tewezka03

Tereza Wenzlikova

Německo

1 bod

• 29.7.2016  13:48
    Ztracený poklad Aztéků (TV film) (2008)

Jak uz tu bylo nekolikrat receno asi jediny duvod proc se na tenhle film podivat je Michael Shanks a jeho jak jinak velmi dobry vykon jinak zaujeti nic moc

• 29.10.2014  21:02

I kdyz prvni dily byli o neco lepsi ale i tento mel neco do sebe u kazde serie jsou vetsinou prvni dily nejlepsi a ty ostatni uz za moc nestoji ale podle me to u tehle serie zatim nehrozi je zajimave kolik slavnich akcnich hercu jde dat do jednoho filmu nektere na strane dobra a nektere na strane zla a obzvlast videt proti sobe Mela Gibsna proti Sylvestru Stallonovi v zavesu mladsich hercu a zaroven uz nam znamim legendam je fajn podivana

• 29.10.2014  20:53

Jedna velka herecka akcni legenda vedle druhy a samozrejme ty nejlepsi v oboru zarucuje pusobivy dojem a pro milovniky akcnaku dobrou podivanou nemuzu mluvit za vsechny ale sama za sebe rikam ze jsem mela moznost videt jeden z nejlepsich filmu

• 7.4.2014  17:57

Jak uz se tu mnohokrat zminilo tenhle film je jen o smichani filmu jako rychle a zbesile, 60 sekund atd. a navíc jen jedna pisnicka o cem to pak je jedna hvězdička za zabavnej začátek a celkem povedenej konec ale ani to ten film nemohlo zachranit

• 30.3.2014  21:02
    Charleston (1977)

Opravdu zajímavý film i když v něm není tolik bitek jako v jiných Budových filmech ale i tak je vtipný ale i tak bez Terence a rvaček to prostě není ono 70%