Anka1597

Studentka

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 24.10.2014  22:13

Já jsem se prostě bavila od začátku až do konce!

• 31.10.2013  23:15
    Atlas mraků (2012)

Jestliže někdo od tohoto filmu čeká tzv. oddechovku, nedočká se. Tento úžasný mistrovský kousek si nelze pustit s tím cílem, že nemáte téměř tři hodiny co dělat a chcete zabít čas. První půl hodinu jsem se v ději ztrácela a bála se, že budu muset přistoupit k nejhoršímu možnému řešení: zaklapnout počítat a film nikdy nedokoukat. Teď si říkám, jak jsem mohla být tak hloupá a vůbec takovou myšlenku připustit. S každým novým záběr a přeskakováním mezi časoprostorem jsem skutečně tajila dech a dychtila nedočkavostí, co přijde. A Warner Bros, právě jste získali jednoho velmi náročného a kritického filmového diváka vašich filmů...

• 5.10.2013  13:48
    Nikdy se nevzdávej (TV film) (2010)

Parodie na prvotřídní film "Zaříkávač koní"?!

• 8.9.2013  18:38

NE a NE a NE!

• 8.9.2013  18:35
    Neporažení (1956)

Tento film se u mě neřadí k těm lepším v kinematografii minulého století jako např. film Atentát.

• 8.9.2013  13:04

Nemohla jsem brečet a vlastně jsem necítila vůbec žádné emoce během celého filmu - zvláštně smutný film.

• 7.9.2013  22:24

Toto musí každý vidět sám a zjistit, že film nelze komentovat jak skvělý je.

• 7.9.2013  18:59

Marně jsem doufala celý film, že se v něm odehraje něco závratného a dramatického zároveň. Byla jsem trochu zklamaná, ale na druhou stranu potěšená z kombinace Audrey Hepburn - Burt Lancaster.

• 3.9.2013  15:52

Já si nemůžu pomoct, ale pro mě se jedná o třetí nejlepší film Marie Poledňákové hned po Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. Pobavil mě, potěšil a i překvapil kombinací hereckého obsazení, proto nevidím důvod mu nedat pět hvězdiček.

• 2.9.2013  20:41

Kdyby film neskončil, tak jak skončil, dala bych mu pouze tři hvězdičky. Z hudby mi naskakovala doslova husí kůže a i přes obrazovku mě Richard Burton donutil k němu mít respekt. Film se musí brát samozřejmě trochu s rezervou, když je točený v 70. letech, ale i tak byl skvělý.

• 2.9.2013  15:43

Dlouho jsem tak úžasný western neviděla! Ze začátku jsem si říkala proč tam proboha obsadili Russella Crowa a Christiana Bala, nakonec se to ale ukázalo jako skvělá volba. Vůbec jsem netušila, co se stane během další vteřiny a takových filmů si nesmírně vážím, protože jich není mnoho.

• 2.9.2013  15:39

Rozhodovala jsme se mez třemi a čtyřmi hvězdičkami, na pět to nebylo - chyběla mi k tomu taková ta jiskra. Hudba úžasná, obsazení jak by smet a atmosféra též skvělá, ale na 3:10 vlak do Yumy a jiné westerny to nemá.

• 1.9.2013  09:18

Český film, který se pro mě stal jedním z nejhezčích a nejroztomilejších (díky Korálkovi) v naší kinematografii.

• 31.8.2013  21:38
    Černokněžník (TV film) (1997)

Trochu strašidelné na to, že se jedná o pohádku. Bartoška jako zlý černokněžník byl naprosto úžasný.

• 31.8.2013  21:37

Film mě nějak nechytl u srdce, jako jiný dramatický ať už s Kate Winslet nebo Ralphem Fiennesem. Ne že by byl špatný, to vůbec ne, ale nemělo to pro mě takovou tu jiskru.

• 31.8.2013  21:32

Kdyby film nebyl říznutý s hranými záběry, asi by to byl klasický historický (nudný) dokument. Ale takhle to mělo ten správný říz. Každopádně se siru Nicholasi Wintonovi klaním za to, co udělal.

• 31.8.2013  21:29
    Léto v Marrakeši (TV film) (2010)

Jak spolehlivě vymýt mozek? Pusťte si tento německý film, když v televizi nic nedávají.

• 31.8.2013  21:28
    Plavba snů (TV seriál) (2007)

Ano, hodně jsem se nudila, proto jsem na to koukala.

• 31.8.2013  21:26
    Přešlapy (TV seriál) (2009)

Pár dílů bylo ze začátku dost dobrých a také vtipných. Pak to sklouzlo do seriálových, nudných stereotypů a nedalo se na to koukat.

• 31.8.2013  21:24
    Proč bychom se netopili (TV seriál) (2009)

Hahaha, hihihi a pak najednou BUM a z oddechového seriálu se stane drama. Tak takhle by to jako nešlo, pánové!

• 31.8.2013  21:22
    Chvíle pravdy (divadelní záznam) (2008)

Bylo zajímavé vidět takovéto herecké spojení, ale příště už raději ne.

• 31.8.2013  21:19
    Post Bellum (TV film) (2009)

A tento příběh byl jako o čem? Na film jsem koukala z toho důvodu, protože mě zajímá Rakousko-Uhersko, ale evidentně jsem udělala chybu.

• 31.8.2013  21:17
    Kráska mezi muži (TV film) (2010)

Nevhodně vybraní partneři k Hilary Duff a naprosto nevhodně vybraná Hilary Duff do tohoto filmu, kde jsem akorát čekala, až zase otevře pusu a s prominutím vybleje nějakou další kravinu. Dvě hvězdičky pouze za okolní muže.

• 31.8.2013  21:14

Něco se tam dělo a dělo se to v České republice, ale to je tak asi všechno.

• 31.8.2013  21:12
    Haló, haló! (TV seriál) (1982)

Dost dobrá parodie na 2. světovou válku. Nikdy bych neřekla, že mě válečné období tak pobaví.

• 31.8.2013  21:10
    Sanitka (TV seriál) (1984)

Přeci jen socialistické filmy měli něco do sebe a Sanitka to dokazuje. Musím se přiznat, že u některých dílů (hlavně s Bartoškou) jsem brečela.

• 31.8.2013  21:07

Hodně velká oddechovka na kterou ale musíte koukat s dítětem.

• 31.8.2013  21:05
    Čaj u královny (divadelní záznam) (2008)

Na záznam jsem se musela podívat dvakrát abych vůbec pochopila, oč jde. Scénář mi přišel trochu moc komplikovaný. Pak mi došlo, že stačí pozorovat pouze Elišku Balzerovou, která se pro mě po této divadelní inscenaci stala PANÍ herečkou.

• 31.8.2013  21:00
    Redakce (TV seriál) (2004)

Další chabý pokus snažit se natočit český seriál. Ale oceňuji to, že se do toho vůbec pustili a dali to alespoň do neprozkoumaného seriálového prostředí - redakce.

• 31.8.2013  20:57
    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992)

Úplně v tom vidím každé novomanželé, kterým bych to povinně pouštěla, aby viděli, že se chovají naprosto stejně. I když tvrdí opak.

<< předchozí 1 2