andrejd1

andrejd1

Thien Long Ngo

okres Sokolov

• 12.6.2018  01:08

I live, I die, I live again!

• 29.3.2018  09:04

That's f**king Chucky!

• 22.3.2018  21:26

Tell me, are you a believer?!

• 5.11.2017  19:39
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Páni. To se dětští herci tolik zlepšili nebo jen měli na castingu bratři Dufferští kliku? Naprosto fenomenální záležitost!

• 11.6.2016  14:48
    Narcos (TV seriál) (2015)

Největší překvapení roku, každým dílem chcete víc.

• 20.9.2014  16:36

Pro někoho možná příliš klišé, ale tenhle film má větší hloubku, než zprvu vypadá.

• 23.1.2013  10:23
    LOL (2012)

Původní francouzskou verzi jsem neviděl, ale je zde krásně znázorněné, jak jsou tihle američtí děti, tak rozmazlené, že to nemá už rozměry, neustále si na něco stěžují viz. scéna, kdy bratr Loly hraje na konzoli a pronese: "I hate my life.". Přitom není nic, co by v jeho životě chybělo. Po herecké stránce nejde snad nic pochválit, naprosto komerční snímek bez špetky jakékoli originality. Jednu hvězdu za to, že autoři vykreslili upřímně současnou generaci. Naprosto nesympatický snímek.

• 23.1.2013  10:15
    Klip (2012)

Snímek, který zobrazuje nejen současnou generaci Srbska. Téměř prázdné mozky s nezkrotnou touhou si bezstarostně užívat. City a vztah k rodině nulový. Dnešní generace má pomatené mozky a bohužel to dopadá tak, že se raději zřeknou vlastní rodině než-li kamarádům. Velmi působivý snímek, za mě 4.

• 21.1.2013  18:18
    Veni, vidi, vici (2009)

Jestli chcete zbytečně ztratit hodinu a půl života, tak jste na správné adrese.