Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Horor

Oblíbené filmy (10)

Jurský park

Jurský park (1993)

Když někdo řekne Jurský park tak si okamžitě vybavím, můj nejoblíbenější film Jurský park od režiséra Stevena Spielberga z roku 1993. Když bych mněl říci proč můj nejoblíbenější film je zrovna tento bylo by to asi proto, že to byl první film s dinosaury, který jsem v životě viděl. Kdybych měl říci, který z dosud natočených filmů s dinosaury byl nejlepší tak by to byly filmy určitě filmy jako Jurský park, Ztracený svět: Jurský park a taky Jurský park III. A proto bych chtěl všem kteří ještě film Jurský park neviděly, aby se na něj určitě podívali, sice je natočený v roce 1993, ale stojí zato ho zhlédnout. / režie 100% / scénář 98% / hudba 98% / herecké výkony 100% / napětí 98% / akce 97% / // celkové hodnocení 99% // (viděno: int. - stažený)

Lovci pokladů

Lovci pokladů (2004)

Film Lovci pokladů my přijde z dobrodružných filmů, kde se hledači vydávají hledat poklad za nejlepší z této série. Tento film si často pouštím, už protože je v něm zahrnuto kus dějin Spojených států amerických, a ty mám rád. Takže i proto doporučuji tento film hlavně milovníkům amerických dějin. / režie 95% / scénář 90% / hudba 70% / herecké výkony 90% / napětí 75% / akce 85% / // celkové hodnocení 90% // (viděno: int. - stažený)

Zombieland

Zombieland (2009)

Zombieland tento komedihoror je můj nejoblíbenější ze série hororových filmů, kterých sice moc neznám, ale taky si občas nějaký pustím. Já například razím heslo ,,bez hororů by nebyl přece ten život‘‘ a myslím, že mi hororový milovníci dají zapravdu. A těm, kteří film Zombieland ještě neviděli tak si ho honem sežeňte a pokochejte se zombiemi. / režie 95% / scénář 98% / hudba 75% / herecké výkony 95% / napětí 95% / akce 85% / // celkové hodnocení 95% // (viděno: int. - stažený)

Cesta do středu Země

Cesta do středu Země (2008)

Cesta do středu Země ano tento dobrodužný film natočený podle knihy Julesa Vernea mě nepřestává bavit ani po čtyřech letech od jeho premiéry. Jsem velice rád, že tento film byl vůbec natočen spolu s další Verneovkou Cesta na tajuplný ostrov 2 a doufám, že se časem dočkáme dalších natočených filmů podle předlohy Julesa Vernea. / režie 90% / scénář 95% / hudba 65% / herecké výkony 95% / napětí 50% / akce 85% / // celkové hodnocení 90% // (viděno: int. - stažený)

Bídníci

Bídníci (2012)

Na muzikály tedy moc nekoukám, vlastně skoro vůbec, tenhle film jsem si pusti jen z nudy a zvědavosti jaký film nám rok 2012 vůbec přinesl. A můžu řici, že prvních pár minut mě do děje úplně vtáhlo a vydržel jsem koukat až do úplného konce. Byl jsem i dost překvapený z toho, že tovární dělnice Fantine (Anne Hathaway) umřela už někdy v první třetině tohoto filmu. A hlavně jsem byl překvapený z toho, že si Anne Hathaway nechala ustříhnout vlasy na nějakých pár desítek minut tohoto filmu a k tomu ještě zhubla ohromných 10 kilo, tomu říkám obětovat se pro film. / režie 95% / scénář 95% / hudba 99% / herecké výkony 100% / napětí 50% / akce 15% / // celkové hodnocení 95% // (viděno: internet - EN, CZ titulky)

Hunger Games: Vražedná pomsta

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Tento díl je ve většině věcí určitě lepší než první. Lepší efekty, scénář, herecké obsazení (Philip Seymour Hoffman, Jena Malone). Je také vidět, že se herci lépe orientují v celém příběhu. Škoda jen, že samotným bojům je ve filmu dáno málo prostoru. Každopádně na další pokračování Hunger Games se těším. / režie 100% / scénář 100% / hudba 80% / herecké výkony 100% / napětí 95% / akce 85% / // celkové hodnocení 95% // (viděno: kino - EN, CZ titulky)