• Reality-TV

Facebookoví šílenci (2011) (TV film)

Ťažko sa mi hodnotia dokumentárne filmy a seriály. V tomto prípade je téma dobrá, týka sa modernej doby, spracovanie je nadpriemerné a vlastne tento film je celý výborný. Oceňujem aj tie "zápletky", pretože film ukázal ako sa jednotlivé prípady vyvíjali. No, ale jedna vec sa tam nehodila. Ten koniec o tom pánovi, ktorý mal pohlavné styky aj cez internet, To sa tam nehodilo a v konečnom dôsledku pri uvažovaní či dám ****, alebo ***** spomínané scénky dosť zavážili.

Geissenovi: Těžký život milionářů (2011) (pořad) odpad!

Ako sa má človek dívať na to, ako rozhadzuje nejaká rodina peniaze? Alebo na to, aké príšerné brbty robí Carmen? Či ako rozmaznávajú deti? Ale čo sa stane keď príde kríza, aj potom budú tak rozhadzovať? Program bez pointy, kto ho sleduje je na úrovni tých, ktorí v ňom účinkujú. No aby to nebol odpad odpadov našiel som si jedno pozitívum :). Je to celkom zábava pozerať sa na to, ako muž tvrdo maká a ako sa na neho žena pozerá. To je naozaj komické. Áno, máte pravdu! Takto sme dopadli.

Gnomeo & Julie (2011)

Neviem ako mám takýto film hodnotiť. Je vhodný pre najmenších, ale ja som sa nudil. No beriem to tak, že som 5-ročné dieťa, ktorého bavia len animáky a rozprávky. V takomto pohľade to bolo hneď lepšie ..., :). No aj tak to nevylepší priemer. Odo mňa ***.

Grave Encounters (2011)

Mne tento horor ani neprišiel ako profesionálne natočený. Vyzeral úplne ako amatérsky film, teda presnejšie veľmi záživný amatérsky film. Celkom milo ma prekvapil výkon Seana Rogersona a kameramana. To by som asi ocenil najviac. Atmosféra bola pri filme neskutočná, a doplňoval ju jemný odtieň krváku. Teda podľa mňa celkom podarený horor, ešte keď žijete v starom činžiaku, kdevšetko vrzgá a bývate na siedmom poschodí, teda používate výťah - nasledujúca noc bude zaujímavá. Za to vám ručím. :-). 75%.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Krásna rozprávka, ktorá odhaľuje zákulisie Paríža a pochopiteľne aj vzniku filmu ako samého :). Hugo ma presvedčil, že stále jestvujú krádne príbehy, pri ktorých si oddýchnem a dostanem sa do sveta fantázie. Krásny filmík, ktorý odporúčam každému ..., (bez ohľadu na vekovú kategóriu).

Hviezdna dráha Markízy (2011) (pořad)

Pripomenul som si pekné momenty z Markízy, a dá sa povedať že počas tohto programu som si spomenul na viacero skvelých programov, ku ktorým som sa neskôr vrátil. Nehovorím, že sa jednalo o niečo svetoborné, ale min. zaujímavé to bolo ;-)

Johnny English se vrací (2011)

Dobrý film - no je pravda, že Atkinson je len človek a tiež strane - takže už to nie je to čo bývalo. A navyše všimli ste si, že v dvojke nespravili s Johny Englisha takého blbca ako v jednotke? Asi už Rowan nemal chuť hrať niečo úplne tupé a mizerné :). Ale bolo to aj tak famózne ...,

Kto hovorí pravdu? (2011) (pořad)

Kópia úspešného programu Inkognito. Keď som si čítal na teletexte o čo ide povedal som si, že to bude o ničom. Pozrel som si to a milo ma to prekvapilo. Milý program, v ktorom sa jednoducho nájde každý divák. Bednárik a Kroner - skvelé :), Studenková klobúk dole. Pamätám sa na ňu ešte z Inkognita a je vidno, že nestratila formu. Forgáč nie je najlepšou voľbou STV, ale dobre no. Odo mňa pekné ***.

Moneyball (2011)

Tak toto bola fakt pecka ! Úplná mega-trieda športových filmov, to sa musí uznať. Urobiť športovú, životopisnú drámu to chce naozaj odvahu a o to viac oceňujem tento film. Začínam si myslieť, že Pitt už dokáže zahrať naozaj všetko, táto postava mu padla ako uliata. Tento film je úžasne spracovaný, pozeráte na neho so zatajeným dychom, čakáte čo sa stane. Každopádne máte koncepciu, ako sa skončí, ale ono to je fakt niečo nové a ÚCHVATNÉ. 85%