Automaniak

Vietnam

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 12.4.2018  02:26
    Zhan lang 2 (2017)

:D Jacky Wu je novej superhrdina :), jediný on dokáže dělat megastický smyky s tankem.

• 18.2.2018  22:47

No ty kokot - masakr!

• 1.1.2018  23:15
    Bright (2017)

Námět ultraboží, ale utopený někde v ocenánečku.

• 16.12.2017  16:39

Zdlouhavé, místy nudné! Temná atmosféra prostě Star Wars sluší více, tak nač tam cpát takové useless vtípky? Chápu, že se tvůrci snaží udržet i děcka, kteří na to chodí, ale potom padá kvalita filmu, jsem zvědav jakým směrem půjde třetí díl...haha...Černoch v tomhle díle úplně nepodstatnej, i ta vietnamka, plus dalších xxx postav. Ať to natočí ve stylu Rogue one: Star Wars Story, to je jiná liga!

• 4.12.2017  15:13

Velmi milé překvapení od Marvelu - hlavně R-rating mě velice potěšil :) - za to 1* navíc...80%

• 27.11.2017  01:29

Bohužel bych tomu rád plyvnul plnou palbu, ale chyběl mi tam větší prožitek, city a taky procítění postav. Veliká škoda :(, jinak to byla parádní jízda, vizuálně těžká bomba, hudba a kamera hodně pěkná. Z některých scén jsem opravdu f*poval. 85%.

• 23.8.2017  10:48

Tak takhle narachany becko jsem uz kurva dlouho nevidel. Humor sice sel stredni zlatou cestou, ale hlasky litaly vsude kam jste se podivali, takze o nudu urcite neslo. Akce bylo milion, takze jste nemuseli nic jineho resit. A uz dlouho jsem nevidel takhle akcniho Samuela :), ocividne mu ta role padla jako prase - bylo spise videt na vsech hercich ze je to bavilo a to je super. ALE! Co me nejvic prekvapilo? Ten R-rating!!! Co nejvic zvedne dobrej film, je ze je tam R-rating, z toho by jsi uz tvurci mohli konecne vzit priklad. Nevidim duvod proc tomu nestrelit plnou:)

• 3.8.2017  14:05

Super soundtracky, super kostými, skoro všechno super, ale bohužel to ztrácelo velkou pointu, snad 2 zombíci za celý film? akce žádná. Velká škoda, velký potenciál to mělo!

• 3.8.2017  11:29
    Baby Driver (2017)

První polovina mě doslova, ne-nudila, ale spíše mě srala. Hlavní postava mi byla fakt nesympatická, ty pohyby do muziky apod.. Ale! zničeho nic druhá polovina, mě nějak probudila a užíval jsem si R-kové scény, parádní akce - supr hlášky od Jamieho Foxxe...nevím nevím kolik tomu dát 3* nebo 4*? Pač první je fakt shit, ale druhá půlka mě vysloveně bavila na jedničku! 70%.

• 2.8.2017  17:41
    Dunkerk (2017)

Nejsem zklamaný, ale zároveň jsem na to nečuměl s otevřenou hubou jako u ostatních filmů od Nolana. 80%

• 21.7.2017  11:17
    Planetární masakr (2016)

Těch pár sekund v TV mi bohatě stačilo. =)

• 10.7.2017  02:23
    Zásah (2016)

Waaat? Jako lepsi jak raid 1, 2 to urcite neni?! Ale! Tohle me fakt prekvapilo - fakt mega ultra prekvapilo. Co se tyce akci, tak ty byly supr! Pribeh je jednoduchy a primocary, coz ale od beckoveho akcnaku cekate a tak jsem si s tim nedelal hlavu. A asi dve sceny me polozili na zem. Fuj to byla jizda. Chci vic! 90%

• 8.7.2017  22:00
    Pád Země (TV film) (2015)

Baj oko jsem na to cumel na tv prima, docela masakr se mi odehraval pred ocima. Very good

• 29.6.2017  10:33

Hodne slabe vtipy, popravde jsem se zasmal jen jednou. Ani scarlet zde netahala - jeste aby jo kdyz neni stavena na takovehle role. To i sakra velka ptakovina jako je Baywatch byla vetsi prdel.

• 24.6.2017  10:18

Michael by si mel odpocinout od toho srotu a natocit nejakou stredovekou bombu, pac ten zacatek mel grady a hezky se na to koukalo. Potom zacina ani ne uplne nuda, ale 2 hodiny zmatenych scenaru apod. - samozrejme jsem si na chvili zdrimnul. Pote zacina asi pul hodinove finale, kde to melo opet koule. Jeden uzasnej efekt za druhym, vsude neco bouchalo, strilelo se atd atd. 60%

• 16.6.2017  00:05

Potenciál to mělo určitě větší - věřím, že kdyby se toho chopil někdo jiný (lepší), mohla z toho být ještě lepší popcornová zábava. Úplně bych to nezavrhoval, jako komedie to fungovalo celkem skvěle - ale nečekejte nic extra.

• 10.6.2017  12:18

Tak, konečně jsem to dokoukal. Od akčního filmu jsem rozhodně čekal nějaké akční scény, bohužel. Když už nějaká akční scéna byla, tak vypadala jak vytažená z hajzlu. Jinak nápad určitě super - jen škoda toho zpracování, peníze zde byly, tak proč to bylo tak suchý? BTW: ten chcípak zkurvenej měl už dávno chcípnout. Nějaké myšlení sem fakt nedával. Psychopat co prostě zabije cajta před cajtem několikrát a oni ho furt chrání? Wuut?. Prostě nechápu, rozsekal 7-leté holčice hlavu a ještě se do ní vycákal, a oni ho chrání. Zaslouží si chcípnout hned, ne ty vole, oni ho musí dotáhnout do Tokya k soudu přes celou republiku. Měl by chcípnout, ale ne kulkou do hlavy, prostě střela do koulí, poté do nohou, potom mu rozsekat nohy a ruce a nechat ho vykrvácet.

• 7.6.2017  18:28
    Piráti (2014)

Ne tak docela akční jak se zpočátku může zdát - je to spíše takové zábavné dobrodrůžo, tak trochu na způsob pirátů, ale mně se to naopak líbilo hodně moc (víc jak některé piráti z Johny Deppem. 80% - Dávám ale plnej počet, protože to prostě má na víc než zde na čsfd 60%. Ye-Jin Son je kunda prostě.

• 7.6.2017  18:25

Byl jsem dojatý? - To taky. Bál jsem se? - to taky? Smál jsem? - no jasně, že jo. Miluji Ye-Jin Son? - úplně nejvíc.

• 6.6.2017  18:35

Těšil jsem se na finální fajt, a hovno - loď požírající jiné lodě <-- to je vše co jsem viděl. Nevím zda dát 2* nebo 3*.

• 4.6.2017  00:00
    Wonder Woman (2017)

Funguje to lépe než BvS? To určitě ano - ve všech směrech lepší a Wonder Woman mě mile překvapila - jakoby tvůrci konečně přestali dělat blbosti jako v ostatních dílech a pokusili se zadupat některé Marvelovky, což se jim i povedlo. Určitě velké plus, že to není tak pro malé kidy, jak je to u Marvelu obvyklé. 75%.

• 31.5.2017  02:05
    Neon Demon (2016)

Já ani nevím co k tomu říct - asi jen to, ze vizualita filmu dokonalá na úrovni oralu? Asi ano, film je natolik krásný až se ve filmu nic neděje, kamera doslova famózní - ale hovno z toho. Ani jsem nestačil pochopit všechny scény, které se mi promitali před očima. Hlavní herečka se mi nelíbila. 50% PS: nedivte se mému debilnimu komentu - film me natolik zamotal hlavu, ze ani nevím jestli film je špatný nebo dobrý.

• 29.5.2017  01:15

Gangsterka ne tak podle meho ocekavaji, ale zklamani zde zase nehraje roli. Co nejvice filmu podkovavalo nohy je asi sakra pomale tempo a nejvetsim minusem je, ze atmosfera byla spise z te vesele stranky:((. Filmu by na 10000000% vyhovovala temnejsi a drsnejsi stranka - jak uz z nazvu vypliva... bohuzel, je to skoda.

• 26.5.2017  01:05

Martinek mohl snad na tu 5 sekundovou scenku zadrzet dech. :) Jinak se to zacina rozjizdet ve velkem.

• 25.5.2017  22:53
    Yoga Hosers (2016)

Čistej odpad, ale dám tomu aspoň tu jednu, když už jsem to dokoukal. :)

• 22.5.2017  11:22

O dost lepší jak Prometheus, ale ne tak dobrý, aby si to zasloužilo 4*, poněvadž první díl není tak špatnej, abych tomu prdnul 2*, proto dávám Covenantovi 4*. 70%.

• 13.5.2017  09:57

Sorry Guy Ritchie, že jsem po zhlédnutí traileru odsoudil film k těžkému shitu. No a teď k filmu - už v úvodních scénách jsem valil oči a věděl, že 2 hodiny budu čumět na plátno s otevřenou hubou a užívat si nadupané akční scény, klasické Ritchieho zběsilé střihy a kurva nadupané soundtracky. Dvě hodiny utekly jak prd a já chci víc.

• 12.5.2017  02:15
    Doba temna (2016)

Jee-woon Kim je borec a opět ukázal, že je ten nejlepší režisér z Jížní Koreje. 85%

• 8.5.2017  01:11

Opět to nechápu...Ale zpracování opět cool, songy tu už bohužel nejsou tak chytlavé jak v předchozím snímku.

• 8.5.2017  01:07
    Me! Me! Me! (2014)

To nechápu...Zpracování fakt na špičku a ty songy? - hodně cool!

<< předchozí 1 2 3 4 6 7