Nevědomí (2013)

Tak ako v Jackovi Reacherovi, Cruise taha cely film v podstate uplne sam a treba povedat, ze mu to nerobi ani najmensi problem. Oblivion je zaujimavou sci-fi, o ktorej je najlepsie skoro nic nevediet. Akcia je tu pritomna, ale je davkovana v primeranej miere, aby nezatienovala to podstatne o co tu ide....jeden maly pribeh o jednom velkom ... ;)

Pot a krev (2013)

Kto by povedal, ze Michael Bay natoci mimoriadne elegantnu a vo svojej podstate inteligentnu akcnu komediu o bande svaltnatych debilkov, ktori si myslia, ze svet okolo nich sa im roztopi na svaloch ako opalovaci olej. I believe in fitness - heslo mojho zivota, nazdravie;)

Lesní duch (2013)

Alvarez ma povodny Evil Dead nakukany spredu-odzadu, to mu musim nechat. Co to vsak pomoze mne ako divakovi, ktory sa tesil na prijemne mrazivy zazitok a dostal len recyklaciu vsetkeho podstatneho z desiatok rokov starej klasiky?

Půlnoční vlak (2008)

Atmosfericky a este aj pekne krvavy horor, v ktorom nie su ziadni debilni duchovia? To veru mozem :)

Mama (2013)

Vyborna prva polovica filmu, ktora divaka prijemne dusi svojou atmosferou, je dosledne, minutu po minute, nicena tou druhou polovicou, ano...ako nespocetne krat pred tymto filmom a nespocetne krat po nom. Skoda...cakal som, ze Guillermo na to dohliadne lepsie. 2,5/5*

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Jajaaaj....velmi prijemny casovy posun do 90.tych rokov. Letna oddychovka so vsetkym, co k nej patri. U mna velka spokojnost.

Chuť znovu žít (2012)

Ziadne negativne pocity, ziadne negativne postavy, len prijemne rozpravanie v peknom prostredi so sympatickymi hercami. Ano, ako uz bolo napisane, oddychovka ako svina:)

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Ano, uvodna (30 minutova!!!) scena je naozaj dobra. Je ukoncenim by mal prist aj zaver filmu, pretoze to co sa dalej odohrava nema nic spolocne s vybornou seriou, ktora filmu predchadzala. A Good Day to Die Hard si nezasluzi posledne dve slova v nazve a je pre mna nepochopitelne, ze Bruce Willis suhlasil so svojou ucastou na takejto vyslovene beckovej sracke dehonestujucej meno McClane. 1,5/5*

Famílie (2010) (seriál)

Vyrazne menej vydarena kopia podstatne prijemnejsich, prirodzenejsich a po kazdej stranke lepsich, avsak zial uz ukoncenych Bratov a sestier. Ako nahrada vsak v prvej serii celkom funguje...V ramci sledovania druhej serie som stratil akukolvek nadej na zvrat, postavy su mi cim dalej nesympatickejsie, obsah cim dalej menej zaujimavy a celkovy dojem stale horsi a horsi...koncim...

Jack a obři (2013)

Film, od ktoreho som nic necakal, a ktory ma velmi slusne zabavil. A ano, uces Ewana McGregora. To su veci, pre ktore si Singerovu verziu Jacka a fazulky zapamatam :) 3,5/5*