Hra (1997)

Toto bude pre mna navzdy filmovy priklad pre aroganciu moci.  Moc korumpuje, izoluje, prinasa sociopaticke sklony a aj z tych najpriatelskych ludi vie urobit bezcitnych cynikov.  Peniaze a moc neukazuju pravy charakter, oni ho fakt kazia.  Je to chyba v nasej DNA.

Fargo - Bisquik (2024) (epizoda)

Ti ktori Fargo nepoznaju budu z finale mierne sklamani, naopak ti, ktori Fargo pojali budu spokojni.

Fargo - Season 5 (2023) (série)

Skvely navrat k povodnej paradigme Farga

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Breaking Bad & Better Call Saul Po mnohych rewatchoch je to za mna to najuzasnejsie dielo, ktore sa podarilo vyprodukovat.Komplexne az neuveritelne premeny postav, perfektny scenar, herecke obsadenie, praca s kamerou a mnoho dalsieho.Snad z nijakeho ineho diela filmoveho priemyslu mi neutkvelo v pamati tolko postav ako z tohto diela.Az neverim ze som BB odkladal niekolko rokov, kym som si to pozrel prvykrat.  Tribute video

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Emocionalne nabita, zatial najlepsia a trufam si povedal ze mozno aj celkovo najlepsia epizoda celej serie. To tu bude zase homofobnych pseudointelektualov chrlit svoje vykaly... ale mam pre vas jeden odkaz: Zomrite. Vsetci.

Fargo - Season 2 (2015) (série)

5* za perfektne napisane postavy: Mike Milligan a Hanzee Dent samozrejme herecke vykony nevynimajuc