Molikop

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 18.1.2015  00:36
    Sucker Punch (2011)

Co to kruci bylo? Všechno a nic dohromady. Všechny epický scény smíchaný do jednoho filmu naprosto nelogicky a bezdůvodně, podaný tak monumentálně, že se na to člověk musí dokoukat do konce. A kdyby ani to nestačilo, všechny postavy jsou sexy polonahý kurvičky…tohle se prostě musí líbit všem! Jako pivo a slanina :D. Řekli si, pojďte udělat slaninu na pivě, a vznikl tenhle film….Né vážně, tohle už bylo trochu moc.

• 22.9.2014  15:38
    Atlas mraků (2012)

Nedořešené, rozpadlé, nepovedené. Jen málokdy si musím dělat časovou osu, abych si správně dokázala spojit jednotlivé scény. Přesně v půlce mě to taky přestalo bavit. V půlce, teda po hodině a půl. Kur*a, to byl ale dlouhej film! Od snímku s tak vysokým hodnocením jsem čekala mnohem víc. Krásná hudba a nádherné výtvarné zpracování, jsou sice důležité, ale není to vše, co film potřebuje.

• 22.9.2014  15:25
    Lovec trolů (2010)

Ten film je hrozně rozvleklý a nudný. Jistě, jsou tam krásní trolové a tajemná krajina, která přímo vybízí k natočení filmu, dál pak napjatá atmosféra díky kameře v ruce a myšlenka velkého dobrodružství. To všechno vám ale vydrží tak prvních 40 minut. Co dál? Nic, a to ještě další hodinu. Je to hezká snaha o napodobení filmu Blair Witch, ale stále daleko daleko od jeho kvality. Většina lidí ho hodnotí velice kladně.Třeba jej také uvidím v lepším světle po druhém shlédnutí, třeba až budu v jiném rozpoložení…ale donuťte mě se na to znovu koukat. :D

• 22.9.2014  15:01
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

Neskutečně realistické, poutavé, děsivé a zároveň zábavné. Krutá realita přelomu 19. a 20. století vás opravdu zarazí. Byty kde prostí lidé žijí, stoky tekoucí po ulicích, operační sál a zkoušení nejnovějších praktik. Krásně vyobrazené. Po pár dílech si opravdu uvědomíte, jak vděční můžete být za dobu, ve které žijeme. Rada pro začátečníky: Nejezte při sledování třešňový džem. Znechutíte si jej na hodně dlouho.

• 22.9.2014  14:38

Akční, úderné, zajímavé. Co víc si přát? Zkrátka dobrý, přímý thriller. Nesnaží se o nějaký propracovaný děj se spoustou kliček, ale i tak se filmu povedlo pár překvapivých zvratů. Trochu obyčejný, ale naprosto splnil svůj účel, pobavil a udržel mě v křesle až dokonce.

• 15.9.2014  23:44
    Pěna dní (2013)

Ten film je zhmotněním deprese samé. Né že by byl špatný, jen bych si přála, aby nikdy neexistoval.

• 15.8.2014  13:29

Santa je teda pekněj drsňák. Trochu zplácanina,ale zábavná a pěkně udělaná. Je hezký vidět tradiční postavy zas v trochu jiném světle než jen santu hodného hloupého tlusťocha, malého roztomilého velikonočního zajíčka a vílu zubničku co je vlastně jen zmenšená dáma v barokních šatech.

• 5.8.2014  12:59
    Didier (1997)

To bylo tak absurdní, až to bylo vtipný. Tak extrémně trapnou komedii už jsem dlouho neviděla. Ach ti Francouzi...

• 26.1.2014  23:45
    Samotáři (2000)

Narozdíl od všech ostatních si myslím, že od roku 2000 se do roku 2013 v česku hulilo (a hulí) až moc.

• 15.12.2013  18:03

To si děláte srandu, že to skončilo takhle debilně. Nebo spíš, že to vůbec neskončilo. Tohle je největší filmový zklamání za rok 2013. Dvě a půl hodiny koukám na film, kterej nakonec nijak nedopadne. První hodinu a půl se mrcací v tom, co v prvním díle odbyli za 30 minut, pak 20 minut bojujou, a zbylej čas berečej nad svym osudem. Díky, na další díly už se koukat nebudu.

• 18.11.2013  20:19
    Stmívání (2008)

S každým shlédnutím mi ten film přijde horší a horší, uvidím-li ho ještě někdy, asi bude ode mě permanentně ztrácet nejméně po jedné hvězdičce. Zřejmě spoléhá na to, že jsi díky ději nevšimnete všech ostatních stupidit a podivností, takže pokud jste si nevšimli poprvé, podruhé se už raději nedívejte. :D

• 17.11.2013  11:05
    Superman 2 (1980)

To je tak lacině absurdní a blbý, až je to skvělý :D

• 8.11.2013  21:55
    Časožrouti (TV film) (1995)

Časožrouti- jedno z prvních sci-fi co jsem kdy v životě viděla- a byla jsem nadšená. Možná tenhle film položil základ k tomu, že se mi sci-fi žánr tak zalíbil. Když jsem ho ale po tak dlouhé době viděla znovu, nemůžu mu bohužel dát vyšší hodnocení. Tehdy, jako na naprosto nezkušeného diváka, na mě ale působil jako neuvěřitelně zajímavý a důmyslný film se skvělým nápadem i zpracováním. Do teď si na ty žravý koule občas vzpomenu, když někdo začne trhat list časopisu :)

• 8.11.2013  15:51

Říkejte si co chcete,ale já si nového Thora rozhodně užila. Sice nedosahuje povedenosti prvního dílu, ale nezařadila bych ho mezi úplné propadáky. Vše má ale svoje ale, a tak musím říct že Bojové scény na sebe moc nenavazují. Nesourodý slet různých, více či méně, monstrózních soubojů měl vyvolávat pocit prudce akčního filmu. Jestli myslíte, že je to nutné…no, to už je asi na každém zvlášť, já bych se spokojila i s menším počtem a větší logikou. Netoužím jen po naplácaných bitvách - jedna vedle druhé. Asi bych se obešla i bez trochu nucených fórků, které se tu a tam objevili. Nicméně mě v ději nerušili (jak to tak někdy bývá) a některé mě i rozesmály. Taky mě trochu zamrzelo, (SPOILER) že na konci neodhalili okolnosti Lokiho návratu, a jen ho prostě dosadili na trůn. Každý čekal, že se tam nakonec nějak protlačí, otázka zní jak, a to se právě autoři rozhodli neřešit. (KONEC SPOILERU) Možná to opět zní jako spousta výhrad, ale dost záleží taky na celkovém pocitu, a ten je v mém případě positivní. Film mě bavil, a udržel si mou pozornost po celých 111 minut, což je v mém případě dobrý výkon :) Thor:Temný svět je podle mě pro trochu méně náročné diváky, než jsou běžní fajnšmekři na čsfd, takže se nenechte odradit kritikou četných komentářů. Kdo si užil první díl, určitě se v druhém tak hluboce nezklame.

• 4.8.2013  10:45

Jak se mohlo do tak stupidní,šílené sprácaniny zaprodat tolik dobrých herců ? Tenhle film byl zřejmě natočen jen proto, aby dokázal, že i skvělí herci mohou zabřednout v totálním propadáku.Důkaz že hromada hvězd nedělá oblohu.

• 1.7.2013  01:07

Dokonalost. Tenhle film mě každých 15 minut znovu překvapil. V jeden moment nemůžu odtrhnout oči od obrazovky a 5* má Watchmen na 100% v kapse, a za pár chvilek facepalm co mi zakrývá výhled. Explicitní sexuální scény byly doslova směšný, navíc mě vždycky trochu zaskočily přehnaně sadistické záběry uprostřed volně procházejícího příběhu. Námět je skvělý, stejně jako jeho zpracování a Snyder rozhodně vytvořil další výjimečný snímek, co se jen tak nezapomene. Jen už prosím né víc Malin Åkerman (která podezřele připomínala Ewu Farnou) a jejího přehnaného ječení, rozbíjení obrovských kovových konstrukcí pěstičkama, nafrněného úsměvu a rádoby srdceryvného pláče. Jinak můžu říct snad jen -dokonalost-. Možná to zní jako velké množství výčitek, ale všechny jsou jen zlomkem oproti mohutnému dojmu jakým na mě Watchmen zapůsobil. Uvidím ho ještě mnohokrát. Mimochodem, věta „Nejsem padouch z komiksu.“ mě dostala. Velice matoucí :D

• 27.6.2013  22:31
    Rango (2011)

Při sledování Ranga sem vypila vody víc než za poslední dva dny dohromady. Skvělá atmosféra. Hlavní chameleon je pro mě bohužel opět jeden z nesympatických hrdinů, ale i tak si aspoň ke konci udělá dobrou tvář, stejně jako celý film.

• 25.6.2013  11:54

Styl Burtonovi práce je opravdu jedinečný a vážně skvěle se hodí právě k tomuto příběhu. Zajímavý, zábavný, jemně strašidelný, ale zároveň né tak, aby ho nemohli sledovat děti. Klasická dvojice: samotářský kluk a jeho pes, kdo by odolal tomu (doslova) nerozlučnému páru? Konečně hrdinové, kterým zase budeme fandit od začátku až dokonce(na rozdíl od většiny hlavních postav z posledních Brutonovích filmů). První půlka, která byla neuvěřitelně poutavá, byla trochu sražená na kolena absurdností té druhé. Nejsem si jistá, jestli to bylo naschvál nadsazeno tak, aby se diváci zasmáli, nebo to autoři opravdu mysleli vážně. Já se každopádně nechala pobavit a přijala závěrečnou „bitvu“ spíš jako komediální prvek, než jako dramatické vyvrcholení. Řadím Frankenweenieho jako další povedený animák z rukou Tima Burtona, mezi ty nejlepší z animáků.

• 15.6.2013  23:16
    Jack a obři (2013)

Na to, že jde o film z roku 2013, má vážně otřesné animace. Příběh jistě jen pro děti. Zařadila bych to do pohádkové klasiky, a nechala ho tam spát. Nemám z toho vyloženě špatný pocit, ale znova už ho vážně vidět nemusím.

• 10.6.2013  23:23

Tenhle film mě vážně překvapil. Divím se, že není na vyšší příčce. Dokonalý námět-skvěle zpracovaný. Herci perfektně seděli ke svým rolím, a to se netýká pouze hlavních postav. Začátek je trochu zdlouhavý, ale film každou minutou nabírá gradace. Prvních 60 minut jako bych sledovala dvě hodiny, zbylých 106 jsem naopak shlédla tak za půl.Můžu jen chválit a chválit. Pokud jde o pohled na život a čas, jaký nám film ukazuje, to už asi musí každý usoudit sám, mě osobně to zas na chvíli nasadilo brouka do hlavy.

• 27.5.2013  23:40
    Červánek (TV seriál) (1999)

To je tak šílený, až je to geniální.

• 26.5.2013  16:16

Chytila jsem ho jen náhodou, ale velice mile mě překvapil. Filmy od Disney jsou poslední dobou dost dolů a málo z nich se dá vážně sledovat, tenhle vypadá na první pohled jako další tuctový škvár, ale nakonec musím říct, že je velice zábavný, s dobrým efektem kouzel (na rozdíl od všech ostatních filmů "Kouzelníci z Waverly"), a herecký výkon Seleny Gomez taky stoupá nahoru. Zkrátka a dobře, jestli nějaký film ze série Kouzelníků z Waverly, tak tenhle.

• 26.5.2013  03:06
    Hunger Games (2012)

Dobrý nápad, skvělé provedení - problém je ale v příběhu. Kdybych si před shlédnutím nepřečetla úvodní obsah, neměla bych tušení, o co v celém filmu vůbec jde. Skoro nic totiž během filmu není vysvětleno. Jinak byl ale zábavný a dobře se sledoval. Dostal by ode mě 4 * kdyby trochu domyslel děj a důvody všech událostí. Spoiler: Docela mě udivilo, když asi v půlce filmu zapomněli, že mají odpalovat salvy pokaždé, když někdo zemře. Potom, co hlavní hrdinka vyhodila do vzduchu pyramidu z jídla, zlomil jeden ze skupiny 1 a2 týmu vaz vlastnímu členovi a salva nikde. Krátce potom, Katniss poprvé někoho vlastní rukou (šípem) zabila a zas nic. Výstřel z děla se neozval, ani když zemřela africká holčička s kterou se kamarádila.

• 26.5.2013  02:49

Jeden z mála akčních filmů, u kterého jsem se vyloženě bavila. Většinou to nejsou zrovna akčňáky, co mě donutí nespustit oči z plátna ani na vteřinu, John McClane mě ale doslova přilepil k židli.

• 20.5.2013  18:58

Má skvělý námět, ale sklouzává do klasického holčičího filmu. Trochu sem si připadala jako při prvním díle Twilightu, když si on zoufá, jaká je zrůda a ona se do něj postupně zamilovává, i když ví, že NIKDY nemůžou být spolu, protože ona je krásná dívka a on jen zlá příšera s hlubokou depresí :D. Ano, je to tláskanina ale i tak sem se moc bavila.Tyhle filmy nás buchty prostě berou :)

• 25.4.2013  22:11
    Jumanji (1995)

Z dětství si to pamatuju jako neskutečnej film, teď už bych se na něj možná dívala úplně jinak, zatím pro mě ale zůstává legendou.

• 7.4.2013  20:53
    Dračí past (2009)

Vážně špatná kamera, a to hlavně v soubojových scénách. Dialogy úsměvné. Miluju filmy s dračí tématikou, tenhle mi ale nic neříká. Nevydržela jsem až do konce. (Mimochodem, vážně se mi líbí myšlenka, že lidé slouží jako dračí inkubátory :D )

• 7.4.2013  01:04

Možná je to tím, že jsem vyrůstala jako loser, ale hlavní hrdinka na mě působí hrozně nesympaticky. Jako taková ta kravička co vždycky dostane to, co chce. Jinak film je to skvělej, je nad čím přemýšlet. Jeden z mála za dlouhou dobu, co mě připoutal k židli.

• 29.3.2013  21:23

Na to, že jde o obyčejnou českou pohádku, kde nechybý ani jeden z klasických ohraných motivů, které jsme viděli už stokrát, musím uznat, že i tak to byla hezká podívaná. Herecké výkony, nebyly pod bodem mrazu tak jako obvykle, a prostředí působilo přirozeně a přesto pohádkově. I když nejsem zastáncem českých filmů, zvlášť pohádek, tahle si 4* zaslouží.

• 24.3.2013  11:59

Zbytečně zdramatizovanej. Film co si hraje na velkej snímek. Ještě bych dodala že dabing byl dokonale hroznej a hlavní herečka ošklivá jak noc.

<< předchozí 1 2