PORTER44

okres Havlíčkův Brod

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41
    • 19.5.2019  20:13

Průměrný díl,trochu zklamání z některých hrdninů doslova troska Iron Man nebo šašci Hulk,Thor,lepší bylo když se Hulk změnil a pronesl vtipnou hlášku než rozdávat podpisy a cpát se zmrzlinou a z Thora udělali tlustýho ochlastu zklamání,akční scény ujdou.

• 19.5.2019  20:00

Hodnocení hlavně za hudební doprovod,jinak jsem se nijak nebavil,příběh Freddieho nijak nepřekvapil,dostal se nahoru a už to jelo alkohol,drogy a místo ženských chlapi a na to taky dojel,škoda ho jako zpěváka,herecké výkony průměr,hodnocení hlavně za hudební vložku jinak film vidět znovu nemusím.

• 29.4.2019  21:22

Slabý odvar série SAW ,ale nechalo se na to koukat ,pasti a smrt hráčů docela ucházející,herecké výkony ujdou.

• 29.4.2019  21:09

Koukatelný film z ledové pustiny s jedním ztroskotancem který každý den zkouší vysílat signal a chytá ryby pořád dokola než blízko od něj ztroskotá helikoptéra a přežije jen raněná žena ,pak se vydají na cestu ledovím peklem aby našli záchranu.Na film hraný jedním hercem slušný výkon.

• 29.4.2019  20:59

Strašná psychárna,příběh rodiny kde se koná oslava pak se začnou dít divné věci začne bláznit nejstarší syn ,samé hádky,mlácení psycho otce a nakonec celou rodinu postřílí .

• 29.4.2019  20:51

Hrozná slátanina,celej film z kokpitu letadla a ještě v noci,pilot furt telefonuje a jinak nic hrozná nuda.

• 28.4.2019  08:44
    Upgrade (2018)

Docela povedený sci-fi,začátek vypadal jako z jiných příběhů zabijou mu manželku a on se chce pomstít,sice to tak bylo ale trochu jiným a zvláštním způsobem se to odehrálo,objeví se drsnější akční scéna ve které mu rozřízne hubu od ucha k uchu, dobrá podívaná.

• 28.4.2019  08:32
    Skleněný (2019)

Dost psycho,postava rozpolceného McAvoye asi byla nejzajímavější,zahrál rozdvojenou osobnost docela dobře jinak spousta dost nudných míst.

• 15.4.2019  20:36

Herecké výkony dobrý,efekty nic moc bylo vidět že je to hodně umělé,na tu dobu to asi jinak nešlo.Dobrodružná podívaná s trochou napětí když se objeví indiáni.

• 12.4.2019  22:13
    Pašerák (2018)

Úžasný film na to kolik mu je let a režírovat a zároveň si střihnout hlavní roli,humorný hlášky výborný,černoch s píchlým kolem který si neví rady, skvělá scéna,drsný Clint i ve velmi pokročilém věku výborný .

• 17.2.2019  21:56
    Errementari (2017)

Hororová pohádka,kovář působí děsivě ale jen co se objeví jaký si démon s pekla uvězněný u kováře v kleci připadá to trochu humornější,závěrečná scéna z pekla docela povedená.

• 10.2.2019  21:45

Povedený western,B.Lancaster alias Valdez na útěku před místním statkářem když unese jeho ženu kterou chce vyměnit za sto dolarů,ale statkář sebere všechny své muže a začne honička na Valdeze.Nechybí spousta přestřelek,B.Lancaster předvedl skvělí výkon.

• 10.2.2019  10:04
    Aquaman (2018)

Povedená fantasy pohádka ,trošku delší a našlo se pár nudnějších míst ale dalo se to,hlavní hrdina nesmrtelný a docela vtipný,na svou cestu na záchranu světa si našel i partnerku takže nechybí i romantické scény,tisíce příšer a povedené efekty,střídání scén na zemi a ve vodě,nechybí ani závěrečná bitva.

• 6.2.2019  19:33

Nebylo to špatný,T.Selleck jako výborný střelec který je najat na zabíjení Australských domorodců ,ale všechno se naopak obrátí,nechybí jak romantické chvíle tak dramatické ,shazování domorodců ze skály bylo drsné.

• 9.1.2019  20:10
    Sloní muž (1980)

Hodně povedený,atmosféra,bizardní maska sloního muže,herecké výkony,scénář,režie ,hudba,D.Lynch se vytáhnul,A.Hopkins s J.Hurtem to skvěle zahráli povedené psycho drama.

• 9.1.2019  19:58

Nechci ten snímek nijak hatit ale nuda nuda,začátek docela dobrý ale když už byli v bance 20 min už to nudilo, pořád dokola,hádky s policajty s rukojmími,Al Pacíno tancuje před bankou jako by nic,podává si ruce s policajty ,dost zvláštní loupež,těžko uvěřit že je to podle skutečnosti,nijak jsem se nebavil.

• 6.1.2019  23:50
    Hrdá Mary (2018)

Slabý gangstersko mafiánský snímek, v hlavní roli sice nájemná vražedkyně která plní své úkoly než se jí do cesty dostane malý černošský kluk kterému kdysi zabila tátu a chce se mu odvděčit ,nakonec bude muset zničit celou mafiánskou rodinu pro kterou zabíjela,slabé herecké výkony,akční scény nic moc.

• 6.1.2019  23:31
    Halloween (2018)

Myslím že povedený remake,s některými hereckými výkony né úplně spokojenost ale J.L.Curtis to zahrála dobře vraždící scény jsou povedené a N.Castle jako M.Myers dobře vybraný a zahraný jako před 40 lety.

• 6.1.2019  23:08

Pro mě zajímaví hlavně z historického hlediska,s hereckými výkony spokojenost s některými míň P.Kříž jako Hitler špatný,Goebbels zas naopak dobře vybraný.T.Pauhofová jako Lída nebyla vůbec špatná.

• 6.1.2019  22:46

Colombo trošku jinak,ne tak zapřísáhlí detektiv jako v seriálu ,ale soukromé očko se ženskou na každém prstu,nahromadí se mu případy a k tomu spousta milenek najednou ,místy docela vtipné.

• 1.1.2019  19:43
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Nic moc,některé scény docela humorné co se týče čertů Vilhelmová-Liška, jinak nuda.

• 1.1.2019  19:34
    Alfa (2018)

Dobrodružná podívaná na jedno kouknutí dobrý,začátek se vleče a dost,než hlavní postava spadne ze skály pak je film zajímavější,přibude vlk a dobrodružná cesta domů začíná,pěkná příroda.

• 1.1.2019  19:23
    Venom (2018)

Tedy podle upoutávek jsem čekal o něco víc,T.Hardy budiš docela dobrý herecký výkon sem tam dobrá hláška,triky dobrý ale je jich pomálu,průměrný Comics.Pěkné závěrečné titulky.

• 11.11.2018  21:45

Průměrná krimi,detektiv který vyšetřuje vraždy žen a mimo to má zálibu v cyklistice, pak zabijí ženu jeho příteli z party cyklistů se kterými trénuje a jemu se nedaří odhalit vraha.Napětí skoro žádné,spíš se všechno točí kolem cyklistické party se kterou trénuje.

• 14.10.2018  08:41

Průměrná Marvelovka ,hlavní hrdina mi moc nesedl ani jeho hlášky mi nepřipadly moc vtipné,triky docela dobrý,celá budova v kufru ,sada aut v pouzdře,zvětšování zmenšování,Marvelovka víc pro dětské pokolení.

• 14.10.2018  08:16

Dojemný a na konci hodně smutný příběh,až ten konec to pro mě trochu zachránil jinak jsem se docela nudil,mám radši napínavější a akčnější příběhy a tady se nic moc nedělo,s hereckými výkony spokojenost.

• 8.10.2018  20:34

Milostné filmy moc nevyhledávám ale tenhle je jeden z těch který mě chytil,možná proto že milostných a romantických scén je ve filmu pomálu, pořád se objevují válečné scény ,objeví se i dvě vraždy a nechybí stálé napětí jestli Manech žije nebo ne.

• 7.10.2018  20:41
    Machři (2010)

Komedie se zajímavým obsazením,ale ty humorný scény některé budiš ale naopak se tam našlo dost scén které už nejsou vtipné ale spíš přehrávaný, nechutný až trapný.

• 7.10.2018  20:33

Hotel pro gangstery,podobný jako v Johnu Wickovi narozdíl od Johna Wicka je tenhle snímek slabší jak ve scénáři,hereckých výkonech tak v akci,nemocniční hotel pro gangstery který vede J.Foster s pobočníkem D.Bautistou,celý město je v hajzlu jako v očistě a nakonec to odnese i hotel.

• 7.10.2018  20:20

Povedené pokračování předchozího dílu,podobné herecké obsazení v poho,efekty výborný,objeví se i ochočený BLUE,který hlavní hrdiny zachrání,akce dobrá.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41