• Reality-TV

Sám doma 5: Vánoční loupež (2012) (TV film)

Zbytočné, trápne, hlúpe a pokrytecké pokračovanie tak úspešnej a skvelej série Home Alone. Takto zosmiešniť taký geniálny film? Prečo? 10%.

Slavnostní zahájení XXX. Letních olympijských her 2012 Londýn (2012) (pořad)

Pekné otvorenie olympijských hier. Je pekné už len tým, že atmosféra programu, ktorý ide len raz za štyri roky je o 100% vyššia. Ale mne sa nepáčilo prevedenie Londýnčanov. Jednoducho mohli to spraviť lepšie. Mne tam chýbalo také čaro, pretože je pravda, že ukážka anglickej kultúry /to s Davidom Craigom, Rowanom Atkinsonom/ bola naozaj krásna. Navyše bodka Paula McCartneyho stála za to. Ďakujem olympijskému výboru za pekné otvorenie olympijských hier s priemerným olympijským ohňom :).

SME v háji (2012) (seriál)

Keď sa na to pozeráme z "odbornej" stránky všetko je namakané. Réžia je dobrá, herci boli fakt výborný, fóry boli tiež celkom v pohode. Ale ako povedal jeden múdry pán to nestačí. Netreba spraviť všetko dokonale, treba tam dať kus srdca - bez neho to nejde. No uvidíme ako to pôjde ďalej, keď sa budem fakt NUDIŤ zapnem si to ... a ak sa vám to páči pozrite si to. Zo všetkého najviac vyzdvihnem skvelý výkon Ľuboša Kostelného. Ten mi v poslednom čase pripadá ako herecký génius. Hrá bastardov, blbcov, géniov. To dokáže málo, veľmi málo hercov.

Tady hlídám já (2012)

Ja som od tohto filmu nečakal v podstate nič.. České filmy z posledných rokov ma riadne nudia, a začína byť cítiť, že sú robené na silu. A div sa svetu na toto sa dalo pozerať! Myslím si, že film si zaslúži minimálne 50%. Je to príjemný rodinný film, ktorý nemá zberať ocenenia čo sa týka kvality..

Tak fajn (2012)

Svojim spôsobom je to príšerné. Otrasní herci, otrasné spracovanie, zbytočne napchané hviezdy, príšerný scenár. No dá sa nad tým zasmiať, a uvoľniť sa :) - a to je hlavným cieľom. No umeleckú hodnotu to nemá prakticky žiadnu, takže nemôžem dať nič iné ako * - odpad je trochu prehnaný.

Taxi (2012) (pořad)

Skvelá relácia, pri ktorom si aspoň prevetrám hlavu, program nad ktorým si zopakujem informácie aj naučím niečo nové. 20 minút pohody a oddychu - aspoň pre mňa. Jediné obrovské negatívum je pán KOČIŠ, ktorý sa mi vôbec v tejto relácii nepáči. Viem si predstaviť mnoho lepších moderátorov na tomto poste ... Ale ****.

Unesené dítě (2012) (TV film)

Oceňujem skutočné príbehy. Tento mal naozaj svoje čaro. Začal sa veľmi dobre, už keď som mal pocit, že brat skutočnej mamy Eleny je únoscom príbeh sa začal vyvíjať úplne inak. A to bolo strašné plus. Ale aj tak pri tomto filme nehodnotím to, ako bol film natočený, ale hodnotím silný príbeh. Ako dokázali bohatí pomôcť. Skvelé ****.

Vtip za stovku! (2012) (pořad)

Uvažoval som, že dám jednu hviezdičku, prípadne odpad. Ale potom som si tak povedal, že sa nad tým dá niekedy skvele zasmiať. Na druhej strane mne sa zdajú moderátori slabí a nevýrazní :(. Podobne aj gitarista, ktorý je dobrý ako hudobník, ale tie vtipy, ktoré vraví! Ich počúvanie je zbytočná strata času. No, ale takých 30% si to zaslúži, takže **.

2012 MTV Video Music Awards (2012) (pořad)

Čo mám napísať ku odovzdávaniu MTV cien? No nebolo to podľa mojich predstáv, miestami ma to až nudilo. Odovzdávanie malo až 80 minút! To je príšerne veľa ... Moderátori boli trápni, koniec koncov čo sme od nich mohli čakať ... Kde sú tie staré dobré časy keď malo odovzdávanie MTV prestíž? 40%