Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (10)

plakát

Život není krásný (2008) (amatérský film) 

Takový studenský extrém s pár známými tvářemi českého rapu. Když už nic jiného, člověk se alespoň zasměje.

plakát

Pee-Weeho velké dobrodružství (1985) 

Velice smutné je říct o tomto filmu, že byl natočen Timem Burtonem. Pee Wee je pro mě neuvěřitelně nesympatická postava, která se podobá Mr. Beanovi s tím rozdílem, že mluví, je to blázen a neuvěřitelný egoista. Během filmu jsem se zasmála jen dvakrát a to ve chvílí kdy Pee Wee byl jinou postavou než sám sebou - žena kriminálníka v automobilu směr Texas a recepční hotelu ve filmovém zpracování jeho "příběhu", který byl přehnanou fraškou stejně jako celý tento nudný film.

plakát

Zataženo, občas trakaře (2009) 

Taková ta příjemná animovaná komedie pro dospělé děti. Má to vše co by měla moderní pohádka mít, navíc s gastronomickou průtrží - proto pozor ombrofobové! :)

plakát

Cry-Baby (1990) 

V první řadě - HUDBA SUPER! STYL 50's SUPER! K celkovému hodnocení filmu, je to něco mezi Hříšným tancem a Pomádou. Dvě společnosti dělené na slušňáky a gaunery, kde se dá dohromady díky zajiskření a zpěvu slečna slušňačka s pěkným gaunerem J. Deppem . Rozhodně tento film mohl být natočený lépe. Byly chvíle kdy jsem se zasmála směšné situaci, ale i naopak kdy jsem si říkala, že to je přehnaně trapné. Kdyby tam bylo více vážnosti než nesmyslně přehnaného humoru, mohl to být vážně dobrý film, škoda.

plakát

Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film) 

Krásná letní rodinná komedie ve které co slovo to perla a úsměv na vaší tváři. Film, který vám nikdy neomrzí navíc momentálně s vylepšeným obrazem je ještě lepší podívanou. Jak dostat tatínka do polepšovny, bych se nebála nazvat nejlepší českou rodinou komedií...

plakát

Méďa (2012) 

Pubertální komedie, pro mě spíš smutná než vtipná. Veškerý humor je založen na sprostých a oplzlých řečech roztomile vypadajícího plyšového medvěda a jeho mozkově nevyspělého cca třicetiletého majitele.

plakát

Pomáda (1978) 

Hudba z nejpovedenější muzikálu na světě musí snad každého zvednou ze židle. Známé skladby, které si zpívají nejen dnešní generace, dokonce věřím, že si je bude zpívat ještě spousta dalších generací po nás. Z pohledu romantiky jsou Denny (John Travolta) a Sendy (Olivia Newton-John) jeden z nejslavnějších filmových párů. Chceš si zazpívat, pobavit se či romanticky povzdechnout - pusť si Pomádu.

plakát

Graffitiger (2010) (studentský film) 

Díky pražským stavbám, graffiti a malovanému tygrovi, vzniká dokonalé spojení krásy rodného města a moderního umění. Osamělí a zmatený Graffitiger na vás zapůsobí tak silně, že by jste mu šly nejraději pomoc a hned po té ho podrbali za ouškem. Tento studenský film opravdu pohladí na duši a zahřeje na srdci.

plakát

Kdo chce zabít Jessii? (1966) 

Velmi příjemné komiksové překvapení v českém režii. Olga Schoberová v roli Jessii je vystřižená sexy hrdinka z komiksů celého světa. Výkony všech herců jsou dokonalé - Dana Medřická, Jiří Sovák nebo Vladimír Menšík kdy na výzvu policisty: "Jménem zákona jste zatčeni" argumentuje: ""A vy pojedete do Chuchle!" uvede diváka do neuvěřitelného výbuchu smíchu. Jednoduše, bezvadná česká komiksová sici-fi / komedie.

Ovládací panel
3 body

Reklama

Reklama