willow666

Skype: johana.hovorkova

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 8.8.2015  10:42
    Město 44 (2014)

Měla jsem rozepsaný komentář a pak jsem si přečetla ten od uživatele verbal - vystihuje přesně to, co jsem si po dokoukání Města 44 myslela.

• 13.7.2015  16:30
    Hra (1997)

Ten naprosto nejhorší konec tomu ubral asi tak 50 % pozitivního hodnocení.

• 5.1.2015  18:44

Magora miluju, a tak dávám 4*. Ale objektivně by bylo možné tak 40-50 minut vystřihnout a dokument by byl o dost lepší. O velikánech by se ale točit mělo!

• 17.4.2014  11:57

Zajímavé momenty, dokument ale působí trochu nedomyšleně a jako jedno velké PR pro extra.cz.

• 23.2.2014  21:26
    Piknik (TV film) (2014)

Kdyby filmy o bolševicích dávali denně, bylo by to málo.

• 20.1.2014  22:25

U prvního dílu jsem si řekla, že ten von Trier, kterýho znám z jeho opravdu dobrejch filmů (těch od Dogville a starších), se vrátil. No, tak nevrátil.

• 12.1.2014  10:43

No, nezbývá než poděkovat Bohu, že žiju v době, kdy je prezidentem Obama. Tupost, předsudky a smutný pocit, že lidi jsou svině.

• 5.1.2014  19:25

Škoda je, že si musel Jackson přimyslet feministickou elfku... Ale co, stejně jsem od toho nemohla odtrhnout oči!

• 16.11.2013  13:02
    České století (TV seriál) (2013)

Po zhlédnutí všech dílů musím říct, že se ten seriál povedl. Někdy se tam trochu moc mluví, něco je možná trochu přitažené za vlasy (scény typu vymyšlení kupónové privatizace u rybníka), ale celkově stojí za to. Skvělí zejména herci (Marek Daniel, Jaroslav Plesl). Na Českou televizi tohle patří.

• 24.7.2013  11:42
    Newsroom (TV seriál) (2012)

Výborný seriál - hlavně pro ty, kteří mají rádi zprávy, novináře a věci kolem. Hvězdička dolů pouze za idiotsky se chovající slepice (rozuměj postavy ženského pohlaví). P.S.: Kéž by existovalo víc lidí, kteří se snaží zcivilizovat ostatní!

• 30.6.2013  22:34

Moulin Rouge za nijak dobrý film nepovažuji, proto jsem ani moc nečekala. Velký Gatsby je ale velký film a hlavně s velkými herci. Skvělá atmosféra přesně odpovídající té knižní, dokonalé provedení a za mnohokrát vyčítaným patosem (na kterém ale život Jaye Gatsbyho přece stojí) i mnoho myšlenek, o kterých možná chtěl mluvit a mluvil i Fitzgerald.

• 7.4.2013  20:55

Kéž bych tenhle dokument mohla hodnotit poté, co volba prezidenta dopadla jinak, než dopadla.

• 19.3.2013  00:41
    Bídníci (2012)

Překvapilo, potěšilo, dojalo. Vtáhlo a na ty skoro tři hodiny téměř nepustilo. Super.

• 28.2.2013  21:54
    Laskavý divák promine (TV seriál) (1994)

České 19. století zrovna nevyhledávám, spíš naopak. Přesto mě tento seriál opravdu bavil, samozřejmě díky Vladimíru Dlouhému, jehož výkon je opravdu nezapomenutelný. Skvělé dialogy, výborně vytvořené prostředí. Škoda, že Česká televize stále upřednostňuje opakování poněkud jiných seriálů, popř. pseudovtipných příběhů s Miroslavem Donutilem.

• 20.11.2012  19:01

Hodně dlouho jsem necítila tak krystalickou nenávist k postavě jako tentokrát k Joanne Kramer. Opravdu citlivý snímek s výbornými herci. Nemám co vytknout.

• 11.11.2012  21:56
    Čertova nevěsta (2011)

Naprostá blbost, kýč se strašnými známými herci (co se stalo obvykle normálnímu Suchařípovi?), ale nepřekonatelně nejhoršími herci neznámými. Václav Šanda měl hrát kluka, co zachrání princeznu před celým peklem, ale přitom vypadá jako vyklepanej blbeček. A chápu, že styl Slunce, seno... se asi Troškovým diváků líbí, ale kecy o "ptácích" podle mě do pohádek nepatří. Směšný.

• 9.10.2012  20:30
    Blade Runner (1982)

Nuda. To, že ve filmu pořád prší, z něj ještě nedělá temně vizuální dokonalost a to, že občas někdo pseudofilozoficky něco řekne, filozofické dílo nevytvoří.

• 7.10.2012  21:21

Opravdu zajímavý dokument, jen si myslím, že skrytým hlavním tématem je Karel Gott, což se opravdu moc povedlo :)

• 7.10.2012  20:29

Harry Potter byl napsán proto, aby bavil. A to se mu daří, co v tom hledat víc?

• 6.10.2012  19:23

Pro mě nejlepší knížka z celé série a film svým provedením nezklamal.

• 30.9.2012  22:22

Beznadějná prázdnota života je věc, před kterou hodně lidí utíká, ale někdo prostě neuteče.

• 23.9.2012  18:51
    Pianistka (2001)

Proti nějakýmu Trierovu Antikristovi to nebylo ani šokující ani nechutný. A ve srovnání s jinými Hanekeho filmy vlastně ani depresivní. Myslím, že tady se režisér pokusil být kontroverzní a vyšlo to hodně naprázdno.

• 14.9.2012  22:27
    Ve stínu (2012)

Opravdu povedený film. Ale není to jenom Trojan (to je Bůh!), není to jenom Ondříček. Je to ta hrozná, tísnivá atmosféra a to, že tahle doba v týhle zemi opravdu někdy existovala.

• 5.9.2012  16:15

Dobrý nápad, ale mě to teda rozhodně neodradilo a jdu si dát cheese.

• 8.4.2012  15:10

O hvězdičku méně jen proto, že už jsem měla tu čest vidět tenhle příběh v divadle.

• 7.4.2012  21:23

Docela dobrý, až na to že v Dachau na konci války nesněžilo a nebyl tam nápis Arbeit macht frei.

• 18.2.2012  22:50

Bohužel co se týče dějin a souvislostí poněkud nedotažený a povrchní film, který by si zasloužil přinejmenším půlhodinku navíc - hlavně pro neznalé souvislostí. Na druhou stranu mistrovsky zahraná neuvěřitelná žena, jejíž život si podobnou poctu, jakou se tento film snaží být, jistě zaslouží. Protože kdyby se každý velký člověk snažil udělat svět lepším, asi by lepší nakonec i byl. Přestože každý velký člověk jednou bohužel zestárne.

• 8.1.2012  21:59
    Sama v čase normálnosti (TV film) (2010)

Na českou tvorbu velmi povedený film. Nela Boudová je skvělá všude, téma Charty 77 nevyužité. Oceňuji také to, že nedošlo k happyendu :) P.S.: Když jsem si přečetla komentář igi B., byla jsem z toho fakt znechucená a připadala si jako na diskuzích zpravodajských serverů. To na ČSFD, myslím, nepatří.

• 12.11.2011  21:00
    Ježíš Nazaretský (TV film) (1977)

I kdyby vzniklo deset Životů Briana, asi by se tam nevešla každá věc z toho filmu, na kterou bylo možné udělat parodii.

• 2.11.2011  18:23
    Alois Nebel (2011)

Mám pocit, že takhle to vždycky vypadá, když se Češi snaží o umění. Forma se mi líbí moc, jenomže tady nad obsahem nejen zvítězila, ale žádný obsah se ve filmu vlastně neobjevil. Škoda.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15