnieho. No proste je velmi tenka hranica medzi dokonalostou a Tomom Hardym

• 25.1.2016  17:55

Nebyť skveleho Dicapria a Hardyho + vizualna stranka filmu (za to davam 4*) , spadol by tento film len do rutinnej zaležitosti. SPOILER : Začalo sa to ako spor medzi indianmi a belosmi a to vyustilo do sporu o prežitie a pomstu medzi ludmi vo vlastnych radoch .. no čo k tomu dodať... Ale Dicaprio si toho oscara tentokrat jednoznačne vytrpel...

• 5.10.2015  22:47

Dnes som pozeral na stv 1, krasny film

• 27.9.2015  11:28

Žeby najlepši diel zo serie? Scena pod vodou bola asi najlepšia scena zo všetkych dielov (dokonca lepšia ako lezenie v Dubaji v 4. diele)

• 27.9.2015  11:25
    San Andreas (2015)

posobive no ničim vynimočne, viac ako jedenkrat by som si to asi nepozrel. 3 hviezdy len kvoli prenadhernej Alexandre Daddario

• 15.9.2015  13:46
    Drive (2011)

Sice som tento film videl už v čase jeho premiery, musim povedať že sa jedna o jeden z mala, možno jediny thriller ktoreho atmosfera je vdaka šetrnym dialogom, bezchybnej hudbe a presvedčivym hereckym vykonom jedna z najlepšich atmosfery aku kedy film daneho žanru mal.

• 5.9.2015  16:29

ak može niekto dať odpad prečo by som ja nedal 5 hviezd?? Videl som tento film ako maly a velmi sa mi pačil.

<< předchozí 1 2 3