• Reality-TV

Just for Kicks (2003)

Takýchto filmov tu už bolo dosť. Videl som ich kopu - sú milé, dobre sa pri nich oddýchne; no ale už sú divácky nezaujímavé. Keď si ho zapnete v ktorejkoľvek časti tohto diela tak pochopíte ako sa to skončí a ako sa to aj začalo. Výnimkou je posledná polhodinka, ... Inak pekný rodinný filmík - ako stvorený pre deti.

Justin Bieber: Baby (2010) (hudební videoklip)

http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4 Toto pesničkou sa hviezdna kariéra Justina Biebera začala. Napriek tomu, že jeho hudbu nepreferujem obdivujem to, ako sa dokázal z úplne obyčajného tínedžera vyšvihnúť až ďaleko. Samozrejme táto pieseň by bez Ludacrisa nebola taká slávna. :-)

Justin Bieber: Boyfriend (2012) (hudební videoklip)

http://www.youtube.com/watch?v=4GuqB1BQVr4 Myslím si, že hviezda Biebera stúpa veľmi rýchlo, napriek tomu, že väčšina ľudí nebude jeho hudbu počúvať s radosťou. Jednoducho je to spevák, ktorému polka fandí a ktorého druhá polka nenávidí.. A tento klip nebol extra zlý, ale niečo tomu chýbalo..

Kandidát (2013)

Posledné dva roky naozaj zvažujem za čo v kine vyhodím 5€. O to väčší pozor si dávam na slovenské filmy, ktoré som videl v kine asi len dva (vrátane Kandidáta). No teraz som na konci nejakým zázrakom neľutoval zaplatené vstupné, naopak. Je potrebné povedať, že aj tí slovenskí otrepaní herci dokázali zahrať výborný film, čo dáva jasnú facku kritikom, ktorí píšu, že práve kvôli nekvalitným hercom zo Slovenska sa nedá natočiť príjemný film. Vidíte - dalo! Naozaj perfektné spracovanie. Tento film bude prelomový v slovenskej kinematografii. To si zapamätajte, že som mu to predpovedal. :D 85%

Karate Kid (2010)

Naozaj perfektný film. Jackie Chan zvládol svoju úlohu skvele, Jaden Smith to zvládol taktiež bravúrne .... Videl som ho v kine :), a bol som nadšený a po konci filmu som ho mal v myšlienkach ešte dobré 2 dni. Réžia je resp. bola dobrá - zvládnutý bol aj strih a scenár. Zaslúži si to. Podľa mňa **** s prižmúrenými očkami :).

Karel Gott 70 (2009) (koncert)

Neuveriteľné! Ten chlap má 70 rokov a stále dokáže postaviť na nohy tribúny. Skvelý spevácky výkon. Ja som s Gottovým prejavom naozaj spokojný - hlas mu zostal krásne čistý a chuť koncertovať mu zjavne nechýba.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Keď sa tento film začínal ako silná dráma vedel som, že bude silným zážitkom. Potom sa začal vyvíjať ako fantasy rodinná komédia. Hoci sa žánre počas filmu menili jedna vec nie. Po celý čas bol film perfektný. Johny Depp je osobitná kategória hercov, ktorí dokážu zahrať naozaj všetko, a aj keď musím uznať, že nepatrí k mojim naj, ale tu podal perfektný výkon! No a F. Highmore sa týmto filmom preslávil. Každopádne na filme sa mi páčil aj tučko, skvelá gymnastka a chlapec, ktorý sa celý roztiahol :). No najsilnejším zážitkom bol aj tak koniec. Kto nevidel, nepochopí ...

Klan (2013) (seriál) odpad!

Nie, nie toto už je veľa aj na mňa. Po formátoch Nemsrteľní, Keby bolo keby a Pod povrchom (a to sa bavíme len o čisto jojkrárskych seriáloch z posledného roka a pol) je toto už naozaj vrchol. Seriál znova s tou istou pointou, len s vymenenými hlavnými hereckými úlohami. Tak to už človeka naozaj naštve. Pozerať celé dve hodiny tohto programu a k tomu ešte aj s reklamami bol absolútny vrchol, a seriál už nezapnem. Preto mu dávam (ako prvému slovenskému seriálu!!) odpad. (V prípade radikálneho zlepšenia zvýšim hodnotenie na jednu hviezdičku). Btw., mne sa zdajú markizácke formáty lepšie, Chlapi neplačú boli vydarenejší o mnoho! A to už je sila

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Celkom dobrý film, páči sa mi myšlienka no a samozrejme koniec - to je bomba. Skvelý nápad scenáristu. No a tie omáčky okolo toho sú nepodarené vtipy, o tom sa netreba baviť. Film tak priemerný - 65%. Teda ***. A inak Adam Sandler zahral vo filme dobre :) :DDDDDDDDD

Klukoviny Toma a Jerryho (1990) (seriál)

Je neuveriteľné ako dokážu ľudia vyrábať nové a nové časti na úspešný seriál Tom a Jerry. Veď to sa jednoducho nedá. Niekto spraví mega-úspešný seriál a teraz musia všetci opakovať s názvom! Podobné ako Sám doma. Jednoducho trápna napodobenina úspešného seriálu Tom a Jerry. Na koniec dodám vetu : Ale tvorcovia na tom zarobili :). A to je pre nich podstatné - účel tvorcov bol splnený (aspoň myslím).