• Reality-TV

Black Books (2000) (seriál)

Skvelé! toť vše.:D

Ajťáci (2006) (seriál)

Skvelý seriál. Jeden zo základných a najznámejších britských sitcomov. Veď kto by nepoznal bláznivú šéfku, ktorá nevie nič o počítačoch, "primrznutého" šéfa, a dvoch skvelých pracovníkov? Skvelý seriál, hlavne prvá séria a prvé časti ... Úplne perfektný seriál, ktorému len krôčik chýbal k plnému bodovému zisku :) 87%

Krok za krokem (1991) (seriál)

Každý diel tohto seriálu bol svojím spôsobom výnimočný. Vtipy boli vždy perfektné, herci - ktorí sa prakticky zviditeľnili v TOMTO sitcome boli bezkonkurenční, a dôvod, prečo k nemu mám takú silnú citovú väzbu je, že moja mamka mi ho stále zapínala, lebo vravela, že je poučný :).

Fenomén (2010) (pořad)

Skvelá súťaž, pri ktorej som si prevetral mozog, pravidelne ju sledujem, je skvelá :). Obdivujem skvelý Hudákov hlas a nadpriemernú inteligenciu niektorých zo súťažiacich. Skvelá súťaž, lepšiu Jednotka do éteru dať nemohla ..., preto odo mňa tri hviezdičky.

Sám doma (1990)

Skvelý film! Veď kto nevidel film o Kevinovi a o jeho vynaliezavosti? Tento film ... od prvej chvíle keď som ho videl som vedel, že to je môj najobľúbenejší film. A stalo sa. Maculay Culkin predviedol neprekonateľný výkon. Scenár bol perfektný, aj efekty :). Tento film som videl desať krát a vždy keď bude príležitosť si ho pozriem znova. No a koniec koncov na motív ktorého filmu bolo natočených 7 snímok? Vianočná klasika, bez ktorej by neboli Vianoce Vianocami.

Nekonečný příběh (1984)

Podľa mňa je tento film jeden z najlepších fantasy rozprávok sveta. Skvelé, jednoducho tomu sa nedá nič dodať.Na 84 rok sú aj skvelé efekty :). No každopádne príbeh Sebastiana a Falka zostane navždy v mojom srdci. Tento film mám veľmi rád a som schopný pozrieť si ho aj 100-krát. Viac sa k tomu sa nedá nič iná napísať len - nezabudnuteľné, neprekonateľné - perfektné

Forrest Gump (1994)

Prvýkrát som tento film videl v televízii a keď som ho dopozeral zostal som na sedačke obarený. Skvelý film, najlepší výkon kariéry Toma Hanksa, najlepší výkon režiséra Roberta Zemeckisa a podľa mňa aj najlepšia dráma na svete. Tento film sa dá pozerať aj 100 krát a stále ho človek prežíva. Neuveriteľné spracovanie, vtipy, pointa, scenár, zvuk. Na tomto filme som nenašiel žiadnu chybu. No veď oscary svedčia za všetko. P.S : Tento film vo mne vyvolal najväčší zážitok zo všetkých filmov asi aj na svete.

Tajemné příběhy (2010) (seriál)

Skvelé mám na DVD napálené všetky diely a naozaj sú všetky úžasné. Zvlášť vyzdvihujem diely : Hitler, Kráľ Artuš, Robin Hood. Gratulujem tvorcom ku geniálnemu programu, na ktorý sme všetci čakali.

Nejlepší hollywoodští režiséři (2009) (seriál)

Toto je program, na ktorý som tak dlho čakal. Jednoducho sa na to dá pozerať každý deň a dá sa nad tým zasmiať, ale hlavne priučiť. No a samozrejme - keďže som filmový fanúšik tak je to ideálne. Obdivujem tvorcov, obdivujem režisérov. Pre mňa jasných *****.