tommy187

tommy187

www.somrecenzista.blogspot.sk

1 4 6 8 9 10 11 následující >>
    • 10.1.2013  19:55

Dobrý film, chipmunkovia bol skvelý nápad - takže ja si myslím, že filmu sa nedá veľa vyčítať. Je to dobrý rodinný film, na ktorom sa dá zasmiať. Ale čo sa týka negatív je ich tu stále dosť :). Prvé je "príliš" veľká "trápnosť" filmu - je až v niektorých chvíľach (citovo) prekombinovaný. Nebudem ich tu všetky vymenuvávať, je to film na *** príp. **+.

• 9.1.2013  19:25
    Wasabi (2001)

Osobne mám rád Jeana Rena veľmi, ale mne sa zdá, že v tomto filme nepodal stopercentný výkon. Ale stále je nadpiemerný :). Scenár je dobrý, aj réžia. No čo sa mi na filme nepáčilo je Ryoko Hirosue nepodala dobrý výkon. Inak dobrý film - dá sa na ňom nasmiať a dá sa pozerať "pomerne" s úsmevom.

• 8.1.2013  19:44

Tento film je skvelý. Naozaj skvelá dráma a gradácia deju. Super hudba, ktorá dobre doprevádzala dej. Oceňujem aj herecký výkon Muriel Robin. Som šťastný, že táto dráma vznikla.

• 8.1.2013  19:41
    Vítejte v novém těle (TV pořad) (2011)

Dobre, že takíto ľudia majú vôbec chuť zmeniť sa a čo je ešte lepšie, že pre to niečo urobia. A táto šou im len pomôže a vráti chuť do života.

• 8.1.2013  19:29
    4 svatby (TV pořad) (2010)

Ale ako si môže nevesta užiť svadbu, keď ovplyvňovaná inými ľuďmi a nátlakom z Markízy? Úplne zlá reality šou.

• 8.1.2013  19:15

Klasika - jednoducho krásny príbeh, na ktorom sam vyrastal. Prežíval som príbeh Mauglího, aj keď som ho čítal už po desiatykrát. Jednoducho legendárny príbeh :).

• 8.1.2013  19:08
    Mesto tieňov (TV seriál) (2008)

Veľmi silné príbehy. Keď pozeráte tento seriál máte husiu kožu a skvele sa bavíte. 1. séria bola trochu akčnejšia, potom prišla druhá (od ktorej som veľa neočakával) a príjemne ma prekvapila. Hlavne posledná časť s bielym mäsom bola naozaj silným zážitkom a ešte dva dni po pozretí som rozdýchaval skutočnosť, že to čo som videl je len skrytá realita.

• 8.1.2013  19:02
    Queen Rock Montreal 1981 (koncert) (2007)

Skvelý klavír a spev Freddieho Mercuryho, skvelá gitara Briana Maya a jednoducho fantastická atmosféra. Myslím, že Queen svojim koncertom nič nepokazí :).

• 8.1.2013  18:43

Priemerný film - Mel Gibson ukázal, že nie je len taký "drsňák", ktorý hrá len v thrilleroch. Navyše samotná myšlienka filmu a scenár. Ďalšia vec, ktorá sa mi páči je, že nápad s tým - že Nick vidí myšlienky Darcy. A to je niečo nové. Je to taký priemerný film takže ***.

• 8.1.2013  18:17
    Herkules (TV seriál) (1995)

Priemerný seriál - pozeral som ho niekedy pravidelne - no dnes už si myslím, že nestojí za veľa. Kvalita je zlá, ani príbehy nie sú najlepšie spravené, ale legendy sú legendy :). Preto **.

• 7.1.2013  20:25

Celkom priemerný film, na tento sa dalo pozerať - dokonca aj s úsmevom :). Začiatok bol podľa mňa slabší, ale na konci to "grádovalo" - a filmu nahráva fakt, že bol natočený (veľmi čiastočne) podľa skutočnej udalosti.

• 7.1.2013  19:01

Celkom dobrý film, páči sa mi myšlienka no a samozrejme koniec - to je bomba. Skvelý nápad scenáristu. No a tie omáčky okolo toho sú nepodarené vtipy, o tom sa netreba baviť. Film tak priemerný - 65%. Teda ***. A inak Adam Sandler zahral vo filme dobre :) :DDDDDDDDD

• 7.1.2013  18:53
    Sekerovci (TV seriál) (2010)

No podľa mňa to je dobrý seriál - po prvom diele je to ťažké súdiť, ale mne sa zdá, že to bude úspešné. Peter Bajerčík (Tipo) je naozaj dobrý. Aj tie hlášky - sú síce dosť trápne, ale ako oddych po celom dni je to výborné. No a ak by som mohol dodám ešte, že Kemka hrá prvýkrát inteligenta :).

• 7.1.2013  10:53

Silné, skvelé a pútavé. Tak to je len pár slov, ktoré vystihujú tento film. Životopisné filmy to majú naozaj veľmi ťažké, pretože musia vystihnúť život človeka a k tomu ešte zaujať diváka - teda pridať tam niečo nové, záživné. No a to presne vyšlo tomuto dielu. Tento film bol z roku 2011 čo sa týka hereckých výkonov navyše podľa mňa najlepší. Meryl Streep bola skvelá o tom nie je pochýb, ocenili to aj Oscary a Jim Broabdent bol milým prekvapením! Dlho som mal tento film označený ako *****, ale po diele "Lincoln" tú jednu hviezdičku nechám letieť vzduchom.

• 7.1.2013  10:38
    Veštiareň (TV pořad) (2010)

Keby sa dal dať dvojnásobný odpad! dám ho - pretože toto je najhoršie čo DOMA vysiela. Jednoducho zlý komerčný program, ktorý nemá ani hlavu ani pätu. Proste odpad!. 0% ODPAD! Hnus ...

• 7.1.2013  10:32

Pekný film, ja ho beriem ako začiatok skvelého a úspešného seriálu "Komisár Rex". A buďme úprimní, aj keď tu možno viacerí dávajú odpad! tak každý tento film videl - no a to je cieľom tvorcov. Aby a tom zarobili :) - bohužiaľ je to tak a nedá sa im nič vyčítať. No a navyše mne sa tento film celkom páčil.

• 7.1.2013  10:20

Pekné spracovanie, zaujímavý dej - jednoducho dobrý animovaný film, na ktorý sa aj dospelý človek určite díva s radosťou v očiach :). Rozhodne odporúčam každému pozrieť si film o mladému Vikingovi Štikútovi, ktorý sa stáva z úplného amatéra hrdina :).

• 7.1.2013  10:15

Celkom pekný rodinný film, ktorý zabaví hlavne deti (veď pre nich bol film aj určený). Len mne sa námety a scenáre filmov zdajú už trochu otrepané - no pravda je, že na tento film sa dalo pozerať celkom aj s úsmevom na tvári. Takže také dve tri hviezdičky.

• 6.1.2013  21:25

No tento film je veľmi dobrý z troch dôvodov. 1) - Whitney Houston podala dobrý výkon - a navyše mne sa páčia filmy, v ktorom hrajú herci samého seba 2) - Trochu iný romantický film. Typické romantické filmy sú trochu iné - no a práve to sa mi na tom páčilo 3) - Kevin Costner a podľa mňa jeho životná úloha. Naozaj bravúrny výkon. Preto ****.

• 6.1.2013  21:13

Dobrý film - no je pravda, že Atkinson je len človek a tiež strane - takže už to nie je to čo bývalo. A navyše všimli ste si, že v dvojke nespravili s Johny Englisha takého blbca ako v jednotke? Asi už Rowan nemal chuť hrať niečo úplne tupé a mizerné :). Ale bolo to aj tak famózne ...,

• 6.1.2013  21:08

Súhlasím s POMO-m tento film je natáčaný pre peniaze a to mi na tomto filme trochu vadilo. Ale inak výborné animácie a herecké výkony - to sa nedá vytknúť. No a čo oceňujem sú detaily - boli naozaj geniálne. No a rád by som vyzdvihol ešte jednu vec na tomto filme - tvorcovia spravili jednu veľmi chytrú vec. Nechali otvorený koniec a tak povediac donútia diváka pozrieť si aj druhý diel. No a ďalšia negatívna vec na tomto filme je, že mne sa zdá HOBBIT veľmi citeľnou replikou Pána prsteňov. Viem, že je to principiálne robené tak ako - to čo sa stalo predtým, ale všetko to naozaj pôsobí ako Lord of Rings :) Inak ako som už napísal skvelý film, ktorý ma oslovil - moje hodnotenie je 85%.

• 6.1.2013  21:03
    Máša a medvěd (TV seriál) (2009)

Krásna rozprávka, musím podotknúť, že nie je vhodná len pre deti, pretože pokiaľ máte pôvodnú verziu tak máte aj malú lekciu ruštiny :). Ale inak podarené scénky - pre vekovú kategóriu od 3-8 rokov. Gratulujem tvorcom Máši a medveďa, pretože vytvorili skvelú paródiu na "No počkaj zajac".

• 6.1.2013  20:59
    Come un delfino (TV seriál) (2011)

Takýchto filmov tu už bolo kopu, a kopu aj bude. Každopádne talianský šmrnc, skvelý Raoul Bova, a pekná vizualizácia projektu mi spríjemnila sobotnú noc.

• 6.1.2013  20:56

Dobrý film, ja mám rád Steve Martina no a keď sa spojí spoločne s Goldie Hown je to naozaj skvelé. Tie vtipy, ktoré boli "otrepané" mi nevadia, lebo koniec koncov stále sa na nich zasmejeme :). Navyše mne sa páčil veľmi scenár a myšlienka filmu. Jednoducho film ako stvorený pre **** - keď to mám napísať percentuálne tak asi 80%.

1 4 6 8 9 10 11 následující >>