• Reality-TV

Sport očima vědy (2008) (seriál)

Pilot : Not bad! .... Seriál sa začína veľmi pekne vyvíjať. Tak tomu vravím príjemné prekvapenie. Že nájdem na športovom kanáli takýto seriál, ktorý je tak skvele prepracovaný, seriál ktorého každá časť je iná a pritom tak podobná. Rozhodne odporúčam či už na to čas máte alebo nie. 70%

Kandidát (2013)

Posledné dva roky naozaj zvažujem za čo v kine vyhodím 5€. O to väčší pozor si dávam na slovenské filmy, ktoré som videl v kine asi len dva (vrátane Kandidáta). No teraz som na konci nejakým zázrakom neľutoval zaplatené vstupné, naopak. Je potrebné povedať, že aj tí slovenskí otrepaní herci dokázali zahrať výborný film, čo dáva jasnú facku kritikom, ktorí píšu, že práve kvôli nekvalitným hercom zo Slovenska sa nedá natočiť príjemný film. Vidíte - dalo! Naozaj perfektné spracovanie. Tento film bude prelomový v slovenskej kinematografii. To si zapamätajte, že som mu to predpovedal. :D 85%

Původní (2013) (seriál)

Pilot : Za predpokladu, že ste fanúšikmi Upírskych denníkov, a upírskych ság, tak sa vám tento seriál musí zapáčiť. Ja ale nespĺňam ani jednu z týchto kategórií, a o to viac ma prekvapilo, že pilot ma pomerne bavil. Najzaujímavejšie bolo, že išiel veľmi hladko, a herecké výkony boli výrazné natoľko, že som bol spokojný. No napriek tomu nikdy Originals nebudú mojím šálkom kávy, a práve preto pochybujem, že by som sa k ďalším epizódam dostal. Ale ako som už napísal - nikdy nehovor nikdy. Hodnotenie pilota : 50%

Úsměvem ke štěstí (2007)

Niečo by som vám mal všetkým povedať. Ste naozaj skvelí a úžasní! A verím, že po tejto skvelej snímke aj usmievaví. 90%

Goldbergovi (2013) (seriál)

Pilot : Takže takto, pri sitcome je najdôležitejšie aby sa človek zabavil. A práve to tomuto seriálu chýbalo! Po technickej stránke to bolo pomerne premakané, a povedal by som, že herecké výkony neboli zlé, ale ja som sa počas pilota pousmial asi dvakrát. Možno tomu ešte dám šancu. 35%

Šmejdi (2013)

Milý vospolok kritický k tomuto dokumentu. Čo ste od tohto filmu čakali? Hororovú drámu, romantickú komédiu? Je to predsa dokument, v ňom nemôže byť zápletka, ani dramatický dej. To už máte naozaj tak obrovský averz proti snímkom z vašej rodnej krajiny? Podľa môjho názoru sa jednalo o naozaj veľmi prepracovaný, a kvalitný film z prirodzeného prostredia, ktorý ľuďom otvoril oči a tým pádom si splnil svoj cieľ "TENTO KOMENTÁR JE VENOVANÝ VŠETKÝM, KTORÝ ŠMEJDOV OHODNOTILI ODPADOM,"

Tennis Wall, The (2013)

Musím uznať, že napriek tomu, že bol film dobre natočený, napriek tomu, že milujem tenis a napriek tomu, že sa vo videu objavil aj slávny okamžik môjho najobľúbenejšieho športovca Rafaela Nadala tak to bola naozaj obrovská nuda. Koniec koncov celý film bol podľa mňa natočený z nudy. :)

The Crazy Ones (2013) (seriál)

Pilot : Musím uznať, že na tento seriál som sa už dosť dlho tešil a vkladal som doňho pomerne veľké nádeje, vzhľadom nato, že tohtoročné sitcomy sú naozaj podpriemerné. Robin Williams je naozaj perfektný herec, a tento sitkom je naozaj prínosom a myslím si, že mu to prospeje. zahrať si v niečom takomto pohotovom. No na to, že to malo 22 minút, to bolo ozajstné dlhočizné trápenie a nebyť fenomenálnej Kelly Clarkson možno by som to už v polovici celé vypol. Takto mám z toho pomerne dobrý dojem. Pozriem si aj druhú časť ;). 60% 2. časť : WTF??

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Pilot : Musím uznať, že pilot bol vo veľmi rýchlom tempe, naozaj som sa ani nenadýchol a už prišiel skvelý nával, ktorý ma tak vtrhol do deja, že som takmer od začiatku vedel, že tento seriál bude určite súčasťou mojej dennej závislosti seriálov. Čo je úplne najzaujímavejšie je, že som dlho nevedel prísť na to, kto bude stvárňovať pozitívnu postavu a kto nie. Čo je veľmi pozitívne - nakoniec som na to prišiel! Hodnotenie pilota : 85%

Láska na prvním místě (2012) (TV film)

Pri tomto filme ma naozaj prekvapilo, že som ho ohodnotil ako prvý. Romantické drámy s "rodinným" podtónom si stále držia veľkú priazeň a ľudia sa nich s radosťou pozerajú (práve preto by som nepovedal, že to nebude žiadne iné hodnotenie). Musím uznať, že to, že je to klasický romantický film by na začiatku málokto povedal. Klobúk dole pred touto geniálnou kamuflážou! Napriek môjmu pocitu, že film bol natočený len preto, lebo niekto zo štábu povedal, že má miesto, na ktorom by sa dalo točiť - pretože tam má rodinu; sa jednalo o veľmi príjemnú oddychovku pri ktorej ste úplne vypli mozog a jediné nad čím ste uvažovali bolo ako sa film môže a nemusí točiť. Najsilnejšou stránkou filmu je bezkonkurenčne prirodzenosť ukrytá v niečom úplne nemožnom. Tento film nebol točený pre peniaze, je to až príliš vidieť. Na koniec dodám, že som ani tak z filmu nemal dobrý dojem, ako z výkonu Ludwiga Skurkasa. 60%